Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 15 maja 2010, 22:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 maja 2010, 22:55
Posty: 2
GG: 0
Samochód: scania

Cytuj:
Cysterny pewnie sa własnością producenta czyli firmy Magyar ,a ten pochodzi z Francji (sam kiedyś przez trochę ciągałem beczke na francuskich numerach w konkurencyjnej firmie) i są wypożyczone, a co do numerów rejestracyjnych ciągników to w dzisiejszych czasach firmy leasingowe są zarejestrwane w najmnieszych wioskach ;-)

Faktycznie masz rację, Magyar - zupełnie nowe.

Kiedyś słyszałem, że rejestracje pojazdów lub naczep są często tam, gdzie są możliwie najniższe podatki od transportów (drogowe) - w tej chwili furorę robi Suchy Las (PZ), ale angama ma ich mało.. Nie każda firma leasingowa ma oddział w S. Lesie :mrgreen:


Post Wysłano: 22 maja 2010, 23:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 sty 2010, 16:57
Posty: 4
GG: 0
Samochód: Scania R380

Wiem o nowych zakupach bo tam pracuję i firma jest tego szefa który jest w dobrym JAROMEX to nie firma transportowa tylko myjnie i stacja paliw w Dobrym firma Angama nie istnieje ponieważ w 2005 roku był pożar w biurze i sie dokumenty spaliły więc teraz jest inter-trade a logo nie zmieniają na samochodach bo już wtedy mieli wyrobioną markę. A i szef nie jeździ tylko i opieprza bo skądś się wzięło przez te 15 lat 140 zestawów liczmy 160 bo kilka zostało sprzedanych i kilka do kasacji po wypadkach. I wcale nie ma takiego dochodu małego bo jeżdżą sobie chevroletami i Harleyami więc nie wiem czy tak słabo z kasą a firmie pomaga jedna tylko osoba która na pewno bierze z tego jakiś procent bo ona załatwia przetargi itp a jest nią żeby nie pisać po nazwiskach ambasador polski w Rzymie

A i jeszcze jedno kasy troche poszło na te stacje i myjnie i też kilkanaście tys idzie miesięcznie na opłacanie leasingu ciągników i naczep i nie wiedziałem jeszcze w firmie naczep lub zestawów na obcych blachach bo naczepy są kupowane u polskiego dealera :)


Ostatnio zmieniony 23 maja 2010, 13:53 przez Leszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Popraw ten post. Nie da się tego czytać. W przeciwnym wypadku - kasuje.


Post Wysłano: 26 cze 2010, 10:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Niewiele widać, ale jest - Scania Highline, a za nią DAFik 105tka.
Obrazek

(c) Ich

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 02 sty 2011, 20:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 sie 2009, 10:44
Posty: 48
GG: 0

W lokalnej gazecie i internecie jest ogłoszenie ... ( Szukają kierowców na krajówkę )
Wie może ktoś coś więcej na ten temat .. co oferują.


Post Wysłano: 02 sty 2011, 20:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:21
Posty: 225
GG: 0
Samochód: JELCZ 862
Lokalizacja: WŁOCŁAWEK

Dla jasności dodam, że to ogłoszenie wychodzi w gazecie raz w tygodniu (tzn. ja raz w tygodniu ją kupuję i zawsze jest w piątki) i tak już od września czy października. Ogłaszają się bez przerwy. Swojego czasu tak samo było z hoffmannem. Nic więcej niestety nie wiem, bo na razie nie dzwoniłem - obecna robota odpowiada :?


Post Wysłano: 31 sty 2011, 22:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 sie 2009, 10:44
Posty: 48
GG: 0

Wie ktoś może czy beczki jeżdżą też na krajówce czy tylko na zachód... ?
A może ma ktoś jakiejś świeższe info.


Post Wysłano: 06 lut 2011, 23:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 sty 2010, 16:57
Posty: 4
GG: 0
Samochód: Scania R380

Tak beczki też są na tzw. krajówce dlaczego tzw. bo czasami zdarzają się kursy na Słowację Czechy i Słowenię ale i tak na tę niby krajówkę jest się trudno dostać bo jeździ na niej tylko 8 samochodów 1 volvo i 7 scanii i kasa tylko trochę lepsza od wywrotek ja bardziej polecał bym beczki UE bo kasa większa a i w domu jesteś tak często jak na tych niby Polskich beczkach fakt że jeździsz dalej i więcej ale normę wyrobisz i z doświadczeniem i kartą kierowcy spokojnie cię przyjmą.


Post Wysłano: 11 lut 2011, 10:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lut 2007, 17:14
Posty: 359

W 2010 na jesień widziałem sporo zestawów Angamy pod wywrotkami na Śląsku - wozili towar z Euroteminala w Sławkowie. Ale chyba za daleko nie jeździli bo powroty były szybkie i na pusto.


Post Wysłano: 11 lut 2011, 13:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 mar 2009, 17:43
Posty: 61
GG: 6213674

Odebrali w zeszłym roku 25 naczep wywrotek..Słyszałem też coś o współpracy ze Skanska przy budowie A1 w okolicach Włocławka że podobno mają jeździć dla nich.

http://www.feber.com.pl/?id=48&news=746 ... 0jubileusz


Post Wysłano: 11 lut 2011, 21:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lut 2007, 17:14
Posty: 359

Cytuj:
Odebrali w zeszłym roku 25 naczep wywrotek..Słyszałem też coś o współpracy ze Skanska przy budowie A1 w okolicach Włocławka że podobno mają jeździć dla nich.

http://www.feber.com.pl/?id=48&news=746 ... 0jubileusz
Dokładnie te zestawy widziałem. Prezentują się znakomicie, tym bardziej w białym kolorze. Woziły raczej węgiel albo pellet z terminala sądząc po dużej objętości tych naczep. W linku który podałeś pisze, że odebrali 25 naczep! Jak na wywrotki to ilość powiedziałbym bardzo duża. Co do kontraktu ze Skanską to szkoda takich naczep na budowę, takie zestawy bardziej na trasę się nadają.


Post Wysłano: 12 lut 2011, 15:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 mar 2009, 17:43
Posty: 61
GG: 6213674

Wiesz nie wiem czy akurat te naczepy dadzą pod skanską,ale słyszałem że mają z nią współpracować.Ogólnie mówiąc to bardzo fajnie się prezentują te zestawy.


Post Wysłano: 04 maja 2011, 14:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1799
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Nie wiecie jak tam patrzą na kierowców bez doświadczenia? Przyjmują bez problemu? Dziś dzwoniłem do nich, ale niewiele się dowiedziałem, kazali przyjechać jutro od 9 do 10. :?

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 04 maja 2011, 16:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 mar 2009, 17:43
Posty: 61
GG: 6213674

Kolego z tego co słyszałem to biorą jak leci.Jak nie masz doświadczenia to warto bo od razu dostaniesz swoje auto i ucz się sam(tak było kiedyś a teraz to nie wiem czy biorą na przyuczenie do podwójnej i jak się sprawdzisz to dopiero swoje auto),wypłata licha ale na dłuższą meta ta firma się nie nadaje.


Post Wysłano: 04 maja 2011, 18:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1799
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Dzięki kolego za informacje. ;)

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 05 maja 2011, 16:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 mar 2009, 17:43
Posty: 61
GG: 6213674

I jak kolego byłeś u nich ?? Jakie warunki pracy i płaca??


Post Wysłano: 10 maja 2011, 18:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sie 2009, 14:53
Posty: 28
GG: 6344894
Samochód: Opel Astra II

Obrazek Obrazek
Pozdrawiam. :)

_________________
Moja FotoGaleria :
Http://ZawelX.PicturePush.Com/
Nowy Aparat : Canon PowerShot A630
Stary Aparat : Samsung Digimax s600
www.TruckService.Prv.Pl


Post Wysłano: 04 cze 2011, 14:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2010, 12:11
Posty: 406
GG: 6451835
Samochód: Crafter
Lokalizacja: Strzegom/Jaroszów [DK5]

Jakoś w tym tygodniu lecieli przez moją wiochę na kilka zestawów (torpeda, dafy i scanie), chyba z 5 aut. Ciekawe, co kombinują. :D
Ponadto bardzo dużo ich jeździło ostatnio przez Brzeg, nie wiem jak teraz - dawno tam nie byłem.

_________________
ford transit/volvo fh.


Post Wysłano: 01 lis 2011, 13:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 kwie 2011, 17:29
Posty: 27
GG: 0
Samochód: Renault Master

Czy firma ma jakąś 2 baz??. W miejscowości Łosiów. woj Opolskie na terenie firmy AGRO-POL stoi kilkadziesiąt zestawów z wywrotkami .


Post Wysłano: 15 lis 2011, 16:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lut 2005, 18:59
Posty: 832

Mi się już Angama po nocach śni. Codziennie widzę po kilkanaście zestawów z wywrotkami. Jadą od strony Susza na Kwidzyn. Podobno wożą piach od Strzelczyka na budowę mostu nad Wisłą w Kwidzynie, chociaż ja ich osobiście widziałem na Kwidzyńskim ZiarnPolu - ale na nim korzystają chyba tylko z wagi.

Codziennie jedzie coś innego, jednego dnia same Volva i Scania T, drugiego nowe Rki w towarzystwie Premiumek i T.


Post Wysłano: 20 lis 2011, 17:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 lis 2011, 17:17
Posty: 21
GG: 3089276
Samochód: Clio
Lokalizacja: ZGL

W tamtym roku zimą kilka zestawów z wywrotkami kręciło się na składzie węgla w Goleniowie, Scanie i Premiumki :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: