Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 08 gru 2008, 20:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 gru 2007, 0:07
Posty: 42
Samochód: MERCEDES

Zdaje Ci się kolego; :wink: Jest duża grupa osób w BFC którzy chcieli tylko latać na PL i to dosyć spora grupa :wink:

PS.Co do numeru 15 to jeździł nim mój tata jeszcze na PL jak się przyjmował to dostał właśnie ten numer :]


Post Wysłano: 09 gru 2008, 20:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sty 2008, 21:06
Posty: 96
GG: 0
Samochód: Volvo

Czy w takim razie to Volvo które masz w avatarze to właśnie nr 15? bo widze że takie starawe a twój tato ma najnowszy full wypas :D


Post Wysłano: 09 gru 2008, 21:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 wrz 2008, 19:00
Posty: 37
GG: 0
Samochód: Scania R 420
Lokalizacja: 10 Pancerna z WSC

Bywając w Hamburgu często widziałem na Veddlu kierowców z tej firmy czekających na robote :)


Post Wysłano: 09 gru 2008, 22:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 gru 2007, 0:07
Posty: 42
Samochód: MERCEDES

Nie to zdjęcie w awatarze to jest numer 85 to volvo mój tata z serwisu odbierał i miało zaledwie 8 km najechane :wink: Marius ja też z Choszczna jestem :)


Post Wysłano: 09 gru 2008, 23:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sty 2008, 21:06
Posty: 96
GG: 0
Samochód: Volvo

hehe, no to się wygłupiłem :) Avatar taki mały, a zdjęcie było robione pod słońce, to pomyślałem sobie ze to któres ze starszych Volv :lol:


Post Wysłano: 10 gru 2008, 21:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 gru 2008, 20:58
Posty: 31
Samochód: Alfa

Cześc mobilki, bardzo jestem zainteresowany tą firmą i chciałbym o niej coś więcej wiedzieć, jakie zarobki, jaki system pracy, czy jazda zgodnie z tacho i w ogóle jaka atmosfera w BFC panuje? Chwalą sobie chłopaki?


Post Wysłano: 12 gru 2008, 11:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sty 2008, 21:06
Posty: 96
GG: 0
Samochód: Volvo

Kolego Młody_Kierowca, ja nie wiem zbyt wiele co do zarobków, ale z tego co wiem to rotacja kierowców jest mała i chłopaki chwalą sobie, z Choszczna pracuje conajmniej dwóch kierowców na szmaciorach (po polsce) i co weekend ich widze autami pod domem :) A co do zarobków to może Martin się wypowie bo jego tata jeździ w BFC


Post Wysłano: 12 gru 2008, 16:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 gru 2007, 0:07
Posty: 42
Samochód: MERCEDES

Niestety już nie jeździ :? Mój tata od poniedziałku w Quatro jeździ :]


Post Wysłano: 12 gru 2008, 19:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sty 2008, 21:06
Posty: 96
GG: 0
Samochód: Volvo

A :) Quatro widywałem czasami na trasie, na co twój tata poszedł? Na tandema czy normalnie na ciągnik? A swoją drogą czemu odszedł z BFC?


Post Wysłano: 13 gru 2008, 0:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 gru 2007, 0:07
Posty: 42
Samochód: MERCEDES

Na zwykły ciągnik..Co do odejścia jak wiadomo każdemu zawsze coś nie pasuje :]


Ostatnio zmieniony 13 gru 2008, 12:17 przez eRKaZet, łącznie zmieniany 1 raz.
Proszę zakończyć OT, bo w przeciwnym razie posypią się ostrzeżenia.


Post Wysłano: 14 gru 2008, 20:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2008, 23:39
Posty: 58
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Cześc mobilki, bardzo jestem zainteresowany tą firmą i chciałbym o niej coś więcej wiedzieć, jakie zarobki, jaki system pracy, czy jazda zgodnie z tacho i w ogóle jaka atmosfera w BFC panuje? Chwalą sobie chłopaki?
Jeżeli zaczynasz bez doświadczenia, to pewnie dostaniesz umęczonego konia i będziesz ciągał naczepy na terenie portu. :/

_________________
SCANIA Mój drugi dom


Post Wysłano: 15 gru 2008, 21:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 maja 2007, 15:12
Posty: 155
GG: 9058783
Samochód: Scania
Lokalizacja: Międzyzdroje

Cytuj:
Cytuj:
Cześc mobilki, bardzo jestem zainteresowany tą firmą i chciałbym o niej coś więcej wiedzieć, jakie zarobki, jaki system pracy, czy jazda zgodnie z tacho i w ogóle jaka atmosfera w BFC panuje? Chwalą sobie chłopaki?
Jeżeli zaczynasz bez doświadczenia, to pewnie dostaniesz umęczonego konia i będziesz ciągał naczepy na terenie portu. :/
Ale chyba lepszej szkoły, w opanowaniu zestawu nie ma niż jazda po porcie/zakładzie ciągając naczepy.

_________________
"B" - 19.05.2008
"C" - 29.09.2008
"C+E" - 07.01.2009
CPC - 21.12.2009


Post Wysłano: 02 lut 2009, 20:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sty 2008, 21:06
Posty: 96
GG: 0
Samochód: Volvo

Obrazek


Post Wysłano: 02 lut 2009, 23:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 gru 2007, 0:07
Posty: 42
Samochód: MERCEDES

Widziałem tą fotkę na Europe Karte :) fajna fotka :P ale to nie to co kiedyś.Teraz jest straszna lipa z opowiadań kierowców :(


Post Wysłano: 03 lut 2009, 22:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sty 2008, 21:06
Posty: 96
GG: 0
Samochód: Volvo

A słyszeliście coś że BFC mają zamiar kupić 70 używanych składów z upadłego ostatnio Seaportu i CargoService?


Post Wysłano: 03 lut 2009, 23:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 gru 2007, 0:07
Posty: 42
Samochód: MERCEDES

Kolego o tym to możesz zapomnieć.Oni się ledwo co trzymają na rynku.Trzyma ich to że mają BSC czyli kontenery :P Słyszałem że odeszła spedytorka,zabrała im wszystkie kontakty z firmami na Hiszpanie.Podobno jest taka lipa że masakra :( za czasów jak mój tata tam jeździł to było wszystko unormowane.Teraz to na Polsce chłopaki po 4 dni na załadunek czekają.A co do aut po byłym seaport to nie ma mowy :) Tata jeździ teraz w QUATRO i wszystkie Euro3 wymieniają po byłym seaport na Euro5 :) Czekaja aż tamci wszystko unormują :P


Post Wysłano: 04 lut 2009, 13:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lut 2009, 11:54
Posty: 4
GG: 0

Chłopcze nie wiem skąd masz takie informacje o BFC, ale wiele z nich jest na wyrost. Kontenery to jest Balticon, a nie jak piszesz BSC. Spedytorka która odeszła juz jakis czas temu specjalizowała się w kierunkach południowych, czyli Włochach, a nie Hiszpanii.

pozdro


Post Wysłano: 04 lut 2009, 16:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 gru 2007, 0:07
Posty: 42
Samochód: MERCEDES

Chyba chodzi Ci o inną:) bo były 2.Tam tyle teraz tych spedytorek było że chyba nie znasz aktualności o BFC. BSC było jak mój tata jeździł:) więc wiesz.wszystko się mogło zmienić.Z kontenerami to się zgodzę.bo chłopaki mają robotę i będą mieli bo mają tą kontenerownie.Ale co do chłopaków z firankami i zwykłymi "szmatami" to się nie zgodzę.Zatrzymaj chłopaków albo może i jeździsz i Ci pasuje zarabianie po 2,500 na PL nawet nie całe. Bo nie którym to pasuje.


Post Wysłano: 04 lut 2009, 20:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lut 2009, 11:54
Posty: 4
GG: 0

Kolego wiem, o którą spedytorkę mi chodzi i w dalszym ciągu bronie swojego zdania. BSC od zawsze zamowało się nawozami, a Balticon kontenerami. Wiem to, ponieważ tam całkiem niedawno pracowałem, jeździłem na krajówce, międzynarodówce i na kontenerach też i to dość długo, więc pewnie znam się z twoim ojcem (swoją drogą możesz napisać jak ma na imie).


Post Wysłano: 04 lut 2009, 23:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 gru 2007, 0:07
Posty: 42
Samochód: MERCEDES

:lol:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: