Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 27 gru 2009, 0:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lut 2007, 17:14
Posty: 359

Flota P.W. Regesta Sp.j. powiększyła sie o specjalistyczne zestawy z zabudową typu wywrotka


http://regesta.pl/news.php?id=25


Często widzę wywrotkę w Tychach niedaleko ich bazy, widać rozwijają sie dalej. Takie zestawy widać już w firmie Mag-trans, a nawet ciągnik Tomasza Dzidy z Pszczyny widziałem podpięty pod wywrot ostatnnio. Czyżby nowy trend wśród największych firm?


Post Wysłano: 27 gru 2009, 11:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

Na wywort jest dużo roboty ostatnio. Przynajmniej na śląsku. Więc skoro ma za marną kase latać na Unie i użerać się z kontrolami, opłatami za uatostrady etc. to napewno lepiej załatwić robote na wywrotke i mieć święty spokój.

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 04 sty 2010, 22:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 mar 2008, 16:34
Posty: 712
Lokalizacja: SM

Cytuj:
Na wywort jest dużo roboty ostatnio. Przynajmniej na śląsku. Więc skoro ma za marną kase latać na Unie i użerać się z kontrolami, opłatami za uatostrady etc. to napewno lepiej załatwić robote na wywrotke i mieć święty spokój.
To , że jest roboty dużo można różnie rozumieć. Jest robota, ale za pieniądze takie praktycznie jakie sie na na plandekach dostaje, a kilometrów nie narobisz. Problemy są i to zawsze z kontrolami, weźnie cie na wage i praktycznie zawsze będziesz miał którąś oś przeciążoną, mimo że naładujesz do 40t całkowitej. Opony idą o wiele częściej niż na plandece. Same problemy, a konkurencja urosła. Po wprowadzeniu rok temu wysokich opłat za maut, dużo aut z międzynarodówki poszło na wywrotki po miejscu, na dodatek ostanie usunięcie ALPINE z budowy A1. Nie wesoło...


Post Wysłano: 05 sty 2010, 1:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Obrazek

Na stronie czytamy, że naczepy te wykorzystywane są do transportu złomu oraz prętów stalowych. I wszystko się zgadza, zdjęcie wykonałem pod koniec grudnia, przed ostrowiecką hutą.


Post Wysłano: 05 sty 2010, 19:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lut 2007, 17:14
Posty: 359

Cytuj:
Cytuj:
Na wywort jest dużo roboty ostatnio. Przynajmniej na śląsku. Więc skoro ma za marną kase latać na Unie i użerać się z kontrolami, opłatami za uatostrady etc. to napewno lepiej załatwić robote na wywrotke i mieć święty spokój.
To , że jest roboty dużo można różnie rozumieć. Jest robota, ale za pieniądze takie praktycznie jakie sie na na plandekach dostaje, a kilometrów nie narobisz. Problemy są i to zawsze z kontrolami, weźnie cie na wage i praktycznie zawsze będziesz miał którąś oś przeciążoną, mimo że naładujesz do 40t całkowitej. Opony idą o wiele częściej niż na plandece. Same problemy, a konkurencja urosła. Po wprowadzeniu rok temu wysokich opłat za maut, dużo aut z międzynarodówki poszło na wywrotki po miejscu, na dodatek ostanie usunięcie ALPINE z budowy A1. Nie wesoło...

Dokładnie, na plandeki też roboty nie brakuje codziennie kilkaset wolnych ładunków na transie. Teraz na wanny to taka praca, że po kruszywo stoisz kilka godzin i robisz kurs na odległość 30km za 7zł/t. Co prawda sa kierunki wywozów gdzie da się zarobić ale to tylko dla znajomych prezesa.

Natomiast podoba mi sie zagranie Regesty. W jedną stronę stal a w drugą złom, bądź kruszywo. Naprawdę kombinacja niezła, sam o tym kiedyś myślałem. Bo obserwując giełdę zawsze tam gdzie szło dużo stali nigdy nie było powrotów na plandeki a na wanny były i są.


Post Wysłano: 08 sty 2010, 20:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 sie 2008, 20:52
Posty: 164
GG: 7644644
Samochód: Renault Premium DCi
Lokalizacja: Mikołajów [TKA]

Ja pod koniec października w okolicach Olkusza uchwyciłem coś takiego.Nie wiem czy to była Regesta czy ktoś odkupił zestaw od nich. :)

Foto
Obrazek

_________________
"...a niepodzielnie królującą elitę stanowią świętokrzyscy patelniarze..."


Post Wysłano: 09 sty 2010, 10:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

To jest akurat auto odkupione. Regesta wcześniej nie posiadała takowych naczep, a jak widać na zdjęciu, ta, podobnie jak ciągnik jest już nieco leciwa.


Post Wysłano: 13 sty 2010, 15:48
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2136
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Flota P.W. Regesta Sp.j. powiększyła sie o specjalistyczne zestawy z zabudową typu wywrotka

Z przyjemnością informujemy, że w odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych Klientów, rozszerzyliśmy zakres świadczonych przez nas usług o transport naczepami wywrotkowymi.
Aktualnie naczepy te są przez nas wykorzystywane do transportu złomu oraz wyrobów długich (np. prętów stalowych). Docelowo, w przyszłym roku, w barwach naszej firmy będzie przemierzać drogi nawet 20 zestawów z takimi naczepami.

Zabudowy wywrotkowe zostały zaprojektowane i wykonane przez firmę WIELTON S.A. specjalnie dla naszych potrzeb. Jest to zupełnie nowy produkt firmy z Wielunia. Są to naczepy specjalistyczne, przeznaczone w szczególności do transportu złomu luzem oraz długich wyrobów gotowych.

Zabudowa naczepy wykonana jest z nowoczesnych stali szwedzkich, dzięki czemu uzyskano doskonały stosunek wytrzymałości konstrukcji naczepy do jej wagi. Przewożony ładunek jest zabezpieczany plandeką zawijaną na bok. Długość podłogi naczepy, wykonanej w technologii bezszwowej, wynosi 11m.

www.etransport.pl

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 05 lut 2010, 17:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 mar 2007, 12:14
Posty: 570
GG: 9870144
Samochód: Scania R450
Lokalizacja: Kobierno/Kalisz

I jeszcze jedno zdjęcie ode mnie
Obrazek

_________________
"Ten, który boi się zdobywać jest skazany na porażkę" - Napoleon Bonaparte


Post Wysłano: 06 lut 2010, 17:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lip 2009, 23:21
Posty: 68
GG: 0
Samochód: volvofh12

Cześć forumowicze. Mam pytanie czy te 900zł to na rękę czyli netto czy brutto? Bo jak netto to jeszcze można ale jak brutto to skandal. W mojej firmie mam 1300zł podstawy na rękę plus premia za kilometry i diety. Wychodzę lekko ponad 4 tys.
Chciałem przejśc do regesty bo słyszałem że dobra atmosfera i miałbym blisko do domu, bo dojazd do sąsiedniego woj. jest męczący . Podobno dobrze też traktują kierowców i częściej jest się w domu. Ale jeżeli tak płacą to muszę się zastanowic. Bardzo proszę o odpowiedz. 8) :oops:


Post Wysłano: 06 lut 2010, 17:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 lut 2010, 17:46
Posty: 56
GG: 1
Lokalizacja: Rybnik

Witam.

Jest to kwota netto. Dlatego, że 2009 w roku minimalne wynagrodzenie w kraju wynosiło 1276 zł i po odliczeniu tych wszystkich składek zostaje dokładnie 954,96 zł na rękę. Od 1 stycznia kwota minimalnego wynagrodzenia zwiększa się o 41 zł, więc teraz zatrudniając pracownika minimalna kwota wynagrodzenia brutto wyniesie 1317 zł i po odliczeniu wszystkiego pracownik dostanie 984,15 zł.


Post Wysłano: 08 mar 2010, 18:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lip 2009, 23:21
Posty: 68
GG: 0
Samochód: volvofh12

Witam wszystkich. Czy ktos wie ile jednostek ma oddział w tychach. :) A czy można znaleść dafiki 105 bo jak ostatnio u nich byłem to stały tylko Premiumki.


Post Wysłano: 23 kwie 2010, 19:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 lut 2007, 19:17
Posty: 338
GG: 1
Samochód: Fiat/FH
Lokalizacja: Zabrze

Widziałem dzisiaj najnowszą Magnumkę Regesty,ma ktoś jakieś foty?

_________________
Do what you love and you will never have to work.


Post Wysłano: 29 kwie 2010, 22:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1359
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Też widziałem ją ostatnio na A4.Czerwona 460DXi z niebieską firanką,niestety foty nie mam.

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 08 maja 2010, 17:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 lut 2010, 17:46
Posty: 56
GG: 1
Lokalizacja: Rybnik

Dzisiaj przejeżdżałem koło bazy Regesty w Pińczowie i na placu stały 4 nowe Magnumki. Ciekawe czy to wszystkie z nowej kolekcji czy tylko część?


Post Wysłano: 12 maja 2010, 21:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 maja 2010, 21:17
Posty: 4
GG: 0
Samochód: DAF 105.460

Koledzy mój starszy jezdzi w regescie :p tych magnumek przyszło 13 z silnikami o mocy 480 koni :) w automacie


Post Wysłano: 22 maja 2010, 14:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 gru 2008, 15:08
Posty: 96

Powiedzcie czy sa przyjecia i ile od km placa?interesuje mnie oddzial Tychy


Post Wysłano: 23 maja 2010, 13:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 lut 2010, 17:46
Posty: 56
GG: 1
Lokalizacja: Rybnik

Według aktualnych ofert pracy zamieszczonych na stronie to szukają kierowców. Polecam jednak osobistą wycieczkę do biura Regesty, albo kontakt telefoniczny. 041/357-63-41, 0608-377-
898


Post Wysłano: 24 maja 2010, 20:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 lut 2007, 19:17
Posty: 338
GG: 1
Samochód: Fiat/FH
Lokalizacja: Zabrze

Cytuj:
Powiedzcie czy sa przyjecia i ile od km placa?interesuje mnie oddzial Tychy
Jeżeli chcesz iść tam pracować to dzwoń do Marcina : 608 377 898.On jest dyspozytorem oddziału Tychy :)

_________________
Do what you love and you will never have to work.


Post Wysłano: 24 cze 2010, 3:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 cze 2008, 9:34
Posty: 171

Obrazek

_________________
www.trucksfoto.pl


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: