Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 maja 2005, 8:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 kwie 2005, 19:00
Posty: 15
Lokalizacja: Gorzów City(LAnsberg)

Firma Handel International Spedition Poznachowski Sp. z o. o. w Gorzowie Wielkopolskim funkcjonuje na rynku transportowo-spedycyjnym od 1993 roku.
Obecnie firma H.I.S. Poznachowski posiada wyspecjalizowany i nowoczesny tabor transportu lądowego, w pełni wyposażony warsztat usług technicznych, sklep części zamiennych, własną stację paliw płynnych, obszerny plac parkingowo-manewrowy oraz trójkondygnacyjny biurowiec.
Wszechstronnie wyszkolona i posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży transportowej obsada, to zgrany zespół fachowców czuwający nad jakością oferowanych i świadczonych przez firmę usług. Dzięki temu firma zyskała uznanie wśród stale rosnącej rzeszy klientów - zarówno polskich
jak i zagranicznych. Wysoki standard świadczonych usług utrzymywany na tym poziomie od wielu lat, pozwolił firmie H.I.S. Poznachowski na bezpośrednie przystąpienie do współpracy z przedsiębiorcami krajów UE.
Wysoki poziom usług firmy transportowej warunkuje posiadanie doskonałego taboru, dostosowanego do wszelkich potrzeb potencjalnego klienta. Flotę H.I.S. Poznachowski w znacznej części stanowią pojazdy marki VOLVO. Taktyka ujednolicenia własnego taboru korzystnie wpływa na wyspecjalizowanie obsługi. Trzon floty transportowej firmy Poznachowski stanowią najnowszej generacji zestawy przestrzenne o kubaturze całkowitej 117 cbm. Pojazdy te zostały zaprojektowane specjalnie na nasze zamówienie. Plany rozwojowe firmy zakładają sukcesywne zwiększanie ilości tych pojazdów w szeregach własnych środków transportowych. W skład taboru wchodzą również ciągniki siodłowe. Dla zaspokojenia wszechstronnych potrzeb klienta firma oferuje do dyspozycji: standardowe naczepy plandekowe, specjalistyczne naczepy niskopodwoziowe, naczepy typu chłodnia a także zestawy ciężarowe typu BDF.

ps..dodał bym zdjecia :D ale nie wiem jak moze mała podpowiedź...pozdrwiam...[/url]

_________________
nOIsE...dRums....cOll.....


Tytuł:
Post Wysłano: 02 maja 2005, 16:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 kwie 2005, 19:00
Posty: 15
Lokalizacja: Gorzów City(LAnsberg)

kilka fotek tirów Poznachowski sorka za wielkosc ale tylko tyle ze stronki udało sie pobrac... :) :D ale jeszcze porobie zdjatek...to przesle..bomieszkam akurat jakies 300m od bazy tej firmy transportowej :D


Obrazek

Obrazek

Obrazek

_________________
nOIsE...dRums....cOll.....


Tytuł:
Post Wysłano: 07 mar 2006, 14:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sty 2005, 18:22
Posty: 304
Lokalizacja: się biorą dzieci??

Obrazek
Takie jedno zdjęcie z ich stronki.

_________________
4 8 15 16 23 42 EXECUTE


Tytuł:
Post Wysłano: 21 cze 2006, 20:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Znalazłem kilka autek ich w necie:

Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek

(C) http://fotogalerie.pl

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 23 cze 2006, 13:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2006, 16:10
Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie

Cytuj:
Orientuje sie moze ktos na jakich trasach europejskich mozna spotkac auta z tej firmy????
Też się właśnie nad tym zastanawiałem. Kiedyś często spotkałem zestawy pauzujące np. na Venlo ale gdzie dokładnie kursują nie wiadomo mi o tym. Z ciekawości szuakałem tych informacji na ich stronie internetowej ( http://www.poznachowski.com.pl ) niestety nie było nic napisane na temat obsługiwanych kierunków, jedynie, mapka (ponieżej zamieszczam) po której można sie troszku zorientować co i jak :wink:

Obrazek

(C) http://www.poznachowski.com.pl

_________________
Jezus też palił !!! wszyscy palili !!! to prawda, tym wszystkich których "uzdrowił"? dał poprostu pare gramow ze swojej plantacji!! ot cała prawda!


Tytuł:
Post Wysłano: 23 cze 2006, 13:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Ostatnio u mnie bylo stare VOLVO F12 z barqach Poznachowksiego. Bardzo ładne, czyste i zadbane.


Tytuł:
Post Wysłano: 29 sie 2007, 8:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2007, 18:22
Posty: 46
Lokalizacja: Gorzow Wlkp

Ja slyszalem taka opinie, ze jezdza tam kierowcy z zylka kaskadera ;] A podobno firma oszczedza lamiac kodeks drogowy - np jezdzi na zuzytych oponach. Sa to jednak informacje niepotwierdzone, tyle co slyszalem od znajomego.

Ale slyszalem tez wiele dobrych slow o tej firmie. Jak juz wspomniano maja swietny tabor, warsztat (Naprawa pojazdów samochodowych, Serwis klimatyzacji, Diagnostyka komputerowa - mozna podjechac swoim autkiem) ,
, stacje paliw, stacje kontroli pojazdow, serwis tachografow, doswiadczenie i kierowcow z wieloletnim stazem.

Co do taboru: glownie ciezarowki Volvo tandemy. Sa jednak tez naczepy plandekowe, chlodnie i tandemy z wymiennymi kontenerami typu BDF. Pojazdy sa na GPSie.

Mam nawet na scianie ich kalendarz ;]


Tytuł:
Post Wysłano: 13 paź 2007, 17:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 gru 2006, 0:26
Posty: 13
Lokalizacja: Gorzów Wlkp (>...::Witnica::...<) [FGW] | Hannover [HH]

Samych swoich tu widze... hehe
Szef żle skonczył teraz ma to Ojciec mojego kolegi.
Poprzedni szef o nazwisku Poznachowski nieżyje....
Kiedyś robili tylko Italie mają jeszcze stare ale jak że jare "efki"

_________________
Scania[...113,143...]Forever


Tytuł:
Post Wysłano: 13 paź 2007, 23:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2007, 18:22
Posty: 46
Lokalizacja: Gorzow Wlkp

2 razy widzialem ich tandemiki na granicy D-F w Saarbrucken.

A ostatnio, przejezdzajac kolo fabryki past do butow BAMA (m.in. pasty Kiwi) ladowal sie tandem. Ponadto jezdza tez dla Faurecii.


Ostatnio zmieniony 25 kwie 2008, 23:55 przez Pa7aK, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 25 kwie 2008, 17:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 kwie 2008, 17:01
Posty: 2
GG: 3182464

Orientuje sie moze ktos na jakich warunkach sie u nich jezdzi? zw wszystkie informacje z góry dzieki :wink:


Post Wysłano: 16 cze 2008, 21:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2007, 0:09
Posty: 344
GG: 0
Samochód: Nyska V8 Tandem
Lokalizacja: Gdzieś przy DK12 :)

Też bym był ciekaw jak u nich wygląda robota...rozglądamy się za dobrą firmą w Lubuskim.. także jak ktoś ma jakiekolwiek info to bardzo bym prosił ...


Post Wysłano: 18 cze 2008, 0:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 cze 2008, 21:45
Posty: 43
GG: 2903354
Samochód: Man, Cinquecento
Lokalizacja: Poznań

A ja zapytam nietypowo. Ktoś się orientuje czy to ta sama firma co kiedyś miała spedycję w "cyrku"?


Post Wysłano: 18 cze 2008, 18:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Tak to oni.


Post Wysłano: 24 lut 2010, 16:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 mar 2009, 23:23
Posty: 124
Lokalizacja: poland

Chciałbym odświeżyć temat .
Koledzy wiecie może ile aut jezdzi u Poznachowskiego???, jak duża jest ta firma?? Może jest jakiś kierowca z tej firmy co mógłby sie troszke wiecej wypowiedziec ?!!;)
pozdrawiam

_________________
.A


Post Wysłano: 25 lut 2010, 9:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 sie 2009, 10:44
Posty: 48
GG: 0

A to nie jest przypadkiem ta sama firma co miała swoją bazę w Inowrocławiu. Bo u mnie właśnie była taka sama ( to samo nazwisko ) i później po prostu cała firma została przeniesiona właśnie do Gorzowa Wlk (chyba). Poznachowski posiadał także u nas Agencje Celną. Z tego co słyszałem firma miała u nas pewne kłopoty i uciekła dalej... ! ( Z wiadomych względów )
-- Za starego ( Pierwszego) właściciela.
Był u nas Dyrektorem Budowlanki a potem założył firmę spedycyjną.
Może to ta sama osoba była...


Post Wysłano: 03 mar 2010, 18:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sty 2006, 21:21
Posty: 111

Cytuj:
Dwa nowe FH dla gorzowskiej firmy Poznachowski.

Piątkowy poranek to moment przekazania przez Mirosława Kołcza (Volvo Polska Sp. o.o.), dwóch nowych FH dla gorzowskiej firmy Poznachowski. Nowe czarne FH to dwa podwozia przystosowane pod wymienne zabudowy. Zabudowa wykonana została przez firmę SOMMER, dodatkiem dla każdego podwozia jest centralno osiowa przyczepa również przystosowana do podwozi wymiennych.
Życzymy udanej eksploatacji.
Dyrektor Zarządzający Tomasz Piekoszewski.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Źródło: www.skrzypa.pl

Muszę przyznać, że szalenie podobają mi się ich nowe zakupy. :)


Post Wysłano: 10 mar 2011, 23:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 paź 2010, 17:42
Posty: 128
Samochód: Służbowy Golf VI
Lokalizacja: Poznań - Zielona Góra

ma może ktoś zdjęcia już opisanych(pomalowanych) zestawów Poznachowskiego


Post Wysłano: 16 mar 2011, 15:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 mar 2011, 15:06
Posty: 3
GG: 0

http://piczasso.com/i/keckc.JPG

To są nowe zestawy Poznachowskiego VOLVO FH Silnik 13 litrowy 460KM...:):)


Ostatnio zmieniony 16 mar 2011, 17:15 przez Szaki, łącznie zmieniany 2 razy.
Zbyt duże zdjecie.


Post Wysłano: 16 mar 2011, 16:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 gru 2008, 20:58
Posty: 31
Samochód: Alfa

Nie wiecie może jak tam obecnie sytuacja wyglada? Jak ze zjazdami i ogólnie czy warto starać sie o prace u Poznachowskiego?? Z góry dzieki za odpowiedź,pozdro!


Post Wysłano: 16 mar 2011, 20:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 mar 2011, 15:06
Posty: 3
GG: 0

Wiem tyle, że mają stałe trazy do niemiec płatność jest w euro płacona za jedną trasę. Z nowymi kierowcami jest tak że na okres próbny pracuje jako skoczek czyli z auta na auto przechodzi co trasę albo jak stały kierowca na urlop idzie itp. Dokładnie nie wiem jak tam szef jest w stosunku do pracownikow ale nie narzekają :):):)

Trasy krótkie tak około 2dni na jedną trasę jak wszystko dobrze pójdzie na autobanie czasami trafiają się weekendy ale bardzo przyjemne bo nie jedziesz sam tylko wysyłają 2 -3 samochody a nawet więcej nie mają takich tras po kilka tygodni max tydzień ale tak w tygodniu 2 -3 razy w domu jesteś .

Info mam od wuja bo jeździ u Poznacha...:)


Ostatnio zmieniony 16 mar 2011, 20:56 przez Szaki, łącznie zmieniany 4 razy.
Ortografia. Jeżeli chcesz coś dopisać do swojego posta używaj funkcji "edytuj".


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: