Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 17 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 26 mar 2007, 21:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lis 2006, 12:17
Posty: 38
GG: 0
Samochód: KTM Lc2 125:D
Lokalizacja: Męcina->NS

Firma MEGASPED ROMAN PASYK od 1989r specjalizuje się w międzynarodowym transporcie drogowym. Nasze pojazdy są stale modernizowane i utrzymywane w idealnym stanie technicznym, naczepy o pojemności ok. 100 m3 zapewniają zwiększoną ładowność, co pozwala ograniczyć koszty transportowe.

Nasze głównie zalety, z których słyniemy to: profesjonalna obsługa, terminowość realizacji zleceń oraz stały nadzór nad przebiegiem wykonywanego transportu. Dzięki stałym kontaktom nawiązanym z renomowanymi firmami oraz spedycjami krajowymi i zagranicznymi jesteśmy stale obecni we większości krajów europejskich. Główne kierunki naszej ekspansji transportowej to: Francja (część północna, Lyon), Wielka Brytania, Niemcy (Bremen, Stuttgart), Włochy. Realizujemy również transporty na kierunku Europy południowej do następujacych krajów: Węgry, Rumunia, Bułgaria, Grecja. Od ponad 5 lat specjalizujemy się również w krajach skandynawskich (Szwecja, Norwegia), dzięki temu mamy podpisane długoterminowe umowy z firmami zajmującymi się przewozami promem.

Firma MEGASPED dysponuje ciągnikami marki Renault i Volvo. Nasze pojazdy są w pełni ekologiczne, zgodne z normami EURO 2 i EURO 3. Posiadamy naczepy standardowe o ładowności 34 europalety oraz naczep typu MEGA o wysokości od 2,95 do 3,00 m.

Na życzenie klienta zapewniamy podwójną obsadę kierowców, każdy kierowca wyposażony jest w telefon komórkowy, co pozwala w pełni monitorować przebieg zlecenia transportowego.

Ponadto posiadamy 3,5T samochody o pojemności 18 europalet (wymiary pojazdu: 7,3x2,5x2,5) oraz zarządzamy flotą sprawdzonych przewoźników, którzy użyczyli nam swój tabor, aby za pośrednictwem naszej firmy świadczyć usługi transportowe.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/92f ... e59a7.html

Źródło:http://www.megasped.pl/

[ Dodano: Pon, 26.03.2007, 20:19 ]
Zdjęcia postaram sie dodac niebawem. Przewaznie sa to czerwone auta i raczej wszystke zółte naczepy.

[ Dodano: Pon, 07.05.2007, 15:50 ]
Firma zakupila 3 nowe Magnumki 460DXi


Tytuł:
Post Wysłano: 16 sie 2007, 20:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lut 2006, 15:58
Posty: 107

Auta mają PIERWSZA KLASA;)
Piszą o VOLVACH, ale Pasyk coś w te VOLVA nie wchodzi dalej...?
Miał 5 volv(może ma dajel 5 a moze mniej) fh12 (stary typ) i z tego co wiem kupuje nówencje MAGNUM DXI12 a chyba teraz nawet widziałem DXI-13;)) super bryki, czerwone, zawsze czyste, no i jak z reszta piszą stan techniczny napewno jest bardzo dobry bo wiem ze kazde auto po przejechaniu ileś tam tyś km ma robiony przegląd... co wiadomo wpływa na minimalna awaryjnośc samochodów

_________________
RENAULT Magnum RULES !!! !!! !!!

Polecam główną strone RENAULT Magnum: http://www.newmagnum.com/magnum_pl.htm
http://www.renault-trucks.pl/magnum-veg ... ml?lang=pl


Tytuł:
Post Wysłano: 17 sie 2007, 11:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 lip 2007, 17:39
Posty: 258
GG: 8732157
Samochód: srebrny
Lokalizacja: KaLIfornia

Auta serwisowane u pana Cześka :P Pamiętam, że kilka lat temu (nie powiem dokładnie ile) miał takie załamanie, że 2 ostatnie naczepy miał na sprzedaż, a teraz... Ale kilka aut chyba stoi na placu.
Może nie rewelacyjna fota, ale zawsze jest :P
Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 18 sie 2007, 20:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 lip 2007, 17:39
Posty: 258
GG: 8732157
Samochód: srebrny
Lokalizacja: KaLIfornia

Cytuj:
A czy to czasem wam nie odpadło śmigło i narobiło troche szkód... bo jakiś uczeń nie dokręcił czy coś...?
Nom dokładnie. NAM. W pierwszy dzień trasy. Kiedy ojciec zamienił się miejscem z kiermanem i kierman ruszył. Czy ja wiem czy to był uczeń... Na pewno tak powiedział, żeby nie było na niego. Ale nikt nie zna prawdy :P
Widze ze ty jestes obeznany w "temacie" :P


Tytuł:
Post Wysłano: 18 sie 2007, 21:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lis 2006, 12:17
Posty: 38
GG: 0
Samochód: KTM Lc2 125:D
Lokalizacja: Męcina->NS

heh widze że temat sie rozwija.. Ja bylem pare razy u Pasyka i właśnie tak jak Myles powiedzial u pana Czeska stala 1 nówka magnumka. ja moze dorwe fote ładna bo kolo mnie na tartaku ładuja sie z domkami raz na miesiac 1 auto. Pozdro


Tytuł:
Post Wysłano: 18 sie 2007, 21:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lut 2006, 15:58
Posty: 107

Cytuj:
Cytuj:
A czy to czasem wam nie odpadło śmigło i narobiło troche szkód... bo jakiś uczeń nie dokręcił czy coś...?
Nom dokładnie. NAM. W pierwszy dzień trasy. Kiedy ojciec zamienił się miejscem z kiermanem i kierman ruszył. Czy ja wiem czy to był uczeń... Na pewno tak powiedział, żeby nie było na niego. Ale nikt nie zna prawdy :P
Widze ze ty jestes obeznany w "temacie" :P
No właśnie nie wiadomo jaka była prawda;) Tak ino raz na ten temat słyszałem.
Cytuj:
na tartaku ładuja sie z domkami raz na miesiac 1...
To on tez domki wozi;)
Wiem że MISKOWIEC smiga z domkami...

_________________
RENAULT Magnum RULES !!! !!! !!!

Polecam główną strone RENAULT Magnum: http://www.newmagnum.com/magnum_pl.htm
http://www.renault-trucks.pl/magnum-veg ... ml?lang=pl


Tytuł:
Post Wysłano: 19 sie 2007, 14:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 lip 2007, 17:39
Posty: 258
GG: 8732157
Samochód: srebrny
Lokalizacja: KaLIfornia

Cytuj:
Wiem że MISKOWIEC smiga z domkami...
Miskowiec bral deski tydzien temu od mojego wujka :P Nawracal przed moim domem swoim pieknym VOLVO 550. Szkoda ze nie zrobilem zdjecia :(

Przy okazji dodam ze smiglo jak odpadlo rozwalilo pompe wodna...


Tytuł:
Post Wysłano: 20 sie 2007, 0:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 sty 2007, 18:53
Posty: 623
GG: 6032020
Lokalizacja: Czchów

no prosze prosze :lol: znam rowniez troche ta firme i jak widac to jest nas troche z rejonu sadeczczyzny :wink: rowniez spotkalem sie z samochodami p. Pasyka, przewaznie w trasie :P co do stacji w Podplomieniu, rowniez znajome miejsce, tankowalismy tam zestawy :) ja rowniez jestem zwiazany z firma po "sasiedzku", mianowicie MTD Kaptur :wink:

Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 10 wrz 2007, 11:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 sty 2007, 18:53
Posty: 623
GG: 6032020
Lokalizacja: Czchów

Cytuj:
czy to prawda że u Pasyka jeździ jakaś kobieta???

hmmm... ciekawe :lol: nie slyszalem aby Pasyk mial w swoim gronie kierowcow plec przeciwna, oczywiscie nie zebym mial jakies sugestie 8) wiem ze w GORTEX-ie z Nowego Sącza jezdzi pewna mloda dama :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 10 wrz 2007, 22:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 wrz 2006, 20:14
Posty: 37
GG: 0

Cytuj:
Cytuj:
czy to prawda że u Pasyka jeździ jakaś kobieta???

hmmm... ciekawe :lol: nie slyszalem aby Pasyk mial w swoim gronie kierowcow plec przeciwna, oczywiscie nie zebym mial jakies sugestie 8) wiem ze w GORTEX-ie z Nowego Sącza jezdzi pewna mloda dama :wink:
Mi się obiło o uszy, że jeździ. Z tego co wiem w podwójnej obsadzie, ale podobno były problemy bo żony kierowców sie nie zgadzały :lol:


Tytuł:
Post Wysłano: 12 wrz 2007, 17:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 sty 2007, 18:53
Posty: 623
GG: 6032020
Lokalizacja: Czchów

Cytuj:
ale podobno były problemy bo żony kierowców sie nie zgadzały :lol:
no i sie nie dziwie :lol: ale z drugiej strony plec przeciwna za kolkiem, tez swiadczy o podejsciu, przynajmniej w jakims stopniu, szefa do pracownikow 8)


Tytuł:
Post Wysłano: 13 wrz 2007, 21:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lis 2006, 12:17
Posty: 38
GG: 0
Samochód: KTM Lc2 125:D
Lokalizacja: Męcina->NS

Słyszałem że firma posiada również naczepy pod kontener:) i maja latac na Hamburg:)


Tytuł:
Post Wysłano: 15 wrz 2007, 19:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lut 2006, 15:58
Posty: 107

Jeździ babka, sam widziałem jak robiła coś koło nowej DXi ;) (chyba sprzatała), ale czy napewno nową DXI smiga to nie jestem pewnien!
Ona wcześniej jeździła w TRANSBLACHU iveciem i jest blondynka;)

Ja osobiście nic nie mam do kobiet za kierownocą aut ciężarowych, ale napewno nie chciałbym aby moja np. dziewczyna czy żona pracowała w takim zawodzie! Absolutnie bym się nie zgodził!

Co do naczep pod kontenery to jeszcze nie widziałem, ale w końcu pasyk od tego zaczynał i być może że wróci do transportu konteneów!?
pozdr

_________________
RENAULT Magnum RULES !!! !!! !!!

Polecam główną strone RENAULT Magnum: http://www.newmagnum.com/magnum_pl.htm
http://www.renault-trucks.pl/magnum-veg ... ml?lang=pl


Post Wysłano: 05 kwie 2011, 11:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 kwie 2011, 11:15
Posty: 1
GG: 0

Jestem zainteresowany pracą jako kierowca C+E posiadam kartę kier. kurs na przewóz rzeczy no i c+e też mam i jestem zdeterminowany do podjęcia takiej pracy jedno czego mi brakuje to doświadczenia na zestawie (dwa lata na solówce), ostatnio spotkałem człowieka który zaczynał swoją przygodę z transportem właśnie w firmie Pana Pasyka (teraz ma własną) polecił mi żebym spróbował u Niego. . . Jeśli ktoś może mi pomóc w tym temacie to byłbym bardzo wdzięczny.... Pozdrawiam


Post Wysłano: 09 kwie 2012, 12:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 paź 2009, 18:23
Posty: 93
GG: 12544520
Samochód: Volvo FH

Ta firma to istnieje?Nikt nic tu nie pisze?


Post Wysłano: 01 lis 2013, 12:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 gru 2009, 11:08
Posty: 17
GG: 0

Czy ktoś może powiedzieć jak tam sytuacja u pana Pasyka. Z obwodnicy widać dużo aut na placu. Są może przyjęcia i jak płaci. proszę o info


Post Wysłano: 13 lut 2016, 20:58

Ciekawi mnie czy ktoś wie w jakiej kondycji jest ta firma? Codziennie jeżdżę obwodnicą i za każdym razem stoi tam full aut. Może z raz tylko widziałem jedno na A4, flota nie najgorsza, ładnie utrzymana z tego co widać z drogi, auta czyste. Może się ktoś wypowiedzieć?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 17 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: