Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 5 z 19 [ Posty: 380 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 719 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 03 kwie 2009, 12:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 wrz 2006, 23:43
Posty: 555
GG: 71830
Samochód: saicento z kratką
Lokalizacja: Bjalistoko

Cytuj:
Od Brodnicy, Wlatujesz do Grudziądza, kierunek obierasz Toruń DK 55, na wlocie jedno rondo, później szeroka dwa pasy w każdym kierunku przy osiedlu, kończy się osiedle, zaczyna las, droga też po dwa pasy tylko rozdzielona pasem zieleni, kręcisz w lewo jak miniesz wodociągi, będziesz widział Carrefour-a i Praktikera, cały czas prosto, rondo prosto, dolecisz do ORLEN-a, kręcisz w lewo ( objeżdżasz go)... jesteś na 55... lecisz prosto na toruń, stolno, wylatujesz z Grudziądza i setny kilometr drugi słupek przez tory w lewo, Tablica będzie Odział CELNY. Daj znać na PW.
Spasiba drug.
Na razie muszę znikać sprawy załatwiać. Odezwę się po południu z trasy już :)

_________________
DAS IS DER UBERFALL!!!!
Jestem w kółku różańcowym WC, dbam o ojczysty język polski.


Post Wysłano: 06 kwie 2009, 11:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2007, 15:41
Posty: 1066
Samochód: MAN TGX 18.440
Lokalizacja: Kraków

Gdy popada droga na centrum w Wojniczu to jedno wielkie bajoro, po za tym robiona kilka miesięcy temu a już są takie dziury, że nie jeden miskę olejową urwał.

Wczoraj mi tata opowiadał że w Wojniczu też strajki. Kierowca od nas z firmy miał rozładunek o 17, a wyjechał o 6 rano następnego dnia. Podobno jednym zestawem (biedronkowym) zastawili wjazd i nikogo nie wpuszczali.


Post Wysłano: 06 kwie 2009, 13:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 gru 2007, 20:08
Posty: 33
GG: 9380042
Samochód: DAF XF95
Lokalizacja: Brzesko

Kolego PrzemoBTC nie opowiadaj bajek!! Żadnego strajku nie było tylko pracy doszło w biedronce ponieważ zaczęli obsługiwać jeszcze parę punktów ze Śląska i dlatego było opóźnienie przyjmowaniu dostawców bo nie wyrabiali na wysyłke swoich sklepów!! Więcej zleceń teraz jest i nawet przyjęcia były do pracy!! Ew zwolnienia jak sie kierowcy stawiali! a teraz po TP jest ich dużo więc mają w czym przebierać!! a jazda dalej praktycznie 7 dni w tygodniu lub 1-2 doby pauzy w miesiącu!!
Co do drogi to masz absolutną racje!! Pourywane wachacze, misy i inne podzespoly - droga tragedia!! Jak coś się stanie to trzeba wezwać policje i fotki dobre do ubezpieczenia porobić!!


Post Wysłano: 08 kwie 2009, 8:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lip 2008, 20:53
Posty: 36
GG: 1

Szukam pracy myslalem o biedronce bo codziennie ich pod oknem u siebie widze wie ktos jak sie do nich dostac?? jestem z elblaga.

_________________
Świat jest piękny zza szyby szoferki , ale nikomu o tym nie opowiesz...


Post Wysłano: 08 kwie 2009, 8:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

To co widzisz to samochody z DC 7 czyli Grudziądz. To chyba nie wyda ;)

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 09 kwie 2009, 19:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 kwie 2009, 19:23
Posty: 3
GG: 0

interesuje mnie praca jako kierowca w biedronce jak mozna sie dostac?? gdzie trzeba sie zgłosic??i jakie sa zarobki??


Post Wysłano: 10 kwie 2009, 8:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 gru 2007, 20:08
Posty: 33
GG: 9380042
Samochód: DAF XF95
Lokalizacja: Brzesko

Kolego janvsz masz tu nr do Adama Olejniczka z firmy Euro Finance z DC Wojnicz : 600906558 lub 600906850 - dzwon raczej na ten 1... Od obcych nie odbiera wiec smsa mu najpierw napisz! Z tego co mi wiadomo od kolegi co pracuje u nich narazie miejsc nie ma ale dzwonić nie zaszkodzi!!
Zarobki najlepsze u nich!! 2950 + 150 niedziela i nie ma prawie wogóle obciążeń za paliwo jak u innych chyba ze ostro przegniesz!!


Post Wysłano: 12 kwie 2009, 11:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 kwie 2009, 19:23
Posty: 3
GG: 0

wielkie dzięki !!!!! a nie wiesz może jakie warunki trzeba spełnić żeby przyjeli i gdzie ta firma się mieści nie znasz jakiegoś adresu firmy


Post Wysłano: 12 kwie 2009, 12:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Cytuj:
wielkie dzięki !!!!! a nie wiesz może jakie warunki trzeba spełnić żeby przyjeli i gdzie ta firma się mieści nie znasz jakiegoś adresu firmy
Aktualne badania, kursy, oczywiście prawko i karta kierowcy mile widziane. Firma wabi sie EuroFinnance Piła ul. Towarowa chyba 13 jak dobrze pamiętam. Dzwoń do gościa którego podał DjFenixus on często jest w Wojniczu ugadacie sie na spotkanie to sie szczegółów dowiesz.

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 12 kwie 2009, 14:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 kwie 2009, 19:23
Posty: 3
GG: 0

to tylko przez ta firme sie da?? bo ja jestem ze slaska


Post Wysłano: 12 kwie 2009, 14:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

To masz bliżej siebie DC, Kąty Wrocławskie , Piekary Śląskie

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 12 kwie 2009, 19:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Ruda śląska, nie Piekary. :wink: DC jest zaraz przy DTŚ-ce

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 13 kwie 2009, 10:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

O właśnie. ;) A w Kątach to jest po PLUS-ie przejęte.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 08 lip 2009, 22:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 wrz 2008, 16:10
Posty: 45
GG: 6324074
Samochód: VOLVO FH

tak jak kiedyś obiecałem pare fotek z JMD Wyszków

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam


Post Wysłano: 27 lip 2009, 19:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lip 2009, 18:38
Posty: 391
GG: 5115038
Samochód: ładny
Lokalizacja: WLKP(PL)

Orientuje się ktoś jak jest w Wielkopolsce, czy przyjmują do pracy, gdzie ew. się zgłosić i czy są takie warunki, atmosfera jak koledzy wcześniej opisywali ?

_________________
Nightcrawler


Post Wysłano: 29 lip 2009, 20:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 kwie 2008, 19:21
Posty: 6
GG: 0

Witam
Koledzy mam do was pytanie jezeli juz bylo to sorki :oops:
Jaka jest praca na zestawie w biedrone?? chodzi mi o trasy w jakich godzinach sie jezdzi i jaka jest ogólnia robota.
Za odpowiedzi z góry dziekuje.
Pozdrawiam


Post Wysłano: 01 sie 2009, 13:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

Cytuj:
Witam
Koledzy mam do was pytanie jezeli juz bylo to sorki :oops:
Jaka jest praca na zestawie w biedrone?? chodzi mi o trasy w jakich godzinach sie jezdzi i jaka jest ogólnia robota.
Za odpowiedzi z góry dziekuje.
Pozdrawiam
Trasy są w miarę stałe - konkretne województwo/a, a nawet miasta. W trasie jest się w różnych godzinach, jesli np. rozładunek masz zaawizowany na godzinę 7.00, to wyjeżdżasz tak, żeby zdążyć. Kiedyś, gdy byłem w trasie z wujkiem, który jeździ w Biedronce Wyszków, to załadunek na magazynie JMD miał zaplanowany na 22.00, dostawa w Olsztynie była na 7, następnie miał do 13 wrócić do Wyszkowa, by postawić zestaw na załadunek. Z pracą nie jest źle, o ile trafi się na uczciwego pracodawcę. Wujek ma o tyle dobrze, że pracuje u swojego kuzyna, ale i tak czasami trzeba trochę nagiąć czas jazdy, by zdążyć na załadunek ustalony na konkretną godzinę - za duże spóźnienia są kary. Naczepy są zaplombowane, więc nie trzeba się zbytnio martwić o bezpieczeństwo ładunku - nasz zestaw stał całą noc na strzeżonym placu JMD, a w trasie nie zbytnio czasu na zatrzymywanie się na postoje. Przy rozładunkach w sklepach trzeba trochę się namęczyć. Zaczyna się już przy podjeździe do marketu - nieraz trzeba przejechać przez parking zawalony osobówkami lub cofnąć w wąską bramę, gdzie np. po jednej stronie stoi drzewo, a po drugiej kosze na śmieci. W starszych sklepach często nie ma rampy, więc winda w naczepie się przydaje. Kierowca na załadunku musi właściwie tylko obsługiwać windę, czasami trzeba pojeździć paleciakiem. Gdybyś miał więcej pytań, to postaram się odpowiedzieć.

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Post Wysłano: 01 sie 2009, 16:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 cze 2009, 17:48
Posty: 35
GG: 4545397
Samochód: scania 124L
Lokalizacja: Ruda Śląska

witam , a ma ktoś na namiary kogoś ze śląska co jeździ dla biedronki ?


Post Wysłano: 02 sie 2009, 0:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lip 2009, 18:38
Posty: 391
GG: 5115038
Samochód: ładny
Lokalizacja: WLKP(PL)

a może jakiś spis regionów, gdzie i do kogo można się zgłosić?
Mnie osobiście interesuje wielkopolska.

_________________
Nightcrawler


Post Wysłano: 02 sie 2009, 13:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 sty 2008, 20:45
Posty: 242
GG: 7448944
Lokalizacja: Lublin

Cytuj:
a może jakiś spis regionów, gdzie i do kogo można się zgłosić?
Mnie osobiście interesuje wielkopolska.

Popieram kolegę i proszę o spis.....


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 5 z 19 [ Posty: 380 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 719 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: