Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 20 lut 2007, 11:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 sty 2007, 18:53
Posty: 623
GG: 6032020
Lokalizacja: Czchów

Firma specjalizuje się w przewozach na kierunku Polska - Włochy - Polska.
Aktualnie dysponuje piętnastoma jednostkami transportowymi Renault Magnum i Renault Premium o ładowności do 24 ton, spełniającymi normy EUR 3 z przestrzenią ładunkową 90-100 m3.
Posiada dwa rodzaje pojazdów: mega i standard.
Dokonuje przewozu towarów całopojazdowych jak i częściowych, w zależności od ich specyfikacji.
Przewozy są realizowane zgodnie ze standardami obowiązującymi w krajach Unii Europejskiej tj. przepisami Konwencji CMR, AETR oraz TIR.
Wszystkie przewozy są ubezpieczone do wysokości 200 000,-USD.

Adres

Międzynarodowy Transport Drogowy
Wiesław Kaptur
PL 34-615 Słopnice, Słopnice 610
woj. małopolskie
kom.0-604-07-87-03

Biuro
Tel. /0-18/ 33-40-421; 33-40-423
Tel./fax. /0-18/ 33-40-422;
e-mail: w. kaptur@neostrada.pl
Timo COM: 048039

http://www.kaptur.com.pl

Nie ma tego za wiele ale jeszcze dodam cos od siebie :wink: firma stawia razcej na nowy sprzet, spelniajacy coraz to wyzsze normy spalin, dowodem tego sa juz jezdzace dwa zestawy z norma Euro5 (Renaul Magnum), pozostale jednostki to Euro3 :wink: z tego co sie dowiedzialem wkrotce maja dolaczyc do floty trzy kolejne jednoski z norma Euro5, ale jaki model... to narazie tajemnica :lol:


ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 21 lut 2007, 18:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 kwie 2006, 18:42
Posty: 227
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA

Siedziba firmy jest koło Limanowej, eksplatuja same Renaulty na początku były same białe Magnumki które parkowały koło domu właściciela teraz rośnie tabor, autek przybywa i to coraz nowsze:):) często śmigają Zakopianką wracając do domciu.
:):)

_________________
Mój uśmiech jest bezcenny za wszystkie inne zapłacisz kartą VISA :):)
>>>>V8POWER<<<<
MOC JEST BOGIEM PRĘDKOŚĆ NAŁOGIEM QUATTRO ZABAWĄ A TURBO PODSTAWĄ


Tytuł:
Post Wysłano: 21 lut 2007, 19:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Firme znam, bo praktycznie z mojego podwórka. Podczas ostatnich wakacji widziałem wiele aut z tej firmy, głownie w Austrii. Bardzo charakterystyczne sa te spoilery na dachach w Magnumkach (na zdjeciach to w białej i niebieskiej).

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Tytuł:
Post Wysłano: 31 lip 2007, 19:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lut 2006, 15:58
Posty: 107

hmm dawniej kaptur mniej więcej mógł sie porównywać do pasyka, a teraz jak pasyk poszedł w górę...???? jak zmienia fury to tylko na nowe MAGNUM-DXI, nówki naczepy KOGEL, no i jeszcze wykupił PKS limanowa...

_________________
RENAULT Magnum RULES !!! !!! !!!

Polecam główną strone RENAULT Magnum: http://www.newmagnum.com/magnum_pl.htm
http://www.renault-trucks.pl/magnum-veg ... ml?lang=pl


Tytuł:
Post Wysłano: 20 sie 2007, 19:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 sty 2007, 18:53
Posty: 623
GG: 6032020
Lokalizacja: Czchów

Cytuj:
Jednak do Pasyka mu jeszcze troszeczke brakuje:)
hmm... i powiem ci kolego ze lepiej jest miec mniej i panowac nad wszystkim niz miec duzo i coraz wiecej i stopniowo tracic kontrole nad calym zapleczem, zarowno transportowym jak i formalnym :? co za duzo to nie zdrowo 8) Kaptur po prostu chce panowac nad tym co ma, nie liczy sie ilosc taboru a jakosc swiadczonych uslug :wink: pozr :P


Tytuł:
Post Wysłano: 20 sie 2007, 21:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2006, 21:14
Posty: 99
Samochód: Renault Magnum 460 DXI E5
Lokalizacja: Poznań

Bardzo ładne zestawy jeżdżą w tej firmie - przynajmniej mi się podobają :wink: Jak pierwszy raz jechałem do Włoch, w 1998 roku, to na autostradzie w Niemczech właśnie w kierunku na Italię pamiętam jak dziś leciała biała Magnumka AE ze srebrną plandeką od Kaptura. Normalnie pewnie bym nie zapamiętał, ale nazwisko dosyć charakterystyczne, a auta z napisem POLAND na burcie nie były jeszcze tak liczne na zachodnich szosach jak teraz, więc tak mi to zapadło w pamięci, tym bardziej, że było to moje ukochane Renault Magnum, które w tym czasie wśród naszych firm też nie było jeszcze tak popularne jak teraz. Taki był mój pierwszy kontakt z firmą Kaptur, a teraz widzę już same nowiutkie pojazdy u nich jeżdżą, ale nadal z Renault 8)

_________________
POLSKA--->NORWEGIA--->POLSKA
POLSKA---> SZWECJA --->POLSKA

Renault Trucks


Tytuł:
Post Wysłano: 21 sie 2007, 11:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 lip 2007, 17:39
Posty: 258
GG: 8732157
Samochód: srebrny
Lokalizacja: KaLIfornia

Firma też z moich okolic :P Co duzo moge powiedzieć. Niedawno jak wracałem z Limanowej u Uchacza stało bodajze 5 DXi i Route Kaptura. Pięknie to wygląda.

A co do tego, że ma Renówki. To zauważcie, że wszystkie firmy z powiatu Limanowskiego najliczniej ma Renault w swojej flocie. Ciekawe czemu :P Niektórzy krytykują Renówki, że to auta do niczego. A południowe firmy swiadczą o wszystkim :D


Tytuł:
Post Wysłano: 21 sie 2007, 17:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lut 2006, 15:58
Posty: 107

Co prawda nie liczyłem, ale wydaje mi sie ze mickowiec bedzie miał tyle samo volv co magnumek;)
Cytuj:
A co do tego, że ma Renówki. To zauważcie, że wszystkie firmy z powiatu Limanowskiego najliczniej ma Renault w swojej flocie.
hehe ja juz dawno dzawno o tym pisałem, tylko na innym forum! to goście a raczej przeciwnicy renówek odrazu zaczeli krytykowac itp... itd... (ale mniejsze z tym) ja lubie renówki, a jak komuś coś nie pasuje to jego sprawa ;))
W naszym powiecie to tylko drzyzga ma scanie i chyba 1 volvo i miał dafa przerabianego z anglika. Aha jeszcze widziałem jak ciągnął starszego fh-acza na naczepie uchacza, pewnie wyremontuje i sprzeda bo nie sądze żeby jeździł starym volvem...

_________________
RENAULT Magnum RULES !!! !!! !!!

Polecam główną strone RENAULT Magnum: http://www.newmagnum.com/magnum_pl.htm
http://www.renault-trucks.pl/magnum-veg ... ml?lang=pl


Tytuł:
Post Wysłano: 17 wrz 2007, 11:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 sty 2007, 18:53
Posty: 623
GG: 6032020
Lokalizacja: Czchów

no i bum 8) flota firmy powiekszyla sie o kolejna zdobycz :wink: tym razem Renault Magnum, co do mocy silnika i wyposazenia sie nie wypowiadam, gdyz jeszcze nie widzialem :roll: z pewnego zrodla wersja z salonem zamiast dolnego lozka i podobno skrzynia w automacie :wink: pozdr.


Tytuł:
Post Wysłano: 17 wrz 2007, 14:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 wrz 2006, 20:14
Posty: 37
GG: 0

Też słyszałem, że nowa magnumka doszła. Nie wiesz czy to jest w euro 5 ??
Jak będziesz miał jakieś fotki to wrzuć.
Pozdro i jeszcze raz dzięki za pizze :p


Ostatnio zmieniony 13 cze 2009, 23:37 przez Vince, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 17 wrz 2007, 17:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 sty 2007, 18:53
Posty: 623
GG: 6032020
Lokalizacja: Czchów

no wlasnie Grzesiek mi zapodal wiadomosc ze stoi na bazie nabytek, on nie wiedzial nic o niej, Marcin mowil ze jest w automacie i wersja salonowa zamiast dolnej leznaki 8) no i na duzych kolach :? wiecej sie dowiem jak sie kopne na baze :lol: ale mozna sie spodziewac ze jest to Euro5 :P co do pizzy matworth to nie bylo mowy zeby moglo byc inaczej :wink: taka tradycje juz mam ze jak ktos znajomy mnie odwiedza nad morzem, w ramach rewanzu dostaje ot to o czym wspomniales :lol: pozdr :arrow:


Tytuł:
Post Wysłano: 19 wrz 2007, 15:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 sty 2007, 18:53
Posty: 623
GG: 6032020
Lokalizacja: Czchów

no i mam nowe foty :lol: dzięki uprzejmości pana Wiesława Kaptura, właściciela firmy, mogłem zrobić zdjęcia nowego dziecka 8) oczywiście nie obyło się bez rozmowy na temat wszechstronnie związany z transportem :wink:

RENAULT MAGNUM 460DXi Euro 5 z automatyczną skrzynią biegów
Rok produkcji: 2007


Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek


pozdr :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 20 wrz 2007, 19:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 wrz 2006, 20:14
Posty: 37
GG: 0

Obrazek


Ostatnio zmieniony 11 sie 2008, 13:27 przez Vince, łącznie zmieniany 3 razy.

Tytuł:
Post Wysłano: 08 paź 2007, 11:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 sty 2007, 18:53
Posty: 623
GG: 6032020
Lokalizacja: Czchów

nom... kolejna wizyta na bazie MTD Kaptur i kilka niespodzianek :wink: mianowicie po pierwsze:

Renault Magnum 460 DXi E5 Automat wzbogacila sie o logo firmy oraz firanke KOGEL :P

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Po drugie: na bazie czeka na kolejne dziecko rowniez firanka KOGEL tyle ze w wersji mega :wink:
a podobno na tym nie koniec :twisted:

Obrazek Obrazek Obrazek


no i na koniec jeszcze 3 fotki :wink:

Obrazek Obrazek Obrazek


pozdr. sukerr :wink: :arrow:


Tytuł:
Post Wysłano: 09 paź 2007, 22:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 wrz 2006, 20:14
Posty: 37
GG: 0

Baza jest tylko jedna w Słopnicach. Aut jest 15, więc wszystkie się mieszczą na jednym placu.


Post Wysłano: 19 lut 2008, 14:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 sty 2007, 18:53
Posty: 623
GG: 6032020
Lokalizacja: Czchów

ehh.. witam po dluzszej przerwie :? sporo sie pozmienialo od czsau kiedy poraz ostatni wyswietlilem strone WC... temat odnawiam gdyz obiecalem kierowcy MTD Kaptur ze wrzuce na stronke jego fotke :wink: Józek - szerokosci dla ciebie 8)

Obrazek

pozostale fotki z placu :)

Obrazek Obrazek Obrazek


Post Wysłano: 13 lis 2009, 0:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

Odświeżam temat. Co tam u "Kaptura" słychać? :-)

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 25 lut 2010, 8:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 gru 2009, 23:19
Posty: 30
Samochód: Mercedes Benz Actros MPII 1844

Witam wszystkich.Chciałem się dowiedzieć jaka atmosfera panuje u KAPTURA.Jeśli by ktos znał odpowiedź to bardzo o nią proszę :mrgreen: POZDRAWIAM

_________________
" Moscow Express "
Smoleńsk -> Jarcewo -> Safonowo -> Wjazma -> Gagarin -> Możajsk -> MOSKWA!


Post Wysłano: 25 lut 2010, 12:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 sty 2007, 18:53
Posty: 623
GG: 6032020
Lokalizacja: Czchów

Cytuj:
Odświeżam temat. Co tam u "Kaptura" słychać? :-)
Jeżdżą chłopaki. Kółka nadal te same, czyli w 99% Włochy. Tabor nie powiększony, nie pomniejszony, rotacji z tego co wiem, nie ma. Także wychodzi na to, że źle nie jest.


Post Wysłano: 27 sty 2016, 13:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 wrz 2008, 16:36
Posty: 73
GG: 0
Samochód: Renault

Witam wszystkich. Dawno nie widziałem samochodów od Kaptura. Pamiętam, że marką jaka była preferowana w tej firmie było Renault. Ostatnio widziałem 3 samochody od nich i ku mojemu zdziwieniu nie było to Renault tylko DAF-y. Czyżby zmiana marki nastąpiła, czy takie pojedyncze egzemplarze?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: