Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 04 kwie 2007, 14:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:48
Posty: 9
Lokalizacja: Poznań

Czy ktoś słyszał coś o tej firmie? Chciałbym się czegoś o niej dowiedzieć. Widziałem kilka razy ich zestawy DAF XF low-deck, robiły niezłe wrażenie.


Tytuł:
Post Wysłano: 04 kwie 2007, 19:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Cytuj:
[/ Firma oferuje kompleksową obsługę w zakresie serwisu samochodów ciężarowych i dostawczych. Dysponujemy myjnią samochodową, parkingiem , stacją paliw oraz sklepem z częściami zamiennymi. Świadczymy również usługi w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego naczepami typu izoterma i plandekowymi
Czy chodzi ci o Podlasińskiego z Starego Konina :?: Firma posiada zestawy w barwach czerwonych(na stronie Wieltona jest ich naczepa) :wink: Tabor jest całkiem nowy i są to DAFy XF i naczepy Wielton :D A tu ich strona http://www.servistir.pl/


Tytuł:
Post Wysłano: 06 kwie 2007, 9:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:48
Posty: 9
Lokalizacja: Poznań

To jest właśnie ta firma o którą mi chodzi :P


Tytuł:
Post Wysłano: 13 lis 2007, 0:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 wrz 2007, 23:08
Posty: 4
Lokalizacja: Sompolno

Podlasiński ma bazę na modle kolo konina maja tez druga baze w Bilczewie trasa Konin Sompolno Przez Kramsk. Posiadaja bardzo ładne czerwone zestawy Daf 95 naprawde śliczne i zadbane zdarzyło mi sie tez widziec scanie 124 przejeżdżając obok bazy w Bilczewie.

_________________
jachu


Post Wysłano: 31 lip 2010, 14:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 mar 2009, 17:43
Posty: 61
GG: 6213674

Sorry za odkop ma ktoś info jak tam z zarobkami itp. Przejeżdżałem dzisiaj koło ich bazy w Bilczewie i tabor dość nowy dużo mają Dafów 105 SC.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: