Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 14 z 19 [ Posty: 380 ] Przejdź na stronę Poprzednia 112 13 14 15 1619 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 04 sie 2012, 21:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 gru 2010, 15:46
Posty: 7
GG: 0
Lokalizacja: Koszalin

Cytuj:
Cytuj:
2 kursy dziennie ? no to sie nie dziwie ze 3-jke ma z przodu... ogolnie to w domu jest gosciem.
Dwoma kursami dziennie w 99% przypadkow miescisz sie w czasie pracy...wiec nie bardzo wiem o co Ci chodzi.
Jesli jezdzi w pojedynczej obsadzie to musi targac dwie zmiany nocna i popoludniowa wiec z czasem jest wtedy kiepsko...chyba ze jezdzi w podwojnej to owszem sa dwa kursy zazwyczaj krotka i jedna dluga wiec tutaj masz racje zmiesci sie w czasie.


Post Wysłano: 05 sie 2012, 11:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 mar 2011, 18:26
Posty: 254
GG: 117176
Lokalizacja: Ire

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
2 kursy dziennie ? no to sie nie dziwie ze 3-jke ma z przodu... ogolnie to w domu jest gosciem.
Dwoma kursami dziennie w 99% przypadkow miescisz sie w czasie pracy...wiec nie bardzo wiem o co Ci chodzi.
Jesli jezdzi w pojedynczej obsadzie to musi targac dwie zmiany nocna i popoludniowa wiec z czasem jest wtedy kiepsko...chyba ze jezdzi w podwojnej to owszem sa dwa kursy zazwyczaj krotka i jedna dluga wiec tutaj masz racje zmiesci sie w czasie.
Nie rozumiem tego "chyba ze" - na ile sie zdarzylem zorientowac to wszystkie firmy majace tam samochody obsadzaja je dwoma a nawet trzema kierowcami, zeby auta jezdzily 24/24 a kierowcy miescili sie w czasie.


Post Wysłano: 05 sie 2012, 12:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 gru 2010, 15:46
Posty: 7
GG: 0
Lokalizacja: Koszalin

Widzisz a w Koszalinie kto chce to jezdzi w pojedynczej obsadzie na wlasne ryzyko 24/24 bo maja wtedy placone od km i nie maja stalej stawki wiec czym wiecej tras i wiecej km tym wiadomo wieksza pensja... , zreszta zanim u Nas sie Centrum rozkrecilo to Ojcec tez przez miesiac jezdzil sam wiec wiem troche jak to wygladalo.


Post Wysłano: 05 sie 2012, 15:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 mar 2011, 18:26
Posty: 254
GG: 117176
Lokalizacja: Ire

Cytuj:
Widzisz a w Koszalinie kto chce to jezdzi w pojedynczej obsadzie na wlasne ryzyko 24/24 bo maja wtedy placone od km i nie maja stalej stawki wiec czym wiecej tras i wiecej km tym wiadomo wieksza pensja... , zreszta zanim u Nas sie Centrum rozkrecilo to Ojcec tez przez miesiac jezdzil sam wiec wiem troche jak to wygladalo.
No ale chyba nie rozmawiamy o patologiach wsrod niektorych kierowcow? Ze ktos sie godzi na taka jazde to ... hmmm ... glupota i tyle.


Post Wysłano: 16 sie 2012, 14:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 gru 2009, 14:57
Posty: 27
GG: 0

Witam!
Mam pytanko odnośnie CD Wojnicz. Czy któryś z kolegów mógłby mi mniej więcej przybliżyć ogólną sytuację tam panującą jeśli chodzi o pracę w charakterze kierowcy? Chodzi głównie o obszar działania (długość tras), system pracy, system płac...itp. Byłbym również zainteresowany jakimś namiarem na dobrego przewoźnika stamtąd. Może być na PW. Z góry dziękuję.


Post Wysłano: 17 sie 2012, 7:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2007, 15:41
Posty: 1066
Samochód: MAN TGX 18.440
Lokalizacja: Kraków

Najdłuższą trasę to masz chyba na Lublin, obsługują na pewno małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie i lubelskie (nie wiem czy całe).


Post Wysłano: 17 sie 2012, 11:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Cytuj:
Najdłuższą trasę to masz chyba na Lublin, obsługują na pewno małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie i lubelskie (nie wiem czy całe).
Lublin ma Mszczonów. Podobnie jak i na pewno część woj. świętokrzyskiego - m.in. Ostrowiec Św.


Post Wysłano: 17 sie 2012, 13:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 gru 2009, 14:57
Posty: 27
GG: 0

A jak mniej więcej wygląda system pracy gdy na aucie jest dwóch kierowców? I czy zdarzają się jakieś nocki w aucie?


Post Wysłano: 17 sie 2012, 14:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 mar 2008, 23:29
Posty: 94
Samochód: W124
Lokalizacja: Grudziądz

Cytuj:
A jak mniej więcej wygląda system pracy gdy na aucie jest dwóch kierowców? I czy zdarzają się jakieś nocki w aucie?
W podwójnej wygląda to tak że jeden kierowca ma tydzień że jeździ w dzień , a 2 zmiennik jeździ w nocy - i tak na zmianę tydzień na dzień , 2 tydzień na noc.

A co do nocek w aucie , zdarza się tak że załadują auto w nocy , a rozładunek jest na godzinę 6 rano , i dojedzie pod biedronkę powiedzmy o 4 rano , to do 6 masz 2 godziny także można się zdrzemnąć , ale to też zależy od grafiku , bo zdarzają się nocne rozładunki ładują powiedzmy 23 a rozładunek jest na 2 w nocy wtedy z DC oprócz kwitów bierzesz klucz do biedronki , i na biedronkę przychodzi ochroniarz , sprawdza papiery , plombę , otwiera magazyn i rozładunek. I powrót na DC , rozładunek lodówek , śmieci i godzina 5 kierowca ma fajrant i wraca spokojnie do domku ;)

_________________
Zresztą też latasz to wiesz o co chodzi...
http://www.michalskitowski.pamietajmy.com.pl/ [*]


Post Wysłano: 18 sie 2012, 6:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 gru 2009, 14:57
Posty: 27
GG: 0

Dzięki za info. Macie może namiary na jakiegoś przewoźnika z Wojnicza, który szuka kierowców?


Post Wysłano: 18 sie 2012, 9:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 mar 2011, 15:14
Posty: 34
Samochód: ADR

Szukać paląco nie szukają, bo chętnych mają sporo na przód za 2700 miesięcznie. Nic jednak nie szkodzi by spróbować się przebić. Co do namiarów, aktualnych nie posiadam, ale najpewniejsze dostaniesz na bramie u ochrony.
Od siebie polecić mogę 'JE', nie mają źle, ale tam ekipa praktycznie się nie zmieniała (i chyba nadal tak jest). Słyszałem nastomiast dość dobre opinie o 'PI', podobno się rozrasta, ale nie sprawdzałem organoletpycznie.

Co do systemu jazd, już niejeden był tam testowany, kto wie co przyniesie przyszłość.


Post Wysłano: 19 sie 2012, 23:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 gru 2009, 14:57
Posty: 27
GG: 0

Dzięki serdeczne za info :D


Post Wysłano: 30 wrz 2012, 16:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 wrz 2012, 14:54
Posty: 2
Lokalizacja: Zabrze

Ma ktoś jakieś informacje odnośnie oddziału w Rudzie Śląskiej?
Głownie chodzi mi o przewoźnikow, nazwy, namiary, będę wdzięczny za pomoc 8)


Post Wysłano: 10 paź 2012, 21:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 sie 2008, 20:52
Posty: 164
GG: 7644644
Samochód: Renault Premium DCi
Lokalizacja: Mikołajów [TKA]

Auto od Kalinowskiego na rozładunku. Biedronka, Busko Zdrój.
Obrazek

_________________
"...a niepodzielnie królującą elitę stanowią świętokrzyscy patelniarze..."


Post Wysłano: 21 sty 2013, 20:22
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1724
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Jak tam jest z jazdą.Ile dni się jeździ i ile wolnego później jest ?


Post Wysłano: 21 sty 2013, 20:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 kwie 2012, 22:41
Posty: 82
GG: 19442150
Samochód: Mercedes ML 400 CDI
Lokalizacja: Wyszków

Cytuj:
Jak tam jest z jazdą.Ile dni się jeździ i ile wolnego później jest ?
W JMD Wyszków jeździsz cały tydzień bez wolnego. W ciągu tygodnia masz jakieś tam przerwy między załadunkami.

_________________
Nie ważne czym jeździsz, nie ważne gdzie jeździsz ,ważne ,że robisz to co lubisz. :)


Post Wysłano: 21 sty 2013, 20:52
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1724
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Lipa trochę źe nawet weekendy trzeba jechać.W weekend teź tak od rana wyjazdy ? Po południu teź są załadunki ?


Post Wysłano: 21 sty 2013, 22:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 cze 2007, 12:28
Posty: 261
Lokalizacja: Głogów

Jeżeli bym chciał pójść z bratem na podwójną, nie byłoby problemu? Często widuje w podwójnej, stąd moje pytanie.


Post Wysłano: 21 sty 2013, 22:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 kwie 2012, 22:41
Posty: 82
GG: 19442150
Samochód: Mercedes ML 400 CDI
Lokalizacja: Wyszków

Cytuj:
Lipa trochę źe nawet weekendy trzeba jechać.W weekend teź tak od rana wyjazdy ? Po południu teź są załadunki ?
No w DC Wyszków tak, całodobowo załadunki są.
Cytuj:
Jeżeli bym chciał pójść z bratem na podwójną, nie byłoby problemu? Często widuje w podwójnej, stąd moje pytanie.
No mi sie wydaje ,ze tak. Ale to z szefem trzeba zagadac. A skąd jestes ?

_________________
Nie ważne czym jeździsz, nie ważne gdzie jeździsz ,ważne ,że robisz to co lubisz. :)


Post Wysłano: 21 sty 2013, 22:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 cze 2007, 12:28
Posty: 261
Lokalizacja: Głogów

Głogów, czyli JMD Lubin


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 14 z 19 [ Posty: 380 ] Przejdź na stronę Poprzednia 112 13 14 15 1619 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: