Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 03 maja 2005, 11:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 kwie 2005, 20:04
Posty: 67
Lokalizacja: Łódź

Firma Kadar transportem międzynarodowym zajmuje się od 1994 roku. Dziesięć lat to okres ciągłego zdobywania
i pomnażania wiedzy na temat drogowego transportu towarów. To okres budowy nowoczesnej firmy od podstaw. Od pierwszego samochodu VOLVO F 12 do 51 zestawów spełniających normy EURO-2 i EURO-3. To okres poznawania zasad funkcjonowania transportu od zachodnich po wschodnie
i południowe granice Europy, często przekraczane na Uralu
i w Turcji. Główne szlaki transportowe starego kontynentu nie stanowią dla nas tajemnic.


Zdobyte doświadczenie sprawi, że Państwa ładunki dostarczamy solidnie i terminowo. Bezpieczeństwo zapewni polisa OCP na kwotę 200 tysięcy USD zawarta w PZU oraz umowy zawarte z Agencjami Celnymi na terenie całej Europy. Licencja na międzynarodowy transport oraz dwa Certyfikaty Kompetencji Zawodowych (od lipca 2002 roku) są gwarantem wykonania usługi na najwyższym poziomie.
Firma nasza posiada 51 własnych zestawów

Chłodnie

Zestawy 118 m3

Plandeki 90 - 100 m3

Plandeki o wysokości 3 m

Zestawy o długości 8 m i wysokości 3 m + przyczepa o długości 7,6 m i wysokości 3,1 m




Mój wójek jeździ w Kadarze :wink:
Jeżdżą do Turcji, Hiszpani, Portugali, Rosji...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Źródło: http://www.kadar.pl i wiadomości od mojego wujka
(c)www.kadar.pl

Źródło: http://www.kadar.pl i wiadomości od mojego wujka :mrgreen:


Ostatnio zmieniony 05 maja 2005, 11:34 przez Bar T.I., łącznie zmieniany 5 razy.

Tytuł:
Post Wysłano: 03 maja 2005, 11:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 kwie 2005, 15:00
Posty: 79
GG: 2314600
Lokalizacja: Łódź

firma sie jeszcze rozwija tylko niechaj przypadkiem nie rozłoży firmy BREVITER


Tytuł:
Post Wysłano: 04 maja 2005, 18:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 kwie 2005, 15:48
Posty: 12
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Cytuj:
firma sie jeszcze rozwija tylko niechaj przypadkiem nie rozłoży firmy BREVITER
KADAR rozwija sie bardzo szybko, maja coraz to nowe wozy i naczepy Ich transporty można spotkać w całej Polsce i nie tylko. Wizytówką firmy jest chyba czystość ;), jeszcze nigdy (mieszkam ok. 400 m od siedziby firmy) nie widziałem brudnej ciężarówki Kadaru, nawet kiedy wracała z trasy... to raczej dobrze świadczy o firmie.

_________________
Życie się nie kończy, życie się tylko zmienia.


Tytuł:
Post Wysłano: 08 wrz 2005, 21:48

Podobno lipa panowie jest w tej firmie. Po 1 niemozna wieszac nic na szybie przedniej, zadnych proporczykó misaików nic, po drugie to niejest zafajnie. Szef sie rzuca. Tak słyszałem od kumpla.


Tytuł:
Post Wysłano: 08 wrz 2005, 22:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2005, 16:23
Posty: 359
Lokalizacja: Łódź

Cytuj:
niemozna wieszac nic na szybie przedniej, zadnych proporczykó misaików nic
To mnie zawsze wkurza :evil: Ciężarówka to dla kierowcy drugi dom, więc dlaczego nie może jej ozdobić tak jak tego chce :!: :?: Nie rozumiem tych głupich wymagań...


Tytuł:
Post Wysłano: 08 wrz 2005, 22:03
Awatar użytkownika

Administrator

Offline

Offline

Administrator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 gru 2004, 16:26
Posty: 127
Samochód: Rodzinny

Ja nie mam nic przeciwko tabliczek z imionami ,w przeciwieństwie do "choinek" :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 08 wrz 2005, 22:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 wrz 2005, 17:45
Posty: 65
GG: 0
Samochód: Scania

Dla chcacego nic trudnego wyjezdzam z bazy załoze sobie kilka proporczykow itp bo z tego co wiem i widziałem to po tabliczkach czy kilku miskach maja na szybie ,ale jak cos naprawde by sie szef burzył wyejzdzam z bazy zakładam swoje wracam zdejmuje a skoro jezdza Hiszpania,Turcja itp to troche sie najezdzic mozna z proporczykami itp.

_________________
Scandynawian Express


Tytuł:
Post Wysłano: 08 wrz 2005, 22:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 20:21
Posty: 932
Lokalizacja: Łódź/Wieluń

dajcie spokoj z tymi proporczykami i misiami, sam jestem przeciwny zaklejaniu przedniej szyby tymi zbędnymi bzdetami


Tytuł:
Post Wysłano: 09 wrz 2005, 12:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lip 2005, 14:15
Posty: 33
GG: 0
Samochód: Renault 19
Lokalizacja: Gliwice

DeLuxe#003 :evil: ale jeżeli ktoś tak chce to czemu mu tego zabraniać .. ?? :/ w końcu kierowca spędza tam dużą część życia ... :wink: Pozdrawiam .. =inker= :wink:

_________________
gg - 1257100


Tytuł:
Post Wysłano: 09 wrz 2005, 14:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Z tego co wiem to wogóle nie wolno wieszać proporczyków ponieważ to zasłania widoczność, ale co ma szef do tego to nierozumiem, co chyba że wkurza go to że jakiś pracownik wiesza se coś w jego aucie..:P:P
Fajne mają zestawy, a szczególnie podobają mi się te Scacanki...:)


Tytuł:
Post Wysłano: 09 wrz 2005, 19:18

Firma założóna w 94 roku to cos zaszybko się rozwija, może mówi ze ma 51 a ma 30, tak to jest sam wiem. A te dafy to już coś jest podejzane, zdecydowanie za szybko.


Tytuł:
Post Wysłano: 10 wrz 2005, 15:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 lip 2005, 12:48
Posty: 54
Lokalizacja: Wrocław CITY

widzialem pare zestawow z tej firmy i nie sa wcale takie zle <swiezy tabor> duzy plus :D :) :( :o

_________________
Wiele Dróg Wiele Myśli Daj Bóg żebym był w tym miejscu Gdzie mam być


Tytuł:
Post Wysłano: 23 sty 2007, 13:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 sty 2007, 1:23
Posty: 11
Lokalizacja: Jarocin

Mój wujek pracuje u nich na zlecenie jak informatyk. On zle o nich nie mówi. Slyszałem różne opinie z przewagą negatywnych.


Tytuł:
Post Wysłano: 23 sty 2007, 16:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2005, 14:26
Posty: 7
Lokalizacja: lidzbark warminski

faktycznie kierowcy są mało w domu i dostaja dlugie trasy ale z tego co wiem to sporo kasy dostają


Tytuł:
Post Wysłano: 25 sty 2007, 19:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1310
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Przecież to oczywiste długo jeździsz, to dużo kasy zarabiuasz, a przynajmniej tak powinno być.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Tytuł:
Post Wysłano: 25 sty 2007, 20:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lis 2006, 1:14
Posty: 67
Lokalizacja: Irlandia

Przecież to oczywiste długo jeździsz, to dużo kasy zarabiuasz, a przynajmniej tak powinno być. Ale nie zawsze się sprawdza w rzeczewistości ja dam ci przykład mojego ojca śmiga czesto niemcy kraje beneluksu itd. jak jeżdził tylko w te strony kaska spoko ostatnio spędził miesiąc w angli jak zobaczył stan konta to się załamał powiedział że jakby obiecali mu złote góre to nie ma mowy i przez to ma zamiar zmienić firme wieć nie zawsze wynagrodzenie jest adekwatne do wkonanej pracy


Post Wysłano: 10 lut 2009, 18:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2009, 17:18
Posty: 62
GG: 997
Samochód: TIR :)
Lokalizacja: LW

No ja mieszkam 7Km od siedziby Kadaru i mam 3znajomych jezdzacych w tej firmie i zaden nie nazeka zarobki spore szef spoko no i w środku mozna miec rozne zabawki itp


Post Wysłano: 20 maja 2009, 18:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2009, 18:12
Posty: 2
GG: 2992967
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Witam!

Odkopuje temat. Czy ma ktoś jakieś świeże zdjęcia zestawów?


Post Wysłano: 20 maja 2009, 22:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 wrz 2007, 0:35
Posty: 693
GG: 0
Samochód: wrotki
Lokalizacja: NSZ

Wczoraj widziałem zestaw z naczepą KADAR, a blachy miał rosyjskie (tylko blachy, znakowań na plandece nie było). Może bym się nie zdziwił, gdyby numery były również widoczne na plandece, ale ich tam nie było, tylko same blaszki....ktos wie z czym to się je? :>

_________________
NIE-POMPIARZ


Post Wysłano: 21 maja 2009, 21:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2009, 18:12
Posty: 2
GG: 2992967
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Kolego jakiś czas temu sprzedali część swoich naczep z logo firmy. I teraz koledzy ze wschodu jeżdżą z logo Kadaru


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 41 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: