Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 11 mar 2007, 18:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 sty 2007, 17:10
Posty: 23
Lokalizacja: OPOLSKIE

Przegladałem wszystkie posty i nie zauważyłem nic o firmie Kołoczek

Krótko o firmie:
Założycielem przedsiębiorstwa i obecnym właścicielem firmy jest pan Stanisław Kołoczek. Na początku, kiedy kupił pierwszą ciężarówke sam był jedynym kierowcą w firmie. Dzisiaj prowadzi już z ogromnym doświadczeniem i perfekcją działalność transportową o wielkich tradycjach. Jego osobiste zaangażowanie oraz konsekwentne dążenie do celu są gwarancją płynnej i bezkonfliktowej realizacji zadań w firmie. Kompetencja, niezawodność, punktualność - a w szczególności wysoka wydajność pracy - sa głównymi cechami, które pan Kołoczek wymaga od swoich pracowników, ale przede wszystkim od samego siebie.

http://www.koloczek.pl

Może ma ktoś fotki ich zestawów z tego co mi wiadomo maja same Volva:) Prawie dziennie widuje ich w krapkowicach no ale niestety niemam cyfrówki żeby zrobic im fotki:(


Tytuł:
Post Wysłano: 11 mar 2007, 19:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

2 fotki mojego autorstwa ;)

Obrazek

Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 12 mar 2007, 8:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sty 2007, 1:14
Posty: 85
Lokalizacja: Okolice Rybnika

firma odemnie, powiem wam szczerze że ich baza prezentuje sie interesującą, same nowe FH, zazwyczaj w niedziele widze jak wyjeźdzają i mimo że praktycznie wszystkie auta są czaerwone ja trafiam na białą FH :lol: Z tego co kiedyś rozmawiałem z kierowcami nie narzekają na warunki, wiadomo, pracują u wiejskiego szefa :twisted: a tacy są lepsi :) Ale ogólnie to u nas, w okręgu Rybnicko-Wodzisławskim o prace jako kierowcy nie można narzekać, firm powstało w brud, z większych jest jeszcze MIGREX, SACHS TRANS (który napewno zaskoczy wszystkich w Opolu :wink: ) EDRO TRANS no i KOLTRANS oczywiście.

_________________
Lenistwo idzie tak wolno, że bieda je dogania…


Tytuł:
Post Wysłano: 12 mar 2007, 14:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2005, 20:40
Posty: 358
GG: 0
Lokalizacja: Gliwice

Cytuj:
(...) same nowe FH (...)
Tutaj sie z Tobą nie zgodzę, na moim osiedlu mieszka 3 kierowców z Kołoczka i zawsze 3ma starymi FH zajezdzaja na parking ;). Ogólnie Kołoczek robi na strefie dużo firm, bo często widuje ich zestawy, ale najczęściej starsze, a nie nowsze. Patrząc na kierowców, to nie są to młodzi ludzie ;).

_________________
Uważaj na zapałki, którymi w czasie jazdy podtrzymujesz oczy, gdyż mogą się zapalić lub wbić w gałki oczne.


Tytuł:
Post Wysłano: 12 mar 2007, 16:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 sty 2007, 17:10
Posty: 23
Lokalizacja: OPOLSKIE

Cytuj:
Cytuj:
(...) same nowe FH (...)
Tutaj sie z Tobą nie zgodzę, na moim osiedlu mieszka 3 kierowców z Kołoczka i zawsze 3ma starymi FH zajezdzaja na parking ;).
Heh to ja znowu zawsze widze ich nowe wozy z samymi chłodniami. Nie spotkalem jeszcze nigdy innych naczep a na stronie piszą że też mają:) Musze sobie kupić cyfrówke i porobie zdięcia

_________________
Jak kochac to tylko CIĘŻARÓWKI:-)


Tytuł:
Post Wysłano: 15 mar 2007, 22:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Obrazek

Źródło: speditions-lkw.de


Tytuł:
Post Wysłano: 18 mar 2007, 6:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 lut 2007, 13:28
Posty: 4
Lokalizacja: Jelenia Góra

Pierwszy raz spotkałem w te ferie.
Ładował się jeden "Kołoczek" razem z kilkoma Citronexami Banankiem.
A tak to w ogóle nie widuje ich taboru.

_________________
Ciągnik - 250 000 zł, Chłodnia 150 000 zł, jeżdżenie w święta.....BEZCENNE


Tytuł:
Post Wysłano: 18 mar 2007, 9:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 maja 2006, 18:33
Posty: 443
Lokalizacja: WM

Z tego co wyczytałem na ich stronie to mają 25 zestawów, same Vovla. Tabor może nie jest największy, ale za to bardzo nowoczesny. Bardzo mi się podobają ich czerwone Volva FH z chłodniami, pięknie się prezentujA. Oby więcej takich firm w Polsce.

_________________
"640 KB pamięci operacyjnej powinno każdemu wystarczyć." - Bill Gates, 1981r.

Fotogaleria, Trasy - zapraszam do przeglądania i komentowania.


Tytuł:
Post Wysłano: 18 mar 2007, 18:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Z racji ze mieszkam na wschodzie Polski a Koloczek tutaj nie zajezdza nigdy nie mialem okazji zobaczyc skladu tej firmy na zywo. Na fotach zestawy prezentuja sie naprawde pieknie i napewno sa rozpoznawane na drogach. Widac ze inwestuja w dobra marke i mysle ze wyglad parku maszynowego odzwierciedla sytuacje w firmie i kierowcom naprawde pracuje sie dobrze.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 18 mar 2007, 19:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 gru 2006, 17:08
Posty: 221
GG: 0

Chmielek a moze powiesz cos blizej czym nas zaskoczy SACHS TRANS w opolu ?? zapewne wiem ze jakims autkiem tylko jakim ?? :D moze masz foto ??
pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 18 mar 2007, 19:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sty 2007, 1:14
Posty: 85
Lokalizacja: Okolice Rybnika

Dafik :twisted: Samochody cięzko zastać na bazie, ale jak sie uda to wrzuce :wink:

_________________
Lenistwo idzie tak wolno, że bieda je dogania…


Post Wysłano: 01 kwie 2008, 10:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 sie 2007, 9:55
Posty: 6

Kilka fotek aut:

http://img80.imageshack.us/my.php?image ... 9lokh2.jpg

http://img221.imageshack.us/my.php?imag ... zekmr7.jpg

http://img440.imageshack.us/my.php?imag ... 837fb3.jpg
Cytuj:
Cytuj:
(...) same nowe FH (...)
Tutaj sie z Tobą nie zgodzę, na moim osiedlu mieszka 3 kierowców z Kołoczka i zawsze 3ma starymi FH zajezdzaja na parking ;). Ogólnie Kołoczek robi na strefie dużo firm, bo często widuje ich zestawy, ale najczęściej starsze, a nie nowsze. Patrząc na kierowców, to nie są to młodzi ludzie ;).

Tutaj ja się nie zgodze z Tobą kolego bo niedawno byłem na bazie Kołoczka z kierowcą i stał tylko jeden stary FH i 28 chińczyków. Co do kierowców to jest różnie, są starsi i dużo młodych :].

Tutaj fotka floty:
http://img153.imageshack.us/my.php?imag ... 115mj8.jpg

http://img179.imageshack.us/my.php?imag ... 267rb6.jpg


Post Wysłano: 11 kwie 2008, 7:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 cze 2006, 13:06
Posty: 21
Lokalizacja: Skawina

w Skawinie na parkingu koło Pogotowia Ratunkowego można bardzo czesto spotkac zestawy Kołoczka zazwyczaj stoją max.2-3 ale wczoraj wieczorem stało 5,niestety nie zrobiłem zdjęcia bo było ciemno i telefonem by nie wyszło ale okazji do zrobienia zdjęcia chociaż jednego zestawu napewno nie braknie bo widuje je tam prawie codziennie bo ładują się w Bahlsenie


Post Wysłano: 14 kwie 2008, 18:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 sie 2007, 9:55
Posty: 6

No kolego jak będziesz miał fotki jakieś to wystaw z chęcią zlookam te zestawy,,,, :] Pozdrawiam :mrgreen:


Post Wysłano: 15 kwie 2008, 13:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 lip 2007, 17:39
Posty: 258
GG: 8732157
Samochód: srebrny
Lokalizacja: KaLIfornia

Dokladnie tak jak powiedzial Qubaaa1989. Zawsze jak sie laduje w Bahlsenie (czyli ok. 2-3x na tydzien) widze Koloczka. Pierwszy raz w zeszlym roku widzialem i od razu to ztuningowane :D Zblizaja sie przerwy wiec beda trasy. Porobie foty i wrzuce :wink:


Post Wysłano: 27 kwie 2008, 20:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2008, 21:43
Posty: 9
GG: 4985546
Samochód: Brak
Lokalizacja: Góra

Panowie nie macie może zdjęcia samej naczepy ??

_________________
>>>>Co ma byc to będzie DAF'a znajdę wszędzie !!!<<<<

>>>>>> DAF OF THE BEST <<<<<<


Post Wysłano: 28 kwie 2008, 20:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sty 2005, 11:34
Posty: 25
GG: 1521540
Lokalizacja: Poniatowa

Cytuj:
Panowie nie macie może zdjęcia samej naczepy ??
Ja mam takie dwie:
Obrazek Obrazek

_________________
http://www.fotogaleria87.picturepush.com - zapraszam
http://www.pawtrans.com.pl


Post Wysłano: 18 cze 2008, 20:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2006, 21:59
Posty: 4
Lokalizacja: Bełsznica

Witam Panowie,
Czy ktoś z Was może jeździ u Kołoczka? Pojawiła się oferta pracy u nich i chciałbym się dowiedzieć jak obecnie z warunkami pracy u nich. Czy kierowcy odeszli czy może jakieś autka dokupili?

Pozdrawiam


Post Wysłano: 26 cze 2008, 11:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 mar 2008, 16:34
Posty: 712
Lokalizacja: SM

Kołoczek ma nie tylko volvo lecz i dafy a i samochody nie są tylko czerwone ale są tez takie fioletowe.


Post Wysłano: 27 cze 2008, 18:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2008, 20:03
Posty: 20
GG: 2848682

Cytuj:
Kołoczek ma nie tylko volvo lecz i dafy a i samochody nie są tylko czerwone ale są tez takie fioletowe.
Pomyliłeś tą firmę z firmą Koltrans z Rybnika która należy do brata Pana Stanisława Kołoczka. Firma I.T.S. Kołoczek posiada tylko i wyłącznie czerwone Volva FH
Cytuj:
Witam Panowie,
Czy ktoś z Was może jeździ u Kołoczka? Pojawiła się oferta pracy u nich i chciałbym się dowiedzieć jak obecnie z warunkami pracy u nich. Czy kierowcy odeszli czy może jakieś autka dokupili?

Pozdrawiam
Z powodu pewnych nieoczekiwanych zdarzeń te ogłoszenie jest jak narazie nie aktualne.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: