Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 10 kwie 2007, 18:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 mar 2007, 23:45
Posty: 70
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski-okolice

Int. Transport - Production - Wind Energy Jens Chr. Siig
Szukam informacji o tej firmie: Int.Transport-Jens Chr.Siig Export Import.Siedzibe mają w Barlinku w zachodnioporskim.Na ich stronie pisze że zajmują się transportem ponadgabarytowym,transportem międzynarodowym,usługami,produkcją elementów stalowych,budową elektrowni wiatrowych,itp.Chciałbym wiedzieć jakie mają samochody,gdzie jeżdżą,jakie są warunki pracy,itp.Czy ktoś ma więcej informacji o tej firmie?
http://www.int-transport.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 10 kwie 2007, 19:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Kiedyś cyknąłem fotkę FH, taki tandetny tuning. NIestety zdjęcia nie posiadam, bo miałem usterkę dysku twardego i zdjęcia poginęły. Co do samej firmy nie znam warunków panujących tam. Najlepiej zadzwonić i się zapytać. Pzdr:


Tytuł:
Post Wysłano: 10 kwie 2007, 20:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 mar 2007, 23:45
Posty: 70
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski-okolice

Dzięki.Przed świętami wujek załatwiał coś u nich,rozmawiał z dyspozytorem i w trakcie rozmowy wyszło że szukają kierowców.Wujek od razu powiedział mu o mnie i że nie mam doświadczenia.Dyspozytor dał mu wizytówkę dla mnie i powiedział żebym zadzwonił.Dzisiaj dzwoniłem,od razu dyspozytor powiedział żebym przyjechał do Barlinka.Jutro zamierzam jechać.


Tytuł:
Post Wysłano: 10 kwie 2007, 20:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Ok, liczę na jakieś małe sprawozdanie z wizyty.... :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 10 kwie 2007, 20:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 mar 2007, 23:45
Posty: 70
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski-okolice

Jak jutro wrócę Z Barlinka to wieczorem coś napiszę.Przypomniałem sobie że na etransport jest parę zdań o tej firmie,w wyszukiwarce trzeba wpisać int transport

[ Dodano: Czw, 12.04.2007, 10:11 ]
Byłem wczoraj na spotkaniu w Barlinku.Firma specjalizuje się w przewozach ponadgabarytowych(elementy mostów,dźwigów,elektrowni wiatrowych,itp),ale wożą też towary o standardowych rozmiarach.Jeżdżą do Danii,Holandii,Belgii,Francji,Niemiec.System pracy to 3 tygodnie jazdy i tydzień wolnego.Dowiedziałem się tylko tyle,dyspozytor śpieszył się na jakieś spotkanie.


Post Wysłano: 03 lis 2010, 21:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Mają również kontenery i chłodnie. Firmę można skojarzyć po nazwie PØJKEN, która widnieje na ich autach.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: