Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 7 z 7 [ Posty: 131 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 7
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 18 kwie 2013, 23:34
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2136
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Anwil posiada jakąś flagową R'ke ? Widziałem ostatnio taką, ale nie wiem czy nie odkupiona naczepa.

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 19 kwie 2013, 13:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Cytuj:
Quba, widzę, że dość obeznany jesteś w tej firmie. Jak tam warunki, jak płacą, bo raz miałem przyjemność rozmowy z kierowcą z Anwila, mówił, że pół roku jeździł i nie poleca, zarobki szału nie robią, kierowcę traktują jak śmiecia, nie masz nazwiska tylko jest nr, prawda to?
Każdy wyrabia sobie zdanie na podstawie swoich własnych argumentów, doświadczeń...Nie będę tutaj poruszał tego typu dyskusji, bo w 99 % brzmią i wyglądają one dla potencjalnego "czytelnika" tego forum co najmniej śmiesznie i żałośnie. A negatywne czy przeciwnie, bardzo pozytywne opinie z ust jednostki trafiają się wszędzie, na temat każdej firmy, na temat każdego pracodawcy.

Cytuj:
Anwil posiada jakąś flagową R'ke ? Widziałem ostatnio taką, ale nie wiem czy nie odkupiona naczepa.
Raczej była to naczepa odkupiona od nas, sam nie raz widziałem zestawy sprzęgnięte z naszymi starymi naczepami, na których faktycznie widniał jeszcze ślad okleiny z naszym logo. R-ki owszem, posiadamy, ale żadna z nich nie wyróżnia się w szczególny sposób. Chyba, że ta jej "flagowość" to czerwone obrysówki na owiewkach bocznych :mrgreen: .


Post Wysłano: 14 sty 2015, 14:07
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2136
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Anwil testuje Daf'a ?;>

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 21 sty 2015, 20:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Cytuj:
Anwil testuje Daf'a ?;>
Tak, od października jeździ taki rodzynek. :wink:


Post Wysłano: 21 sty 2015, 20:16
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2136
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

A możesz opisać jak wypada na tle innych firmowych aut ?

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 26 sty 2015, 12:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

To jest podstawowa wersja z 460 konnym silnikiem, z automatyczną skrzynią biegów.

Przede wszystkim, jako kryterium trzeba zaznaczyć, że samochód jeździ głównie na trasie Tarnowo Podgórne-Szczecin i okolice oraz Tarnowo Podg.-Poznań i okolice. Wszystkie trasy to tzw TWO WAY'e, w jedną stronę z towarem, powrót pusty bądź z niewielkimi tonami.

Napiszę tak - kierowcy nie chcą oddać tego samochodu :) Daf kupił ich przede wszystkim mocą, którą naprawdę czuć oraz prowadzeniem i zachowywaniem się na drodze. Do tego trzeba oczywiście dołożyć fakt, że co nowe to nowe :wink: Porównywać go do innych aut nie bardzo mam jak, bo wszystkie nowe samochody wykonują u nas trasy międzynarodowe, także jedyne co można by tutaj oceniać to komfort jazdy, warunki mieszkaniowe i wszelkiego rodzaju gadżety, których akurat nasz Daf nie posiada, bo jak wspomniałem, jest to okrojona wersja testowa :) Kierowcy, którzy jeżdżą nim dzisiaj, przesiedli się z Volva FH12 z roku 2004 - w tej sytuacji znowu nie bardzo jest co porównywać.

Jeżeli pytasz natomiast o spalanie, to w tych warunkach pracy, jaką ten samochód wykonuje, kształtuje się około 27-28 litrów.


Post Wysłano: 06 mar 2015, 22:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 mar 2015, 22:45
Posty: 1

Tak czytam sobie twoje posty i zastanawiam się czy <cienki> płaci ci za pozłacanie firmy hehe


Post Wysłano: 21 lut 2018, 19:02

Odświeżam temat, czy są jakieś przyjęcia na kraj?
Interesuje mnie gdzie jeżdżą, i jak płacą na kraju, za odpowiedzi z góry dziekuje.


Post Wysłano: 14 wrz 2019, 17:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 gru 2010, 12:47
Posty: 148
GG: 2982986
Samochód: Veicolo Italiano
Lokalizacja: EP

A ja bym podbił temat i podpytał czy może przyjmują kierowców na trasy w kierunku Turcji ?

_________________
Kat. B - 2012
Wózki kat. II WJO - 2013
Kat. C, C+E, KW - 2023
Szeroko pojęty TRANSPORT - to część mojego życia


Post Wysłano: 16 gru 2019, 20:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Cześć,
Nie ma wśród nas chłopaków "oddelegowanych" do obsługi np tylko Turcji albo tylko Hiszpanii. Wszyscy jeżdżą wszędzie, a temat Rosji czy Turcji jest po prostu uwarunkowany posiadaniem wizy - kilku kierowców je posiadających swobodnie wystarcza do obsługi tych kierunków.


Post Wysłano: 23 gru 2019, 13:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 gru 2010, 12:47
Posty: 148
GG: 2982986
Samochód: Veicolo Italiano
Lokalizacja: EP

Ok, dzięki kolego za odpowiedź, myślałem, że są jakieś stałe przydziały kierowców na trasy. Dzięki, wesołych świąt.

_________________
Kat. B - 2012
Wózki kat. II WJO - 2013
Kat. C, C+E, KW - 2023
Szeroko pojęty TRANSPORT - to część mojego życia


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 7 z 7 [ Posty: 131 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 7


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: