Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 12 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 30 kwie 2007, 19:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2007, 23:50
Posty: 10

Co możecie powiedzieć o Blue Frigo Sp. z.o.o Błonie
Czy mają bazę rzeczywiście w Błoniach, piszcie jak coś wiecie bardzo mi potrzebne informacje odnośnie tej firmy.


Tytuł:
Post Wysłano: 09 sie 2007, 18:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2005, 12:42
Posty: 471
Lokalizacja: KACZOGRÓD

Ja też chętnie coś dowiedziałbym się w temacie tej firmy. 8)

_________________
http://kubamich1-kubamich1truckmodelsfa ... gspot.com/


Post Wysłano: 27 kwie 2008, 10:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Witam-poszukuję jakiś ciekawych informacji odnośnie tej firmy.Widzialem kiedyś ich ogłoszenie na e-transporcie :> że poszukiwali kierowców.Mają same jak zresztą nazwa wskazuje niebieskie zestawy-zarówno ciągniki,jaki naczepy.Widziałem ostatnio 2 VOLVO FH12 Globetrotter (94-02r) od nich,krzyczałem na radiu-ale nikt sie nie odzywał... :> :?: Nie wydaje mi się żeby nie mieli CB... :mrgreen: I bardzo podobne składy ma jakaś niemiecka firma-której nazwa zaczyna się na W(Wessmann?).Nie wiem czy firma Blue Frigo nie jest ich polskim oddziałem czy coś w tym stylu.Niby firma ze Szczecina-a te VOLVA były na blachach zaczynających się na W(polskich oczywiście... :lol: ).Byłbym wdzięczny za jakieś pożyteczne informacje


Tytuł: Re: Blue Frigo
Post Wysłano: 27 kwie 2008, 10:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2007, 14:31
Posty: 39
GG: 3074179
Lokalizacja: ŻaGaŃ

kolego to jest spółka córka niemieckiej firmy WESEMANN. sprzęt mają dobry. całe zestawy są koloru jasno niebieskiego, chłodnie. Główną siedzibę w Polsce mają w Błoniach k.Wawy.Pozdro


Post Wysłano: 27 kwie 2008, 14:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 mar 2008, 21:59
Posty: 14
GG: 0

Mylisz się kolego Blue Frigo to jest spółka córka firmy Bruhn Logistics i miesci się teraz w Szczecinie.


Post Wysłano: 28 kwie 2008, 0:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Tak jak napisałem-widziałem dwa auta od nich z szyldem u góry Blue Frigo na prawdopodobnie warszawskich tablicach rejestracyjnych.Firma ma chyba rzeczywiście siedzibę w Szczecinie(nawet w ogłoszeniu chyba tak było),ale pisali że przyjma kierowców w wielu rejonów Polski-m.in:Łodzi,Poznania chyba Częstochowy itd...W ogłoszeniu pisało że tryb pracy-4/1,ale mam do nich chyba jeszcze telefon to jutro sam postaram się coś dowiedzieć.A co do aut tej ''matki'' to widziałem dwa XF105 SSC w identycznych barwach tylko z niemieckim napisem i na niemieckich tablicach jak wyjeżdżały z Autohofa na 98km A2.Dobrze by było gdyby ktoś mógł ''podrzucić'' jakieś wiarygodne info odnośnie tej firmy... :>

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 28 kwie 2008, 8:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 maja 2007, 22:25
Posty: 213

Post Wysłano: 28 kwie 2008, 12:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Dzwoniłem do nich dzis i powiem szczerze że szału nie ma... :? Zarobki na początek to 1200zł brutto podstawy i 0,30gr z kilometra!Pożniej niby jakies premie uznaniowe itd,ale szczerze jak słysze płacone za kilometr to jakoś w podświadomości coś mi podpowiada-nie dziękuje... :> Auta to głownie VOLVO-2002r zarówno starsze jaki chińczyki w automacie(około 500tys przebiegu).Jazda na Niemcy,Czechy,Węgry,Słowacje i do Polski też jest.Ale jest jeden duży minus-nie uznają krótszego okresu pracy niż 4/1... :/ To by było tak po krótce z rozmowy telefonicznej,a i pierwsze o co mnie zapytali to czy mam doświadczenie,czyli bez mogą nie zatrudniać...

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 22 wrz 2008, 22:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 lut 2005, 21:39
Posty: 1
Lokalizacja: Szczecin

Przepraszam za odkop, ale wyjaśnię trochę nieścisłości ;-)
Firma Blue Frigo to spółka córka Wesemann Spedition & Logistik, która siedzibę ma w Błoniach (stan na koniec października 2007, bo mieli się przenosić) jednak spedytorzy (a raczej kierownik i spedytor, który zajmuje się m.in. rekrutacją kierowców) mają swoje biuro w Szczecinie. System pracy to faktycznie 4/1 tylko, że te 4 to jest kalendarzowy miesiąc a nie 4 tygodnie co jest zasadniczą różnicą. Co do zarobków to się nie wypowiem, bo już prawie rok tam nie pracuję więc nie wiem jak teraz to wygląda. Jednak z tego co pamiętam to dobrzy kierowcy, którzy duuuużo od siebie dawali mieli zarobki na w miarę przyzwoitym poziomie. Pewnym plusem były też stałe trasy i stałe firmy, minusem zaś system przepinkowy.
Co do doświadczenia, to zatrudniają wszystkich jednak jak w każdej firmie lepiej i milej widziani są doświadczeni pracownicy.


Post Wysłano: 28 lis 2009, 2:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 gru 2008, 15:08
Posty: 96

Cytuj:
Przepraszam za odkop, ale wyjaśnię trochę nieścisłości ;-)
Firma Blue Frigo to spółka córka Wesemann Spedition & Logistik, która siedzibę ma w Błoniach (stan na koniec października 2007, bo mieli się przenosić) jednak spedytorzy (a raczej kierownik i spedytor, który zajmuje się m.in. rekrutacją kierowców) mają swoje biuro w Szczecinie. System pracy to faktycznie 4/1 tylko, że te 4 to jest kalendarzowy miesiąc a nie 4 tygodnie co jest zasadniczą różnicą. Co do zarobków to się nie wypowiem, bo już prawie rok tam nie pracuję więc nie wiem jak teraz to wygląda. Jednak z tego co pamiętam to dobrzy kierowcy, którzy duuuużo od siebie dawali mieli zarobki na w miarę przyzwoitym poziomie. Pewnym plusem były też stałe trasy i stałe firmy, minusem zaś system przepinkowy.
Co do doświadczenia, to zatrudniają wszystkich jednak jak w każdej firmie lepiej i milej widziani są doświadczeni pracownicy.
A jak teraz przedstawia sie sytuacja z placami i z praca?


Post Wysłano: 09 cze 2010, 15:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 cze 2010, 15:05
Posty: 6
GG: 0

Post Wysłano: 28 mar 2011, 12:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 cze 2010, 15:05
Posty: 6
GG: 0

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 12 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: