Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 7 [ Posty: 124 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 57 Następna
Autor
Wiadomość
Tytuł: ZTE Radom
Post Wysłano: 02 maja 2005, 16:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2005, 16:23
Posty: 359
Lokalizacja: Łódź

Firma ZTE RADOM Sp. z o.o. jest w całości firmą z polskim kapitałem, posiadającą prawie 30 letnią tradycję w prowadzeniu usług transportowych w kraju i za granicą. Dzięki doświadczeniu jakie posiadamy, jesteśmy w stanie wykonać najbardziej skomplikowaną usługę transportową zarówno drogą lądową, wodną jak i powietrzną.

Posiadamy zaplecze zarówno sprzętowe jak i finansowe co w pełni umożliwia nam dostosowanie się do potrzeb Państwa firmy.

Posiadamy Europejską licencję pozwalającą na dzień dzisiejszy na wykonywanie przewozów miedzynarodowych 110 własnymi zestawami transportowymi. Nasze pojazdy podzielone są na trzy grupy:

Standardowe (ciągnik siodłowy + naczepa) o wymiarach dł. x szer. x wys. 13,6x2,47x2,5 m, objętość 83m3 i ładowności 24t. Zestawy te mieszczą 34 Euro palety,
Mega (ciągnik siodłowy + naczepa) o wymiarach 13,6x2,47x2,9 m, objętość 97m3 i ładowności 27t. Zestawy te mieszczą 34 Euro palety,
Zestawy ( samochód skrzyniowy + przyczepa) o wymiarach 7,65/8,05x2,47x3,0/3,2 objętość 120m3 i ładowności 25t, mieszczące 38 Euro palet.
Tabor samochodowy składa się z najlepszych światowych producentów tj.: MAN (43szt.), VOLVO(30szt.), MERCEDES (29szt.), STEYR, SCANIA,DAF i naczep firm: SOMMER, KOEGEL, GOLDHOFER, BROSHUIS i inne. Są one corocznie odnawiane. Aktualnie dokupujemy około 25 zestawów rocznie. Średni wiek naszych pojazdów wynosi ok. 60 miesięcy. Wszystkie pojazdy wyposażone są w systemy GPS/GPRS i GSM, które umożliwiają pełną kontrolę powierzonego towaru.

Posiadamy ubezpieczenia OCP i OCS do wysokości 500.000 $ zgodnie z konwencją CMR.

Nasza kadra składa się z najlepszych fachowców w branży, szczególnie w przewozach ładunków ponadgabarytowych i ultraciężkich). Jesteśmy zawsze w awangardzie pionierskich rozwiązań w logistycznym łańcuchu dostaw ułatwiając tym samym działania eksporterom i importerom towarów. Tworzymy logistyczne projekty transportowe dostaw dóbr inwestycyjnych wraz z rozładunkiem, ustawieniem, montaż, uruchomieniem itp.

Oferujemy ponadto organizację transportów w zakresie (zezwoleń specjalnych, pilotowania, eskortę policji, ekspertyzy mostów, zmianę organizacji ruchu drogowego itp.) Wykonujemy przewozy do wszystkich krajów europejskich, jak również sporadycznie do Afryki, Azji i Ameryki. Obecnie jednak przeważają kraje Beneluxu , Francja, Niemcy, Wielka Brytania, tranzyt Wschód - Zachód oraz kraje byłej WNP.

Do tej pory zaufały nam i powierzyły obsługę transportową takie międzynarodowe koncerny jak: ALSTOM, ABB, FAURECIA, FINDLEY, FEDERAL MOGUL i wiele innych, których referencje posiadamy. Obecnie firma jest na etapie wprowadzania norm zarządzania jakością ISO 9001:2000 co z pewnością jeszcze bardziej przyczyni się do poprawy świadczonych przez nas usług.

(C)http://www.zte.com.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 22 lut 2006, 8:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 maja 2005, 20:22
Posty: 80
Lokalizacja: z pierwszej linii frontu

Ostatnio jadąc upolowałem samochód ZTE, zdjęcie ogólnie niezbyt dobre bo ciężko się robi zdjęcia jadąc po 'krzywych' drogach :P
Obrazek

_________________
_Życie, mierzone w kilometrach _
Nie czujesz, że żyjesz, dopóki nie osiągniesz granicy możliwości.


Tytuł:
Post Wysłano: 22 lut 2006, 15:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Zdjęcie może nienajlepsze, ale za to Man ciekawy...;) Teraz tak zobaczyłem co tam u nich na Site, to widze że oni głównie jakieś gabaryciki ciągają...;)


Tytuł:
Post Wysłano: 22 lut 2006, 15:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2005, 16:23
Posty: 359
Lokalizacja: Łódź

Cytuj:
Teraz tak zobaczyłem co tam u nich na Site, to widze że oni głównie jakieś gabaryciki ciągają...
W końcu to Zakład Transportu Energetyki, więc ich specjalność to transport generatorów, transformatorów itp., które do małych nie należą. Zdjęcie nie jest takie złe, a potężny trzyosiowy TG-A z niskopodwoziówką wygląda świetnie.


Tytuł:
Post Wysłano: 22 lut 2006, 16:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 wrz 2005, 20:59
Posty: 344
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

a ZTE Katowice to jest ich oddział albo osobna firma ?

_________________
http://www.GLOBETRUCKER.org
Is it better to loose 5 minutes or 50 years ?
preferite perdere 5 minuti oppure 50 anni ?
Preferez-vous predre 5 minutes ou 50 ans ?
verlieren Sie lieber 5 Minuten oder 50 jahre ?
Wolisz stracić 5 minut czy 50 lat ?


Tytuł:
Post Wysłano: 22 lut 2006, 18:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2429
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
ZTE Katowice to jest ich oddział albo osobna firma ?
Osobna firma. Zakład Transportu Energetyki jest drugą firmą po Pekaesie, z której najwięcej kierowców zostaje wyróżnionych złotymi odznakami IRU.
Co do firmy, mają nie tylko ciągniki balastowe i naczepy niskopodwoziowe, ale także pojazdy plandekowe oraz tandemy.

PS> Ma ktoś z Was może zdjęcia potężnego Willeme z ZTE? :D


Tytuł:
Post Wysłano: 22 lut 2006, 19:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2005, 16:23
Posty: 359
Lokalizacja: Łódź

Willeme nie znalazłem, ale mam za to ciekawą fotkę Fauna:

Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lut 2006, 17:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 lut 2006, 12:44
Posty: 38
Lokalizacja: okolice Kielc

ZTE Radom to dobra firma. Firma mojego taty czesto korzysta z uslug ZTE Radom i sa zadowoleni z ich uslug. pozdro


Tytuł:
Post Wysłano: 20 mar 2006, 19:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 lis 2005, 17:01
Posty: 487
Lokalizacja: kędzierzyn-koźle

ZTE Radom to jest ciekawa firma, zawsze mnie fascynowała ze względu na transport ładunków nienormatywnych.


Tytuł:
Post Wysłano: 20 mar 2006, 22:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 20:21
Posty: 932
Lokalizacja: Łódź/Wieluń

Jutro poszukam w starych Truckerach artykułu o ciągniku Willeme i samej firmie ZTE.


Tytuł:
Post Wysłano: 21 mar 2006, 10:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

http://www.zte.radom.pl ale polecam też http://www.zte.katowice.pl 8)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Tytuł:
Post Wysłano: 30 mar 2006, 19:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 20:21
Posty: 932
Lokalizacja: Łódź/Wieluń

Oto obiecany artykuł o Willeme z MotoMagazynu (nie z Truckera)

Obrazek Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 30 mar 2006, 23:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 wrz 2005, 20:59
Posty: 344
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

DeL Ten artykuł jest niesamowity bardzo dawno nie czytałem o tak ciekawym pojeździe naprawde warto go przeczytać. 18 litrowy V 16 dwusuw JAK TO MUSIAŁO CHODZIĆ ! :wink:

_________________
http://www.GLOBETRUCKER.org
Is it better to loose 5 minutes or 50 years ?
preferite perdere 5 minuti oppure 50 anni ?
Preferez-vous predre 5 minutes ou 50 ans ?
verlieren Sie lieber 5 Minuten oder 50 jahre ?
Wolisz stracić 5 minut czy 50 lat ?


Tytuł:
Post Wysłano: 31 mar 2006, 7:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Giganty i tyle, ciekawe gdzie to stoi do sprzedaży, byc może w Radomiu ale niestety nikt niejest z tamtych okolic żeby pojechał pstryknąc jakieś zdjęcia...:]


Tytuł:
Post Wysłano: 31 mar 2006, 11:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 20:21
Posty: 932
Lokalizacja: Łódź/Wieluń

Artykuł pochodzi z 2002 roku wiec Willeme może już byc poza granicami Polski. W każdym bądź razie taki pojazd to rarytas i napewno zainteresowali sie nim kolekcjonarzy pojazdów ciężarowych których w Europie nie brakuje. Można skrobnąć maila do ZTE i zapytać się czy te pojazdy stoja jeszcze u nich na bazie.


Tytuł:
Post Wysłano: 04 cze 2006, 10:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 cze 2006, 19:05
Posty: 29
Lokalizacja: Starachowice

Ta firma niedaleko mnie jest.Maja niezle samochody warunki pracy chyba tez nie najgorsze.


Tytuł:
Post Wysłano: 04 cze 2006, 18:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2006, 13:24
Posty: 76
Lokalizacja: Wrocław

Często widywałem zestawy z tej firmy na zachodzie :).I widać było ze nie jeżdzą sami co widywałem jak stały na parkingu albo jak leciały autostradą było ich kilku :D.Firma mi sie podoba ze względu na gabaryty :)
A tu jedna fotka jaką znalazłem

Obrazek

źródło: http://www.truckpalace.com

[ Dodano: Wto, 06.06.2006, 17:26 ]
dorzucam jeszcze kikla fotek :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

źródło: http://www.lkw-infos.de


Tytuł:
Post Wysłano: 06 cze 2006, 20:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Ja też często widuję autka tej firmy.Jeszcze nie udało mi się samodzielnie zfocić samochodów tej firmy , ale takie znalazłem w necie.Jedna z niewielu firm co używa takich sprzętów do transportu międzynarodowego.

Obrazek

(C) http://www.lkw-infos.net

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 06 cze 2006, 21:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 20:21
Posty: 932
Lokalizacja: Łódź/Wieluń

ZTE powoli pozbywa sie steyrów. Ostatnio widziałem takiego pod wywrotą. Oczywiście został pozbawiony firmowych napisów, pozostały na nim tylko charakterystyczne pasy i ślady po napisach. Obecnie flota ZTE to mercedesy i MANy.


Tytuł:
Post Wysłano: 07 cze 2006, 2:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 mar 2006, 2:00
Posty: 198
Samochód: szybki ;)
Lokalizacja: STWua

Cytuj:
Ja też często widuję autka tej firmy.Jeszcze nie udało mi się samodzielnie zfocić samochodów tej firmy , ale takie znalazłem w necie.Jedna z niewielu firm co używa takich sprzętów do transportu międzynarodowego.

Obrazek

(C) http://www.lkw-infos.net
Takie Steyer-y eksploatowal do 98 roku od 91 pks w Stalowej Woli i bylo to dosyc mocne auta jak na lata 91 gdzie smigaly na zachod Liazy i JelczoSteyer-y. Moj ojciec jezdzil jednym z 7, ktore byly w PKS w Stalowej Woli i nienarzekal bo mial 370KM i dosyc wygodna kabine jak na 90 lata. Mam dwa zdjecia tylko musial bym je zeskanowac i dopiero wrzucic.

_________________
MB :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 7 [ Posty: 124 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 57 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: