Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 15 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 25 kwie 2007, 7:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

Firma SARENS jest światowym liderem w zakresie usług świadczonych żurawiami a także nadgabarytowego transportu za pomocą specjalnych naczep typu Kamag i Goldhofer.

SARENS swą działalność zapoczątkował w Belgii na początku ubiegłego wieku. Szybki rozwój oraz rzetelność działań zapewnił firmie ugruntowanie pozycji w segmencie przemysłu związanym z żurawiami oraz transportem ciężkim. Wraz z wynajmem żurawi kołowych, gąsienicowych i wieżowych zapewniona jest zawodowa obsługa operatorska oraz profesjonalne doradztwo w doborze sprzętu.Usługi dźwigowe obejmują zakres do 2000 ton. Firma dysponuje kompetentnym zespołem, który szybko i precyzyjnie pomoże nie tylko otrzymać wymagany sprzęt, ale również doradzi i wspomoże Państwa wiedzę techniczną w zakresie doboru odpowiednich urządzeń.

Posiadając bogate zaplecze sprzętowe SARENS jest w stanie sprostać życzeniom najbardziej wymagających Klientów. Firma szczególnie specjalizuje się w usługach dźwigowych i wynajmie sprzętu do zastosowań przemysłowych, takich jak wznoszenie elektrowni, stawianie budowli i budynków, montaż i demontaż kominów wykonanych ze stali węglowej i austenitycznej. Zapewnia jednak równie profesjonalne usługi mniejszym odbiorcom przy budowie domów, sklepów, hal przemysłowych itp. Zapewnione jest wykonawstwo wg standardów polskich - PN, ale także firma przygotowana jest do przystosowania się do norm niemieckich - DIN, amerykańskich - ANSI jak również do nietypowych, indywidualnych wymagań. Chcąc zapewnić wysoką jakość wykonywanych usług stale kontrolowany jest proces ich realizacji. Wszystkie maszyny i urządzenia są poddawane systematycznej kontroli, a zakład posiada certyfikaty kontrolne renomowanych firm nadzorczych. Zapewnia to stałe bezpieczeństwo pracy i najwyższą jakość wykonywanych robót.
źródło i zdjęcia na= http://www.sarens.pl
Samochody:
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
Dzwigi:
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek
http://www.lkw-infos.eu

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Tytuł: Re: Sarens
Post Wysłano: 02 mar 2008, 14:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Obrazek
by Ja ;) więcej w mojej śmiesznej fotogalerii :D

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 17 lut 2009, 17:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2009, 13:47
Posty: 415
GG: 32844623
Lokalizacja: Radomsko

Obrazek

Zdjęcie moje . Sory , że słabej jakości .



PZdr !!!


Post Wysłano: 20 lut 2009, 12:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2005, 0:37
Posty: 137
GG: 11
Samochód: FH16 750
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Gdansk-Swiecko pilotaz i fotki Ja
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Post Wysłano: 18 mar 2009, 20:33

ugrzęźnięcie samochodu w błotnistej brei
Obrazek
Obrazek


Post Wysłano: 04 sie 2009, 21:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 kwie 2009, 13:00
Posty: 175
GG: 2267782
Samochód: IVECO Eurostar & VOLVO V40
Lokalizacja: Sochaczew (WSC)

Trzy foty Sarens'ów na obwodnicy Sochaczewa:

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Post Wysłano: 21 kwie 2011, 12:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sie 2008, 19:43
Posty: 124
GG: 1537454
Samochód: Volvo FH
Lokalizacja: Sochaczew

Sarens poszukuje kierowców. Informacja od pewnego pracownika tej firmy.

_________________
Fotogaleria Samochodów Ciężarowych


Post Wysłano: 08 paź 2011, 0:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 wrz 2011, 23:43
Posty: 81

Noc z 4/5 oraz z 5/6 września 2011 – Montaż kładek w Szczecinie.


http://www.youtube.com/watch?v=oPHJO26TDvk

_________________
::::::: GABARYTY - ŻURAWIE ::::::
__________ YouTube __________


Post Wysłano: 28 paź 2011, 1:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sie 2011, 14:16
Posty: 31
GG: 0
Samochód: ...

Ktoś sie orientuje jakie są warnki w Sarensie ??

_________________
Kliknij na foto,a odwiedzisz moja galrie


Post Wysłano: 09 lis 2011, 20:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 mar 2006, 2:00
Posty: 198
Samochód: szybki ;)
Lokalizacja: STWua

Post Wysłano: 09 lis 2011, 22:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

BTW wie ktoś jaką moc ma ten 95ATI na fotce wyżej?

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 09 lis 2011, 22:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lis 2008, 16:00
Posty: 448

Cytuj:
BTW wie ktoś jaką moc ma ten 95ATI na fotce wyżej?
430.

_________________
MM Models - Modele w skali 1/87


Post Wysłano: 17 lis 2011, 16:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 lis 2011, 14:06
Posty: 1
GG: 0

Nowy forumowicz wita wszystkich pozostalych!
Byc moze ktos z Was pomoze mi w znalezieniu odpowiedzi na nurtujace mnie od dluzszego juz czasu pytanie. Od razu jednak musze uprzedzic, ze dotyczy ono niestety tego o czym dzentelmeni nie rozmawiaja, czyli pieniedzy. A mianowicie srednich zarobkow w Polsce, wsrod operatorow urzadzen specjalnego transportu. Wiem, ze dla niektorych temat niewygodny i bezposredni, ale naprawde potrzebuje ta informacje i kompletnie nie wiem gdzie jej poszukiwac.
Przejde zatem do meritum. Chodzi mi o srednie zarobki dla operatorow dwoch urzadzen:
1. Zurawia o wysiegniku kratowym, lub kratowanym (lattice boom crane) - zazwyczaj sa to dzwigi gasienicowe jak np. DEMAG CC2800-1, ale moga tez nalezec do zurawii kolowych (mobilnych) jak np. LG 1750.
2. Samobieznych przyczep modulowych (ang. SPMT - self-propelled modular trailers) nie wiem czy dobrze to na polski przetlumaczylem - sa to np. naczepy typu Kamag i Goldhofer na wyposazeniu firmy Sarens.
Zdaje sobie sprawe ze i tak wynagrodzeniei zalezy od konkretnego doswiadczenia, certyfikatow itd. ale tak jak pisalem chodzi mi tyko o zarys srednich zarobkow w Polsce na tych stanowiskach.
Specjalnie tez pisze w temacie „Sarens” gdyz firma ta jest chyba jedna z nielicznych na polskim rynku, ktora posiada takie urzadzenia w swojej flocie. Jezeli natomiast znacie jescze inne firmy, ktore maja SPMT lub inne tematy na forum odpowiadajace mojemu zapytaniu to piszcie.
Z gory dziekuje za wszelka pomoc (moze byc tez na priva), i przepraszam za bezposrednosc pytania, jezeli ktos sie czuje urazony :wink:
Pozdrawiam


Post Wysłano: 17 lis 2011, 22:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 lis 2008, 22:50
Posty: 69
Samochód: **

Cytuj:
Specjalnie tez pisze w temacie „Sarens” gdyz firma ta jest chyba jedna z nielicznych na polskim rynku, ktora posiada takie urzadzenia w swojej flocie. Jezeli natomiast znacie jescze inne firmy, ktore maja SPMT lub inne tematy na forum odpowiadajace mojemu zapytaniu to piszcie.

W Polsce nikt nie ma SPMT a Sarens Polska moze miec do nich dostep bo jest spolka corka globalnej firmy ktora takie cacka posiada rozsiane po calym swiecie, ot co ;)


Post Wysłano: 18 gru 2011, 19:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 wrz 2011, 23:43
Posty: 81

Film: Demag AC 700 montuje stalowe belki.

_________________
::::::: GABARYTY - ŻURAWIE ::::::
__________ YouTube __________


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 15 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 39 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: