Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 26 sie 2007, 15:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2005, 22:28
Posty: 197
GG: 1
Samochód: Szwedzkie badziewie z Göteborga
Lokalizacja: Stalowa Wola

Cytuj:
Moje foty Xf105 oraz Tga
MAŃKO uchwyciłeś Tga, którym jeździc Piotrek, z tego co się orientuje to syn najstarszego kierowcy z Pawtransu. Wracając z Cooliem z Holandii spotkaliśmy go w Poźrzadle tym Manem. Oto fotki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
...


Tytuł:
Post Wysłano: 02 wrz 2007, 13:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sie 2006, 17:09
Posty: 159
Lokalizacja: RYPIN

Jeden z kierowców Pawtransu udzielajacy sie na forum -Fabianek zajał 3 miejsce w ogólnoplskim finale konkursku Young Europen Truck Driver :!: Chyba nalezy pogratulować podium :shock:

Może ktoś ma jakies nowe newsy na temat firmy :?: Np jak sprawują sie nowe FH :?: Kiedy kolejna partia :?:

_________________
BEZ GWIAZDY NIE MA JAZDY...


Tytuł:
Post Wysłano: 24 wrz 2007, 22:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 maja 2006, 18:33
Posty: 443
Lokalizacja: WM

Zdjęcie poniżej przedstawia DAF-a XF105 w kabinie SpaceCab. Fotka została wykonana w Stojadłach koło Mińska Mazowieckiego, gdzie zestawy z PawTrans'u nie są zbyt często spotykane.

Obrazek

_________________
"640 KB pamięci operacyjnej powinno każdemu wystarczyć." - Bill Gates, 1981r.

Fotogaleria, Trasy - zapraszam do przeglądania i komentowania.


Ostatnio zmieniony 25 wrz 2007, 16:03 przez Łukaszz, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 28 paź 2007, 11:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2007, 11:03
Posty: 10

Witam wszystkich kierowców,chciałbym spytac o to jak rozmieszczac ladunek aby spokojnie przechodzic wagi osiowe i nie bujało za abrdzo calym zestawem.Otoz cysterna ma 3 komory 1-13 tysiecy 2-6 3-13 .Z reguły ładuje zawsze 25-26 ton lecz mam jeszcze problem z rozmieszczeniem tego ladunki bo strasznie buja samochodem a cysterna jezdze od niedawna/Ladunki ktore przewoze to wino i olej.jelsi ktos moze pomoc to bede wdzieczny.Pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 10 lis 2007, 12:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 sie 2007, 10:08
Posty: 5
Lokalizacja: DZG

Panowie pytanko jakie ma szanse kierowca z zgorzeleca na pobyty w domu co ile w PAWTRANSie co ile i skąd są najcześciej ładunki i co ile jesteście na włościach

_________________
Zawsze i wszędzei SCANIA R najlepsza będzie
Jak kraśc to miliony, jak kochać to księżniczke jak jeździć to SCANIĄ


Tytuł:
Post Wysłano: 18 gru 2007, 18:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

A co tam u Pawianów?Słyszał ktos jakies nowe info?Przecież pod koniec roku mieli chyba odbierać nowe FH?

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 18 gru 2007, 19:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 maja 2005, 11:48
Posty: 201

Tydzień temu rozmawiałem z kolegą Colioo na gg i dowiedziałem się że w grudniu tabor wzbogaci się o nowe Volva ( 50 sztuk :mrgreen: )


Tytuł:
Post Wysłano: 20 gru 2007, 12:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

Kolejny kierowca z Pawtransu na forum, a może któryś ze spedytorów?
Bardzo miło że ktoś nowy wypowiedział się w tym temacie, może teraz częściej będzie można liczyć na jakieś newsy z firmy :mrgreen:


Tytuł:
Post Wysłano: 20 gru 2007, 12:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 gru 2007, 23:00
Posty: 19
Lokalizacja: Poniatowa

Nie kierowca...... powiedzmy osoba głęboko wtajemniczona ;)
Jakby jakieś pytania, prosze walic jak w dym...

pozdro


Tytuł:
Post Wysłano: 22 gru 2007, 12:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

To ja mam pytanie.Jeśli można to wymień proszę kolego miejsca gdzie najczęściej Pawtrans wozi do Polski(chodzi mi o miasta,niekoniecznie o zakłady...).I jak jest wkońcu z tymi przerwami typu 45h i więcej?Czy można ''trzymać'' auto pod domem,bo słyszałem już tyle wersji że mały zamot w głowie... :?

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 22 gru 2007, 15:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 gru 2007, 23:00
Posty: 19
Lokalizacja: Poniatowa

Cytuj:
To ja mam pytanie.Jeśli można to wymień proszę kolego miejsca gdzie najczęściej Pawtrans wozi do Polski(chodzi mi o miasta,niekoniecznie o zakłady...).I jak jest wkońcu z tymi przerwami typu 45h i więcej?Czy można ''trzymać'' auto pod domem,bo słyszałem już tyle wersji że mały zamot w głowie... :?
Moze to dziwnie zabrzmi ale główne miejsca rozładunku zmieniają sie niemalże z porami roku :) Niemniej najwiecej aut rozładowuje na slasku, potem na zmiane Polska centralna i bardzo polnocna - jak mowilem zalezy od sezonu. To sa 3 glowne strumienie.
Odnosnie pauz 45h.... w tej chwili mamy tylu kierowcow ze auto 45h stoi bardzo rzadko, raczej dokonywana jest rotacja obsad. Wielu kierowcow poorganizowało sie w teamy 3-4 osobowe co daje im możliwość zachowania płynności jazdy swojej i zestawu. Jesli natomiast zdarzy się ze taka pauza wypada a nie mozna obsady zmienic, wtedy zestaw pod domem zostawic mozna, pod warunkiem ze jest to miejsce bezpieczne - prywatna ogrodzona posesja..... a nie osiedle mieszkaniowe :)


Tytuł:
Post Wysłano: 22 gru 2007, 16:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

A jak wygląda sprawa w trasami do Rosji? Jeździcie tam czy wschód odpuściliście sobie. Jak jeździcie to stałe trasy czy sporadycznie coś się trafi i sie jedzie... ?


Tytuł:
Post Wysłano: 22 gru 2007, 17:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 gru 2007, 23:00
Posty: 19
Lokalizacja: Poniatowa

Ten kier. raczej sobie odpuściliśmy... Z tego co pamiętam to w tym roku byliśmy raz na Ukrainie (i robił to podwykonawca) a w Rosji w ogole. Generalnie cwiczymy UE.


Tytuł:
Post Wysłano: 02 sty 2008, 18:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

Czyżby do Pawtransu przyjechały nowe VOLVA?
Bo w fotogaleri Bandita, jak to trafnie zauważył kolega Łukasz pojawiło się coś nowego... Prosimy o szczególy...


Tytuł:
Post Wysłano: 02 sty 2008, 18:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Kolego bylem w Wigilie na Volvo i naliczylem cos kolo 25 nowych FH dla Pawtransu. Super to wygladalo jak sobie staly ale byly porozrzucane zeby wszystkie sie pomiescily. Zadnych innych informacji nie posiadam. Kurde nawet nie spojrzalem ilu konne ale chyba 480. Lapy nie daje uciac.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 03 sty 2008, 18:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Czuję że teraz interesującą wypowiedzią zaskoczy nas kolega Jason Bourne... :mrgreen: :> Nie wierzę że nic nie wie na temat nowych nabytków firmy Pana Pawłowskiego... :>

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 05 sty 2008, 0:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 gru 2007, 23:00
Posty: 19
Lokalizacja: Poniatowa

Nie mam czym Was zaskoczyć.... jesteście super poinformowani. To prawda ze nowe FH sa sukcesywnie sprowadzane i zbrojone. Z tego co wiem ma ich byc ok 30 (teraz na poczatku roku).
Rownoczesnie zbrojone sa tez nowe naczepy do tych koni wiec cały proces troszku potrwa.... ale fakt, zestawy po oklejeniu prezentują się pięknie :)


Tytuł:
Post Wysłano: 05 sty 2008, 0:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Cytuj:
Odnosnie pauz 45h.... w tej chwili mamy tylu kierowcow ze auto 45h stoi bardzo rzadko, raczej dokonywana jest rotacja obsad. Wielu kierowcow poorganizowało sie w teamy 3-4 osobowe co daje im możliwość zachowania płynności jazdy swojej i zestawu. Jesli natomiast zdarzy się ze taka pauza wypada a nie mozna obsady zmienic, wtedy zestaw pod domem zostawic mozna, pod warunkiem ze jest to miejsce bezpieczne - prywatna ogrodzona posesja..... a nie osiedle mieszkaniowe :)
Tzn. nie do końca rozumiem. Rozporządzenie 561/2006 wymaga 45 godzinnego tygodniowego odpoczynku - ale to pewnie wiesz. Tzn. że w firmie Pawtrans te "długie" przestoje nie są praktykowane? Czy może kierowca jedzie do domu na 45h a na ten samochód wskakuje inny, żeby nie było przestoju auta? Jeżeli ma miejsce ten drugi przypadek, to w takim razie żaden kierowca nie ma własnego auta na stanie, tylko wszyscy tak skaczą co tydzień/dwa po samochodach?


Tytuł:
Post Wysłano: 05 sty 2008, 12:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 gru 2007, 23:00
Posty: 19
Lokalizacja: Poniatowa

Oczywiście że pauzy 45h są praktykowane.... nie możemy zmuszać kierowców do łamania przepisów. Zwyczajnie na 1 lub 2 kolka wsiada skoczek lub inna osoba z drużyny a potem znowu pauzujący kierowca wsiada na swoje auto. Polityka Szefa zawsze była taka aby kierowca miał swoje auto - większa kontrola exploatacji sprzętu.... niemniej ze względu na przepisy o czasie pracy kierowców jest to nieco korygowane tzn. jezeli jest taka potrzeba aby samochod wykonywał jakieś zadanie, to to zadanie musi być wykonane bez względu na to jaki kierowca prowadzi auto. Niemniej nadal przywiązanie kierowcow do aut jest spore, ale powiadam... wszystko zależy od potrzeby chwili.


Tytuł:
Post Wysłano: 08 sty 2008, 19:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 sty 2007, 18:45
Posty: 49
Lokalizacja: Nałęczów

FH 500:
http://www.moerigmbh.ch/bild/camion_vis ... /v1058.jpg

Jason Bourne, na podstawie tego co widzę na ulicach Poniatowej, sądzę, że w firmie trwa jakieś szkolenie zorganizowane przez Volvo?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: