Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 19 cze 2009, 22:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Nowy nabytek BFC.

Volvo FH 440 Globetrotter XL


Obrazek Obrazek


Post Wysłano: 20 cze 2009, 13:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 gru 2008, 20:28
Posty: 190
GG: 9542791
Samochód: A raczej jego brak...
Lokalizacja: Pisz NPI

Nowe fotki dodam nie długo bo widziałem od nich FH numer boczny bodajże 85.

Firma podobnież ma teraz kilka pojazdów marki volvo 3 serii ma fotki ktoś ?

_________________
Stoi na stacji lokomotywa...


Post Wysłano: 20 cze 2009, 13:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2591
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

A co dla Ciebie znaczy seria 3 Volvo FH? Bo w zależności od interpretacji może to być popularny Chińczyk, albo najnowsza generacja FH z dzielonymi lampami ;)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 21 cze 2009, 10:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 gru 2008, 20:28
Posty: 190
GG: 9542791
Samochód: A raczej jego brak...
Lokalizacja: Pisz NPI

No to ktoś mu tu małą orientację :D

Volvo serii 1 :
http://adamdaf.picturepush.com/album/47 ... 10561.html
Volvo serii 2:
http://adamdaf.picturepush.com/album/47 ... 10511.html
Volvo serii 3:
A tu daję już nie moją fotkę :)
http://www.roadtransport.com/blogs/big- ... 20700f.jpg


A nie jak to czytam u nie których Volvo fh 16, toć to nie jest model a pojemność silnika ;)

To ma ktoś fotki 3 serii volva z BFC szczecin :P? :]

_________________
Stoi na stacji lokomotywa...


Post Wysłano: 21 cze 2009, 10:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2591
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
No to ktoś mu tu małą orientację :D
Weź nie udawaj mądrzejszego niż jesteś, bo:
1. Obrazek
2. Obrazek
3. Obrazek
4. Obrazek
5. Obrazek

I jak jeszcze dobrze się zastanowić to dochodzi tam lift FH16, ale odpuściłem sobie. Przepraszam za off-topic, ale :roll:

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 21 cze 2009, 12:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 gru 2008, 20:28
Posty: 190
GG: 9542791
Samochód: A raczej jego brak...
Lokalizacja: Pisz NPI

Mniejsza z tym, chodziło mi o to że model FH dzieli się na 3 serie moim zdaniem czyli te fotki co dałem. A pojemność silnika itp itd to swoją drogą.

Fotek wiele nie dodałem jeszcze ale coś dodaje, grupowo:

http://adamdaf.picturepush.com/album/47 ... 20479.html

http://adamdaf.picturepush.com/album/47 ... 20478.html

Pozdrawiam

_________________
Stoi na stacji lokomotywa...


Post Wysłano: 21 cze 2009, 18:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Cytuj:
moim zdaniem
No właśnie. Wg Twojej teorii to silnik nie jest wyznacznikiem nowej generacji, a wygląd lamp :?: :roll:


Post Wysłano: 25 paź 2009, 20:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sty 2008, 21:06
Posty: 96
GG: 0
Samochód: Volvo

Witam na już dosyć dawno nie odwiedzanym temacie z zapytaniem do "miejscowych informatorów" :) : Co tam słychać w BFC? Bo czytałem na ET że totalna masakra :lol:


Post Wysłano: 26 paź 2009, 17:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lip 2008, 14:14
Posty: 223
GG: 10803142
Samochód: FH500
Lokalizacja: Pułtusk

Wiara w ET to zło... :twisted:

_________________
Wywrotkowe Volvo


Post Wysłano: 26 paź 2009, 17:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 gru 2007, 0:07
Posty: 42
Samochód: MERCEDES

Masakra to za mało powiedziane kolego :wink: Kierowcy jak przychodzą to góra na jedną-2 trasy bo za wszystko obciążają :?


Post Wysłano: 26 paź 2009, 20:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sty 2008, 21:06
Posty: 96
GG: 0
Samochód: Volvo

Hehe :lol: A pomyśleć że jeszcze do niedawna była to jedna z porządniejszych Szczecińskich firm :?


Post Wysłano: 31 paź 2009, 14:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 paź 2009, 14:43
Posty: 1
GG: 0

Wiec ja napisze co nieco o tej firmie , wiec tak norma nie możliwa do wyrobienia a jeśli chcesz jeździć na tempomacie po górach to o jakieś 8 litrów za mała , wiem bo jeździłem volvem sporo i wiem jak te auto pali Oczywiście płacisz za przepały ze swoich ale po kosztach zakupu ropy coś poniżej 3 zł .Zapomnij o tym ze firma zapłaci Ci badania lekarskie lub inne wydatki firmowe płacisz ze swoich ! Limit na telefon wychodzi 3 minuty dziennie rozmowy Ja średnio z spedycja rozmawiam 5-6 minut dziennie , wiec place ze swoich za 2 zł za minute . Jeżdżą 2 Tyg w trasę jak dodasz do tego koszty własnego telefonu do rodziny , koszty zakupu pieczywa na uni i innych pierdołek typu toaleta albo obiad w restauracji to z takiej trasy na czysto możesz przywieść 500zł Czyli miesieczny zarobek zyjac jak normalny kierowca w trasie to okolo 1000zł po moich kalkulacjach więcej chcesz przywieść to nie myj się albo jedz twardy chleb lub jeździj bez hamowania bo hamowanie =strata Energi = przepał . Naprawde firmy nie polecam nikomu nawet wrogowi. Na bazie nie ma kierowcy co by powiedział ze dobra firma , mimo tego ze kiedys to była jedna z lepszych firm w zach pom . Mowiac krótko , obciazenia obciazenia i jeszcze raz obciazenia , Mimo tego ze masz placone od km nie mało To tylko na pogadance bo chlopaki dostaja czesto 2jke z przodu . Tragedia nikomu teraz tam nie polecam isc no chyba ze na praktyke jak juz nic nikt nie znajdzie


ps odebralem wyplate wyszlo mi 1840zł za miesiac pracy , oczywisice tyle u nich nie robilem , bo nie lubie robic za darmo . ale przeliczajac to co zrobilem przez ten okres co jezdzilem to bym tyle dostał za miesiac pracy


Post Wysłano: 20 lis 2010, 18:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 lis 2010, 18:00
Posty: 3
GG: 0
Samochód: 4864839

Witam
Czy ktoś mógłby się odnieść do kolegi z postu powyżej?
Cytuj:
Wiec ja napisze co nieco o tej firmie , wiec tak norma nie możliwa do wyrobienia....
Właśnie wkręcam się do tej firmy i chciałbym wiedzieć o co tu chodzi?
Na rozmowie, dowiedziałem się, że jeśli tylko chcesz, można wykręcić średnią zarobków w Polsce w tym zawodzie. Czyli 4,5 + podstawa. Od znajomych wiem, że tak wychodziło w tej firmie. Przy 4 tyg pracy, wydaje mi się to normą. Pytanie: czy się da? Czy się nie da? Czy norma ok 32 l na 100km to faktycznie taki problem? Wiem, że włoskie góry z pełnym ładunkiem, to wyzwanie, ale czy się nie da? Jeździłem na innym sprzęcie i nie koniecznie z taką blokadą na spalanie.... Za badania lekarskie i inne uprawnienia już żadna firma nie chce oddawać, to raczej norma w RP. Czy faktycznie pozostaje nam tylko jazda po UK? żeby zarobić na chleb?
Szerokości!


Post Wysłano: 20 lis 2010, 19:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Cytuj:
Właśnie wkręcam się do tej firmy i chciałbym wiedzieć o co tu chodzi?
Wkręcasz się? Wkręca, to się do dobrej firmy po czyjejś rekomendacji. Dostać się do BFC (na plandeki), to żaden wyczyn. Tam raczej biorą wszystkich chętnych z uprawnieniami. Z resztą, sam fakt, że non stop się ogłaszają już daje do myślenia. Ale każdy ma swój rozum.


Post Wysłano: 21 lis 2010, 16:04
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2136
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Post Wysłano: 22 lis 2010, 14:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 lis 2010, 18:00
Posty: 3
GG: 0
Samochód: 4864839

Cytuj:
Cytuj:
Właśnie wkręcam się do tej firmy i chciałbym wiedzieć o co tu chodzi?
Wkręcasz się? Wkręca, to się do dobrej firmy po czyjejś rekomendacji. Dostać się do BFC (na plandeki), to żaden wyczyn. Tam raczej biorą wszystkich chętnych z uprawnieniami. Z resztą, sam fakt, że non stop się ogłaszają już daje do myślenia. Ale każdy ma swój rozum.
Rozumiem,że nie do końca jest wszystko jasne, bo rotacja faktycznie jest... Z tym wkręcaniem, to troszkę się źle wyraziłem... Zachodu z tym nie było... Ale może więcej szczegółów, może jakieś rady? Opcji teraz nie ma za wiele. W PL wiadomo jak jest, jak prawo do dupy to i ludzi można doić.... Większość przewoźników z beneluxu ma filie w PL i też lepszych warunków nie zobaczysz... Nauczyli się zamieniać diety na kilometrówkę i tyle, do tego podstawa minimalna to na prawdę minimum...
Presja z każdej strony. Z jednej kilometry, z drugiej terminy, z trzeciej normy, a my po środku. Więc dobrą firmę znaleźć, to pojęcie względne. Tak czy siak, chcę u nich pojeździć.
Mam wątpliwości co do tych norm...
Powiedzcie, co oni wożą? O kasę nawet boję się zapytać. Stare wygi nic nie powiedzą, a prawda pewnie gdzieś po środku... Tak, czy siak, gdzieś trzeba pracować, a rekomendacja dobra sprawa, ale nie taka prosta...


Post Wysłano: 25 gru 2010, 17:00
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2136
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Post Wysłano: 13 lut 2011, 19:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 lis 2010, 18:00
Posty: 3
GG: 0
Samochód: 4864839

... no i teraz, jak już się wkręciłem, to myślę jak się wykręcić.
Zawsze można obiecać coś.... zastosować nie osiągalne wymagania i po sprawie. Rotacja jest, bo wystarczy chwilę pojeździć, żeby zobaczyć o co w tym chodzi... Jak już zostało powiedziane, normy obciążane.... nie ma opcji, standard. Spedycja wygodna dla firmy. Krótkie rejsy. Ciężko zrobić kilometry, a za kilometry (ponoć) płacą. Nigdy się nie dowiesz ile, za co itd. Często się czeka na ładunek. Powrót do kraju, to też problem. Auta zostają na trasie, problem z dojazdem... itd
Volva są w różnym stanie, kierowcy nie dbają, bo ciągle się zmieniają.... Warsztat robi co może, albo co im pozwolą... Ogólnie, NIE POLECAM ! A jeśli chodzi o kasę, to powiem tak: można wozić mleko do mleczarni i zarobić te same pieniądze co w tej "firmie".... która jeździ po unii.
Powiedzą Wam, żeby nie rozmawiać ze starymi kierowcami, nie czytać opinii w necie itd. Wszystko złe, co tu piszą to prawda. Szkoda, bo potencjał jest, są tylko złe zasady. Jak tak dalej pójdzie, to .... w Szczecinie zniknie kolejna zdezelowana, nie uczciwa firma. Szkoda, bo kupa ludzi tam pracuje. Ludzi trzeba szanować. A jak nie..........
Nie dajcie się. Co byście nie usłyszeli na rozmowie, to podzielcie to na 5... Zastanówcie się i poszukajcie innej firmy.
Szanowne BFC, wiem, że tu zaglądacie, przykro mi....
CIAO...


Post Wysłano: 30 lip 2011, 13:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2011, 17:48
Posty: 108
GG: 13985591
Samochód: MAN TGX 18.440 XLX / Lancia Thesis
Lokalizacja: Warszawa

Obrazek

_________________
Jestem odpowiedzialny za to co powiedziałem, nie za to jak to zrozumiałeś.
Pozdrawiam Piotrek ;)


Post Wysłano: 12 sie 2011, 16:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 sie 2007, 16:47
Posty: 10

Witam.
Niedwano miałem się zatrudnić w tej firmie ale dałem radę dojść tylko do bramy dalej już się nie odważyłem słysząc od ludzi co to za firma jak traktują kierowców i ich za byle co obciążają .
Chwilke porozmawiałem z jednym kierowcą i stwierdziłem że dziękuję jezdzić za te pieniądze tu na miejscu więcej zarobię i jestem codziennie w domu.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: