Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 20 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 14 maja 2007, 22:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2006, 21:33
Posty: 217

Botrans istnieje na rynku transportowym od 1986 roku. Firma rozszerzyła swoją działalność w 1990 roku o usługi spedycyjno-transportowe w ruchu międzynarodowym. W 1991 roku została zmieniona forma prawna na Spedycja Botrans Sp.z o.o. która na dzień dzisiejszy jest jedną z wiodących w branży spedycyjno-transportowej na północy Polski. Działalność nasza prowadzona jest zgodnie z zasadami Międzynarodowej Unii Transportowej.
Posiadamy ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika w PZU S.A
Jesteśmy członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Warszawie.
Firma posiada nowoczesny tabor spełniający europejskie normy bezpieczeństwa i ochrony środowiska EURO-3.
Celem firmy wyznaczającym kierunek działań i świadczonych usług jest zapewnienie naszym Klientom sprawnej , szybkiej i terminowej obsługi spedycyjno-transportowej zarówno pod względem ekonomicznym jak i bezpieczeństwa ładunku , a profesjonalna organizacja przewozów pozwala na osiągnięcie powyższych założeń i celów.
Głównymi kierunkami świadczonych usług są kraje : Wielka Brytania i Irlandia, Francja, kraje Beneluxu, Hiszpania, Portugalia, Niemcy, Skandynawia, Włochy, Austria, Szwajcaria, Węgry, Grecja, Bułgaria, Rumunia, Czechy, Słowacja, Jugosławia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Słowenia, Macedonia, Litwa, Łotwa, Estonia, Rosja, Białoruś, Ukraina, Turcja.

Więcej na stronie: http://www.botrans.com.pl

Obrazek

(C) Rafał


Tytuł:
Post Wysłano: 15 maja 2007, 16:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Firma jest z Kościerzyny. Ogólnie firma nie jest zła, kasa dobra i na czas wózki nienajgorsze, Volva i MB Actrosy.


Post Wysłano: 22 mar 2008, 19:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 mar 2008, 16:49
Posty: 10
GG: 8148431
Samochód: Scania r480
Lokalizacja: Bytów

Dość duża firma latają po całej europie bardzo dobry tabor, dobre zarobki tylko że rzadko się jest w domu.

_________________
http://lkv.tnb.pl/news.php


Post Wysłano: 22 mar 2008, 21:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sie 2007, 11:59
Posty: 114
GG: 0
Lokalizacja: Zamość /k Bydgoszczy

A wie ktoś może dlaczego ich tyle stoi w obornikach na urzedzie?


Post Wysłano: 23 mar 2008, 0:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2006, 14:03
Posty: 104
GG: 1522591
Samochód: VW
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Cytuj:
A wie ktoś może dlaczego ich tyle stoi w obornikach na urzedzie?
Może przez to, że ich firma znajduje sie niedaleko od Obornik i akurat tam pasuje im jeździć na urząd celny.

A tak poza tym to często przejeżdżałem koło ich bazy i często widziałem ich samochody i są naprawdę godne uwagi :D

_________________
NIEBIESKI... :P


Post Wysłano: 23 mar 2008, 0:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 lut 2007, 15:52
Posty: 103
Lokalizacja: Lębork

Cytuj:
Może przez to, że ich firma znajduje sie niedaleko od Obornik
Faktycznie. To tylko ponad 200 km :lol:

_________________
scania to scania


Post Wysłano: 23 mar 2008, 13:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lip 2007, 10:45
Posty: 478
GG: 5718619
Samochód: Scania R560 6x4
Lokalizacja: KaRsIn

Koledze mogło się pomylić. Botrans zostawia większość aut na parkingach w całej Polsce. Tylko na święta zjeżdżają wszyscy na bazę. O ile się nie mylę to w Obornikach dzielą parking z EL-TRANSem. Pozdrawiam!!


Post Wysłano: 23 mar 2008, 15:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2006, 10:36
Posty: 15
Lokalizacja: Chojnice

Cytuj:
Koledze mogło się pomylić. Botrans zostawia większość aut na parkingach w całej Polsce. Tylko na święta zjeżdżają wszyscy na bazę. O ile się nie mylę to w Obornikach dzielą parking z EL-TRANSem. Pozdrawiam!!
Dokładnie. Na Eko Tanku w Słubicach też można ich dużo spotkać. Zostawiają auta i podjeżdża po kierowców firmowy bus (bodajże Mercedes Vito). Co do zjazdów to - tak jak napisano wyżej - są rzadkie. Robi się kilka kółek i dopiero wtedy zjazd do domu. Z tego co wiem to starsi stażem w firmie kierowcy mają częstsze zjazdy. Zdecydowana większość kursów to PL-UK-PL oraz PL-IRL-PL. Wg mnie plusem tej firmy są auta i zarobki, które ostatnimi czasy jeszcze wzrosły. Nie słyszałem, żeby były jakieś obsuwy z kasą. Normy paliwowe chyba cały czas mają. Nie wiem jak jest teraz z przyjęciami, czy biorą nowych, ale wydaje mi się, że tak. I co istotne - biorą również bez doświadczenia. Na początku jak ktoś przychodzi to robi kilka kursów w podwójnej obsadzie jako przyuczenie. Chyba, że ma się doświadczenie to się ten etap przeskakuje i idzie się na skoczka. Ale aktualnie chyba dość szybko wskakuje się w Botransie na własne auto. Samochodów jest około 40 (może teraz już więcej bo nie mam aktualnej informacji) - same Mercedesy Actrosy i Volva (zarówno naczepy jak i tandemy).
W Kościerzynie jest sporo firm transportowych i o robotę raczej nie trudno. Sporo ludzi właśnie z Botransu odchodzi do innych lokalnych firm, gdzie może są gorsze auta i zarobki, ale za to częstsze zjazdy.
Słyszałem od jednego ze znajomych kierowców takie zdanie: Botrans mógłby mieć dużo więcej aut, tylko kto by nimi jeździł.


Post Wysłano: 23 mar 2008, 16:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lip 2007, 10:45
Posty: 478
GG: 5718619
Samochód: Scania R560 6x4
Lokalizacja: KaRsIn

Dobrze gadasz kolego tak jest. Z mojej miejscowości bodajże trzech kierowców jeździ w Botransie w tym jeden jest już "weteranem". :D Wypłaty się zwiększyły tylko dzięki strajkom kierowców. Powroty mają co 3-4 tygodnie no i najczęściej Anglia fakt.


Post Wysłano: 22 maja 2009, 21:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 paź 2007, 18:13
Posty: 221
GG: 0
Samochód: Skoda Fabia 1.4 16v
Lokalizacja: Olsztyn/ NO

autka z tej firmy często widać w Olsztynie:) bardzo ładnie sie prezentują Volva z logo Botransu


Post Wysłano: 15 lip 2009, 21:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 lis 2008, 22:59
Posty: 103
GG: 7182535
Lokalizacja: Karsin | GKS

teraz BOTRANS to przeszłość. porobiło się tak, że auta posprzedawali bo nie miał kto jeździć na preferowanych przez nich warunkach. Pozostała im spedycja i to , że niektórzy kierowcy z Botka poprzejmowali auta i są na działalności i jeżdżą dla Botransu. To tyle:P


Post Wysłano: 23 kwie 2010, 16:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 paź 2007, 18:13
Posty: 221
GG: 0
Samochód: Skoda Fabia 1.4 16v
Lokalizacja: Olsztyn/ NO

KOLEDZY CO TAM SŁYCHAĆ W BOTRANSIE???


Post Wysłano: 23 kwie 2010, 16:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lip 2007, 10:45
Posty: 478
GG: 5718619
Samochód: Scania R560 6x4
Lokalizacja: KaRsIn

Dokładnie to nic nie powiem ale jeden ze starszych kierowców w Botransie który pochodzi z mojej miejscowości nadal tam jeździ więc aż takiej tragedii chyba nie ma.


Post Wysłano: 24 kwie 2010, 19:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 paź 2007, 18:13
Posty: 221
GG: 0
Samochód: Skoda Fabia 1.4 16v
Lokalizacja: Olsztyn/ NO

Cytuj:
KOLEDZY CO TAM SŁYCHAĆ W BOTRANSIE???
kolega JESZKIN odpisał mi prywatną wiadomość taką
Jeszcze jeden głupi post, jak powyższy, lub inny podobny nie wnoszący nic do tematu, to się pożegnamy.

Chlopaki czy to normlane każdy się może zapytać co i jak??a tu Kolega Moderator już mnie wkurza!!!


Post Wysłano: 24 kwie 2010, 20:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2009, 13:17
Posty: 587
Samochód: VW Passat b5
Lokalizacja: KMY

skoro zadajesz w każdym temacie jedno i to samo pytanie to czemu się dziwisz?

_________________
Mówią na mnie niepoprawny,za arcyzabawny
Nie mam czasu na bycie sławnym.....


Czemu mamy nierówne szanse, kiedy mamy wspólny cel?

______________


Ostatnio zmieniony 24 kwie 2010, 20:34 przez jeszkin, łącznie zmieniany 1 raz.
Brawo :]


Post Wysłano: 24 kwie 2010, 20:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 sty 2007, 20:02
Posty: 494
GG: 2172953
Samochód: najlepszy samochód świata. Służbowy
Lokalizacja: Oslo / Gdańsk

Cytuj:
zapytać co i jak??a tu Kolega Moderator już mnie wkurza!!!

Wkurza, to mnie pisanie postów nic nie wnoszących do tematu, tak jak Twoje w różnych tematach o firmach. Więc licz się ze słowami. Masz już za takie coś dwa ostrzeżenia, więc nie prowokuj...

_________________
Pozdrawiam - Łukasz
Był DAF XF 105.510 SSC 6x2 <- Kto śmiał to usunąć? :(
Mam uczulenie na dzieci Neo, i pseudokierowców z prawego fotela!


Post Wysłano: 29 maja 2011, 17:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 wrz 2010, 16:20
Posty: 67
GG: 19471803
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: Olsztyn

Patrząc na datę temat nie był dawno odnawiany może ktoś wie na aktualny czas jak tam w firmie co się dzieję przyjmują kierowców ?

_________________
Od 2008 roku


Post Wysłano: 28 cze 2011, 14:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 lis 2008, 22:59
Posty: 103
GG: 7182535
Lokalizacja: Karsin | GKS

Przyjęcia są na pewno jak to w Botransie. jednym z wymogów jest posiadanie ADR. Miesiąc temu spotkałem kierowcę na załadunku w Kobylnicy, mówił że na chwilę obecna jeździ na skoczka bo jest lepiej,lepsze pieniądze i częściej w domu;] Często ładują meble z Kobylnicy do Holandii i z wtedy walą na UK. Niebawem znowu wymiana taboru na nowe Actrossy, kilka nowych naczep już spotkałem.
więcej informacji nie mam :wink:


Post Wysłano: 05 paź 2012, 19:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Jakby ktoś chciałby kupić lodówkę do tira, to może uderzyć do Botransu. :lol: Podobno jak przychodzą nowe auta to wymontowują lodówki, kierowca jeżeli chce, może ją sobie odkupić. Jak nie chce, to sprzedają na allegro. Takie coś sprzedał mi gostek w środę. :mrgreen: :lol:


Post Wysłano: 06 paź 2012, 18:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lip 2007, 10:45
Posty: 478
GG: 5718619
Samochód: Scania R560 6x4
Lokalizacja: KaRsIn

Tylko, że za dużo nowych aut już nie przychodzi. Teraz Botrans rozdzielił się jeszcze na firmę Cichosz nie wiem na jakich zasadach, ale po prostu niektóre naczepy z Botransu są podczepione pod auta właśnie z firmy Cichosz. Co i jak dokładnie to nie wiem.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 20 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: