Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł: JBB, Łyse
Post Wysłano: 16 mar 2007, 20:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 mar 2007, 12:51
Posty: 6

Kilka słów o firmie.

Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB w Łysych jest firmą prywatną. Józef Bałdyga, zanim został właścicielem zakładu, przeszedł wszystkie szczeble kariery masarskiej: od ucznia do kierownika masarni. Firma zatrudnia ponad 900 osób, głównie w młodym wieku. W 1992 roku, kiedy rozpoczynała działalność, pracowało tu zaledwie 16 osób. Dziennie zakład produkuje średnio 280 ton wyrobów: wędzonek, wędlin, wyrobów podrobowych, prasowanych i garmażeryjnych. Trafiają one do setek hurtowni i tysięcy sklepów w niemal całym kraju.


Misja Firmy

Z roku na rok zakład rozbudowuje się i unowocześnia. Dziś jego łączna powierzchnia wynosi 35 000 tys. m2. Z miesiąca na miesiąc przybywa nowoczesnych urządzeń. Nie poprzestajemy na tym. Mamy bogate plany inwestycyjne nie tylko w samym zakładzie, ale i poza nim. Ukończona jest budowa zakładowej stacji uzdatniania wody. Zakład posiada własną oczyszczalnię ścieków oraz laboratorium analiz chemicznych. Wykonywane są w nim wszystkie podstawowe badania potrzebne do sterowania i kontroli jakości, która jest sprawą priorytetową w produkcji naszych wyrobów. Firma dynamicznie zwiększa produkcję. W roku 2005 sprzedaż wyrobów była o ponad 20% wyższa niż w roku 2004. Zakład oferuje wyroby najwyższej jakości i po konkurencyjnych cenach. Jakość zapewniają nie tylko nowoczesne urządzenia i wyszkolona kadra, ale także surowiec. Swoją produkcję realizuje w oparciu o mięso wieprzowe i drobiowe pochodzące z zakupu z renomowanych zakładów. Warte podkreślenia jest także to, że produkcja zakładu jest pod stałym nadzorem Weterynaryjnej Inspekcji Sanitarnej. Zakład produkuje w systemie HACCP gwarantującym bezpieczeństwo żywności. W kwietniu 2004r zakład uzyskał uprawnienia do handlu na rynki krajów Unii Europejskiej. Nie jest przesadą stwierdzenie, że zapewniamy sprawną obsługę klientów. Na co dzień przestrzega się u nas zasady: "Frontem do klienta". Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB nieobawia się konkurencji, choć ją szanuje. Po prostu zna swoje atuty i zaprasza Państwa do siebie.


Flota ciężarówek

Firma posiada ponad 50 ciężarówek razem (Daf Iveco)+dwie maskotki firmy Strailis i Volvo 460 km. 8)

_________________
W życiu nie ważne są osiągi czy masa , ważna jest tylko przyjemność z jazdy.

Scania TopLine


Tytuł:
Post Wysłano: 16 mar 2007, 21:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sie 2006, 17:09
Posty: 159
Lokalizacja: RYPIN

Cytuj:
Flota ciężarówek

Firma posiada ponad 50 ciężarówek razem (Daf Iveco)+dwie maskotki firmy Strailis i Volvo 460 km.
No ja ostatnio widziałem w ich barwach nowe Volvo FM , także nie tylko Iveco i Daf oraz dwie maskotki :D
Bardzo często jeżdzę przy ich zakładach , ponieważ mam tam klienta (sąsiada firmy) Piekarnie Kurpiowską , może ich znasz kolego ScaniaTopLine ???
Poza tym w transporcie obsady u nich są podwójne, zestawy jeżdżą głownie solo , nie widziałem nigdy składów ,poza wspomnianym Volvo 460, jeżdżą chyba tylko na własne potrzeby :!:

_________________
BEZ GWIAZDY NIE MA JAZDY...


Tytuł:
Post Wysłano: 16 mar 2007, 23:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 mar 2007, 12:51
Posty: 6

Seba-Driver w firmie nikt nie posiada ciężarówki volvo fm. A piekarnie posiada córka właściciela Jbb .
Co do volva 460 to jeżdżą nim też w firmie . A strailis też jest tylko że jeżdzi on na takie trasy ( Rzeszów Tarnów Kraków Sanok ) to go zabardzo nie widać w firmie bo bardzo często nim jeżdżą. :) 8)

_________________
W życiu nie ważne są osiągi czy masa , ważna jest tylko przyjemność z jazdy.

Scania TopLine


Tytuł:
Post Wysłano: 17 mar 2007, 9:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sie 2006, 17:09
Posty: 159
Lokalizacja: RYPIN

Cytuj:
Seba-Driver w firmie nikt nie posiada ciężarówki volvo fm. A piekarnie posiada córka właściciela Jbb .
Koleżko Volvo FM osobi ście wyprzedzałem miedzy Łysymi a Myszyńcem, 3 osiowe czerwone Volvo w globie .
Co do piekarni to wiem o tym ,ze współwłascicielem jest córka Józefa Bałdygi ,a drugim Andrzej Żubrowski , w końcu to moi klienci :D , a znasz kolego może Michała, jest tam kierownikiem w tej piekarni też sie nazywa Bałdyga :?:

_________________
BEZ GWIAZDY NIE MA JAZDY...


Tytuł:
Post Wysłano: 17 mar 2007, 14:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 mar 2007, 12:51
Posty: 6

Ale kolego to jest Volvo fh a nie fm to cię niebardzo zrozumiałem]
8)

_________________
W życiu nie ważne są osiągi czy masa , ważna jest tylko przyjemność z jazdy.

Scania TopLine


Tytuł:
Post Wysłano: 17 mar 2007, 18:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 maja 2006, 8:44
Posty: 60
Lokalizacja: Blonie

Jeżdże czasem do nich. Stoją u nich głównie CF-y w krótkiej kabinie i EuroCargo. Oczywiście wszystko solówki. Volvo FM chyba też tam widziałem ale nie jestem pewien.


Tytuł:
Post Wysłano: 17 mar 2007, 20:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Mialem przyjemnosc kilka lat temu posiedziec sobie w czerwonym Stralisie z tej firmy. Z tego co sie orientuje Stralisy dopiero zaczely wchodzic na rynek wiec bylo to swieze auto. Z tego co pamietam bylo dwoch bardzo milych starszych driverow.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 17 mar 2007, 22:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Firma z moich okolic. Płącą ``tak sobie``, bardzo często się zdarza, że nie wracają na noc do domów. Jedyne co mi się podoba w tej firmie to atmosfera.
Ludzie są mili, stała ekipa. Ogólnie nie jest tak tragicznie. Są gorsze firmy w moim regionie.


Tytuł:
Post Wysłano: 18 mar 2007, 3:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sie 2006, 17:09
Posty: 159
Lokalizacja: RYPIN

Cytuj:
Volvo FM chyba też tam widziałem ale nie jestem pewien.
Potwierdzają sie moje słowa , jestem pewien ,ze to było FM , nie FH !!!

_________________
BEZ GWIAZDY NIE MA JAZDY...


Tytuł:
Post Wysłano: 18 mar 2007, 10:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lis 2006, 17:52
Posty: 161
Lokalizacja: Knyszyn->(Podlasie)<-Poland

Choć jest to transport na potrzeby własne ,to tabor tej firmy prezentuje sie bardzo ładnie.Ja z daleka poznaje ciężarówki jeżdzące w barwach tej firmy.Podobają mi sie szczególnie CF-y.

Obrazek

http://www.dbk.com.pl

_________________
Obiekt mego pożądania -Renault Magnum Vega!!!


"Zamiast szukać winnych jak najdalej od siebie wystarczy spojrzeć w lustro i zacząć poprawę od najtrudniejszej osoby: samego siebie."-Cyryl


Tytuł:
Post Wysłano: 18 mar 2007, 11:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 maja 2006, 8:44
Posty: 60
Lokalizacja: Blonie

Pewnie w tym tygodniu będę do nich jechał to przyjże się tym autkom lepiej.
A atmosfere faktycznie mają tam całkiem fajną.


Tytuł:
Post Wysłano: 18 mar 2007, 13:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 mar 2007, 12:51
Posty: 6

Kolego ZEE jak będziesz na zakładzie to zobacz też nowiusieńkie dafy cf 380 z wielkimi globami wypas 8)

_________________
W życiu nie ważne są osiągi czy masa , ważna jest tylko przyjemność z jazdy.

Scania TopLine


Tytuł:
Post Wysłano: 18 mar 2007, 14:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sty 2005, 11:34
Posty: 25
GG: 1521540
Lokalizacja: Poniatowa

Kiedyś udało mi się złapać samochód z tej firmy. Widać że mają zadbany tabor.
Obrazek

_________________
http://www.fotogaleria87.picturepush.com - zapraszam
http://www.pawtrans.com.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 18 mar 2007, 17:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 mar 2007, 12:51
Posty: 6

Kolego bandit w JBB to mają myjkę wielką to sie nie dziwić większa ona jest od trzech większych domów są tam zatrudnieni chyba pracownicy które myją te autka. A te Eurokargo które sfotografowałeś to mojego taty kolegi jest . 8)

_________________
W życiu nie ważne są osiągi czy masa , ważna jest tylko przyjemność z jazdy.

Scania TopLine


Tytuł:
Post Wysłano: 22 mar 2007, 19:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sie 2006, 17:09
Posty: 159
Lokalizacja: RYPIN

Dziś byłem w zakładach JBB no i widziałem to IVECO Stralis z pod naczepą , nawet fajne , orurowane itp , kierowca Zbyszek , fajie miał tablice z imieniem umieszczoną , miedzy zderzakiem ,a wlotem powietrza :D
Cytuj:
Kolego bandit w JBB to mają myjkę wielką
To fakt , naprawde jest duża !!!

_________________
BEZ GWIAZDY NIE MA JAZDY...


Tytuł:
Post Wysłano: 23 mar 2007, 20:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 maja 2006, 8:44
Posty: 60
Lokalizacja: Blonie

A mi się w tym tygodniu JBB nie trafiło, a to pech.

A najfajniejsza w tej firmie jest?

Nie zadniecie.

Stołówka!!!

Jak przyjeżdżam do Łysych tym moim klekotem to niema nic bardziej radosnego niż ich biała kiełbaska na zakładowej stołówce.


Tytuł:
Post Wysłano: 23 mar 2007, 20:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 cze 2006, 11:21
Posty: 85
Lokalizacja: Zamość/Sitaniec

Tabor mają piękny, z tego co mówicie to atmosfera w firmie również jest niezła. Ale nieraz jak widzę jak kierowcy naginają z pojemnikami mięsa gdzie jest te 30 kg to aż mnie w krzyżu zaczyna łamać...


Tytuł:
Post Wysłano: 24 mar 2007, 16:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sie 2006, 17:09
Posty: 159
Lokalizacja: RYPIN

Cytuj:
kierowcy naginają z pojemnikami mięsa gdzie jest te 30 kg to aż mnie w krzyżu zaczyna łamać...
Pamiętam te 30 kg :!: :( Kiedys pracowałem w tej branży :!: :(

_________________
BEZ GWIAZDY NIE MA JAZDY...


Tytuł:
Post Wysłano: 26 mar 2007, 12:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 mar 2007, 12:51
Posty: 6

Kolego 30 kg to norma w pojemnikach a nawet są takie po 40 kg (serio) a w kartonach to do 27kg więcej nie kładą . Ale teraz będzie lepiej bo będą kartony na paletach dawać (tata mi mówił) i nie będzie takiego targania
haczykiem 4,5 pojemników w górę.
A zapomniałem dodać tabor firmy się niedługo powiększy .Dochodzą nowiutkie many chyba wersji tgl trzyosiwe w globie , zamontowane tam będą tachografy cyfrowe w których wkłada sie specjalną kartę podobną do takiej jak w bankomacie tylko że ze szczególnymi danymi :!: :!: :!: :!: .

_________________
W życiu nie ważne są osiągi czy masa , ważna jest tylko przyjemność z jazdy.

Scania TopLine


Tytuł:
Post Wysłano: 26 mar 2007, 13:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 gru 2006, 22:47
Posty: 82

No to ja wczoraj cyknelem fonem jedna maskotke :D
Obrazek


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: