Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł: WEGA A, Kalisz
Post Wysłano: 26 kwie 2007, 11:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 mar 2007, 21:17
Posty: 6

Aktualnie działalność P.W. WEGA A koncentruje się wokół specjalistycznych usług, realizowanych zarówno w kraju jak i za granicą, związanych z transportem, spedycją oraz magazynowaniem samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Jesteśmy partnerem GENERAL MOTORS od początku jego aktywności ekonomicznej w Polsce, czyli od 1991 roku. Przywieźliśmy do Polski z Niemiec, Belgii,Holandii i Francji wszystkie OPLE, które zaimportował GENERAL MOTORS POLAND. Samochody te rozwozimy z Kalisza do polskich dealerów.

Od chwili uruchomienia fabryki OPEL POLSKA w Gliwicach przewozimy produkowane tam OPLE do dealerów krajowych oraz istotną część samochodów eksportowanych do Europy Zachodniej i Południowej. Jesteśmy przewoźnikiem IVECO, realizując wieloletni kontrakt na bezpośrednie przewozy ciężarówek IVECO z fabryk we Włoszech i Niemczech do partnerów tej firmy w Polsce.
Współpracujemy z Toyota Motor Europe w zakresie przewozów samochodów między krajami Unii Europejskiej.

Przewozy wykonujemy nowoczesnym taborem specjalistycznym: ciężarówkami MERCEDES, MAN i IVECO, zabudowanymi najnowszej generacji sprzętem LOHR i ROLFO. Nad prawidłowym przebiegiem usług transportowych czuwają służby logistyczne przedsiębiorstwa, koordynując funkcjonowanie centrów logistycznych i placówek spedycyjnych. Nowoczesne zaplecze warsztatowe, jego wyposażenie, a także doświadczenie pracowników zapewniają sprawną obsługę sprzętu transportowego, jakim dysponuje przedsiębiorstwo. Podkreślenia wymaga fakt, że stałej rozbudowie i modernizacji podlegają zarówno siedziba przedsiębiorstwa, jego infrastruktura i zaplecze techniczne.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 26 kwie 2007, 11:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Źródło: http://www.lkw-infos.eu

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Tytuł:
Post Wysłano: 26 kwie 2007, 11:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2006, 13:24
Posty: 76
Lokalizacja: Wrocław

Dość często widuje ich zestawy.Koło mnie jest Salon Fiata i tam własnie jeżdza.Mojego taty kolega jeździ w tej Firmie i nie narzeka :D


Tytuł:
Post Wysłano: 26 kwie 2007, 14:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2005, 20:40
Posty: 358
GG: 0
Lokalizacja: Gliwice

Widuję ich w moich okolicach codziennie... średnio co godzine przejeżdża 5 lawet od Wegi, ale w końcu mieszkam zaraz obok fabryki Opla. Duuuży parking bodajże komisowy mają przy A4 w Kleszczowie, a bazę lawet przy ul. Portowej.

_________________
Uważaj na zapałki, którymi w czasie jazdy podtrzymujesz oczy, gdyż mogą się zapalić lub wbić w gałki oczne.


Tytuł:
Post Wysłano: 26 kwie 2007, 14:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 mar 2007, 12:14
Posty: 570
GG: 9870144
Samochód: Scania R450
Lokalizacja: Kobierno/Kalisz

no narescie ktos przedstail firme z Kalisza :) Wega ma dosc pokazny tabor, glownie samochody to Iveco Stralis i Mercedesy SK :D co dziennie widze samochody od Wegi :U

_________________
"Ten, który boi się zdobywać jest skazany na porażkę" - Napoleon Bonaparte


Tytuł:
Post Wysłano: 26 kwie 2007, 15:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lut 2007, 16:13
Posty: 29
GG: 0
Samochód: DAF 95XF 380
Lokalizacja: Łęczyca

jakie sa tam zarobki???


Tytuł:
Post Wysłano: 26 kwie 2007, 15:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2006, 19:31
Posty: 764
Samochód: Volvo FH 440
Lokalizacja: Meszna

Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 26 kwie 2007, 17:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 mar 2007, 12:14
Posty: 570
GG: 9870144
Samochód: Scania R450
Lokalizacja: Kobierno/Kalisz

dokladnie nie wiem. ale wiem ze za duzo nie zarabiaja i chyba z tego co ojciec mowil to za naprawy i opony musza placic sami kierowcy, ale spytam sie go dokladnie jak wroci zeby nmie wprowadzic nikogo w blad.ojca kolega pracowal w Wega A ale odszedl....


Tytuł:
Post Wysłano: 26 kwie 2007, 18:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1308
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

To chyba nieprawdopodobne, żeby szofer z własnej kieszeni płacił za opony czy naprawę samochodu. Bardzo mnie to zaciekawiło, dopytaj kolego dokładnie o to i napisz.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Tytuł:
Post Wysłano: 26 kwie 2007, 20:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lut 2007, 23:41
Posty: 75
Lokalizacja: Zielona Góra

troche przerysowane to, ze sami musza pokrywac takie koszty... ale to Polska wiec w nic nie wolno watpic!! :)


Tytuł:
Post Wysłano: 26 kwie 2007, 20:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 mar 2007, 12:14
Posty: 570
GG: 9870144
Samochód: Scania R450
Lokalizacja: Kobierno/Kalisz

no jak tylko ojciec z trasy wroci do domu to wypytam, sie go dokladnie i od razu napisze :)

_________________
"Ten, który boi się zdobywać jest skazany na porażkę" - Napoleon Bonaparte


Tytuł:
Post Wysłano: 27 kwie 2007, 1:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 sty 2006, 17:09
Posty: 26
GG: 2308383
Lokalizacja: KALISZ

ja słyszałem od Kierowcy Wegi że jeżeli pojazd który jest przewożony zostanie uszkodzony z winy kierowcy to wówczas pokrywa on koszty. W innych wypadkach jest przecież ubezpieczenie.


Tytuł:
Post Wysłano: 27 kwie 2007, 1:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lut 2007, 23:41
Posty: 75
Lokalizacja: Zielona Góra

ale pojazd przewozony takze jest ubezpieczony jak kazdy inny ladunek, wiec ewentualnie takiego kierowce sie zwalnia, ale napewno nie kaze mu sie pokrywac kosztow... w/g mnie


Tytuł:
Post Wysłano: 27 kwie 2007, 1:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 sty 2006, 17:09
Posty: 26
GG: 2308383
Lokalizacja: KALISZ

jeżeli uszkodzenie jest wyraźnie z winy kierowcy, np przy zabezpieczaniu aut to ubezpieczyciel nie zawsze płaci.... wtedy kierowca wykłada ze swoich :(


Tytuł:
Post Wysłano: 27 kwie 2007, 8:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2007, 11:51
Posty: 358
GG: 4107185
Lokalizacja: Zamość/Warszawa

Cytuj:
ja słyszałem od Kierowcy Wegi że jeżeli pojazd który jest przewożony zostanie uszkodzony z winy kierowcy to wówczas pokrywa on koszty. W innych wypadkach jest przecież ubezpieczenie.
A ja słyszę to w każdym wątku o firmach z "lohrami" ... wszyscy tak mówią ... na pewno jazda z takim sprzętem za kabiną dodaje adrenaliny, ale bez przesady, kto by jeździł lawetami, gdyby trzeba było pokrywać koszty ..

_________________
http://trucksphoto.eu
http://como-it.pl || http://busy.info.pl || http://www.wpaluszku.pl


Post Wysłano: 07 cze 2008, 9:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lip 2007, 10:06
Posty: 22
Lokalizacja: Kalisz

Mój wujek tam jezdzil i byl zadowolony z pracy.Za bezszkodowa jazde dostawali Aparaty(Moj kuzyn ma) i chyba premie.Jedzil IVECO STRALIS a teraz z moim tata poszli do MOSTVY i sa zadowoleni.Nad Logo firmy WEGA-A jest znaczek SJ ktory oznacza Pierwsza Litere Imienia i nazwiska Prezesa Zarządu Sylwiusza Jakubowskiego.


Post Wysłano: 07 cze 2008, 14:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 cze 2008, 14:31
Posty: 7

Widziałem ich konwój na granicy kiedyś. Ładny sprzęt.


Post Wysłano: 17 sie 2008, 13:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 sie 2006, 1:28
Posty: 54
GG: 0
Samochód: MAN TGL
Lokalizacja: Warszawa

ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazek

(c)all rights reserved!

_________________
LKW KoRnik


Post Wysłano: 12 wrz 2008, 16:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 kwie 2008, 20:40
Posty: 11
GG: 0

Może ktoś wie czy zatrudniają teraz do Wegi? na jakich warunkach (kasa, umowa, doświadczenie)? jak z tacho, weekendami? Jak ktoś tam jeździ albo jeździł to mógłby coś napisać


Post Wysłano: 25 gru 2008, 15:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 paź 2007, 13:26
Posty: 67

Wega zaczyna sie wybijac tak jak większe firmy z tego fachu, zaczynają sami łatwic sobie robote, a nie tak jak inne firmy są tylko podwykonawcami. Wiem ze firma ta organizuje europrzerzuty na dalekie kraje np Hiszpania , co do taboru dobre auta , ale najważniejsze ze zabudowy nie straszą
Pozdrawiam

_________________
Najlepsza cięzarówka to taka... która sie nie psuje ;-d


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: