Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 20 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 maja 2007, 14:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:13
Posty: 58
GG: 0
Samochód: fr

Wie ktoś coś o tej firmie bo ja tylko znam adres a ciągle słyszę ich w radiu jak sie ogłaszają że potrzebują kierowców 8)


Tytuł:
Post Wysłano: 09 maja 2007, 14:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Kolego , a przypadkiem to nie jest ulica Rakowicka ?

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 09 maja 2007, 15:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 mar 2007, 17:23
Posty: 209
GG: 0

Jest to koledzy ulica Rabowicka w Swarzedzu.Firma STS miesci się obok zakładu VW nr.4.....Mój kuzyn 3 miesiące temu odszedł z STS ze względu na wysokie noty obciążeniowe za żekomo uszkodzone samochody przy załadunku i niskie zarobki(mnie osobiscie spedytor poinformował ze zarobie 2600 na reke).Wozisz głownie lohrami volkswageny.Zjazdy do domu kiepskie.Przed odejściem suma obciązenia jaka przyszła mu do spłacenia to 1250 zł.Ja osobiście uderzam do Rico,którego baza jest około 1km od STS.Oczywiście nie zrażaj się moim postem i udaj się osobiście do firmy.Całkiem mozliwe ze poprawiły sie warunki pracy.Teraz podczas tak dużego zapotrzebowania na kierowców wszystko zmienia się z dnia na dzień.Np.w Rico zmieniło sie na lepsze.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

_________________
Zapraszam na mój kanał Youtube...
Powodzenie mojego kanału, jego rozwój będzie zależał od WASZYCH polubień :D
Startuje z pełną parą już w krótce .... :)

https://youtu.be/s5GwCxFeTlo


Tytuł:
Post Wysłano: 09 maja 2007, 19:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:13
Posty: 58
GG: 0
Samochód: fr

Maciej ja tam słyszałem o tej firmie właśnie że nie za ciekawie sie tam pracuje wiec ja na pewno tak nie uderzę hhehe. To pewnie coś takiego jak Dee Rooy tam też nie jest wesoło duża rotacja.

A ty mówisz że do Rico a jak tam warunki ??
Nowym dają jakieś rozsądne zestawy czy wysłużone maszynki

Pozdrawiam serdecznie 8)


Tytuł:
Post Wysłano: 27 cze 2007, 14:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 kwie 2006, 12:28
Posty: 106
GG: 12479927
Samochód: MAN TGL 12.240 LX
Lokalizacja: Trzcianka

Rozmawiałem z kierowcami z STS :-) Nie narzekali ... Zarobki - 2500zł i co rok podwyżka 500zł ... I tak po 5 latach można dośc do max stawki 5000zł ... Jeżeli uszkodzisz auto podczas załadunku itp obciązają Cie 300-500zł ... Na 20 nowych kierowców zostaje na stałe tylko jeden :!: Latają głównie po Polsce czasem jadą na Litwe itp. w domu są co weekend... Tak jak już mówiłem że chłopaki nie narzekają, może rzeczywiście się trochę tam zmieniło... Ale skoro tak mało osób tam wytrzymuje... Sam już nie wiem co myśleć o tej firmie... Piszę tylko to co usłyszałem :-) A kierowców z tej firmy uważam za rzetelne źródło ;-) Pozdrawiam!!


Tytuł:
Post Wysłano: 27 cze 2007, 18:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 mar 2006, 19:14
Posty: 72
GG: 5959988
Lokalizacja: Poznan

Gdzies slyszalem ze maja placone od sztuki zaladowanego samochodu na lawecie.... troche dziwnie.
Kilka zdjec :

ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

_________________
http://www.photoblog.pl/thomas69/archiw ... goria/2601


Tytuł:
Post Wysłano: 30 cze 2007, 16:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 mar 2006, 19:14
Posty: 72
GG: 5959988
Lokalizacja: Poznan

No wlasnie Tombea ostatnio szukala kierowcow na busa.A o tej firme co opony wozi to nic nie wiem

_________________
http://www.photoblog.pl/thomas69/archiw ... goria/2601


Tytuł:
Post Wysłano: 01 lip 2007, 2:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 mar 2007, 17:23
Posty: 209
GG: 0

dzięki za odpowiedz :D ...do Tombei chcialem sie dostać na kat C,ale powiedzieli ze na razie nie ma szans,a uparcie szukam roboty w Swaju.Wiem ze ta sprawa z oponami to trasy jednodniowe 8 lub 12 tonówką i w swaju sie laduja tylko zastanawiam sie gdzie...Ponoc na ul.Poznańskiej z tym ze ona jest cholernie długa :mrgreen: ....a co do STS-ów to jak zrobie E to odpuszczam..chyba jednak bede uderzał do RICO.

_________________
Zapraszam na mój kanał Youtube...
Powodzenie mojego kanału, jego rozwój będzie zależał od WASZYCH polubień :D
Startuje z pełną parą już w krótce .... :)

https://youtu.be/s5GwCxFeTlo


Tytuł:
Post Wysłano: 25 sie 2007, 12:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 mar 2007, 17:23
Posty: 209
GG: 0

Może troche faktycznie nie sprecyzowałem wypowiedzi.....pracowałem w sts ale nie jako kierowca cieżarówki...teraz chyba wszystko jasne sorry za wprowadzenie w błąd :) ....A to było dawno dawno temu...teraz pracuję jako kierowca z kat.C i wozimy części do salonów samochodowych(nie jest to STS)i nie narzekam...pozdrawiam i powodzenia.

_________________
Zapraszam na mój kanał Youtube...
Powodzenie mojego kanału, jego rozwój będzie zależał od WASZYCH polubień :D
Startuje z pełną parą już w krótce .... :)

https://youtu.be/s5GwCxFeTlo


Tytuł:
Post Wysłano: 02 wrz 2007, 23:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2007, 19:05
Posty: 56
GG: 0
Lokalizacja: Pyrlandia

Orientuje sięktoś może czy STS lata tylko po Polsce czy za granice zeż się zapuszcza??


Tytuł:
Post Wysłano: 03 wrz 2007, 13:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Samochody STS-u miałem okazję widzieć zarówno na zachodzie europy(Niemcy,Francja) jak i wschodzie-Ukraina!Tak więc sądzę,że trasy międzynarodowe również wykonują... :) Pozdrawiam..


Tytuł:
Post Wysłano: 04 wrz 2007, 18:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 kwie 2006, 12:28
Posty: 106
GG: 12479927
Samochód: MAN TGL 12.240 LX
Lokalizacja: Trzcianka

Cytuj:
Orientuje sięktoś może czy STS lata tylko po Polsce czy za granice zeż się zapuszcza??
Tak, przeważnie jeżdżą po Polsce, na zachód bardzo rzadko ale Ukraina, Litwa itp. dość często się zdarza :)


Tytuł:
Post Wysłano: 04 wrz 2007, 18:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Na Ukraine jezdza czesto bo widuje ich lawety prawie codziennie. Najczesciej sa to MB Actrosy. Musze powiedziec ze byle jakich samochodow to tam nie woza.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 04 wrz 2007, 18:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2007, 19:05
Posty: 56
GG: 0
Lokalizacja: Pyrlandia

A no właśnie, czym i co wożą? tzn napewno mają MB i Renault Premum, przynajmniej te widać chociażby na fotkach, czy inne modele lób samochody innych producentów też mają? Z tego co wiem to wożą VW i Peugot-a (widać na zdjęciach) wie ktoś co jeszcze? Czy tylko osobówki i dostawcze czy ciężarowe też?


Tytuł:
Post Wysłano: 04 wrz 2007, 18:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2006, 14:03
Posty: 104
GG: 1522591
Samochód: VW
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Wystarczy trochę poszukać na google.pl i wszystko sie znajdzie:
http://www.stslogistic.pl/

_________________
NIEBIESKI... :P


Tytuł:
Post Wysłano: 04 wrz 2007, 19:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2007, 19:05
Posty: 56
GG: 0
Lokalizacja: Pyrlandia

To mnie teraz kolego załamałeś. Od chyba pół roku szukam info o STS-ie a przedewszystkim ich strony internetowej i nie mogłem nic znaleźć ani na wirtualnej ani na yahoo ani na innych forach. Ale przyznaje siebez bicia że na google nie szukałęm bo ich poprostu nie lubie ale chyba zmienie swoje nastawienie do nich :)
Wielkie dzięki za ten adres


Tytuł:
Post Wysłano: 04 wrz 2007, 21:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 mar 2006, 19:14
Posty: 72
GG: 5959988
Lokalizacja: Poznan

STS wozi dostawczaki jak i osobówki od Mercedesow, Porshe do Ssang Young i Daci.Ich flota to MB Actrosy i Atego,Scanie P, Premium.Ciężarówek jeszcze nie spotkalem u nich na pace.Posiadają równiez 2 lub 3 lawety z plandekami.


Tytuł:
Post Wysłano: 03 lis 2007, 17:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2007, 19:05
Posty: 56
GG: 0
Lokalizacja: Pyrlandia

Witam, Czy ma ktoś może jakieś aktualne info jak wygląda sytuacja w STS-ie? Zastanawiam się aby do nich uderzyć i szukam jakiegoś w miarę pewnego źródła (kierowca, dyspo) jak obecnie wyglądają tam warunki pracy, począwszy od ogólnej atmosfery pracy i współpracy z dyspozytorami, po zjazdy do domu, obciążenia za uszkodzenia ładunku i jak wszędzie i wszyscy się pytają "satysfakcjonujące" wynagrodzenie.
Dodatkowo tylko dodam że dla początkującego kierowcy który od pół roku ma C, a od miesiąca C+E i jeszcze nigdzie nie jeździł. :D

[ Dodano: Czw, 15.11.2007, 20:27 ]
Ostatnio przedzwoniłem do STS zapytać sieo prace dla początkującego. Powiedzieli że nie powinno być problemów, pojeżdże na początek z doświadczonym kierowcą, który pokaże mi co i jak zakładać. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to na początek ok 2500 netto co mnie bardzo zaskoczyło (oczywiście pozytywnie), bo nie spodziewałem sie takiej kwoty po tym co tutaj wcześniej przeczytałem, jak podał kwotę to myślałem że mówi gość o kwocie brutto ale jednak nie.


Post Wysłano: 08 sie 2008, 22:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 gru 2007, 17:41
Posty: 133
Lokalizacja: Swarzędz [PZ]

Flota głównie:
- Mercedes-Benz Actros 1841 bodajże,
- Scania P420,
- Renault Premium Route 1,
- naczepy/przyczepy LOHR, ROLFO,
- rzadko już Mercedes-Benz SKII.

Widzę na co dzień te zestawy bo mieszkam przy stałej trasie ich praktycznie 4 ulicy od bazy STS. Dużo jeżdżą szczególnie dla VW w Antoninku.


Ostatnio zmieniony 12 sie 2008, 19:21 przez kacper1224, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 01 cze 2010, 19:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 sty 2010, 23:43
Posty: 75
Lokalizacja: Poznań

Witam :)
Ma ktoś może informacje co tam słychać obecnie w STS-sie?

Pozdrawiam

_________________
CE


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 20 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: