Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 16 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 04 kwie 2007, 19:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2007, 11:51
Posty: 358
GG: 4107185
Lokalizacja: Zamość/Warszawa

Transport międzynarodowy, transport krajowy oraz spedycja krajowa i spedycja międzynarodowa. To Nasza domena !!! Firma Transeuropa Sp.J. Alfred Kosela istnieje od początku lat 90 dzięki czemu zdobyliśmy wieloletnie i ogromne doświadczenie w transporcie i spedycji. Szczególne doświadczenie posiadamy w transporcie międzynarodowym. Codziennie kilkadziesiąt naszych samochodów przejeżdża tysiące kilometrów drogami całej Europy. Wszystkie samochody posiadają Euro 2 i 3. Są to w większości samochody nowe, na bieżąco serwisowane w autoryzowanych stacjach. Dzięki temu bez problemu, terminowo i sprawnie realizujemy wszystkie zlecenia

* pojazdy, którymi dysponujemy, posiadają ubezpieczenie OC w wysokości do 300 tysięcy USD na przewożone przez nas towary
* posiadamy gwarancje tranzytowe
* jesteśmy członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce.

W naszej firmie pracują wieloletni doświadczeni spedytorzy. Pomogą Państwu w każdej sytuacji, dostarczając Państwa ładunek w każdy zakątek Europy. Więcej na temat naszych pupilków w dziale pracownicy, do lektury, którego bardzo Państwa zachęcam. Tam znaleźć można wszystkie potrzebne informacje na temat naszych pracowników.

TABOR

Ach te nasze samochody. Co tu dużo pisać. Są po prostu najlepsze, najszybsze i śmigają 2000 km/h. Tak już na poważnie to nasze ciągniki posiadają Euro 2 i 3. Jest to standard w dzisiejszych czasach. Wszystkie składy posiadają naczepy firmy Kogel.

PRACOWNICY

Można dużo napisać jakie to ogromne doświadczenie i zaangażowanie mają nasi pracownicy, ale Są to tacy sami ludzie jak Wy. Są mili i można się zawsze z nimi dogadać. Polecam sprawdzenie tego. Nie pożałujecie. Oni są po prostu NAJLEPSI. Wszystkie informacje dodatkowe o naszych ukochanych pupilkach w dziale pracownicy.

ISO 9001

Z wielką przyjemnością informuję, że nasza firma działa w systemie ISO 9001. Potwierdza to w 100% to, że nasza cała załoga uczestniczy w rozwoju firmy ku Państwa zadowoleniu. Sprawnie zarządzamy, dysponujemy nowoczesną technologią i stosujemy nowoczesne metody zarządzania, a przez to oferujemy usługi najwyższej jakości.

za: http://www.transeuropa.com.pl

---

Nie znalazłem tematu, a chciałem napisać, że jakąś godzinę temu na obwodnicy w Zamościu, miałem zaszczyt zobaczyć trzy dafy z transeuropy (2xXF105 i XF95) wracały na pusto z kierunku Tomaszowa Lubelskiego.


Tytuł:
Post Wysłano: 06 wrz 2007, 14:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2006, 11:42
Posty: 358
GG: 175257427
Lokalizacja: Sweden

:) może pytanie troszkę nie "w temat", więc jak coś - proszę o usunięcie posta ...
Poszukuję firmy o takiej samej nazwie jak ta.
Firma jest z okolic Koszalina, nazywa się "Transeuropa" i prowadzi ją p. Konrad Litewko. Z tego co mi wiadomo to, wożą "ponadnormatywki". Ma ktoś może namiary na tą firmę ?? Jeśli tak, to dzięki :)

_________________
"... Life's simple, make choices, don't look back ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 06 wrz 2007, 14:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2007, 19:31
Posty: 891
GG: 1

Cytuj:
może pytanie troszkę nie "w temat", więc jak coś - proszę o usunięcie posta ...
Poszukuję firmy o takiej samej nazwie jak ta.
Firma jest z okolic Koszalina, nazywa się "Transeuropa" i prowadzi ją p. Konrad Litewko. Z tego co mi wiadomo to, wożą "ponadnormatywki". Ma ktoś może namiary na tą firmę ?? Jeśli tak, to dzięki
Wejdź na stronę firmy a dowiesz się, że p. Litewka jest spedytorem w tej firmie.


Tytuł:
Post Wysłano: 06 wrz 2007, 15:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 wrz 2005, 17:45
Posty: 65
GG: 0
Samochód: Scania

Nie z pod Koszalina tylko z samego Koszalina i szefem tej firmy jest Alfred Kosela.

_________________
Scandynawian Express


Tytuł:
Post Wysłano: 25 wrz 2007, 18:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

Dzisiaj po bramą Huty Częstochowa:
Obrazek

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Tytuł:
Post Wysłano: 25 wrz 2007, 19:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2006, 21:36
Posty: 76
GG: 2997346
Lokalizacja: Giżycko

W Giżycku często widuje Daf-a TRANSEUROPA pod beczką :roll:
:arrow: Firma posiada beczki czy to tylko ciągnik odkupiony i napisy nie zerwane :?:


Tytuł:
Post Wysłano: 25 wrz 2007, 19:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sie 2007, 17:45
Posty: 71
GG: 0
Samochód: Opel Astra GLS ;D
Lokalizacja: CK

Przecież na naczepie też jest nazwa firmy czyli cały zestaw należy do TRANSEUROPA

_________________
W trakcie robienia prawka na TIR'a... xD


Tytuł:
Post Wysłano: 25 wrz 2007, 23:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2006, 11:42
Posty: 358
GG: 175257427
Lokalizacja: Sweden

no to widzę że, miałem niedokładnie informacje :( ale dzięki za pomoc :) W Stargardzie kilka aut cały czas jeździ ze "szmacianymi" naczepami właśnie z "Transeuropy" ... najbardziej prawdopodobne jest to że, kiedyś zostały odkupione i napisy się jeszcze nie starły ...

_________________
"... Life's simple, make choices, don't look back ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 22 lis 2007, 20:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 maja 2007, 18:05
Posty: 62
GG: 980556
Lokalizacja: ..::Z-A-M-O-Ś-Ć::..

Ale z tego co mi wiadomo TRANSEUROPA też posiada szmaty lecz stoją one na placu MZK-Koszalin bo wszystkie konie targają gabaryty i nie ma komu tego ciągać...

Fotka TE zrobiona przez mojego brejdaka na przejściu w Hrebennym ( troche stara bo z maja :mrgreen: :P )
Obrazek

_________________
..::Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się beret na skroń. W stacyjce kluczyk raz i dwa, spalin kłąb silnik już gra!!::..


Tytuł:
Post Wysłano: 22 lis 2007, 22:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sie 2005, 21:26
Posty: 227
Samochód: DAF
Lokalizacja: Bolesławiec

Dużo razy miałem okazje widywać te pojazdy ostatnio nawet 105ka sie trafiła te dwa zestawy razem jechały w strone Jędzychowic
Obrazek Obrazek

_________________
Rogo Logistic


Tytuł:
Post Wysłano: 23 lis 2007, 17:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lis 2007, 17:33
Posty: 3
GG: 0
Lokalizacja: KOSZALIN

Witam :)

Widze, że interesujecie się firma z Koszalina. Pracuje w nie mój znajomy. W firmie sa same DAFy jest ich okolo 45. Pisze okolo bo teraz co tydzien jakiś nowy koń przychodzi. Praca jest na własną działalnośc. Jak chcecie cos wiedziec wiecej to piszcie bede staral odpowiadac. Potem zamieszcze kilka fotek mojego autorstwa. POZDRO


Post Wysłano: 18 paź 2010, 15:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 mar 2009, 11:50
Posty: 20
GG: 0
Samochód: daf

Witam.interesuje mnie jak wygląda obecnie sytuacja w tej firmie.

_________________
mechanik DAF


Post Wysłano: 20 paź 2010, 18:14
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1727
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Ich tabor to chyba tylko Dafy nie :?:


Post Wysłano: 21 maja 2011, 1:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 gru 2007, 21:07
Posty: 258
GG: 2578718
Lokalizacja: Lublin

Chyba mają jakąś bardzo dobrą robotę na tą Ukrainę. We wtorek jak jechałem na granice w Hrebenne trzy Dafy wracały na pusto (spotkane na stacji przed Tomaszowem Lubelskim), a jednego Dafa spotkałem już na Ukrainie, załadowany koparką kołową JCB, zmierzał w kierunku Lwowa. W piątek jak wracałem do kraju na przejściu stały trzy samochody od nich, również zmierzające w stronę Polski, natomiast dwa stały na stacji po stronie Ukraińskiej załadowane kombajnami John Deere.

Kolega, który założył temat, już w 2007 roku widział jak jeżdżą w tamte strony, a ja również regularnie widuje samochody z tej firmy przejeżdżające przez Lublin. Widać dobry kontakt złapali (i o to chodzi :) ).

_________________
Scania V8 Power


Post Wysłano: 27 kwie 2013, 13:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sie 2006, 9:55
Posty: 402
GG: 12223752
Lokalizacja: Suwałki (DK8)

Pozdrowienia dla obu Panów Kierowców!
Obrazek

Obrazek

_________________
http://www.flickr.com/photos/dk8/


Post Wysłano: 01 sie 2013, 22:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 cze 2013, 11:37
Posty: 2
GG: 4344668
Lokalizacja: Suwałki

Pozdrowienia dla Pana Kierowcy :wink:
Obrazek

_________________
flickr.com - Rafał Matulewicz


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 16 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: