Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 29 kwie 2007, 15:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lut 2006, 10:28
Posty: 21
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Firma "Euro-Truck" Sp. z o. o. związana jest z szeroko pojętym zakresem usług motoryzacyjnych, dotyczących sprzedaży i obsługi środków transportu, a także bezpośrednio pełnej obsługi logistycznej i spedycyjnej transportu krajowego i międzynarodowego. Nowoczesna siedziba, wciąż rozbudowywana pod kątem zapotrzebowania klientów oraz własnych planów stwarza możliwości ciągłego rozwoju, również w segmencie sprzedaży samochodów dostawczych, używanych ciągników siodłowych oraz naczep różnych. Zaczynaliśmy w roku 1987 jako mała firma transportowa "Podkowa" Sp. o.o. Dzisiaj plasujemy się w pierwszej 20 firm transportowych w kraju oraz dysponujemy taborem ponad 100 zestawów, a także ok. 20 samochodów dostawczych, spełniających normy EURO 1, 2 i obecnie kupowane samochody wyłącznie z EURO 3.

Od 1996 roku prowadzimy autoryzowaną sprzedaż i serwis naczep Schmitz-Cargobull, a także autoryzowany serwis firm takich jak IVECO, BPW, SAF, KNORR, WABCO z bardzo dobrze zaopatrzonym magazynem części zamiennych, opon i kompletnych kół. W swoich codziennych zmaganiach w dążeniu do pełnego zadowolenia klienta, "Euro-Truck" stawia szczególny nacisk na terminowość, solidność i bezpieczeństwo. Obsługiwani klienci strategiczni, zarówno na terenie kraju jak i zagranicy, mają możliwość stałego monitorowania swojego ładunku, dzięki działającemu w 100% systemowi satelitarnej nawigacji pojazdów. Doświadczony personel i zarząd dbają również o kwestie ekologiczne oraz jak najlepsze relacje ze środowiskiem lokalnym, firmami współpracującymi - dostawcami i klientami, a także konkurencją. Mamy nadzieję, że jesteśmy odbierani na rynku jako solidny partner dla innych firm.

Czołowy europejski producent naczep firma Schmitz Cargobull AG koncentruje się głównie na sprzedaży naczep chłodniczych, izotermicznych, plandekowych oraz samonośnych. Pomimo łatwo dostrzegalnej recesji, naczepy Schmitz zwiększają swój udział w rynkach europejskich m.in. dzięki wprowadzaniu wciąż nowych rozwiązań technicznych, mających na celu dostosowanie się do potrzeb klientów oraz zwiększenia jakości użytkowanego sprzętu. Wprowadzane z sukcesem w Europie rozwiązanie podwozi modułowych (nitowanych) zostało przyjęte pozytywnie także w Polsce. Od wiosny 2002 prawdziwą innowacją stały się podwozia ocynkowane, dające możliwość przedłużenia gwarancji na korozję do 10 lat.

Prawdziwą nowością są z kolei naczepy kurtynowe, dwupokładowe, które umożliwiają załadunek 67 europalet na jednej naczepie. Rozwiązanie to, stosowane od początku roku 2003, jest narazie w Polsce wykorzystywane jedynie przez samego importera, czyli firmę Euro-Truck. Pozwala ono natomiast zmniejszyć koszty transportu towaru z korzyścią zarówno dla przewoźnika, jak i dla klienta. Dotyczy ono oczywiście przewozu ładunków nieprzekraczjących dopuszczalnej w Polsce masy DMC, a więc ładunków lekkich i średnich, które z różnych względów mogą być piętrowane wyłącznie z udziałem drugiego pokładu.
Biorąc pod uwagę doświadczenie firmy Schmitz w stosowaniu od wielu lat drugiego pokładu w naczepach chłodniczych, liczymy na sukces - także w segmencie naczep kurtynowych.


http://www.euro-truck.pl/

_________________
MAN 5 star :)


Ostatnio zmieniony 29 kwie 2007, 15:40 przez raczek, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 29 kwie 2007, 15:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2007, 11:51
Posty: 358
GG: 4107185
Lokalizacja: Zamość/Warszawa

Mają jakąś stronę internetową, bo txt wyżej podany, to już chyba standardowa wizytówka każdej firmy ...

i skąd w ogóle firma jest?

_________________
http://trucksphoto.eu
http://como-it.pl || http://busy.info.pl || http://www.wpaluszku.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 29 kwie 2007, 15:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1310
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

kolego chyba trochę cię przyćmiło, przecież podał stronę na samym końcu tekstu!!!!

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Tytuł:
Post Wysłano: 29 kwie 2007, 16:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2007, 11:51
Posty: 358
GG: 4107185
Lokalizacja: Zamość/Warszawa

Cytuj:
kolego chyba trochę cię przyćmiło, przecież podał stronę na samym końcu tekstu!!!!
Cytuj:
Ostatnio zmieniony przez raczek dnia Nie, 29.04.2007, 15:40, w całości zmieniany 1 raz
Gdy pisałem linku nie było ...

_________________
http://trucksphoto.eu
http://como-it.pl || http://busy.info.pl || http://www.wpaluszku.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 29 kwie 2007, 17:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 16:29
Posty: 89
Lokalizacja: :::SZCZECIN:::

Firma mi się podoba. Skandynawia...hmmmm :D Widziałem raz od nich czerwoną magnumkę ze Schmitzką. Pewno jechała na prom.


Tytuł:
Post Wysłano: 29 kwie 2007, 19:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lut 2006, 10:28
Posty: 21
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

wżucajcie wszystkie fotki jakie macie ich autek :)))). Mają też bardzo duzo STRALISÓW. Pozdro

_________________
MAN 5 star :)


Tytuł:
Post Wysłano: 29 kwie 2007, 19:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sie 2005, 9:17
Posty: 399
GG: 0

Mam tylko jedną fotkę ich zestawu.
Obrazek
Zdjęcie mojego autorstwa :wink:


Post Wysłano: 29 sty 2008, 19:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Mam pytanie odnośnie tej firmy.Interesuje mnie czy ktoś może potwierdzić ostatnią wypowiedz(przed moją... :mrgreen: ) w tym temacie.Poprostu potrzebuję jakis sprawdzonych informacji bo mam możliwość podjęcia pracy u nich... :>

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 17 lip 2008, 22:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lip 2008, 8:42
Posty: 11
Lokalizacja: Łódź

prcowałem z koleżką który u nich jeźdźił i usłyszałem o nich tylko jedno słowo. ZŁODZIEJE

_________________
nowa firma=nowa ksywa. PONTON


Post Wysłano: 17 lip 2008, 22:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 kwie 2007, 16:40
Posty: 1200
Lokalizacja: Bełchatów

Cytuj:
prcowałem z koleżką który u nich jeźdźił i usłyszałem o nich tylko jedno słowo. ZŁODZIEJE
To słowo przewija sie co trzecie zdanie gdy zbierze sie kilku kierowców na dowolnym parkingu, więc nie jest miarodajne.Jeszcze nie widzialem ani nie słyszałem zadowolonego ze swojej pracy i z firmy

_________________
ego


Post Wysłano: 17 lip 2008, 22:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 kwie 2006, 22:34
Posty: 246
GG: 9590680
Samochód: Żółty
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Cytuj:
Cytuj:
normy spalania są z kosmosu np: magnum 24l/100km na pusto plus 0.40 do tony ,man 24l/100km plus 0.35 do tony
Nie widzisz co jest napisane na naczepie jednego z MAN-ów? "Nie ma rzeczy niemożliwych" :wink:

_________________
Już odlatuję, wszystko mi jedno gdzie...
Niech ktoś spróbuje na chmurze złapać mnie!


Post Wysłano: 17 lip 2008, 23:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 kwie 2007, 19:20
Posty: 175
GG: 1361427
Samochód: Scania R420 Topline
Lokalizacja: Wrocław

Jedno takie odemnie ;)

Obrazek

Ystad 2008

_________________
Bednarski, Nysa

"Niezły syf mają na bazie. To ma być firma? To jakiś PGR nie firma."
"Jeżeli ktoś ma burdel i syf na swoim podwórku to odrazu świadczy o człowieku."
- Leszek Foss


Post Wysłano: 22 lis 2008, 14:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2005, 12:42
Posty: 471
Lokalizacja: KACZOGRÓD

Euro Truck nowymi Magnumkami obsługuje Biedrone w Mszczonowie-Fajnie wygląda Magnumka z małą naczepą z Biedronki.

_________________
http://kubamich1-kubamich1truckmodelsfa ... gspot.com/


Post Wysłano: 22 lis 2008, 23:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2006, 21:14
Posty: 99
Samochód: Renault Magnum 460 DXI E5
Lokalizacja: Poznań

Nowe Magnum (oraz oczywiście inne auta) z Podkowy można też często spotkać w południowej Szwecji. Rozładowują/ładują się w miejscowości Grevie w firmie Lindab (obecnej też na polskim rynku) różnymi kontrukcjami do hal stalowych itd. (ale mają ostrą konkurencję, bo przyjeżdża tam też sporo innych firm z Polski).
Bardzo często stoją na terminalach w Ystad i w Świnoujsciu, czasem po kilka aut, ale w tym roku widywałem głównie Magnum.

_________________
POLSKA--->NORWEGIA--->POLSKA
POLSKA---> SZWECJA --->POLSKA

Renault Trucks


Post Wysłano: 04 lut 2010, 18:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 cze 2007, 14:23
Posty: 82
GG: 525619
Samochód: Żukardini Malardo
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna[WPI]

wracając z Hiszpanii spotkaliśmy z ojczulkiem na ostatnim parkingu na A4 u niemca w kierunku na Drezno przyleciał Madzią z firaną na dużych kółkach jak chwalił się że na dzień dobry dostał prawie nowy zestaw same superlatywy o tej firmie mówił nic nie narzekał jakieś 2 tyg temu go spotkałem zakupy w Auchan robił zapytałem sie o Podkowę to mówił że parę razy czepiali się o normy ale tak to nic chyba że lusterko urwiesz czy plandekę o gałęzie porwiesz ale to już inna sprawa a co do wypłat to trochę gorzej bo przychodzą po 2 tygodniach od rozliczenia a żeby się rozliczyć trzeba na baze zjechać w tygodniu i posiedzieć tam ze 2 godziny żeby wszystko pozałatwiać a to się zdarza raz na miesiąc-półtora

_________________
Or trucking, or die...
Like a drifter I was born to walk alone...
B - 4.11.2010r
C - 24.02.2012r


Ostatnio zmieniony 15 maja 2010, 13:45 przez czarny-krzychu, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 04 lut 2010, 18:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 gru 2008, 20:28
Posty: 190
GG: 9542791
Samochód: A raczej jego brak...
Lokalizacja: Pisz NPI

Bardzo często widywałem od nich składy, chyba ładowały albo przywoziły ładunek do Pisza, firma Holzwerk :)
Pozdrawiam.

_________________
Stoi na stacji lokomotywa...


Post Wysłano: 05 lut 2010, 0:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Cytuj:
Bardzo często widywałem od nich składy, chyba ładowały albo przywoziły ładunek do Pisza, firma Holzwerk :)
Pozdrawiam.
Tylko firmy już nie ma :mrgreen:


Post Wysłano: 05 lut 2010, 23:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 gru 2008, 20:28
Posty: 190
GG: 9542791
Samochód: A raczej jego brak...
Lokalizacja: Pisz NPI

Ale wtedy, kiedy widywałem auta to była firma Holzwerk tak więc piszę jak za tamtych czasów było. A teraz faktycznie jest Telmex, ale oni nie jeżdżą więc..

Zawsze widziałem Renault, premium 1, magnum itp.

_________________
Stoi na stacji lokomotywa...


Post Wysłano: 05 mar 2010, 18:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 mar 2010, 18:08
Posty: 2
GG: 0

cześć, słyszeliście coś, że Euro-Truck kupił Skakanki?


Post Wysłano: 15 maja 2010, 13:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 cze 2007, 14:23
Posty: 82
GG: 525619
Samochód: Żukardini Malardo
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna[WPI]

Miały być kolego miały być ale nie ma miało być 20 sztuk. Z tego co się dowiedziałem to E-T kupił je jako firma która ma zniżki u chyba wszystkich dealerów ciężarówek produkowanych w Europie to kupił je po tańszej cenie i sprzedał za większą. Czy to prawda w 100% to nie wiem bo o tym dowiedziałem się od kierowców.
A tak przy okazji...
Nasza zabawka:
Obrazek
Tatko się zatrudnił 1.03.2010r w PODKOWIE i chyba długo tam miejsca nie zagrzeje.
I auto kolegi z którym ładowaliśmy na Szwajcarii papier do Czosnowa:
Obrazek
A co do samego Euro-Truck'a...
Główne kierunki działania:
*Europa zachodnia : Niemcy, Austria, Belgia, Holandia, Dania,Luxemburg, Francja, Szwajcaria, Wielka Brytania, Irlandia,
*Europa południowa : Hiszpania, Portugalia, Włochy, Chorwacja,
*Europa środkowa : Czechy, Słowacja, Węgry,
*Europa wschodnia : Ukraina, Litwa, Łotwa
*Europa północna : Szwecja, Norwegia,
Zdjęcia znalezione w necie na różnych stronach:

[wycięto]

_________________
Or trucking, or die...
Like a drifter I was born to walk alone...
B - 4.11.2010r
C - 24.02.2012r


Ostatnio zmieniony 15 maja 2010, 14:47 przez Bajzel, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie ma źródeł, nie ma zdjęć.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: