Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 33 [ Posty: 641 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 533 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 03 maja 2005, 10:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2005, 16:23
Posty: 359
Lokalizacja: Łódź

Profil

Trans-Południe od 10 lat dostarcza kompleksowych rozwiązań logistycznych. Firma specjalizuje się w transporcie, spedycji i dystrybucji na rynku krajowym i międzynarodowym. Trans-Południe dostarcza również usług magazynowania. Usługi firmy kierowane są do firm produkcyjnych we wszystkich sektorach gospodarki, oraz do firm handlowych o zróżnicowanej wielkości. Firma zapewnia wysoki poziom świadczonych usług poprzez ciągłe dostosowywanie się do indywidualnych potrzeb i wymagań klientów. Swój sukces zawdzięcza wdrażaniu najnowocześniejszych metod zarządzania logistycznego, a także podnoszeniu jakości technicznej swojej floty. Pozwala to na zapewnienie najlepszych rozwiązań logistycznych i optymalizację kosztów. W ciągłej dyspozycji Trans-Południe jest prawie 150 pojazdów, oraz 200 stale współpracujących przewoźników. Klientami Trans-Południe są m.in. GoodYear, Dębica, Owens-Illinois, Can-Pack, Fulda.

Historia

Firma Trans-Południe została założona w styczniu 1993 roku jako spółka cywilna. Tworzyli ją indywidualni przewoźnicy świadczący usługi transportowe dla T.C. Dębica. Liderem tej grupy został obecny Prezes Trans-Południe, Marek Pijar, który reprezentował interesy firmy w rozmowach i negocjacjach. Od tego momentu firma przechodziła ciągłe zmiany i skutecznie budowała zaufanie swoich klientów, oraz podpisywała umowy z kolejnymi kontrahentami.

We wrześniu 2001 roku Trans-Południe rozpoczęło wdrażanie systemu zarządzania jakością, które w kwietniu 2002 roku zakończyło się przyznaniem certyfikatu jakości ISO 9001:2000. Certyfikat ten potwierdza zgodność stosowanych w firmie norm z międzynarodowymi standardami w tej dziedzinie.

W roku 2002 firma podpisała strategiczne kontrakty z T.C Dębica oraz GoodYear Dunlop Tires Polska na obsługę dystrybucyjną na terenie Polski. Znacznie zacieśniona została również współpraca z Owens Illinois Polska.

Trans-Południe, od początku działalności kładzie duży nacisk na wdrażanie nowych systemów informatycznych usprawniających zarządzanie firmą, stale udoskonala metody pracy realizując nadrzędny cel, jakim jest satysfakcja klienta. Dużą wagę przykłada się również do utrzymywania najwyższych standardów obowiązujących w branży logistycznej poprzez wdrażanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych i programy szkoleń.

Dzisiaj, siedziba główna firmy mieści się w Dębicy. Firma posiada również mierzący 6300m2 magazyn, oraz własny serwis pojazdów. W Tarnowie w Centrum Logistycznym, mieści się centrum monitoringu pojazdów oparty o technologię GPS, z którego zarządza się całą flotą pojazdów należących do Trans-Południe, oraz przewoźników realizujących zlecenia transportowe na rzecz klientów firmy.

Filozofia działania

Nadrzędnym celem działalności Trans-Południe jest pełna satysfakcja klientów oraz współudział w tworzeniu ich sukcesów finansowych i organizacyjnych poprzez dostarczanie kompleksowych usług logistycznych o najwyższej jakości. Trans-Południe pragnie świadczyć usługi z pasją godną swoich zleceniodawców.

Trans-Południe to wysokie standardy i organizacja pracy, która zmierza nie tylko do wywiązywania się ze zobowiązań, jakich podejmujemy się dla naszych klientów, ale pragniemy przekraczać formalne oczekiwania. Naszą wartością są doskonałe relacje z klientami, które codziennie budujemy, starając się rozpoznać ich potrzeby.

(C)http://www.trans-poludnie.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 11 wrz 2005, 13:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2005, 22:28
Posty: 197
GG: 1
Samochód: Szwedzkie badziewie z Göteborga
Lokalizacja: Stalowa Wola

widuje często samochody z tej firmy. głównie to żółte i czerwone całe zestawy, a ostatnio widziałem Volvo FH12 tandem nową wersję. cały zestaw miał kolor błękitny.

_________________
...


Tytuł:
Post Wysłano: 11 wrz 2005, 14:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Mają bardzo łądne zestawy według mnie, fajnie opisane naczepy i wozy też mają niezłe, a z tymi fajnie opisanymi naczepami to chodzi mi o to że te naczepy w całości prezentują się bardzo ładnie..:D:D Widuje czasem ich auta niedawno widziałem od nich Premiumke..:D:D:) Pozdrawiam...:D


Tytuł:
Post Wysłano: 16 lis 2005, 0:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 maja 2005, 1:01
Posty: 185
GG: 0
Samochód: (avatar) /|\
Lokalizacja: Śląsk

Czy wie ktoś jak tam mają się kierowcy?? (szukam pracy)
A wiem że tam są przyjęcia
http://www.trans-poludnie.pl/?szkolenie

_________________
-=Pozdrawiam wszystkich truckerów i nie tylko =-

..::--{{ BajOoo }}--::..


Tytuł:
Post Wysłano: 16 lis 2005, 16:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Cytuj:
Czy wie ktoś jak tam mają się kierowcy?? (szukam pracy)
A to co nieidziesz w końcu do tej firmy co te Scanie tam są...:?:


Tytuł:
Post Wysłano: 16 lis 2005, 17:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 20:21
Posty: 932
Lokalizacja: Łódź/Wieluń

Trans Południe bardzo często przyjeżdza do Wielunia odbierać swoje nowe zestawy, w punkcie odbioru Wielton widziałem niedawno ok. 20 zółtych Mercedesów Actrosów.


Tytuł:
Post Wysłano: 16 lis 2005, 22:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Cytuj:
Trans Południe bardzo często przyjeżdza do Wielunia odbierać swoje nowe zestawy, w punkcie odbioru Wielton widziałem niedawno ok. 20 zółtych Mercedesów Actrosów.
A no to widać że firma się rozwija, chociaż ja powiem szczerze że wole Niemiecki Schmitz-ki niż Polskie Wielton-ki, chociaż z tymi drugimi niemiałem doczynienia, ale Niemcy swoje naczepy wykonują naprawde świetnie...:wink: Pozdrawiam...:)


Tytuł:
Post Wysłano: 16 lis 2005, 22:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 maja 2005, 1:01
Posty: 185
GG: 0
Samochód: (avatar) /|\
Lokalizacja: Śląsk

Cytuj:
A to co nieidziesz w końcu do tej firmy co te Scanie tam są...
Normalnie chyba tam jednak nie pójde :/ Sam już nie wiem :)
Wszystko mi się w głowie juz pi***
Jeden radzi tak drugi mówi tak, a trzeci jeszcze inaczej - i komu wierzyć ??
Jak sam nie pójde to sie chyba nie przekonam ;d .

_________________
-=Pozdrawiam wszystkich truckerów i nie tylko =-

..::--{{ BajOoo }}--::..


Tytuł:
Post Wysłano: 16 lis 2005, 22:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

No tak dokładnie, początki są najgorsze, bo potem jak już się znajdzie odpowiednią firme, która odpowiada to jest już ok, no w każdym bądź razie życze powodzenia w znalezieniu zatrudnienia...:wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 16 lis 2005, 22:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 maja 2005, 1:01
Posty: 185
GG: 0
Samochód: (avatar) /|\
Lokalizacja: Śląsk

(nie)dziękuje :D
No, a tak na marginesie najłatwiej by było zasiąść za kierowcą jakiejś pięknej "Scaniurki" oczywiście na swój rachunek - ale kogo na to stać hehe.
Ale pomarzyć jeszcze (!) można.

_________________
-=Pozdrawiam wszystkich truckerów i nie tylko =-

..::--{{ BajOoo }}--::..


Tytuł:
Post Wysłano: 19 lis 2005, 19:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lis 2005, 22:07
Posty: 16

U nich się jeździ na własnej działalności gospodarczej. Musisz załozyć własną firme, a oni Ci juz wszystko będą opłacać. Zestawy mają dobre, ale podobnie jak Omega strasznie zaniżają stawki. Prywiaciarze przez nich plajtują. Na Can Packu jeżdżą za grosze (poniżej 2zł za km) !!


Tytuł:
Post Wysłano: 20 lis 2005, 1:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 maja 2005, 1:01
Posty: 185
GG: 0
Samochód: (avatar) /|\
Lokalizacja: Śląsk

Cytuj:
Musisz załozyć własną firme
działalnośc gosp. mam ;) dzisiaj 90% przewoźników tego wymaga ale do czasu 1 sty 2006 ITD ma sie za to ostro wziąć bo nowelizacja już weszła w Październiku :>
Właśnie dlatego szukam pracy gdzie pracodawca mnie zatrudni a nie karze jeździć na własnej dział. gosp. ;)

_________________
-=Pozdrawiam wszystkich truckerów i nie tylko =-

..::--{{ BajOoo }}--::..


Tytuł:
Post Wysłano: 20 lis 2005, 1:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

I bardzo dobrze dla mnie ta cała działalność to jest dziadostwo...


Tytuł:
Post Wysłano: 10 lut 2006, 14:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2006, 14:03
Posty: 104
GG: 1522591
Samochód: VW
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Flote mają bardzo fajna i dosyc nową. Same porządne samochody. Jakiś czas temu jechałem niedaleko ich bazy i widziałę dużo ich auto.:D:D:D

_________________
NIEBIESKI... :P


Tytuł:
Post Wysłano: 10 lut 2006, 15:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2005, 0:54
Posty: 42
Lokalizacja: tuż obok stolicy

Cytuj:
Trans poludnie bardzo często jeździ,ładne mają sprzęty i zadbane,ma ktos moze fotke jakiejś maszyny od nich ??
A proszę bardzo, tu jedna skakanka ustrzelona w stolicy (tym razem bez konkursu: gdzie to jest, no chyba że ktoś bardzo chce się wykazać ;) )

Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 10 lut 2006, 15:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 paź 2005, 14:33
Posty: 326
Lokalizacja: Suwałki, Dublin

Fajna Hpi z zadko spotykanym okienkiem w czesci sypialnej...te okienko to chyba dodatek i pomocnik na przejazdach kolejowych i nietypowych skrzyzowaniach gdzie nie widac nadjezdzajacego pojazdu z lewej...ale tutaj kierowca i tak ma je zasłoniete :P

_________________
International Haulage


Tytuł:
Post Wysłano: 18 lut 2006, 21:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lut 2005, 22:59
Posty: 122
Lokalizacja: Brzesko

To i ja coś dorzucę od siebie :D :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Trojaczki
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Kolegi taty volviaczek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Narazie tyle mam powrzucane na kompie mam jeszcze troche tego ale narazie niech zostaną, na mojej i kolegi www. damy to będzie wglad do nich


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lut 2006, 14:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 paź 2005, 14:33
Posty: 326
Lokalizacja: Suwałki, Dublin

Czerwona 124 Topline + czerwona chłodnia/izoterma Schmitz i czerwony tandem FH XL -świetne zestawy...Ogolnie piekna flota ,jedynie te Premiumki takie sobie... :twisted:

_________________
International Haulage


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lut 2006, 14:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Ogółem wszystkie zestawy są bardzo ładne, malowanie podoba mi się bardzo....:) Premiumki mogą być, bardziej ubolewałbym za tym że to Wielton...:twisted:
Ten biały Actros też bardzo ładnie wygląda, tylko szkoda że zderzaka mu też niepomalowali...;)


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lut 2006, 17:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2005, 19:45
Posty: 256
Lokalizacja: Chełm

Volviaczki i eReczki zaje****e, ich zestawy trafiają w mój gust jak żadne inne :) szczególnie ich "szmaty" naprawde fajnie wyglądają reklamy na nich... :)

_________________

...:::Podpisy nie oddają całej prawdy... zawsze jest jakaś granica niepowodzenia :::...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 33 [ Posty: 641 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 533 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 26 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: