Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 27 maja 2007, 19:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 maja 2006, 18:33
Posty: 443
Lokalizacja: WM

:arrow: O firmie
Firma Internationale Transporte "CICHON" powstała w 1985 roku. Od roku 1989 podstawa dzałalności firmy jest transport międzynarodowy i spedycja. Przez prawie piętnaście lat działalności zdobyliśmy zaufanie wielu renomowanych klientów zarówno polskich jak i zagranicznych. Nasza firma należy do Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Warszawie. Wykwalifikowani pracownicy i nowoczesny park samochodowy zapewnia nasz ciagły rozwój, dzięki czemu klientom oferujemy zróżnicowane usługi na wysokim poziomie.

:arrow: Oferta
Oferujemy Państwu usługi typu door to door w zakresie drobnicowych i całopojazdowych przewozów towarowych na trasach europejskich z szczególnym uwzględnieniem następujących krajów: Niemcy, Belgia, Holandia, Francja, Austria, Hiszpania, Anglia, Szwajcaria, Włochy, Dania, Czechy, Słowacja, Węgry, kraje WNP. Do Państwa dyspozycji oddajemy 14 nowoczesnych jednostek oplandekowanych typu MAN o długości 73,6 m (przystosowanych do przewozu ADR), 5 jednostek o ładowności do 3, 5 ton spełniające normy ekologiczne EURO 2 i EURO 3, oraz 2 jednostki niskopodwoziowe na ładunki nienormatywne. Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w telefony GSM umoźliające stały kontakt i kontrolę nad Państwa ładunkiem. Zapewniamy Państwu pełne bezpieczeństwo powierzonego towaru. Każdy przewożony ładunek ubezpieczony jest do wartości 300.000 USD. Ponadto posiadamy koncesje na wszystkie kraje oraz ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej przewoźnika CMR.

ObrazekObrazek

© cichon.pl

_________________
"640 KB pamięci operacyjnej powinno każdemu wystarczyć." - Bill Gates, 1981r.

Fotogaleria, Trasy - zapraszam do przeglądania i komentowania.


Tytuł:
Post Wysłano: 27 maja 2007, 19:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 kwie 2007, 19:20
Posty: 175
GG: 1361427
Samochód: Scania R420 Topline
Lokalizacja: Wrocław

jeszcze nigdy nie spotkałem sie z ta firma :> :> Ale z tego co zauważyłem tabor moja ładny :lol: Mam pytanie czy w tej firmie sa same Man-y tga :?:

_________________
Bednarski, Nysa

"Niezły syf mają na bazie. To ma być firma? To jakiś PGR nie firma."
"Jeżeli ktoś ma burdel i syf na swoim podwórku to odrazu świadczy o człowieku."
- Leszek Foss


Tytuł:
Post Wysłano: 27 maja 2007, 19:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 maja 2006, 18:33
Posty: 443
Lokalizacja: WM

Cytuj:
Mam pytanie czy w tej firmie sa same Man-y tga Question
Cytuj:
Do Państwa dyspozycji oddajemy 14 nowoczesnych jednostek oplandekowanych typu MAN
Z tego wynika, że w firmie są same MANy.

Jeszcze jedno zdjęcie ich zestawu:

Obrazek
© speditions-lkw.de

_________________
"640 KB pamięci operacyjnej powinno każdemu wystarczyć." - Bill Gates, 1981r.

Fotogaleria, Trasy - zapraszam do przeglądania i komentowania.


Tytuł:
Post Wysłano: 27 maja 2007, 20:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 kwie 2006, 17:43
Posty: 162
GG: 0
Samochód: bez adblue
Lokalizacja: SKL

Akurat skałda sie ze znam tą firme maja rowniez naczepy wywrotki
jezdzą na kampani buraczanej przy Cukrowni Polska Cerkiew
Posiadają równiez Many F-2000 jaki i naczepy z firmy MEGA Nysa !

_________________
EKIPA TYSIĄCA I JEDNEJ TARCZY :):)


Tytuł:
Post Wysłano: 28 maja 2007, 20:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 sty 2007, 17:10
Posty: 23
Lokalizacja: OPOLSKIE

Akurat sie składa, że firma ma baze jakieś 3km odemnie. Większość zestawów to many lecz nie wszystkie. Firma niema za dobrej opini wśród kierowców. Na zachodzie zestawy ich są uważane za jedne z najbardziej wadliwych nawet na RTL7 ich pokazywali w odpowiedniku polskiej drogówki :lol: Fotek nie posiadam

_________________
Jak kochac to tylko CIĘŻARÓWKI:-)


Post Wysłano: 28 maja 2009, 12:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 maja 2009, 11:14
Posty: 1
GG: 0

witam nie zgadzam sie z wypowiedzią mariusza.mój mąż tam pracuje ponad 2 lata i jest zadowolony z pracy i firmy.wiadomo różne sytuacje się zdarzają ale nie przesadzajmy.mój jeżdzi manem tga i jest zadowolony z tego autka.nieraz z nim jechałam i nigdy nie mieliśmy problemow z autem.pamiętajcie że w każdej firmie jest zawsze cos co nas niezadowoli.pozdrawiam wszystkich kierowców. :)


Post Wysłano: 26 lut 2013, 22:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 gru 2012, 21:56
Posty: 32
GG: 40233122

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: