Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 16 gru 2011, 19:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2009, 19:07
Posty: 177
GG: 7502228
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post Wysłano: 25 gru 2011, 1:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 gru 2010, 18:41
Posty: 4
GG: 11894656
Samochód: MB Actros MPII MS
Lokalizacja: Poddębice

Mieszkam całkiem niedaleko od ich "kurników" w Bałdrzychowie, często widzę ich zestawy lecące przez moją wioskę, zawsze czyste i zadbane. Z tego co słyszałem kierowcy szczególnych powodów do narzekań tam nie mają.

_________________
Raben - your partner in logistics


Post Wysłano: 19 kwie 2012, 16:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lut 2010, 14:17
Posty: 10
GG: 0

Post Wysłano: 21 kwie 2012, 9:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2009, 9:26
Posty: 641
Samochód: Man TGA XXL 18.430,Peugot Boxer 2.2

W kleczewskim oddziale Woźniaka dobudowują kolejne 2 sortownie i 6 kurników prace już trwają obecne 2 kurniki są już zburzone na których miejscu powstaną sortownie a nowe kurniki zostaną prawdopodobnie wybudowane po przeciwnej stronie drogi gdzie mają swoje ziemie ale chyba tam sad powstanie bo coś tam wykopują albo wykarczują część lasu i pobudują za pozostałymi

_________________
Pilnie sprzedam zbiornik 250l aluminiowy seryjny od mana .
Zainteresowanych proszę o kontakt pw w celu dogadania się.


Post Wysłano: 22 kwie 2012, 21:26

To coś tam się widzę dzieje. Ostatnio gdy tam przejeżdżałem to widziałem że coś się dzieje. Tylko niech zostawią nam budynki co są w okolicy, bo gdzie będziemy grać w paintball.


Post Wysłano: 15 gru 2012, 16:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 paź 2011, 22:24
Posty: 54
Samochód: Osobowy
Lokalizacja: Lubin

Koledzy są teraz przyjęcia do Woźniaka? Jak tam z kasą? Płacone od kilometra czy diety? Warto się u nic zaczepić czy nie? A także jaki system pracy u nich panuję, bo już dawno nie widziałem rzetelnych informacji. ;) Liczę na szczere opinie, bo jestem zainteresowany pracą u nich.


Post Wysłano: 10 wrz 2014, 21:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 kwie 2014, 9:33
Posty: 8

Cytuj:
Koledzy są teraz przyjęcia do Woźniaka? Jak tam z kasą? Płacone od kilometra czy diety? Warto się u nic zaczepić czy nie? A także jaki system pracy u nich panuję, bo już dawno nie widziałem rzetelnych informacji. ;) Liczę na szczere opinie, bo jestem zainteresowany pracą u nich.
Ktoś się orientuje jak jest teraz?


Post Wysłano: 13 wrz 2014, 17:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sie 2009, 17:59
Posty: 147
Samochód: R500
Lokalizacja: DSR

Swego czasu woziłem kukurydzę do Ząbkowic, a mają tam ten elewator i auta tam stoją. Jeden z kierowców mówił, że mają płacone za km i diety, ale nie wiem czy mówił prawdę.. Siedzą cały tydzień w kabinie i na weekend zjeżdżają. Nie wiem jak jest teraz, piszę to co mi powiedziano :)


Post Wysłano: 28 wrz 2014, 9:32
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1724
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

W zeszłym tyg.gadałem z kiero od nich w Rumunii,jechał chłodnią.
Mówił właśnie ze wyjazdy na tydzień,powroty różnie albo coś ładują albo na pusto.
Twierdził że pracuje tam 7lat i że kiedyś było lepiej,teraz dosyć duże rotacje kierowców i w ogóle.


Post Wysłano: 05 lip 2015, 11:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 lip 2007, 15:52
Posty: 223
GG: 0
Samochód: Rudy 102
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

http://kontakt24.tvn24.pl/najnowsze/str ... 73167.html


Wypadek w którym uczestniczyło auto z ich firmy...

_________________
[B+E] [C] [C+E]


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: