Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 11 lip 2014, 13:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lip 2014, 12:59
Posty: 1

Witam,
Czy ma ktoś może jakieś namiary na podwykonawców obsługujących CD Kostrzyn ?
Nazwy, telefon cokolwiek :-)


Post Wysłano: 17 lip 2015, 23:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 lip 2015, 23:18
Posty: 1

Mijałem dzisiaj na krajowej 94 w okolicach Trzciany zestaw z Biedronki i ciągnik był na rzeszowskich rejestracjach. Ma ktoś może jakieś informacje czy jakiś podwykonawca z Rzeszowa lub okolic podstawia tam swoje ciągniki ?


Post Wysłano: 18 lip 2015, 12:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Wojewodztwo pomorskie a szczegolnie trojmiasto obsluguje ktore CD? W Grudziadzu?


Post Wysłano: 18 lip 2015, 13:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 gru 2012, 23:01
Posty: 22

W Gdańsku na Kartuskiej jest magazyn Biedronki.


Post Wysłano: 29 maja 2016, 0:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:58
Posty: 449
Lokalizacja: OB

Odkopałem trochę... :D

podpowiecie może kto obsługuje Ostrów wlkp ? DC03 Skarbimierz?

jestem z Brzegu, niedawno zdalem CE, kto wie może się podłączę :D


Post Wysłano: 29 maja 2016, 0:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Albo Skarbimierz albo Kostrzyn. Ew. ESI

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 29 maja 2016, 9:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:58
Posty: 449
Lokalizacja: OB

Ok dzięki, próbuję sprawdzić gdzie nasi najdalej jeżdżą :D
Wiem że robią Mieroszów, kiedyś Szklarską robili , możę dalej robią , część Wrocławia i chyba dalej jak do Krapkowic się nie wypuszczają ;)

Chyba że jest "mapka" gdzie kto jeździ :lol:


Post Wysłano: 29 maja 2016, 10:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Cytuj:
Ok dzięki, próbuję sprawdzić gdzie nasi najdalej jeżdżą :D
Wiem że robią Mieroszów, kiedyś Szklarską robili , możę dalej robią , część Wrocławia i chyba dalej jak do Krapkowic się nie wypuszczają ;)

Chyba że jest "mapka" gdzie kto jeździ :lol:
Widziałem takowO na Centrum ;) może uda się "naruchac". Czekdysałt http://karierawjm.pl/wp-content/uploads ... 4x1024.jpg

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 29 maja 2016, 10:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2007, 15:41
Posty: 1066
Samochód: MAN TGX 18.440
Lokalizacja: Kraków

Cytuj:
Cytuj:
Ok dzięki, próbuję sprawdzić gdzie nasi najdalej jeżdżą :D
Wiem że robią Mieroszów, kiedyś Szklarską robili , możę dalej robią , część Wrocławia i chyba dalej jak do Krapkowic się nie wypuszczają ;)

Chyba że jest "mapka" gdzie kto jeździ :lol:
Widziałem takowO na Centrum ;) może uda się "naruchac". Czekdysałt http://karierawjm.pl/wp-content/uploads ... 4x1024.jpg
Trochę nie aktualne. Brakuje Biedronek w Krakowie i Dąbrowie G.


Post Wysłano: 29 maja 2016, 11:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Co zrobić. Sosnowiec ;) jak już.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 30 sty 2017, 0:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 sty 2017, 0:04
Posty: 3

Witam.

Dotychczas w Biedronce można było spotkać trzy typy naczep:

1xx - 22 palety
2xx - 27 palet
3xx - 32 palety

Ostatnio w zestawach z CD14 (Sieradz) zaczęła pojawiać się naczepa 4xx, spotkałem się też gdzieś "w Polsce" z naczepą 5xx

Czy ktoś z Szanownych Państwa może wyjaśnić, z czym jest związane wprowadzenie naczep z grup 4xx i 5xx?
Pozornie wyglądają one jak standardowe 32 paletowe.


Post Wysłano: 30 sty 2017, 0:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Numeruja je tylko. No bo to chyba i to chodzi. Kiedyś były numery 4 cyfrowe. Np. Grudziądz DC 7 , 22 palety, numer gruza : 7129
27 palet to np. 72..
33 - 73..


Teraz pewnie sobie to jakoś uproscili. Bo np. Sieradz DC14 to się robiło tych cyferek więcej.
5 to chyba DC Lubin.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 30 sty 2017, 11:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 sty 2017, 0:04
Posty: 3

Nie chodzi o pierwsze cyferki, bo te istotnie oznaczają numer DC, jest to jedna lub dwie cyferki ;) np. wspomniany Sieradz ma z przodu 14. Natomiast kolejna cyferka koduje typ naczepy w sposób o jakim wspomniałem powyżej.v

Przykładowo Sieradz 14101- DC nr 14( pierwsze dwie cyfry) 1 (naczepa 22 paletowa) 01 (kolejny numer naczepy w danym DC).
Z kolei przykładowo 14359- DC nr 14( pierwsze dwie cyfry) 3 (naczepa 32 paletowa) 59 (kolejny numer naczepy w danym DC)

Inaczej mówiąc, trzecia cyfra od prawej strony koduje pojemność paletową naczepy ;) i właśnie w tym kontekście było moje pytanie dotyczący pojawienia się naczep z cyframi 4 i 5, czego wcześniej nie było.


Post Wysłano: 30 sty 2017, 15:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 maja 2014, 17:45
Posty: 219
Samochód: Fiat Skoda
Lokalizacja: SRS

Przykładowo Sieradz 14101- DC nr 14( pierwsze dwie cyfry) 1 (naczepa 22 paletowa) 01 (kolejny numer naczepy w danym DC).
Z kolei przykładowo 14359- DC nr 14( pierwsze dwie cyfry) 3 (naczepa 32 paletowa) 59 (kolejny numer naczepy w danym DC)

Inaczej mówiąc, trzecia cyfra od prawej strony koduje pojemność paletową naczepy ;) i właśnie w tym kontekście było moje pytanie dotyczący pojawienia się naczep z cyframi 4 i 5, czego wcześniej nie było.[/quote]

To co napisałeś wszystko się zgadza, a co do tych naczep z cyframi 4 i 5 to są naczepy wynajęte na krótki okres. W Rudzie mieliśmy chyba ze 3 takie trzydziestki chłodnie przywiezione z EWT w Strykowie. Bodajże pod koniec września je dostaliśmy a teraz je oddali. Mamy też jedną firanę która wozi wszystkie paści ogólnie non food . Przywieziona jest z Lubartowa i jest własnością firmy gdzie pracuje i też ma numer od 4 . Nie wiem czemu tak to zrobili ale tak to wygląda na Rudzie DC 19

_________________
Kierowca z Biedronki , inni kierowcy patrzą na mnie z politowaniem :?


Post Wysłano: 30 sty 2017, 15:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:58
Posty: 449
Lokalizacja: OB

U nas (dc03) zostały tylko 3 27-ki , prawdopodobnie będą wymienione na krótkie ;)
Chodzi ci o cyfre 4/5 po kodzie centrum? Ciekawe..


Post Wysłano: 30 sty 2017, 16:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 maja 2014, 17:45
Posty: 219
Samochód: Fiat Skoda
Lokalizacja: SRS

Na Rudzie DC 19 27 niema , na starej DC 04 były chyba ze dwie i to przez jakiś czas.
Chyba o to mu chodzi . U nas tak było 3 chłodnie białe po biedronkowe nawet jedna czy dwie były po dc 03 i jedna plandeka numery miały 401- 404 bez 19 z przodu.Po co, na co, nie wiem :roll: mogę tylko przypuszczać ze dodatkowe jak więcej roboty.

_________________
Kierowca z Biedronki , inni kierowcy patrzą na mnie z politowaniem :?


Post Wysłano: 31 sty 2017, 11:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 sty 2017, 0:04
Posty: 3

Cytuj:
Przykładowo Sieradz 14101- DC nr 14( pierwsze dwie cyfry) 1 (naczepa 22 paletowa) 01 (kolejny numer naczepy w danym DC).
Z kolei przykładowo 14359- DC nr 14( pierwsze dwie cyfry) 3 (naczepa 32 paletowa) 59 (kolejny numer naczepy w danym DC)

Inaczej mówiąc, trzecia cyfra od prawej strony koduje pojemność paletową naczepy ;) i właśnie w tym kontekście było moje pytanie dotyczący pojawienia się naczep z cyframi 4 i 5, czego wcześniej nie było.

To co napisałeś wszystko się zgadza, a co do tych naczep z cyframi 4 i 5 to są naczepy wynajęte na krótki okres. W Rudzie mieliśmy chyba ze 3 takie trzydziestki chłodnie przywiezione z EWT w Strykowie. Bodajże pod koniec września je dostaliśmy a teraz je oddali. Mamy też jedną firanę która wozi wszystkie paści ogólnie non food . Przywieziona jest z Lubartowa i jest własnością firmy gdzie pracuje i też ma numer od 4 . Nie wiem czemu tak to zrobili ale tak to wygląda na Rudzie DC 19

Dzięki za odpowiedź ;) o to mi dokładnie chodziło, to wyjaśnia czemu te "4" i "5".


Post Wysłano: 03 lut 2017, 10:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 maja 2016, 14:14
Posty: 4

Siema. Orientuje się ktoś czy bez doświadczenia biorą do Rudy Śląskiej? Wiem że tam LKW jeździ i Pawlik złożyłem CV na bramie ale nie wiem czy czekać na telefon czy kołować inną robotę.


Post Wysłano: 03 lut 2017, 18:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 maja 2014, 17:45
Posty: 219
Samochód: Fiat Skoda
Lokalizacja: SRS

W LKW bez doświadczenia będzie ciężko spróbować nie zaszkodzi . U Pawlika masz większe szanse bo ma większy przemiał tam co chwila ktoś się zwalnia PD PE SZ to wszystko Pawlik, ale robota gorsza niż w LKW. Co do podania na bramie to daj sobie spokój . Na PW wyśle ci numer do dyspozytora z LKW pogadasz zobaczysz co ci powie on też obrabia Sosnowiec. Jeśli chodzi o Pawlika to maja biuro na Zabrzańskiej 22 dawne HPR , w tym biurowcu ostatnie piętro w lewo ostatnie drzwi po lewej, dyspozytor Jacek najlepiej jedz tam pogadaj zobaczysz co ci powie .

_________________
Kierowca z Biedronki , inni kierowcy patrzą na mnie z politowaniem :?


Post Wysłano: 11 kwie 2017, 14:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 mar 2017, 16:07
Posty: 23

jaki przewoźnik ma solówki w Rudzie Śląskiej?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: