Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 24 sty 2013, 19:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 paź 2012, 14:46
Posty: 6
Samochód: VW Passat B5

Jesteśmy międzynarodową grupą,
oferując transport i logistykę
Rozwiązania na kontynencie europejskim.

Od 1980 roku nasza grupa specjalizuje się w rynku transportu towarów wrażliwych czasu - pole, w którym jesteśmy obecnie liderem na rynku Skandynawia .

Oprócz głównej siedziby grupy w Greve, poza Kopenhagą, Kim Johansen Transport Group posiada oddziały w czterech krajach europejskich. Są to Francja, Norwegia, Estonia i Polska.

Grupy dywizji we Francji (Paryż, Charles de Gaulle Airport) i Norwegii (Oslo, Gardermoen Airport) są rozmieszczone tak, że możemy obsługiwać naszych głównych klientów w możliwie najlepszy sposób.

kim-johansen.dk

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e0b ... 370f3.html

Mamy pytanie? Czy jest może ktoś na forum, kto u nich jeździ i powie jaka aktualnie panuje sytuacja w firmie?


Ostatnio zmieniony 24 sty 2013, 23:52 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Zmieniona nazwa tematu. Proszę nie pisać Caps-em.


Post Wysłano: 05 mar 2013, 18:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 cze 2012, 15:31
Posty: 43

nie jezdzilem ale chcialem. dostalem emaila z propozycja pracy i juz nie chce tam jezdzic.
System jest 8/3 Zwracaja koszt przelotu/przejazdu za paliwo, promy, mosty. Max 6 razy w ciagu roku.

Auta jezdza 24/7 (mniej wiecej). Zjezdza sie nie na parking tylko pod kwatery/pokoje (prywatne od Kima, zabierasz swoje rzeczy i auto przejmuje inny kierowca. Wykrecasz pauze i pakujesz sie do auta ktore ktos zostawil.
Umowa estońska. Nie ma podstawy i diety. Masz 51 euro za kazdy dzien pracujacy. Za pauzy 32e.
Jesli lecisz samolotem to odbieraja cie z lotniska. W pokojach jest kuchenka gazowa, lozko, prad, internet, prysznic.

Z opini w internecie wyczytalem ze nie jest zle, duzo rumunow, ukraincow i bulgarów.

Osobiście wolałbym jezdzic u Polaka, miec swoje auto, czesciej w domu i tak samo zarobie, wiec nie jestem zainteresowany.
Wedlug mnie firma jest nastawiona na zatrudnianie taniej sily roboczej ze wschodnich krajow.


Post Wysłano: 05 mar 2013, 18:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

W Duńskich firmach tak jest, że olej w aucie nie stygnie. Tam do jednego auta przydzielone jest 4 kierowców. Latają w podwójnych obsadach i zmieniają się co chwilę. Nic dziwnego że auta ze Skandynawii mają większe roczne przebiegi niż te z dojczów :)


Post Wysłano: 05 mar 2013, 18:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 cze 2012, 15:31
Posty: 43

to ze dziennie inne auto to mi nie przeszkadza, ale wolalbym codziennie wracac i spac w Greve w swoim mieszkaniu/pokoju (nawet moglbym oplacac) ale nie za marne 50euro (jak na skandynawskie warunki nie jest to duzo). niz latac z torbami po calej europie.


Post Wysłano: 05 mar 2013, 18:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 cze 2012, 15:35
Posty: 27
GG: 8998106
Samochód: VW
Lokalizacja: Rzeszów/Leżajsk

jojo a masz jakis numer do nich? Próbowałem się kilka razy do nich dodzwonić i nie dało rady?:/


Post Wysłano: 05 mar 2013, 19:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 cze 2012, 15:31
Posty: 43

ja pisalem emaila (na stronie jest kontakt). Pisalem chyba w styczniu, zapomnialem juz o tym i dzisiaj odpisali. Ale z tego co wiem to wysylaja hurtowo emaile do pewnej grupy osob bo poza mna zaproszenie dostalo jeszcze 14 innych osob. (bylo widac do kogo wysylali email). Mam dobra prace wiec nie spieszy mi sie z szukaniem


Post Wysłano: 05 mar 2013, 19:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 cze 2012, 15:35
Posty: 27
GG: 8998106
Samochód: VW
Lokalizacja: Rzeszów/Leżajsk

Czyli skontaktowac sie z nimi telefonicznie jest pewnie nie osiagnalne? Probowalem dzwonic na te numery co sa wlasnie podane na stronie i ni cholera nie idzie.. tez wyslalem do nich meila i cisza..


Post Wysłano: 05 mar 2013, 19:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 cze 2012, 15:31
Posty: 43

na pw wyslalem Ci tresc jaka od nich dostalem


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: