Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 07 kwie 2007, 17:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Międzynarodowy transport drogowy:

Przewozy towarowe w relacji
Polska - Francja - Polska
pojazdami o ładowności do 25 T i kubaturze 93 - 96 cbm

Całodobowy monitoring powierzonych ładunków w systemie GPS
Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej do kwoty 500.000 USD
Ekologiczny tabor spełniający normy EURO 2 i EURO 3

Przedsiębiorstwo KOIMEX
ul. Nowa 21
PL-66200 Świebodzin
tel. + 48 ( 068 ) 38 276 01 fax. + 48 ( 068 ) 38 276 12
e-mail: biuro@koimex.pl

(C) http://www.koimex.pl/

Macie panowie jakieś wiadomości na temat tej firmy?
Spora ilość nowych FH w kolorze złotym stoii jeszcze do odebrania w servisie VOLVO w Torzymiu przed Świeckiem.


Obrazek

Obrazek

(C) http://www.lkw-infos.de

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 28 sie 2007, 0:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2007, 18:22
Posty: 46
Lokalizacja: Gorzow Wlkp

Czesto jezdze A1 i A2 w Niemczech i widze ich autka. Myslalem, ze moze byc to dosc spora firma, ale z racji iz oblsuguja tylko PL-F_PL to sila rzeczy czesto mozna je spotkac na jedynce czy dwojce. Firma ponoc solidna, uczciwa i godna polecenia. Dobrze by bylo, aby zwiekszyla nieco kierunki przewozow.


Tytuł:
Post Wysłano: 28 sie 2007, 13:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 mar 2006, 0:33
Posty: 295
GG: 0
Lokalizacja: z nienacka

Cytuj:
Dobrze by bylo, aby zwiekszyla nieco kierunki przewozow
a niby po co?? skoro ma robotę na jednym kierunku i są z tego pieniądze, to po co ma sie pchać na nieznane rejony?? dla kierowców też jest lepiej jak latają na stałych znanych trasach, a nie co rusz to co innego....


Tytuł:
Post Wysłano: 28 sie 2007, 16:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 kwie 2006, 23:44
Posty: 219
GG: 6237840
Samochód: Fiat Stilo JTD
Lokalizacja: Szczecin

Naczepy na zdjęciach to akurat nie Krony lecz Schmitzy.


Tytuł:
Post Wysłano: 28 sie 2007, 21:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2007, 18:22
Posty: 46
Lokalizacja: Gorzow Wlkp

Cytuj:
a niby po co?? skoro ma robotę na jednym kierunku i są z tego pieniądze, to po co ma sie pchać na nieznane rejony??
Z czasem mysle, ze powinni sie rozwijac, bo wiadomo, roznie bywa, a to ze maja jakis dobry kontakt nie gwarantuje stalego i pewnego rozwoju.
Cytuj:
a niby po co?? skoro ma robotę na jednym kierunku dla kierowców też jest lepiej jak latają na stałych znanych trasach, a nie co rusz to co innego....
To zalezy od kierowcy. Nie kazdy lubi jezdzic tymi samymi trasami. Chca zobaczyc "wiecej swiata".


Tytuł:
Post Wysłano: 28 sie 2007, 22:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2006, 21:14
Posty: 99
Samochód: Renault Magnum 460 DXI E5
Lokalizacja: Poznań

Cytuj:
Cytuj:
a niby po co?? skoro ma robotę na jednym kierunku i są z tego pieniądze, to po co ma sie pchać na nieznane rejony??
Z czasem mysle, ze powinni sie rozwijac, bo wiadomo, roznie bywa, a to ze maja jakis dobry kontakt nie gwarantuje stalego i pewnego rozwoju.

Oczywiście zawsze trudno generalizować, ale sądzę, że koncentracja na jednym kierunku jest z jednej strony dobra, ale z drugiej niesie i pewne ryzyko. Pod koniec lat 90. wiele naszych firm specjalizowało się w kierunku na Rosję. Nagle w Rosji wybuchł pamiętny potężny kryzys gospodarczy i z dnia na dzień setki firm straciło zatrudnienie i olbrzymie pieniądze, a tylko dlatego, że specjalizowali się w Rosji i nie mieli gdzie przerzucić aut. Oczywiście w wypadku Francji sytuacja jest zupełnie inna, to stabilna gospodarka, ale różne rzeczy się zdarzają. Dlatego sądzę, że najlepiej jak jest grupa krajów obsługiwanych np. Beneluks czy Skandynawia i zawsze jest większe pole do działania i margines bezpieczeństwa w razie tarapatów. Ale skoro firma na to postawiła, to znaczy, że ma solidne podstawy do funkconowania na rynku frachtów PL-F.

A co do kierowców to też trudno powiedzieć. Znam kilku, którzy stale latają na Szwecję i Norwegię. Niby ciągle te same drogi, stacje, parkingi, promy, ale oni za nic nie chcieliby jeździć na innych trasach, bo po prostu lubią ten kierunek.

Co do Koimexu to mogę powiedzieć, że czasem widuję ich auta i mają bardzo nowoczesny, zadany tabor, który prezentuje się bardzo ładnie i z pewnością zapewnia dostawy na czas bez awarii na trasie, a przy tym cieszy oko miłosników ciężarówek.

_________________
POLSKA--->NORWEGIA--->POLSKA
POLSKA---> SZWECJA --->POLSKA

Renault Trucks


Tytuł:
Post Wysłano: 28 sie 2007, 23:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2007, 18:22
Posty: 46
Lokalizacja: Gorzow Wlkp

Tabor Koimexu mozna chwalic zarowno pod wzgledem estetycznym jak i technicznym.

Tak jak juz mowilem: wszystko zalezy od kierowcy. Jedni nie zamieniliby swojej trasy, a inni chcieliby zmieniac ja co kurs. Ja np. wolalbym jezdzic w rozne trasy. Zawsze mozna zwiedzic i zobaczyc wiecej. Na pewno wiecej sie dzieje. Jest co opowiadac i wspominac. Mamy takze wieksze porownanie i ogolnie jestesmy bogatsi w doswiadczenia.

Fakt, majac stale i pewne polaczenie PL-F ryzyko jest duzo mniejsze niz np PL-RUS. Mysle jednak, ze firma powinna sie zabezpieczyc i obslugiwac kilka mniejszych polaczen.


Tytuł:
Post Wysłano: 03 lis 2007, 0:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 gru 2006, 1:07
Posty: 9
Lokalizacja: z Polski

A co kolega chce zwiedzac??? Ekrany dzwiekochlonne ??

_________________
Nie to auto piękne które ładne, lecz to co często do domu wozi ;-)


Tytuł:
Post Wysłano: 03 lis 2007, 1:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 maja 2007, 11:30
Posty: 27
GG: 2549131
Lokalizacja: Gubin, Lubuskie

Mieszkam kilka km od Gubinka (granica PL-D) i tam jeździ KOIMEX'ów na pęczki :). Głównie Scanie Highline i Volva FH. Jeśli znajdę chwilkę czasu i wybiorę się na "polowanie" przed granicę na pewno zamieszczę zdjęcia potwierdzające moją wypowiedź. :)

Kilka zdjęć bodajże jest także w moim filmie "Do domu na weekend", który możecie znaleźć w serwisie YouTube.

Pozdrawiam.


Tytuł:
Post Wysłano: 20 gru 2007, 0:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 mar 2005, 23:07
Posty: 25
GG: 0

znam wlascicieli Koimexu.

Obecnie posiadaja 41 zestawow glownie Volvo FH moce 460 i 480 KM
Oraz Scanie 4 380 i 420 oraz R

Niedlugo odbieraja limitowane FH z okazji 80 lecia FH16

Nie obsluguja tylko kieronkow na Francje ale to jest głowny kierunek.
Jezdza Niemcy, Włochy, Francja, Hiszpania, Anglia - praktycznie cala europa

Wszystkie zetawy z nawigacjami.

Firma godna polecenia.


Post Wysłano: 10 lip 2008, 11:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2007, 0:09
Posty: 344
GG: 0
Samochód: Nyska V8 Tandem
Lokalizacja: Gdzieś przy DK12 :)

Jeszcze napiszcie ile płacą... :]


Post Wysłano: 10 wrz 2008, 9:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 wrz 2008, 21:39
Posty: 9
GG: 1829912
Samochód: jeep grand cherokee 5.2 V8

odświeżę post :)

jak zarobki mam zamiar tam uderzyć


Post Wysłano: 15 sty 2009, 23:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2007, 0:09
Posty: 344
GG: 0
Samochód: Nyska V8 Tandem
Lokalizacja: Gdzieś przy DK12 :)

Jak zawsze po tym pytaniu nastaje dłuuuga cisza :D
Wszystko pięknie, zestawy ok, szefo w porządku, ile płacą - cisza :]


Post Wysłano: 02 lut 2009, 15:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 sty 2009, 18:09
Posty: 60
GG: 0
Samochód: DAF 105 460 SC
Lokalizacja: ZgR

Stałem kiedyś pod Paryżem z kierowcą z tej firmy jeździł Scanią Highline chwalił robotę mówił ze co weekend w domu :wink:


Post Wysłano: 07 wrz 2009, 18:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sty 2008, 21:06
Posty: 96
GG: 0
Samochód: Volvo

Witam, koledzy potrzebuję informacji o tej firmie, tzn. ile zarabiają, co ile w domu i na ile, autko na bazie czy pod domem? jeżeli ktoś by cos wiedział to bardzo bym prosił o info, z góry dzięki za pomoc:)


Post Wysłano: 03 kwie 2010, 17:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2010, 14:29
Posty: 10
GG: 10756802
Samochód: Iveco Stralis E5 450
Lokalizacja: Europa/PL

Witam wszystkich. Slyszalem iz firma jest jedna z lepszych. Ale nie na dluzsza mete. Z poczatku bylo okej a teraz ganiaja jak psow. Niewiem czy to prawda. Tylko tak slyszalem. Mam 2 fotki. Oto one :

Obrazek

oraz

Obrazek

Pozdrawiam, do zobaczyska i szerokosci panowie... ;]


Post Wysłano: 06 kwie 2010, 8:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2008, 14:48
Posty: 57
GG: 1045565
Samochód: VOLVO 500
Lokalizacja: Polska/Pomorskie/Człuchów

Swego czasu wracaliśmy z kilkoma Koimexami z Francji . Kierowcy chwalili sobie robotę mieli jakieś stałe powroty z Francji z nawozem . Mieli na testach Actrosa MPII 440 Wie ktoś czy jeszcze go mają ?


Post Wysłano: 12 paź 2011, 19:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 maja 2006, 22:45
Posty: 51
GG: 0
Samochód: VW Passat 1.9 TDI 4motion
Lokalizacja: WKZ

Post Wysłano: 03 sty 2013, 18:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lis 2011, 17:25
Posty: 44
GG: 0
Lokalizacja: FWS

Byłem dzisiaj się zapytać czy są przyjęcia. Rozmawiałem chyba z szefem (tak mi powiedział cieć na bramie), żadnych konkretów się nie dowiedziałem, mają dzwonić w połowie przyszłego tygodnia czy mam jechać na rozmowę czy też szukać innego pracodawcy. Ogółem z tego co powiedział wychodzi, że jest duża rotacja, średnio w miesiącu 5 szoferów zwalniają i na ich miejsce przychodzą nowi. Uzasadnił to stratami jakie ponosi firma przez nieodpowiednich kierowców, o szczegółach nie mówił, więc mogę się tylko domyślać.. 3 niedziele w budzie to norma, rajki PL-F-PL. O zarobkach nie wspominał. Jeździ się cały czas, po chwili dodał, że oczywiście zgodnie z przepisami o czasie pracy, ale na magnesach też pewnie śmigają. Mnie do takiego czegoś raczej nie namówią, nie widzi mi się mieć namieszane w papierach, bo w końcu na drodze to różnie bywa.
Jak będę miał okazję ich jeszcze raz odwiedzić to na pewno zdam relację.
Pozdrawiam.

_________________
B - 4.11.2008r.
C - 20.07.2011r.
C+E - 20.12.2011r.


Post Wysłano: 01 lut 2013, 19:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lut 2013, 19:00
Posty: 3
GG: 9571311
Samochód: vw golf IV 2.3V5

Witam..
Bylem dzisiaj w firmie koimex i dostalem prace z tym ze jestem mlodym kierowca i pierwsze trasy pojade zeby sie zapoznac ze wszystkim.. zarobki byly wspomniane i wynosza od 4800 do do 5800 w zaleznosci od stazu pracy i calej reszty, trasy glownie PL-F-PL z tym ze sa jeszcze hiszpania, wlochy, niemcy tj wyzej ktos wspomnial. Takze przyjmuja mlodych i bez doswiadczenia i co najwazniejsze ze nie jezdza w podwojnych obsadach. No chyba ze sie przyucza nowego kierowce..

Pozdrawiam

_________________
Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: