Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 27 [ Posty: 537 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 527 Następna
Autor
Wiadomość
Tytuł: Intra, Iłowa
Post Wysłano: 02 maja 2005, 21:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2005, 16:23
Posty: 359
Lokalizacja: Łódź

Przedsiębiorstwo Transportu Specjalistycznego INTRA S.A. należy do największych w Polsce i wiodących w Europie firm, specjalizujących się w przewozach materiałów sypkich luzem. Firma ma kilkunastoletnie tradycje w zakresie transportu. Obecnie, dzięki zdobytemu doświadczeniu ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji i nieustannym inwestycją w najnowocześniejszy sprzęt, jesteśmy jednym z liderów na rynku przewozu sypkich produktów chemicznych oraz spożywczych. Powierzony materiał przewozimy terminowo, zachowując wszystkie wymagane parametry bezpieczeństwa i czystości ładunku oraz ochrony śorodowiska. Obsługujemy stałą grupę wymagających Klientów oraz pozyskujemy nowych, zapewniając wszystkim jakość oferowanych usług.

Posiadamy tabor kilkudziesięciu nowoczesnych samochodów marki SCANIA oraz silosy marki Feldbinder i LAG. Sprzęt, którym dysponujemy, umożliwia wszechstronne i kompleksowe wykonanie usług transportowych.

Wypracowany i sprawnie funkcjonujący system logistyki i zarządzania taborem pozwala nam obsługiwać klientów w całej Europie, a posiadane przez nas certyfikaty, koncesje i zezwolenia umożliwiają transport każdego ładunku drogami dowolnego kraju.
Profesjonalny sprzęt to jednak połowa sukcesu drugą połową jest wysoko wykwalifikowany personel. Firma INTRA S.A. zatrudnia najlepszych fachowców w tej dziedzinie. Korzystając z naszych usług macie Państwo pewność , że zostaniecie sprawnie i szybko obsłużeni.

(C)http://www.intratrans.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 02 cze 2006, 19:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2006, 13:24
Posty: 76
Lokalizacja: Wrocław

Sprzęt mają kozacki :) najbardziej podoba mi sie Torpeda :D.Znam jednego kierowce z Intry który juz nie pracuje ponieważ jeszcze jak były granice (jeździł Renault magnum) i w kufrze miał trzech intruzów :D:D chciał ich przemycić za granice (było to na granicy Polsko-Niemieckiej na Zgorzelcu ) No i chłopaka złapali :/ celnik sie zorientował jak anteny sie za bardzo trzęsły i wszedł do kabiny i znalazł 3 osoby :/.Kierowca był młody i głupi ...

Obrazek

źródło: http://www.lkw-infos.de


Tytuł:
Post Wysłano: 18 sie 2006, 22:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

co ciekawe dzisiaj w okolicach Poznania na rondzie widziałem Scanie R 620 !! Topline od Inntry malowanie jak każde auto tej firmy i halogeny na "wodogłowiu" miala ale myśle ze nie była to prawdziwa R 620 tylko 420 ale miała emblemat z 6 ale kto wiem moze to prawdzowa R 620?

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Tytuł:
Post Wysłano: 19 sie 2006, 12:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1359
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Mi Kasia też pokazywała tą R620 z Intry-ma nawet jej zdjęcie...Ma normalnie napis R620 i po drugiej stronie V8...Ale jak wiadomo dziś można wszystko podrobić-trzeba by było zajrzeć pod kabinę,aby dowiedzieć się jaka jest prawda...A co do Rico to Intra jest na tyle bogatą firmą,że byłoby ich bez problemu stać na flagowe auto w postaci R620... :mrgreen:

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 19 sie 2006, 14:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Mi Kasia też pokazywała tą R620 z Intry-ma nawet jej zdjęcie...Ma normalnie napis R620 i po drugiej stronie V8...Ale jak wiadomo dziś można wszystko podrobić-trzeba by było zajrzeć pod kabinę,aby dowiedzieć się jaka jest prawda...A co do Rico to Intra jest na tyle bogatą firmą,że byłoby ich bez problemu stać na flagowe auto w postaci R620...
czyli nie tylko jak widziałem taką Scanie i coś mi się zdaje ze jest to prawdziwa R 620 bo normalne R 420 w Intrze nie mają kangurków na dachu( jak takich nie widziałem) a ta 620 miała kangury a co do udowodnienie to trzeba sie zapytać jakiegos kierowcy z firmy i nie trzeba zagladać pod maskę wystarczy looknąc dowód rejestracyjny lub nalepkę na chyba wewnętrznej stronie kabiny zaraz jak sie drzwi otworzy chyba tam Scania ma swoje tabliczki znamienne?

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Tytuł:
Post Wysłano: 19 sie 2006, 15:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2005, 16:35
Posty: 829
Samochód: Ciężarowy
Lokalizacja: Wronki

Cytuj:
chyba tam Scania ma swoje tabliczki znamienne?
Scania tabliczki znamienne dotychące modelu itp. ma po stronie pasażera zaraz jak otworzy sie dzrzwi na dole :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 01 wrz 2006, 23:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Dzisiaj przeglądałem allegro.pl i natchnełem się na SCANIE 124L 420 z "INTRY" do sprzedania.SCANIA z 2000 roku i bardzo ładnie prezęntuje się.

Poniżej fotka:

Obrazek

(C) http://www.allegro.pl

[ Dodano: Pią, 27.10.2006, 23:57 ]
Znów przeglądałem allegro i otomoto i natchnołem się na taką:

Obrazek Obrazek

(C) http://www.otomoto.pl

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 01 wrz 2006, 23:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1359
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Tez widziałem tą ofertę i pisze że sprzedaż spowodowana jest wymianą taboru...Tylko trochę mnie to dziwi,że skoro Intra kupiła teraz 70 MAN-ów TG-A XLX to czemu wystawia do sprzedaży tylko 1 SCANIE?... :shock: :?: :>

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 04 lis 2006, 15:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:21
Posty: 225
GG: 0
Samochód: JELCZ 862
Lokalizacja: WŁOCŁAWEK

Czy INTRA otworzyła odział na Litwie :?:
Bo gdzieś widziałem foto INTRY na litewskich tablicach. A może litwin kupił cały zestaw :?:


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lis 2006, 13:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Cytuj:
Czy INTRA otworzyła odział na Litwie
Bo gdzieś widziałem foto INTRY na litewskich tablicach. A może litwin kupił cały zestaw
To dobrze widziałeś bo jest litewski oddział "INTRY".

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 08 lis 2006, 22:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 kwie 2006, 8:20
Posty: 46
Lokalizacja: Żagań

Mieszkam w Żaganiu koło Iłowej, jestem częstym bywalcem w Intrze w biurze jak i na placu gdzie stoją auta, rozmawiam często z kierowcami ale nie widziałem nigdy Magnumki w taborze Intry. Może sie mi tylko wydaje, jak macie jakieś fotki to z chęcią zobacze takowe. Do niedawna wizytówką firmy były Scanie teraz także są Many ale o Renault Magnum nie słyszałem.

_________________
Scania 114L 380


Tytuł:
Post Wysłano: 30 lis 2006, 11:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:21
Posty: 225
GG: 0
Samochód: JELCZ 862
Lokalizacja: WŁOCŁAWEK

Starsze FH, chyba jeździ już u jakiegoś podwykonawcy.
Obrazek
(C) Ibanez


Tytuł:
Post Wysłano: 30 lis 2006, 18:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:21
Posty: 225
GG: 0
Samochód: JELCZ 862
Lokalizacja: WŁOCŁAWEK

To 4ka z LT (z twojej strony nawet :wink:)
Obrazek
(C) Mariusz


Tytuł:
Post Wysłano: 30 lis 2006, 22:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2006, 14:03
Posty: 104
GG: 1522591
Samochód: VW
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Jakiś czas temu widziałem nawet Renault Major z napisem na globie INTRA. Troche nie zadbana była ta Renia, jeżdziła pod plandeką. Nawet nie wiedziałem, że mieli Majorki. Może ktos ma takie fotki :?: :D

_________________
NIEBIESKI... :P


Tytuł:
Post Wysłano: 30 lis 2006, 23:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2006, 16:10
Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie

Cytuj:
Jakiś czas temu widziałem nawet Renault Major z napisem na globie INTRA. Troche nie zadbana była ta Renia, jeżdziła pod plandeką. Nawet nie wiedziałem, że mieli Majorki.
W jakim kolorze była ta Majorka ? Bo jeżeli w innym niż "firmowy" kolor Intry to był to wóz któregoś z podwykonawcy, a takich Intra ma kilku.

Premium podwykonawcy z silosem Intry

Obrazek

(C) Truckliner

_________________
Jezus też palił !!! wszyscy palili !!! to prawda, tym wszystkich których "uzdrowił"? dał poprostu pare gramow ze swojej plantacji!! ot cała prawda!


Tytuł:
Post Wysłano: 01 gru 2006, 9:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:21
Posty: 225
GG: 0
Samochód: JELCZ 862
Lokalizacja: WŁOCŁAWEK

Cytuj:
Jakiś czas temu widziałem nawet Renault Major z napisem na globie INTRA. Może ktos ma takie fotki :?: :D
Niewiele tu widać, ale można dostrzec Majorkę lecz z niskim dachem
Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 01 gru 2006, 9:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2006, 14:03
Posty: 104
GG: 1522591
Samochód: VW
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Ta Majorka była kolorze niebieskim,taka jak na fotce wyżej. Tylko była juz w niektórych miejscach malowana na niebiesko , jednak troche inny odcień niż oryginalny. Widziałem ja w okolicach Bielska jak wracaliśmy ze Słowacji, akurat zjechała na stacje :)

_________________
NIEBIESKI... :P


Tytuł:
Post Wysłano: 05 gru 2006, 19:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2006, 19:31
Posty: 6
Lokalizacja: Żagań

Jeżeli chodzi o zarobki to sprawa przedstawia się następująco. Początkujący kierowca dostaje 800zł podstawy i 3 lub 4 eurocenty za kilometr. Kierowca z 2 letnim stażem dostanie 1800zł podstawy i 4 eurocenty za kilometr. Zatrudnienie jest na umowę o pracę, przysługuję każdemu 3 tygodnie urlopu, z tym że starsi kierowcy najpierw wybierają sobie terminy, a na końcu wybór mają młodzi. Współpraca ze spedycją naogół przebiega dobrze, choć jak ktoś nie ma układów na spedycji lub jest początkującym pracownikiem, to na weekendy zjeżdza do domu raz na 3 tygodnie, choć i tutaj nie jest to większym problemem ponieważ wewnętrzne rozporządzenie w firmie nakazuje przejazd przez bazę przy przekraczaniu granicy zachodniej, najczęsciej przejscie graniczne Olszyna(i dobrze bo radzko są kolejki w przeciwieństwie do pięknego Świecka), co automatycznie daje możliwość zajechania do domu. I tak kierowcy mają możliwość odwiedzenia przy dobrych wiatrach miejsca zamieszkania 2 razy w tygodniu. Normy w firmie obowiązują indywidualnie dla każdego samochodu, tak więc są i takie maszyny które mają norme na poziomie 37/100, która jest akceptowana przez firmę. Norma wydaje się dość wysoka jak na kierunki zachodnie, ale wynika to tylko z tego, że np: ciągnik ma odcięcie na pompie przy prędkości 91 km/h. Atmosfera w firmie jest bardzo dobra, kontakt z szefem prawie minimalny, obciążenia kierowcy rzadko się zdarzają, no chyba że zapomni zatankować i zabraknie mu ON na autstradzie i sciągnie go pomoc na holu. Szkoda że firma przyjmuje kierowców tylko z województwa lubuskiego.


Tytuł:
Post Wysłano: 05 gru 2006, 21:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sie 2005, 21:26
Posty: 227
Samochód: DAF
Lokalizacja: Bolesławiec

Piękne zestawy mają pasuje kolorek a tu moje fotki :)
Obrazek
Obrazek

_________________
Rogo Logistic


Tytuł:
Post Wysłano: 05 gru 2006, 21:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2006, 19:31
Posty: 6
Lokalizacja: Żagań

Co ciekawe, to na ostatnim zdjeciu widać silos, który posiada zdolność opróżniania zawartości, a także wsysania sypkiego towaru z innego silosu, gdy ten np: ulegnie awarii lub odwiedzi plener czyli wyłoży sie do rowu. Charakteryzuje się żebrami po całym obwodzie, które go wzmacniają, przy panującym w środku gigantycznym podciśnieniu w momencie wsysania materiału sypkiego.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 27 [ Posty: 537 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 527 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: