Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 28 maja 2007, 11:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Przedsiębiorstwo Transportwo-Spedycyjne EXPOL rozpoczęło działalność gospodarcza w 1989 roku. W 1990r. EXPOL jako pierwszy podmiot stanowiący własność prywatną rozpoczął świadczenie usług spedycyjnych na zachodniej granicy Polski.

Świadczenie usług Agencji Celnej rozpoczęliśmy w marcu 1990 roku na Drogowym Przejściu Granicznym w Gubinie. Od 1990 do 2004 roku dysponowaliśmy 25 biurami AC w całej Polsce.

W 2004 roku, po wejściu Polski do Unii Europejskiej pozostały tylko 3 biura: Rzepin, Szczecin i siedziba w Zielonej Górze.
Od tego też roku powróciliśmy do początkowej naszej działalności, tzn. spedycji i transportu międzynarodowego.
Nasz własny tabor, to nowe ciągniki siodłowe MAN z naczepami KRONE, które mogą przewozić ładunki do 24 ton. Poza tym dysponujemy również samochodami, które przewiozą każdy ładunek.

W 2004 roku EXPOL uzyskał certyfikat ISO 9001:2000 w zakresie usług spedycyjnych i agencji celnej.

Przedsiębiorstwo Transportowo-Spedycyjne EXPOL Spółka z o.o.
ul. Kręta 5
65-770 Zielona Góra
tel. +48 68 3235300
fax +48 68 3240767

Obrazek

Obrazek

(C) http://www.expol.pl

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Post Wysłano: 10 mar 2009, 17:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lip 2007, 10:45
Posty: 478
GG: 5718619
Samochód: Scania R560 6x4
Lokalizacja: KaRsIn

Kiedyś spotykałem ich auta bo przyjeżdżały do mojej miejscowości po gotowe drewno i latali z tym na zachód głównie na Niemcy. Teraz ich nie widuję bo firma do której jeździli upadła.


Post Wysłano: 03 sty 2013, 18:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lis 2011, 17:25
Posty: 44
GG: 0
Lokalizacja: FWS

Byłem ich odwiedzić, na chwilę obecną brak przyjęć, z moim półrocznym doświadczeniem krajowym nie mam co myśleć o jeździ u nich, wymagają min. roku w międzynarodówce. Spedytor z którym rozmawiałem był bardzo miły, jeżdżą sami, nie ma opcji przyuczenia do zawodu.

_________________
B - 4.11.2008r.
C - 20.07.2011r.
C+E - 20.12.2011r.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: