Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 15 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 23 lut 2007, 21:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 cze 2006, 13:06
Posty: 21
Lokalizacja: Skawina

Spedycja Krajowa i Międzynarodowa Andros II jest firmą posiadającą kilkunastoletni staż w realizacji usług transportowych. Realizujemy kompleksowe usługi przewozowe. Nasza oferta zawiera zarówno transport drobnicowy, jak i przewóz towarów wysokogabarytowych i bardzo ciężkich.

Posiadamy nowoczesny tabor - 22 ciągniki siodłowe wraz z naczepami o ładowności 24 ton i długości 13,60 m. Pozwala on nam oferować pełny zakres usług transportowych na terenie całej Europy.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji 365 dni w roku – gwarantujemy najkrótsze terminy dostaw i bardzo korzystne ceny.

Realizując przewóz Państwa towarów zapewniamy pełne ubezpieczenie OC Przewoźnika. Ponadto towary przewożone są pod osłoną Karnetu TIR. Dzięki temu możecie Państwo powierzyć nam swoje towary bez zbędnych obaw i z gwarancją dotarcia do celu w wyznaczonym czasie.

Zapewniamy o solidności w realizacji Państwa zlecenia.


http://www.andros.tir.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lut 2007, 17:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lis 2006, 12:57
Posty: 32
Lokalizacja: Oświęcim

Wrzuce kilka fotek :mrgreen:


ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lut 2007, 19:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 16:29
Posty: 89
Lokalizacja: :::SZCZECIN:::

Mayer twój tata tam pracuje. Mógłbyś się z nami podzielic z nami na temat warunków pracy, zjazdy itp.?


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lut 2007, 19:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lis 2006, 12:57
Posty: 32
Lokalizacja: Oświęcim

Jesli tak bardzo chcecie :mrgreen: Warunki Pracy sa przyzwoite. Moj tata pracuje tam 7 rok i jak narazie nie narzeka. W domu jest prawie w kazdy weekend. Czasami sie zdarzy ze nie przyjedzie ale zadko. Praca mu odpowiada. Jezdzi pod lajkonikiem. Glownie Francja bo chlodnia ale trafia sie tez czasami wlochy(teraz pojechal do wloszech). Jeszcze cos chcecie wiedziec :?: Pytajcie.


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lut 2007, 19:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 lut 2006, 18:24
Posty: 28
Lokalizacja: SLU Lubliniec

O właśnie mayer37 mam pytanie: gdzie Twója tata się ładuje jak mówisz, że jeździ pod lajkonikiem :?: Firma wygląda dość ciekawie ale jechałem miesiąc temu przez Skawine obok bazy Androsa a tam chyba z 15 aut na placu. Tak wyszło akurat czy nie mają za bardzo roboty :?:
Pozdro


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lut 2007, 19:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lis 2006, 12:57
Posty: 32
Lokalizacja: Oświęcim

Ladunki maja. Jesli to byl weekend to wszystko stoi, ale tez dlatego ze duza czesc kierowcow jest z okolicy Krakowa, Skawiny. Owszem czasami sie zdarzy ze stoisz w domu 2-3 dni ale to tez zadko. A jak stoisz to wiesz kiedy dostaniesz ladunek i nie musisz czekac nie wiadomo ile. Ladunki bierze z Lajkonika ze Skawiny


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lut 2007, 20:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sie 2006, 17:09
Posty: 159
Lokalizacja: RYPIN

Kiedyś na temat kierowcy z tej firmy w PT był artykuł , oczywiscie chodziło tu o odznaczenie nagrodą IRU .

_________________
BEZ GWIAZDY NIE MA JAZDY...


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lut 2007, 22:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 lut 2006, 18:24
Posty: 28
Lokalizacja: SLU Lubliniec

Dzieki za info.. To akurat było w tygodniu ale jak mówisz że się zdaża to spoko... A z tym ładowaniem to tak myślałem. Trochę tych firm tam objeździłem lajkonik, bahlsen w Myślenicach i Krakowie..


Post Wysłano: 18 lut 2008, 23:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 lis 2007, 23:12
Posty: 29
Lokalizacja: Manchester UK

Andros jezdzi do UK ...dzisiaj minąłem się z gościem ...białe Magnum ..jechał z Trafford Park [ Manchester - 9 zjazd na M 60 ].....kierowca był już w wieku "lekko biblijnym" ;) ..ale radził sobie po lewej stronie .....

_________________
Robert Mc'r


Post Wysłano: 19 lut 2008, 17:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 18:40
Posty: 85
Lokalizacja: Oświęcim

Kolego Seba-Driver ten artykuł był właśnie o Tacie Mayer-a. Jeśli masz ten nr. PT to moge prosić o skana?

_________________
Koniec z busiarstwem czas na TIRowanie ;]


Post Wysłano: 21 lut 2008, 12:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lis 2006, 12:57
Posty: 32
Lokalizacja: Oświęcim

ANDROS czesto lata na UK. Są to raczej plandeki chociaż chłodnie tez się zdażają. Wiekszość kierowców jest jak to nazwałeś w "wieku biblijnym" i radzą sobie :] SEBA-driver Jeśli masz ten numer to bardzo bym prosił o skana :wink:


Post Wysłano: 23 lut 2008, 13:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 18:40
Posty: 85
Lokalizacja: Oświęcim

Firma dobrze mi znana wiec daje narazie jedną fotke:
Obrazek

_________________
Koniec z busiarstwem czas na TIRowanie ;]


Post Wysłano: 28 lut 2008, 16:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 cze 2006, 13:06
Posty: 21
Lokalizacja: Skawina

Z tego co zauważyłem to firma ANDROS II wzbogaciła się o dwa pojazdy renault magnum e-tech(już z tą nową atrapą) tylko że zastanawia mnie jedno bo czerwona magnumka ma czarne podszybie więc może to stary model i zmienili tylko atrapa,koło garażu stoi jeszcze jeden E-TECh ale uszkodzony o ile mi sie wydaje.


Post Wysłano: 27 lut 2011, 22:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2008, 21:54
Posty: 15
GG: 6936693
Samochód: --

Wiecie coś moze o tej firmie jak się teraz trzyma ? Są jakieś przyjęcia, jest szansa tam się wbić bez doświadczenia ?


Post Wysłano: 23 lis 2014, 11:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sie 2012, 13:57
Posty: 33

Wie ktoś może jak wygląda praca w tej firmie? Warunki, system pracy, pieniądze. Mayer37, twój tata dalej tam jeździ?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 15 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: