Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 05 mar 2007, 17:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

2 listopada 1990 roku Jan Łastowski założył firmę Prima Transport. Zaczynając działalność od jednego ciągnika siodłowego i naczepy. Kolejne lata dynamicznego rozwoju firmy doprowadziły do obecnego stanu 22 zestawów, z czego 18 to plandeki, i 4 nadwozia kontenerowe.


Tabor składa się od samych początków istnienia firmy wyłącznie z pojazdów marki Scania, spełniających aktualne normy Unii Europejskiej. Firma dysponuje własną bazą transportową, stacją paliw oraz warsztatem samochodowym. Dysponujemy profesjonalnym i wykwalifikowanym zespołem pracowników. Działalność transportowa obejmuje głównie kraje Europy zachodniej. Usługi spedycyjne obejmują ogólny teren Europy.


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


(C) http://www.prima-transport.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 05 mar 2007, 17:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 kwie 2006, 23:44
Posty: 219
GG: 6237840
Samochód: Fiat Stilo JTD
Lokalizacja: Szczecin

Tą niebieską 114 jeździ osoba z mojej rodziny.


Tytuł:
Post Wysłano: 05 mar 2007, 18:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2007, 11:51
Posty: 358
GG: 4107185
Lokalizacja: Zamość/Warszawa

widać, że sama scania ;) a gdzie jeżdżą na wschód? i co przeważnie wiozą?

_________________
http://trucksphoto.eu
http://como-it.pl || http://busy.info.pl || http://www.wpaluszku.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 05 mar 2007, 20:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 kwie 2006, 23:44
Posty: 219
GG: 6237840
Samochód: Fiat Stilo JTD
Lokalizacja: Szczecin

TYLKO zachód głównie Niemcy, Francja, Benelux. Wożą wszystko co popadnie wiem w jakich firmach się ładują ale po co o tym głośno mówić.


Tytuł:
Post Wysłano: 05 mar 2007, 21:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2007, 11:51
Posty: 358
GG: 4107185
Lokalizacja: Zamość/Warszawa

bo widzę, że plandeka, i chodziło mi o rodzaj ładunków, meble, skóra, płytki itd

_________________
http://trucksphoto.eu
http://como-it.pl || http://busy.info.pl || http://www.wpaluszku.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 06 mar 2007, 16:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 16:29
Posty: 89
Lokalizacja: :::SZCZECIN:::

Ojciec mojego kumpla jeźzi tam. Scanią 143M 400. Zatrudnienie na etat(chyba że się coś zmieniło)


Tytuł:
Post Wysłano: 06 mar 2007, 18:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 kwie 2006, 23:44
Posty: 219
GG: 6237840
Samochód: Fiat Stilo JTD
Lokalizacja: Szczecin

Nic sie nie zmieniło umowa o prace.


Tytuł:
Post Wysłano: 19 mar 2008, 16:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lip 2006, 23:05
Posty: 170
GG: 7828199
Lokalizacja: Szczecin

Znam tą firmę bardzo dobrze, mój tata naprawia w ich warsztacie Scanie. Założyciela p. Janka znam z widzenia. Tak samo jak jego synów. McBeZeL według mnie to z firmą będzie wszystko w porządku, ponieważ w tej chwili to praktycznie oni już rządzą i dobrze im idzie, ostatnio chyba zamienili znowu dwie plandeki na nowe firanki. Z tego co mi wiadomo to zestawy pod kontenery obracją trasy Szczecin - Piła - Szczecin, praktycznie w każdy piątek widzę ich czarną Scanie. Pozdrawiam


Post Wysłano: 05 gru 2008, 15:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2008, 12:47
Posty: 2
Samochód: scania

Ten pajac co jezdzi Subaru czyli kiepski manager firmy, synek ktory dostal firme od ojca na tacy....szybko ja rozlozy.Kiedys bylo ciezko dostac sie do tej firmy a obecnie nie ma chetnych aby w niej pracowali ..... w tym tygodniu zwolnilo sie kolejnych dwoch kierowcow.....i jak tak dalej bedzie zarzadzal firma ten wspomniany pajac to niedlugo bedzie musial zrobic prawo jazdy i sam zacznie jezdzic razem z ojcem


Post Wysłano: 05 gru 2008, 17:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 kwie 2006, 23:44
Posty: 219
GG: 6237840
Samochód: Fiat Stilo JTD
Lokalizacja: Szczecin

W święta będę miał okazje porozmawiać z kierowcą(trochę dalsza rodzina) z Primy więc spytam co i jak. Może p, Jan wróci do zarządzania? Scania420 pracujesz w Primie?


Post Wysłano: 07 gru 2008, 16:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2008, 12:47
Posty: 2
Samochód: scania

Tak pracuje w Primie od kilku lat ale to juz chyba długo nie potrwa...jezeli szefowie firmy nie zmienią systemu pracy to z pewnoscia zostana sami.Są niesłowni a kierowców mają za `śmieci`


Post Wysłano: 28 gru 2008, 22:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 kwie 2006, 23:44
Posty: 219
GG: 6237840
Samochód: Fiat Stilo JTD
Lokalizacja: Szczecin

Rozmawiałem w piątek z kierowcą. Powiedział tylko,że chciał już wypakowywać klamoty z auta, ale został. Szef nie szanuje kierowców.


Post Wysłano: 12 sty 2009, 10:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sty 2009, 9:42
Posty: 4
GG: 0
Samochód: pocisk

Bajzel może ujawnisz skąd tak dobrze znasz tego syna od Subaru ze tak sie wypowiadasz na jego temat?


Post Wysłano: 12 sty 2009, 10:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sty 2009, 9:42
Posty: 4
GG: 0
Samochód: pocisk

Aaa i widzże też drugiego Pana bardzo negatywnie nastawionego do firmy Prima i tego Pana od subaru a chodzi o użytkownika scania420?Tobie również stała się jakś krzywda od tego Pana czy jak, że tak mu ubliżasz?Honorowym jest by mieć odwage i powiedzieć komuś do kogo coś się ma prosto w oczy jak mężczyzna a nie wypowiadac sie na forach i grać cwaniaka przy obcych a na codzień podkulać ogonek.Może wato by się nad soba zastanowić.Polecam.


Post Wysłano: 12 sty 2009, 15:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2007, 16:34
Posty: 125
GG: 0
Lokalizacja: Częstochowa

Cytuj:
Aaa i widzże też drugiego Pana bardzo negatywnie nastawionego do firmy Prima i tego Pana od subaru a chodzi o użytkownika scania420?Tobie również stała się jakś krzywda od tego Pana czy jak, że tak mu ubliżasz?Honorowym jest by mieć odwage i powiedzieć komuś do kogo coś się ma prosto w oczy jak mężczyzna a nie wypowiadac sie na forach i grać cwaniaka przy obcych a na codzień podkulać ogonek.Może wato by się nad soba zastanowić.Polecam.
A to już nie można mieć odmiennego zdania niż szefostwo tylko najlepsze zdanie o niej, to jakiś wymóg firmy :?: A byciem honorowym to nie tylko odwaga ale też szacunek do innych ludzi... :?


Post Wysłano: 12 sty 2009, 16:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 wrz 2005, 17:45
Posty: 65
GG: 0
Samochód: Scania

Cytuj:
Aaa i widzże też drugiego Pana bardzo negatywnie nastawionego do firmy Prima i tego Pana od subaru a chodzi o użytkownika scania420?Tobie również stała się jakś krzywda od tego Pana czy jak, że tak mu ubliżasz?Honorowym jest by mieć odwage i powiedzieć komuś do kogo coś się ma prosto w oczy jak mężczyzna a nie wypowiadac sie na forach i grać cwaniaka przy obcych a na codzień podkulać ogonek.Może wato by się nad soba zastanowić.Polecam.
A moze warto tez zastanowic sie nad soba aby pozniej nie miec pretensji ze ktos tak o mnie napisał ? ;) Również polecam :)

_________________
Scandynawian Express


Post Wysłano: 12 sty 2009, 17:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sty 2009, 9:42
Posty: 4
GG: 0
Samochód: pocisk

Nie Polacy jako ogół maja tendencję do negowania wszystkiego i każdego tylko nie siebie a dlaczego - bo tak jest łatwiej i wygodniej komentować czyjesz poczynania a nie swoje.Skoro każdy jest taki mądry to niech sam założy firmę i ją prowadzi tak by każdy inny był zadowolony(niestety inny jest cel prowadzenia własnej działalności gospodarczej jak sama nazwa mówi ZAROBKOWEJ,może nie wszelakim kosztem bo nie na tym rzecz polega ale realia gospodarki rynkowej są brutalne a w oczach innym uczestnikow rynku zero zrozumienia tylko wszukiwanie korzyści własnej a nie dobra ogółu). Niestety tak nie jest choć przez moment było wiele firm a tych firm juz nie ma bo ich mądrość w praktyce nie znalazła zastosowania. Finał finałem jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Ja osobiście życzę każdemu by mu się udało w życiu i by każdy potrafił zrobic coś więcej niż oceniać kogoś z góry.


Post Wysłano: 12 sty 2009, 21:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Drogi Panie Turbina - takie jest moje własne odczucie, nie użyłem słów niecenzuralnych, czy mogących urazić wobec ów Pana. Jeśli godzi to w Pańską godność - mogę post usunąć.

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 13 sty 2009, 17:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sty 2009, 20:03
Posty: 1
GG: 0
Samochód: Renault Magnum

A może Pan Turbina to właśnie szef Primy? :D Słyszałem że ta firma ,,zeszła na psy".Pracował tam znajomy przez kilka latek wszystko było jak w najlepszym porządku ale od jakiegoś roku jest beznadzieja:( a była bardzo dobrą, jedną z najlepszych firm w Szczecinie.


Post Wysłano: 13 sty 2009, 17:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Ktoś jest nastawiony na MAX zysk za wszelką cenę.... a ma gdzieś sprzęt i kierowców to .... ;) Współpracowałem z takimi, nie dziękuję.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 27 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: