Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 09 mar 2007, 18:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 mar 2006, 2:00
Posty: 198
Samochód: szybki ;)
Lokalizacja: STWua

Cytuj:
Czy przypadkiem moze ktos wie czy firma niedlugo nie bierze nowych autek.Podobno Volvo ale czy to prawda?
Dobre masz kolego informacje. Do ubieglego tygodnia bylo na testach biale Volvo fh 480 euro 5 I-Shift i takie tez maja przyjsc (w dosyc sporej ilosci) do firmy ale w kolorze czerwonym. Mysle ze juz za miesiac beda staly pierwsze sztuki na bazie. Jak tylko sie pojawia, ujawnie reszte szczegolow :)

_________________
MB :)


Tytuł:
Post Wysłano: 09 mar 2007, 18:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 mar 2006, 2:00
Posty: 198
Samochód: szybki ;)
Lokalizacja: STWua

Cytuj:
Cytuj:
Lol. Kto tym bedzie jeździł Question Laughing
Piekarni dookoła trochę jest.

Pewnie wszystkie tzw. "kazachy" również "do żyda" :lol:
Skoro szef bierze nowe auta to musi miec w zanadzu kierowcow na nich, a inna sprawa jest taka ze czesc starszych fh miedzy innymi pierwsze 500 ida na wymiane za te nowe Volva, jest to tzw. zloty kontrakt.

_________________
MB :)


Tytuł:
Post Wysłano: 26 mar 2007, 20:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2005, 22:28
Posty: 197
GG: 1
Samochód: Szwedzkie badziewie z Göteborga
Lokalizacja: Stalowa Wola

Fotka robiona w Kallo koło Antwerpii :)
Obrazek



(C) Ramzes


Tytuł:
Post Wysłano: 27 mar 2007, 17:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2005, 22:28
Posty: 197
GG: 1
Samochód: Szwedzkie badziewie z Göteborga
Lokalizacja: Stalowa Wola

Venlo :wink:
Obrazek
Obrazek

_________________
...


Tytuł:
Post Wysłano: 12 kwie 2007, 20:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2005, 20:40
Posty: 358
GG: 0
Lokalizacja: Gliwice

Dzisiaj, jak jechałem rowerem to przypadkowo spotkałem "pięcsetke" z Pawtransu, no i przypadkowo miałem ze sobą aparat :mrgreen:. Dwie fotki pawiana:

Obrazek Obrazek

_________________
Uważaj na zapałki, którymi w czasie jazdy podtrzymujesz oczy, gdyż mogą się zapalić lub wbić w gałki oczne.


Tytuł:
Post Wysłano: 03 maja 2007, 20:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

Co nowego słychać u Pawianów :?: Na ich stronie nie ma już tych autek co były na sprzedaż więc pewnie poszły do żyda :wink:
Wie ktoś czy poczynili jakieś nowe zakupy :?:
Ktos się wypowiadał wcześniej o tym nowym kontrakcie, jak to wyszło, atakują tą Grecje :?:
Wogóle jakaś cisza w tym temacie :/


Tytuł:
Post Wysłano: 03 maja 2007, 22:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 wrz 2006, 16:27
Posty: 81

Co do nowych zakupów to tylko Daf Xf 105. Co jakiś czas ich grono powiększa się. Od pierwszych odróżnia je to że mają trąbki na dachu. Starych zestawów, które były na sprzedaż nie ma czyli poszły do żyda.


Tytuł:
Post Wysłano: 04 maja 2007, 8:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2006, 21:33
Posty: 217

Cytuj:
Wogóle jakaś cisza w tym temacie
Lepsza cisza w temacie i raz na jakiś czas konkretna wiadomość, niż by tu miał być taki sam "ruch" jak w Rico. Wtedy już nic byśmy sie nie dowiedzieli :lol:

Ale sam dorzucę jedno pytanko do puli. Jak jest w końcu z tą umową? Można się w Pawtransie zatrudnić już na umowę o prace, czy dalej na działalności? Oczywiście oczekuję konkretnej odpowiedzi. :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 05 maja 2007, 17:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Obrazek Obrazek
Źródło: Fotogaleria Igorka

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Tytuł:
Post Wysłano: 17 maja 2007, 9:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1359
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Mam kilka nowinek co do Pawtransu.To prawda z tymi umowami.Teraz każdy nowo zatrudniony ma być zatrudniony na umowę.Szykują sie też zmiany w sposobie wynagrodzenia.bo tak samo jak jazda na umowę przestaje być w pełni prawa legalna,tak samo bedzie z płaceniem z kilometra.Podobno szef chce wprowadzić jakąś podstawę-zapewne nie najniższą i do tego diety,ale znając życie i współpracę z obecnymi przepisami to kierowcom nie wyjdzie na dobre w kieszeni... :> Także poczekamy zobaczymy.Podkreślam że te wszystkie dane są usłyszane od osób trzecich,ale sądzę że wiarygodnych... :mrgreen: A i na marginesie podobno w tym tygodniu pojechali po pierwsze FH 480... 8)

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 27 maja 2007, 9:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

Koledzy - czy wiadomo już jak wyglądają warunki w oparciu o zatrudnienie na umowę o pracę? Byłbym wdzięczny jakby któryś z " PAWIANÓW" raczył się wypowiedzieć na ten temat jak nie na forum to może na moje PW lub GG :?:

A co do nowych Volviaków to jest naprawdę na czym oko zawiesić. Pewnie bogate wyposarzenie z lodóweczką włącznie..


Tytuł:
Post Wysłano: 27 maja 2007, 10:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sie 2006, 17:09
Posty: 159
Lokalizacja: RYPIN

Rozmawiałem z Fabiankiem gdy sie spotkalismy na Scani we Włocławku i potwierdził ,ze nowi kirowcy sa przyjmowani na umowe o prace :!: :)

_________________
BEZ GWIAZDY NIE MA JAZDY...


Tytuł:
Post Wysłano: 27 maja 2007, 12:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

A czy już wiadomo jak to wygląda w praktyce? Jaka jest wysokość podstawy czy są diety czy dalej kilometrówka, wiecie coś na ten temat :?:


Tytuł:
Post Wysłano: 13 cze 2007, 13:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2005, 22:28
Posty: 197
GG: 1
Samochód: Szwedzkie badziewie z Göteborga
Lokalizacja: Stalowa Wola

No to może i ja coś wrzuce. Moje nowe zdjęcia z traski z Cooliem :wink:

"Pięćsetka" zza krzaka
Obrazek

Bodegraveen i "stopiatka"(była na zdjęciach z poprzedniej trasy).

Obrazek

MAN, też w Bodegraveen

Obrazek

500 i 460
Obrazek

No i Mercedes Actros
Obrazek

(C) Ramzes


Ostatnio zmieniony 13 cze 2007, 14:32 przez Ramzes, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 13 cze 2007, 13:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2005, 22:28
Posty: 197
GG: 1
Samochód: Szwedzkie badziewie z Göteborga
Lokalizacja: Stalowa Wola

Tutaj na zdjęciu Volvo z tej samej serii co na zdjęciu Kaczora, ale jedyne w firmie z białymi lustrami :wink:
Obrazek

(C) Ramzes


Tytuł:
Post Wysłano: 13 cze 2007, 20:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

przeglądałem sobie fotogalerie BANDITA i widzę że w Pawtransie dużo obcych firm myje swoje cysterny i silosy. W związku z powyższym mam kilka pytań...

Ile stanowisk do jednoczesnego mycia posiada myjnia w Poniatowej?
Ile głowic jest na stanowisku myjącym? 3 ?

Jaka jest cena za mycie cysterki, silosu?


Tytuł:
Post Wysłano: 13 cze 2007, 21:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 wrz 2006, 16:27
Posty: 81

Misiek na Pawtransie jest dwa stanowiska do mycia. Najczęściej używane jest tylko jedno. Na myjni czasami jest i 8 - 10 obcych samochodów, ostatnio prym wiedzie Blomquist. A co do pozostałych twoich pytań to nie wiem, co do cen to zależy czy chcesz certyfikat czy nie a także czy myjesz sie w godzinach pracy czy już po (wtedy cena wzrasta o 30%).


Tytuł:
Post Wysłano: 04 lip 2007, 10:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

Pytanie do kiermanów z Pawtransu. Ile waży zestaw z cysterną Magyar i Hobur?
Która beczka jest lżejsza?
Ile waży taka pompa do rozładunku co niekture wasze Hobury mają zamontowane z tyłu?


Tytuł:
Post Wysłano: 11 lip 2007, 18:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sie 2006, 17:09
Posty: 159
Lokalizacja: RYPIN

Cytuj:
Która beczka jest lżejsza?
Magyar jest lżejsza i dlatego teraz tylko takie kupują :!: :)
Cytuj:
A czy ja dobrze widzę czy na światłach od naczepki są kratki przeciw szutrowe???
Tak dobrze widzisz :shock:

_________________
BEZ GWIAZDY NIE MA JAZDY...


Tytuł:
Post Wysłano: 14 lip 2007, 20:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

Cytuj:
Magyar jest lżejsza i dlatego teraz tylko takie kupują
Zgadza się. My w czwartek staliśmy w Hamburgu na myjni u Stacka i tam udało mi się zlokalizować nówkę FH480 z nówką cysterką GMAGYAR jeszcze na zjazdowych blachach.

My akurat wyjeżdzaliśmy z myjni a on stał na sąsiednim stanowisku i też wyjeżdzał i nawet nie wiedziałem że tam ktoś stał i na szybkiego tylko taka fotka :/

Obrazek

Na parkingu przed myjnią stał jeszcze kazach Leszka i jakiś kierman Actrosem ale nie robiłem fotek bo nie było czasu. A w Hamburgu to co jakiś czas można spotkać od nich autka na załadunku w Noblee. Piękne składy...

Ale za to mam taki bonusik...

Obrazek Obrazek Obrazek

Z JAREM spotkaliśmy się w poniedziałek w Stainz za Grazem. My rozładowywaliśmy koncentrat z Białut a JARO przyjechał z Węgier z Mateszalki. Tam sobie pogadaliśmy, powiedział nam jak dojechać do Mateszalki bo właśnie tam mieliśmy ładować i na pamiątkę zrobiłem mu te fotki. Super auto... A w środku... wypas!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: