Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 13 [ Posty: 258 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 513 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 07 mar 2007, 19:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 maja 2006, 18:33
Posty: 443
Lokalizacja: WM

Grupa Kapitałowa JAS-FBG S.A. dysponuje 130 własnymi środkami transportu oraz 130 licencjami na transport międzynarodowy. Dzięki włączeniu do grupy firm transportowych i spedycyjnych - Transbud-Katowice, Transbud-Masiwa, C.A.S. Caspol połączyliśmy siły i doświadczenia dla lepszej obsługi i satysfakcji naszych Klientów.

Nasze pojazdy są w pełni ekologiczne, zgodne z normami EURO 3 i EURO 4. Posiadamy naczepy o standardowych plandekach wysokości od 2,60 m do 2,90 m oraz naczepy specjalistyczne do przewozu blachy w kręgach "koilmuldy". Realizujemy zlecenia całopojazdowe z terenu całej Polski do wszystkich krajów Europy Zachodniej, na Wschód do krajów byłego Związku Radzieckiego, jak również na Bliski Wschód. Naszą specjalnością są przewozy między Polską a Niemcami, Turcją, Austrią, Francją i Hiszpanią.

Zakres usług grupy JAS-FBG jest dodatkowo poszerzony w wyniku współpracy z wieloma przewoźnikami. Dzięki temu dysponujemy samochodami ładowności od 1,5 do 24 ton, które mogą realizować przewozy towarów standardowych oraz specjalistycznych, a także ładunków ponadgabarytowych i ponadtonażowych o ładowności brutto do 40 ton. JAS-FBG świadczy również usługi w zakresie Spedycji Drobnicowej Międzynarodowej.

W ramach transportu międzynarodowego posiadamy ubezpieczenie OC Przewoźnika i Spedytora do wysokości 150 000 USD. W ramach podnajętych środków transportowych dysponujemy dodatkowym ubezpieczeniem około 150 000 USD na każdy środek transportu realizujący usługę. W szczególnych przypadkach i na wyraźne zlecenie Klienta dysponujemy pełnym ubezpieczeniem Cargo do kwoty 1 000 000 USD.

Spedycja transportu drogowego międzynarodowego dysponuje obecnie sześcioma biurami na terenie kraju: Białystok, Katowice, Kraków, Czechowice-Dziedzice, Gliwice, Piaseczno.

* 130 środków transportu w ramach grupy kapitałowej, w tym:
130 licencjonowanymi w ruchu międzynarodowym,
* dostęp do środków transportu o ładowności od 1,5 do 24 t,
* sprzęt specjalistyczny do przewozu ładunków ponadgabarytowych,
* realizacja zleceń 24 godziny na dobę,
* stały kontakt z kierowcami,
* OC przewoźnika i spedytora.

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

© jasfbg.com.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 07 mar 2007, 19:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 mar 2007, 10:22
Posty: 4
Lokalizacja: Warmia

Firma ta poza transportem, zajmuje sie również wszelkiego rodzaju spedycją (drogowa, kolejowa, morska i lotnicza). Posiada kilka platform logistycznych i magazynów na terenie Polski oraz duża ilość agencji celnych. Odnośnie transportu nie mogę za wiele powiedzieć, ale co do agencji celnych to nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń.


Tytuł:
Post Wysłano: 07 mar 2007, 20:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 cze 2006, 1:13
Posty: 59
GG: 0
Lokalizacja: Łódź

Bardzo ciekawa firma :) :) Chodz juz mam dosc wysyłania do nich podań cv dzwonienia o prace zwodzą za każdym krokiem byłam nawet w katowicach w ich firmie dwa razy mnie spławili,że a to nie ma prezesa a to ,że nie przyjmuje bez umuwienia sie na rozmowe :? :? Staram sie juz pół roku ale już mi sie znudziło jezdzenie i składanie podań chyba trzeba isc z tym fantem do prasy , ze ludzi którzy są chętni do pracy odpychani są na margines :roll: :roll: SKANDAL :x :x

_________________
Daf XF105

WAJHA TEAM


Tytuł:
Post Wysłano: 08 mar 2007, 0:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lis 2006, 1:14
Posty: 67
Lokalizacja: Irlandia

Co do tej firmy to słyszałem troche złych opini przedewszystkim że współwłaściciele nie mogą się dogadać między sobą i dużo driver'ów ucieka od nich


Tytuł:
Post Wysłano: 08 mar 2007, 11:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Często widuje autka na Hiszpani i z tego co rozmawiają kierowcy to tak zbytnio nie narzekaja ale zawsze jest jakiś diabeł.

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 08 mar 2007, 11:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 cze 2006, 1:13
Posty: 59
GG: 0
Lokalizacja: Łódź

Powiem tak jezdząc po europie widuje jasa bo jest charakterystyczą firmą :D z tego co kierowcy mówią to nie mają źle w firmie i nie narzekają :) :) :)

_________________
Daf XF105

WAJHA TEAM


Tytuł:
Post Wysłano: 31 mar 2007, 15:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 maja 2006, 18:33
Posty: 443
Lokalizacja: WM

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
© speditions-lkw.de

_________________
"640 KB pamięci operacyjnej powinno każdemu wystarczyć." - Bill Gates, 1981r.

Fotogaleria, Trasy - zapraszam do przeglądania i komentowania.


Tytuł:
Post Wysłano: 31 mar 2007, 15:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Ten zielony to może MANik Kasi z naszego forum?Zna ktoś tablice jej wozu?

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 31 mar 2007, 16:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2006, 19:31
Posty: 764
Samochód: Volvo FH 440
Lokalizacja: Meszna

marcinp1985, Kasia napisała że starała się o pracę u nich a nie że pracuje.


Tytuł:
Post Wysłano: 07 kwie 2007, 12:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Teraz koło Strasburga spotkałem 3 zestawy i chłopacy rozmawiali na temat Kasi i właśnie tylko żałowali , że jej chłodni niedali ale i z pasami sobie radzi.Tak to chyba dobrze jej tam bo zadnego złego słowa nie powiedzieli.Wręcz dumni byli , że mają w firmie kierowce-kobiete.

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 11 maja 2007, 14:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2006, 14:13
Posty: 111
Lokalizacja: Bartoszyce

W JASie nastał chyba mały krach pod względem kierowców. Pracownicy agencji celnych mają za zadanie rozdawanie ulotek zachęcających kierowców do przejścia do ich firmy.


Tytuł:
Post Wysłano: 11 maja 2007, 16:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lut 2007, 21:45
Posty: 15
Lokalizacja: Wrocław

Zabierają pieniądze z przed nosa Marcotranowi...wygrywają przetargi tak jak np. niedawno na silniki z fabryki fiata a Marcotran wozi puste skrzynki, kable i opony...


Tytuł:
Post Wysłano: 18 maja 2007, 23:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2007, 11:51
Posty: 358
GG: 4107185
Lokalizacja: Zamość/Warszawa

Obrazek

W odpowiedzi na potrzeby swoich klientów JAS-FBG S.A.(http://www.jasfbg.com.pl) uruchomił nowe, regularne połączenie drobnicowe między Polską a Rumunią.

Partnerem spółki na rumuńskim rynku została firma Transalkim Internationale Spedition (http://www.transalkim.ro). Linia drobnicowa działa od końca kwietnia 2007 r., stałe połączenia eksportowe realizowane są raz w tygodniu (piątek) na trasie Sosnowiec- Bukareszt.

Poza nową relacją Polska- Rumunia, JAS-FBG S.A. oferuje regularne połączenia drobnicowe m.in. z: Anglią, Austrią, Belgią, Czechami, Danią, Estonią, Finlandią, Francją, Hiszpanią, Holandią, Luksemburgiem, Litwą, Łotwą, Niemcami, Portugalią, Włochami i Turcją.

za: http://www.etransport.pl/

_________________
http://trucksphoto.eu
http://como-it.pl || http://busy.info.pl || http://www.wpaluszku.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 28 maja 2007, 16:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 sty 2007, 16:56
Posty: 16
Lokalizacja: Łaziska / UE

Witam może ktoś napisać, jakie są warunki w firmie. Ile się zarabia, co ile są zjazdy do domu. Czy są jakieś kary za paliwo lub za coś innego. Czy samochód jak się dostaje to jest on już jego czy jest rotacja. No i jaka jest tam atmosfera :)


Tytuł:
Post Wysłano: 28 maja 2007, 16:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 kwie 2007, 19:20
Posty: 175
GG: 1361427
Samochód: Scania R420 Topline
Lokalizacja: Wrocław

Czesto Jas-fbg mozna spotkac we Francji na Aire de Jura zauwazylem, ze czesto tam stoja. Ostatnio byly 2 wozy :lol:

_________________
Bednarski, Nysa

"Niezły syf mają na bazie. To ma być firma? To jakiś PGR nie firma."
"Jeżeli ktoś ma burdel i syf na swoim podwórku to odrazu świadczy o człowieku."
- Leszek Foss


Tytuł:
Post Wysłano: 28 maja 2007, 18:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2006, 14:13
Posty: 111
Lokalizacja: Bartoszyce

Cytuj:
Ile się zarabia
Wynagrodzenie wygląda następująco: pierwsze 3 miesiące 1300brutto podstawy do tego system premii który obejmuje ilość przejechanych kilometrów, dyspozycyjność, czy przestrzeganie norm paliwa, które są przy przyjęciu przedstawione, system diet 35 euro za pierwsze dwie doby, każda następna maleje o 5 euro do rozładunku/załadunku na powrocie 35,35, 30. Do tego dochodzi 350,00pln ryczałtu za nadgodziny i godziny nocne
Jeśli jedziemy na Hiszpanie, Grecje, Turcje po wjeździe do tych krajów bez względu czy był rozładunek czy nie doba kolejna 35 euro.
Kwota do ZUS to podstawa + premia
Cytuj:
co ile są zjazdy do domu
System pracy i zjazdy do domu do uzgodnienia z dyspozytorem prowadzącym kierowcy.


Tytuł:
Post Wysłano: 12 cze 2007, 22:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 paź 2006, 20:50
Posty: 10
Lokalizacja: Krosno

podnoszę temat jeśli można, chodzi mi mianowicie o to, aby dowiedzieć sie o aktualnej sytuacji tej firmy, zamierzam sie tam zaciagnac, bo jest mozliwosc jazdy dla "nowego", nie do konca jestem swiezak, bo jezdze solowka po pl pare miesiecy, ale ze papiery mam juz od grudnia zeszlego roku, trzeba to wykorzystac.
pozytywnie przemawia do mnie fakt, ze tak zaawansowany kierowca jak kasia_tga przeszla do tej firmy, a to chyba znaczy ze nie jest ona najgorsza "firma i mean" xD.
a tak powaznie dajcie znac jesli ktos ma jakies konkrety na temat tej firmy, bo ostatnimi czasy naczytalem sie malo pozytywnych opini na e-transport - forum.
pozdorowienia


Tytuł:
Post Wysłano: 29 cze 2007, 12:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 mar 2007, 17:23
Posty: 209
GG: 0

sądząc po opiniach z e-transportu to JAS to samobójstwo...ale podkreślam,że to tylko moje odczucie po przeczytaniu forum na e transport

_________________
Zapraszam na mój kanał Youtube...
Powodzenie mojego kanału, jego rozwój będzie zależał od WASZYCH polubień :D
Startuje z pełną parą już w krótce .... :)

https://youtu.be/s5GwCxFeTlo


Tytuł:
Post Wysłano: 29 cze 2007, 13:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

Najlepiej jakby KAsia wypowiedziala sie w tym temacie, to mielibysmy wiadomosci z pierwszej ręki, bo na etransport jest masa gówniarstwa, co piszą co im ślina na jezyk przyniesie.

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Tytuł:
Post Wysłano: 29 cze 2007, 14:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2006, 14:03
Posty: 104
GG: 1522591
Samochód: VW
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

No jestem bardzo ciekawy co Kasia na ten temat powie poniewaz szukam ojcu nowej pracy a na ich stronie jest ze poszukuja kierowców, a do Katowic mam nie daleko :)

_________________
NIEBIESKI... :P


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 13 [ Posty: 258 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 513 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: