Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 20 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 03 maja 2005, 14:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 kwie 2005, 15:00
Posty: 79
GG: 2314600
Lokalizacja: Łódź

W 1992 roku z inicjatywy Andrzeja i Henryka Fityka powstała firma prywatna TRANSPED. Od momentu jej założenia nie zmienił się jej adres, nazwa, ani profil działalności.

Po nabyciu pierwszego ciągnika siodłowego w 1993 roku firma postawiła na własne środki transportowe nie zaniedbując jednak spedycji czystej.

Od 1994 bardzo intensywnie firma obsługiwała kierunki wschodnie i do 1998 wykonywała miesięcznie ponad 150 frachtów do Rosji. Kryzys rosyjski spowodował zmianę obsługiwanych relacji – większy nacisk został położony na kraje Europy Zachodniej.

Koniec lat dziewięćdziesiątych to nabycie własnej nieruchomości z magazynem i placem parkingowym i tym samym rozszerzenie wachlarza świadczonych usług oraz podniesienie ich jakości.

Ostatnie trzy lata w związku ze zmianami legislacyjnymi związanymi z perspektywą wejścia Polski do Unii Europejskiej to permanentne podnoszenie jakości usług i organizacji w firmie.

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

http://www.transped.com.pl/


Tytuł:
Post Wysłano: 21 lut 2007, 22:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 lip 2006, 21:25
Posty: 71
Lokalizacja: Śląsk (Tarnowskie Góry)

W tej firmie mój wujek lata MANem TGL.Wszystko fajnie żeby tylko traski byly troche krótsze.Ogólnie ponoc nie ma najgorzej:)

_________________
http://www.weglostal.com.pl
http://www.kemipol.com.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 26 mar 2007, 22:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2006, 14:13
Posty: 111
Lokalizacja: Bartoszyce

Cytuj:
a ile jest łaczne wszytskich tirów?? Mr. Green
"Tirów" nie wiem ile mają, ale na stronie pisze że posiadają 20 własnych samochodów ciężarowych marki MAN o ładowności 3,5 tony i pojemności do 45 metrów sześciennych.


Tytuł:
Post Wysłano: 18 kwie 2007, 23:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 gru 2006, 18:40
Posty: 125
GG: 3796803
Lokalizacja: Zgierz

Bardzo dużo istnieje firm które nazywają się "Transped" Dobry kolega mojego taty ma też "Transped" w Łodzi :wink:


Post Wysłano: 30 maja 2008, 13:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 maja 2008, 8:40
Posty: 3
GG: 7949991

Witam więc Transped posiada z tego co się dowiedziałem 20 samochodzików wyłącznie marka ( MAN) wyłącznie solóweczki.
Latają praktycznie po całej europie .
Firma naprawde jest godna polecenia już przy rozmowie z szefem idzie wyciągnąci wnioski że to porządna firma nie jakiś tam kołchoz ma swoje zasady ale człowieka też traktuje godnie świadczenia socjale na wysokim poziomie i kasa jest OK.
Ja od poniedziałku zaczyna tam prace więc sam zobacze jak jest doładnie na własnej skórze ale na wstępie wywarła na mnie pozytywne wrażenie


Post Wysłano: 09 wrz 2009, 12:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 wrz 2009, 13:22
Posty: 5
GG: 0
Samochód: Fiat Seicento

Ja jutro mam tam rozmowe, na innym forum firma jest dosc mocno obsmarowana co daje do myslenia ;/ zwłaszcza ze cały czas szukaja tam kierowców. Wiadomo jutro se pogadam to sie bede martwic barac czy nie brac - ogolnie potrzebuje roboty i jestem troche zdesperowany ale niechce sie nadziac wiec czekam na dobre rady mobilki


Post Wysłano: 09 wrz 2009, 18:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

Cytuj:
Ja jutro mam tam rozmowe, na innym forum firma jest dosc mocno obsmarowana co daje do myslenia ;/ zwłaszcza ze cały czas szukaja tam kierowców. Wiadomo jutro se pogadam to sie bede martwic barac czy nie brac - ogolnie potrzebuje roboty i jestem troche zdesperowany ale niechce sie nadziac wiec czekam na dobre rady mobilki
Te forum to nie przypadkiem etransport?

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Post Wysłano: 09 wrz 2009, 22:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 wrz 2009, 13:22
Posty: 5
GG: 0
Samochód: Fiat Seicento

dokładnie te kolego :] ale temat nieaktualny bojutro juz jade wózkem innej firmy do zachodnich sasiadów, mam nadziej że tej odpowiedniej firmy pozdrawiam


Post Wysłano: 14 sty 2010, 12:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 gru 2008, 18:24
Posty: 54
GG: 1774640
Samochód: Opel Calibra
Lokalizacja: Bukowno

czy cos swierzego mozecie o tej firmie powiedziec??


Post Wysłano: 01 cze 2011, 14:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 mar 2008, 13:50
Posty: 107
GG: 8694441

Odświeżam. Wysłałem do tej firmy CV.
Na forum etransport firma została przedstawiona w bardzo negatywny sposób.
Może ktoś tam jeździ, jeździł lub wie jak wygląda sytuacja w tej firmie?

_________________
SENS ICH ISTNIENIA - także i mój! :)


Post Wysłano: 01 cze 2011, 17:27
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1727
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Na ETransport 99% firm jest zmieszanych z błotem więc nie sugeruj się tym na razie


Post Wysłano: 26 lut 2012, 14:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 lut 2012, 13:52
Posty: 3
GG: 0
Samochód: 306 kombi 1.9d
Lokalizacja: ChoRzów/ Ruda Śląska

A jak ze świeżakami??, ja dopiero będę mieć egzamin na 'C' i wiem, że ciężko będę mieć z pracą :/
trzeba mieć doświadczenie??
Nawet nie zależy mi na kasie tak jak na początku na znalezieniu firmy , w której mogę je zdobyć
Pozdrawiam Kamil :)

_________________
-----ObserwatoR-----


Post Wysłano: 27 lut 2012, 1:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lip 2010, 20:21
Posty: 472
Lokalizacja: Ruda Śląska

Często widzę jak ich auta jadą w kierunku autostrady. NAjbardziej z tych wszystkich śmieszy mnie ten man L2000 w niskiej budzie... Pies ma lepszą bude.


Post Wysłano: 16 sie 2012, 13:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lip 2009, 12:23
Posty: 18
GG: 0
Samochód: SCANIA

Odświeżam.
Ma ktoś jakieś śwież info o tej firmie?


Post Wysłano: 16 sie 2012, 16:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 lut 2007, 19:17
Posty: 338
GG: 1
Samochód: Fiat/FH
Lokalizacja: Zabrze

Ciągle wisi ogłoszenie od paru miechów,to coś świadczy.

_________________
Do what you love and you will never have to work.


Post Wysłano: 20 sie 2012, 13:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lip 2009, 12:23
Posty: 18
GG: 0
Samochód: SCANIA

To ja wiem że wisi ogłoszenie. Ale czy ktoś wie jak tam wyglada jeśli chodzi o prace i ogólnie o warunki.


Post Wysłano: 21 sie 2012, 11:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 maja 2008, 15:59
Posty: 27
Lokalizacja: Valhalla

Cytuj:
A jak ze świeżakami??, ja dopiero będę mieć egzamin na 'C' i wiem, że ciężko będę mieć z pracą :/
trzeba mieć doświadczenie??
Nawet nie zależy mi na kasie tak jak na początku na znalezieniu firmy , w której mogę je zdobyć
Pozdrawiam Kamil :)


Takich ja Ty powinni banowac od razu. Nie zalezy Ci an kasie,to [wycenzurowano] do czerwonego krzyża,chłopie przez takich jak Ty później sa stawki takie jakie są,zero podwyżek tylko wieczne nażekania. Zapamiętaj jedno!!! To ze jestes młodym kierowcą,nie znaczy ze masz zarabiać mniejsze pieniądze za prace!!! Rozumiem mniejsza podstawa,bo bedziesz w firmie młodym kierowca,ale za prace nazely Ci sie tyle samo co starym,wbijcie to sobie do głowy!!! a nie dupcenie fleków ze "mi na kasie nie zalezy" bo rece opadają jak sie to czyta!!!


Post Wysłano: 01 wrz 2012, 7:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 lut 2012, 13:52
Posty: 3
GG: 0
Samochód: 306 kombi 1.9d
Lokalizacja: ChoRzów/ Ruda Śląska

Cytuj:
Cytuj:
A jak ze świeżakami??, ja dopiero będę mieć egzamin na 'C' i wiem, że ciężko będę mieć z pracą :/
trzeba mieć doświadczenie??
Nawet nie zależy mi na kasie tak jak na początku na znalezieniu firmy , w której mogę je zdobyć
Pozdrawiam Kamil :)


Takich ja Ty powinni banowac od razu. Nie zalezy Ci an kasie,to [wycenzurowano] do czerwonego krzyża,chłopie przez takich jak Ty później sa stawki takie jakie są,zero podwyżek tylko wieczne nażekania. Zapamiętaj jedno!!! To ze jestes młodym kierowcą,nie znaczy ze masz zarabiać mniejsze pieniądze za prace!!! Rozumiem mniejsza podstawa,bo bedziesz w firmie młodym kierowca,ale za prace nazely Ci sie tyle samo co starym,wbijcie to sobie do głowy!!! a nie dupcenie fleków ze "mi na kasie nie zalezy" bo rece opadają jak sie to czyta!!!

Może i masz racje ale młody zawsze ma mniejsze pieniądze i to nie tylko w transporcie a tak w ogóle ciężko jest znaleźć prace bez doświadczenia a do tego za dobra kasę :) każdy pracodawca nie da młodemu bez doświadczenia takich pieniędzy co doświadczonemu szoferowi :)
Pozdro:)

_________________
-----ObserwatoR-----


Post Wysłano: 01 wrz 2012, 10:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lip 2010, 20:21
Posty: 472
Lokalizacja: Ruda Śląska

Cytuj:
Może i masz racje ale młody zawsze ma mniejsze pieniądze i to nie tylko w transporcie a tak w ogóle ciężko jest znaleźć prace bez doświadczenia a do tego za dobra kasę :) każdy pracodawca nie da młodemu bez doświadczenia takich pieniędzy co doświadczonemu szoferowi :)
Pozdro:)
Jak tak wszyscy będą mówić i robić to tak będzie :P Raz dasz się je*** to ciągle będziesz je***


Post Wysłano: 23 maja 2015, 7:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 sty 2013, 6:51
Posty: 75

Widzę że są przyjęcia do tej firmy, posiadacie jakieś aktualne informacje? pracuje ktoś tam teraz?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 20 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: