Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 kwie 2007, 16:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 maja 2006, 17:08
Posty: 15
Samochód: MAN TGX
Lokalizacja: Głogów

Firma STYPIŃSKI zajmuje się transportem już od 10 stycznia 1975r. Transport Międzynarodowy został rozwinięty po przemianach politycznych w roku 1989. W początkowym okresie nasza działalność skoncentrowana była tylko wokół Niemiec, jednakże stopniowo zmieniając tabor nawiązaliśmy szereg nowych kontaktów.
W 1992 została założona równorzędna firma - Euro-SAS, spółka cywilna.
Od 1993 roku nasza firma należy do Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych (ZMPD) w Polsce. Obecnie posiadamy 25 ciągników siodłowych firmy Scania oraz 26 naczep 13.6m - do 2,5m szerokości i 3,0m wysokości (mega) - na zawieszeniu pneumatycznym. Wszystkie samochody są w pełni sprawne, wyposażone w system monitorowania GPS, telefony komórkowe GSM oraz możliwość obsady dwóch kierowców.
W związku z rozwojem małych i średnich firm powstaje duża konkurencja w branży transportowej dlatego też konieczna jest modernizacja sprzętu. Wciąż powiększamy nasze możliwości przewozu ładunków poprzez zakup nowych samochodów oraz naczep, a także modernizację istniejących. W naszej bazie posiadamy warsztat oraz halę remontową, tak więc zachowana jest ciąglość i jakość świadczonych usług przy jednoczesnej minimalizacji nakładów własnych.
Prowadzimy usługi transportowe na terenie całej Europy i częściowo Azji, pod osłoną Karnetu TIR, dokumentów T-1 i T-2, oraz ubezpieczenia OC. Obecnie obsługujemy praktycznie wszystkie kraje, poczynając od Portugalii, a kończąc na Uralu poprzez całą Skandynawię, Wielką Brytanię, Francję, Włochy oraz kraje niemieckojęzyczne.
Jesteśmy zainteresowani nawiązywaniem nowych kontaktów i współpracy z firmami eksportującymi, importującymi, handlowymi, produkcyjnymi i transportowymi, a także spedycyjnymi.

tekst: http://www.stypinski.pl

Teraz coś odemnie
Firma znajduje się niedaleko mojego domu (około 1 km). Często widuję ich zestawy. Zawsze są czyste i umyte. Główna siedziba firmy znajduje się w Przedmościu. Jest to mała miejscowość ok. 8 km od Głogowa. Jest tam dom właściciela firmy, biuro, mały plac oraz warsztat z dwoma stanowiskami naprawczymi. Druga baza gdzie stoją zestawy znajduje się w Głogowie przy ulicy Rudnowskiej. Jest tam spory plac oraz główny warsztat. Z tego co zauważyłem to w weekendy większa część zestawów stoi na placu (czyli kierowcy zjeżdżają za weekend). Zawsze w niedziele w godzinach wieczornych tj. ok 22 godziny widzę z okna wyjeżdżające w trasę zestawy. Niestety o warunkach panujących w firmie nie jestem w stanie nic powiedzieć ponieważ nigy nie rozmawiałem z żadnym z kierowców tej firmy.
Jest to jedna w większych firm w okolicach Głogowa.
Ostatnio miałem przyjemność zrobienia kilku zdjęć na głównej bazie (za co dziękuję Panu myjącego swojego Mercedesa klasy C ;-) ).
Oto moje zdjęcia:
Auta:
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Jeszcze trzy auta stały w warsztacie ale tam nie wchodziłem.
Jeszcze klka ogólnych zdjęć:
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Zdjęcia na tepetę:
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Autor zdjęć: Ironik

:!: Zakaz kopiowania zdjęć bez mojej zgody :!:


Tytuł:
Post Wysłano: 09 kwie 2007, 16:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2006, 21:36
Posty: 76
GG: 2997346
Lokalizacja: Giżycko

Kierowcy komfort raczej mają trochę marny, ponieważ większość aut jest z niskimi kabinami :( Firma musi być porządna jak zestawy czyściutkie i zadbane 8) :D


Tytuł:
Post Wysłano: 09 kwie 2007, 17:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2007, 11:51
Posty: 358
GG: 4107185
Lokalizacja: Zamość/Warszawa

Cytuj:
Kierowcy komfort raczej mają trochę marny, ponieważ większość aut jest z niskimi kabinami
... ahhh, jakie to ważne .... słuchaj, są firmy z autami takimi jak te, gdzie zarobisz sobie na emeryturkę, zechcesz wolne - dostaniesz, ITD możesz pokazać tarczki z całego okresu pracy w firmie, a są takie (chyba dla ciebie) gdzie dostaniesz nowe FH16 z niezliczoną ilością obrysówek i halogenów, a będziesz na niej gnał jak głupi dniami i nocami i zanieczyszczał środowisko tarczkami za oknem ... nie wspominając o "wypłaconej" ostatniej należności ...

Zawsze rynek kierowców będzie podzielony na przede wszystkim 2 rodzaje, tych, dla których ważne jest auto i tych dla których ważne jest to, żeby ich praca przebiegała spokojnie i mieli stałą płacę i robotę ... ale jedno jest pewne, nikt z tych 2 nie zmieni poglądu, a ci pierwsi, gdy zostaną kilka razy wydupczeni to zmądrzeją ...

_________________
http://trucksphoto.eu
http://como-it.pl || http://busy.info.pl || http://www.wpaluszku.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 10 kwie 2007, 12:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2006, 14:03
Posty: 104
GG: 1522591
Samochód: VW
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

r nie chce robic OT, ale załużmy ze Ty jeżdziłbys taka Scania z niskim dachem np. na Rosje, Hiszpanie. Ciekawy jestem czy nie narzekał bys, ze szef mógł kupic z wysokim dachem. Mi osobiscie podoba sie flota Stypińskiego, ładnie wyglądaja eRki, ja jeszce nie jeżdże ale mi napewno nie bedzie zależec na pieknym aucie,tylko na godziwych pieniądzach !! :) pozdrawiam

_________________
NIEBIESKI... :P


Tytuł:
Post Wysłano: 10 kwie 2007, 15:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2007, 11:51
Posty: 358
GG: 4107185
Lokalizacja: Zamość/Warszawa

Oczywiście, że bym się nie obraził gdyby kabina była wyższa ... to chyba logiczne, ale popatrzmy kilka lat w tył, pamiętam, jak mój tata nie martwił się o to, czy ma wysoka czy niska kabine, tylko o to czy ma zwykłą, czy naczepą jumbo, po prostu była na niej większa kasa, a dzisiaj większość parzy jednak na samochód, czy ma ładny kolor itd, a to jest margines, bo i tak więcej czasu spędzisz w środku, a dla mnie w kabinie potrzebne jest wygodne miejsce za kółkiem i wygodna leżanka, i może być nawet wąska kabina w starym F90, żeby była kasa.

_________________
http://trucksphoto.eu
http://como-it.pl || http://busy.info.pl || http://www.wpaluszku.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 10 gru 2007, 13:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 maja 2006, 17:08
Posty: 15
Samochód: MAN TGX
Lokalizacja: Głogów

Witam :)
Mam trochę nowości o firmie.
Aktualnie powoli stary tabor wymieniany jest na nowy.Firma zamówiła pięć nowych aut. Są to Scanie R topline, ze skrzynią opticruise. Dwie Scanie R już są odebrane a kolejne trzy mają być do końca tego roku. Stare Scanie serii 3 są powoli wymieniane na nowe Scanie R. Ostatnio miałem przyjemność być na bazie. Była to sobota ok. godziny 10:00 więc na bazie był spory ruch. Od razu zabrałem się za robienie zdjęć. Oto kilka z nich:
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Nie ma to jak dokładne umycie całego zestawu po tygodniowym jeżdżeniu po całej europie. Jeden zestaw podczas mycia...
Obrazek
...po umyciu już się ładnie świeci :) ...
Obrazek Obrazek Obrazek
...więc pora na kolejny
Obrazek
Niestety na placu nie było głównych gwiazd, czyli nowych aut. Poznałem jednak jednego z kierowców firmy (tatę Damiana, pozdrowienia dla nich :D ). Chwilę porozmawialiśmy, dowiedziałem się, że jedna Scania stoi u naszych sąsiadów z zachodu a drugą zaraz przyjedzie na bazę inny kierowca. Od razu na mojej twarzy uśmiech od ucha do ucha i czekam :D Za jakieś 15 minut na plac przyjeżdża zestaw. Oto on:
Obrazek Obrazek Obrazek
Trochę mało zdjęć ale chciałem jeszcze zdążyć podjechać na nowy plac gdzie stały jeszcze trzy zestawy. Pożegnałem się z kierowcami i pojechałem. Oto zdjęcia (te dwie Scanie serii 3 to chyba jedne z najstarszych w firmie):
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Ogólnie wypad na bazę bardzo udany. Mam nadzieję, że jeszcze niedługo będę mógł porobić zdjęcia nowych aut jak przyjdą. A może już będą stały na nowej bazie obok mojego domu ?? Zobaczymy...

Podziękowanie dla Dawida Stypińskiego za zgodę na wejście na bazę i możliwość robienia zdjęć :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: