Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 17 mar 2007, 11:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 maja 2006, 10:10
Posty: 46
Lokalizacja: Wrocław/Tresigallo (FE) Włochy

W roku 1936 Umberto Galassini zakłada firmę Galassini Autotrasporti. Początkowo firma usprawniła lokalny przewóz drewna oraz materiałów budowlanych. W 1965 roku firma przeniosła się do miejscowości Vignola. Tam rozszerzyła swoja działalność do transportu krajowego, a od lat 70-tych działa w sektorze międzynarodowym. Rok 1990 był złotym rokiem firmy. Firma otworzyła swoje filie w wielu krajach Europy wschodniej.

Dziś firma posiada 600 podwykonawców, 4 siedziby we Włoszech (Vignola, Motta di Livenza, Verona i Rubiera) i 3 za granicą (Polska-Gliwice, Rumunia-Oradea oraz Węgry-Debrecen). Firma dysponuje flotą 500 pojazdów(Iveco Stralis, Volvo FH12, Scanie seria 4 w różnych wersjach) w tym 300 własnych oraz 600 naczep (megi, plandeki, firanki, chłodnie ettc.)

Fratelli Galassini Autotrasporti (główna siedziba)
Via per Sassulo, 3526 41058 Vignola (MO)
http://www.galassini-trasp.it


Obrazek
Obrazek

lkw-infos.eu

_________________
Zapraszam was http://www.photoblog.pl/italliandragon
Fratelli Galassini Autotrasporti Fan


Ostatnio zmieniony 17 mar 2007, 13:14 przez ItallianDragon, łącznie zmieniany 2 razy.

Tytuł:
Post Wysłano: 17 mar 2007, 12:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2005, 20:40
Posty: 358
GG: 0
Lokalizacja: Gliwice

F.I. Galassini, podobnie jak LINK ma swój oddział w Śląskim Centrum Logistycznym (czyt. w gliwickim porcie). Często widzę Scanie CR19 pod chłodniami, raz mi się zdarzyło zobaczyc stare FH12.

_________________
Uważaj na zapałki, którymi w czasie jazdy podtrzymujesz oczy, gdyż mogą się zapalić lub wbić w gałki oczne.


Tytuł:
Post Wysłano: 17 mar 2007, 13:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 maja 2006, 10:10
Posty: 46
Lokalizacja: Wrocław/Tresigallo (FE) Włochy

Czyżby było to FH 12 520 koni Fox??

_________________
Zapraszam was http://www.photoblog.pl/italliandragon
Fratelli Galassini Autotrasporti Fan


Tytuł:
Post Wysłano: 17 mar 2007, 14:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2005, 20:40
Posty: 358
GG: 0
Lokalizacja: Gliwice

Szczerze mówiąc wątpie, żeby miał 420 ;). Wydaje mi się, że gliwicki Galassini trudni się transportem regionalnym, ew. jakąś obsługą. Chociaż nie wiem, bo patrząc na zdjęcie Scanii, którą kiedys złapałem, miała ona 460 koni. Kiedyś się wybiorę do portu to się dowiem więcej... mam nadzieję ;)

_________________
Uważaj na zapałki, którymi w czasie jazdy podtrzymujesz oczy, gdyż mogą się zapalić lub wbić w gałki oczne.


Tytuł:
Post Wysłano: 16 kwie 2007, 16:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 kwie 2007, 17:35
Posty: 5
Lokalizacja: Tychy

Kolego FOX Galassini z tego co wiemjeżdzi terz gdzieś w okolice Zielonej Góry ładować konine na Italsko. Wogóle ciekawa sprawa z tą firna. Sprowadził ja do Polski pan Moczkowski-właściciel Tyskiej firmy Angapol.Werbowali młodą ekipe i gonili ich na własnej działalnosci.Chłopaki sie zorientowali że są robieni w huja (dostawali stare śmierdzące Scanie po rumunach i jezdzili za niższe stawki niz oni) i zastrajkowali,za to rumuni ich pobili na oddziale Galasiniego w Oradea. cała sytuacja miała miejsce około 2,5 roku temu. Niewiem jak sytuacja ma sie teraz. Pozdrawiam

_________________
Co mnie nie zabije to mnie wzmocni!!!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: