Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 10 wrz 2008, 11:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 wrz 2008, 19:01
Posty: 4
GG: 5798533
Samochód: jest;)

Chodz na Wojnicz :D:D:D heeh ;)


Post Wysłano: 10 wrz 2008, 14:22

Tygry, jak coś to napisz do mnie na PW to dam Ci namiary.


Post Wysłano: 15 wrz 2008, 10:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 wrz 2008, 9:51
Posty: 4
GG: 0
Samochód: TO

I cotam Jester w trasie jesteś czy co ????
czekam na namiary :)


Post Wysłano: 21 mar 2009, 21:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Kumpel (ex. zmiennik) opowiadał mi że ostatnio na Stokę w Wojniczu przybyła plaga transpołudniowców z pytaniami o robotę. Normalna stawka w stonce to było 2500 na renke + dopłata za sobotni drugi kurs i niedziele. TPowcy stwierdzili że bedą jeździć za 2 i pół koła a weekendy gratis, jeden przewoźnik wywalił coś koło 10 "starych" kiermanów i wziął TP-owców.

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 21 mar 2009, 21:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Skąd ja to znam.. W poprzedniej firmie taty też takie sytuacje były, również (a w zasadzie głównie) z kierowcami z TP. Przyjeżdżali busem, i na siłę próbowali się wkręcić do roboty, zaniżając stawki jakie otrzymywali kierowcy...

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 21 mar 2009, 21:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

No na początku wydawało mi się to dziwne, ale taka pogawędka z jednym, drugim, trzecim kumplem ze stonki i wszyscy to samo mówili więc raczej nie ściema.

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 24 mar 2009, 12:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 gru 2007, 20:08
Posty: 33
GG: 9380042
Samochód: DAF XF95
Lokalizacja: Brzesko

Witam!!
Widze że na STONCE rozbrzmiewa temat....
Powiem że najlepszym tekstem jaki słyszałem to jak "szef" Jędrzejczyk rzucił: ja sobie wybieram takich pracowników co się nie odzywają i najlepiej młodych żeby nie mieli dużo do powiedzenia a nie jak w Euro Finnance(jeden z przewozników) co im strajk zrobili" sytuacja z biura o oznaczeniu 007(bo tam sprawy wielkiej wagi) odnośnie stawek i przeliczników - do tego...
chyba naj mniej kombinująca tam firma to EURO FINNANCE które nie ma jakiejś chorej normy paliwowej choć czasem można upomnienie zgarnąć!


POZDRAWIAM!!


Post Wysłano: 24 mar 2009, 12:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Cytuj:
Witam!!
Widze że na STONCE rozbrzmiewa temat....
Powiem że najlepszym tekstem jaki słyszałem to jak "szef" Jędrzejczyk rzucił: ja sobie wybieram takich pracowników co się nie odzywają i najlepiej młodych żeby nie mieli dużo do powiedzenia a nie jak w Euro Finnance(jeden z przewozników) co im strajk zrobili" sytuacja z biura o oznaczeniu 007(bo tam sprawy wielkiej wagi) odnośnie stawek i przeliczników - do tego...
chyba naj mniej kombinująca tam firma to EURO FINNANCE które nie ma jakiejś chorej normy paliwowej choć czasem można upomnienie zgarnąć!


POZDRAWIAM!!
Dokładnie to Jędrzejczyk zwolnił chłopaków.
Czyżby kolego u Kalinowskiego jeździł???

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 25 mar 2009, 13:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 gru 2007, 20:08
Posty: 33
GG: 9380042
Samochód: DAF XF95
Lokalizacja: Brzesko

Tak Kolego - jeździłem swojego czasu w biedronce nie tak dawno temu pod KALINKA - i z tego co słyszałem dookoła to wszędzie było przeciętnie ale najlepiej u KALINKI - co do JĘDRZEJCZYKA to wole się nie wypowiadać bo nie będę wulgaryzmów używał(tylko taki mi przychodzą) - DO DZIŚ PAMIĘTAM DOSKONALE ICH WYPŁATE NA STOŁÓWCE NA KTÓREJ CHŁOPAKI MIELI POUCINANE PO 300PLN ZA NORME PALIWOWĄ - a przecież na biedronce cienkie paliwo i auta nie maja regularnych przeglądów!! Jednemu nawet za telefon firmowy obcieli 30PLN i powiedzieli bo dzwonił z błachymi problemami!! - CHYBA NP TAKIMI ŻE OLEJ CIEKNIE Z AUTA-PRZECIEŻ TO NORMA


Post Wysłano: 25 mar 2009, 21:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

KALINKA :lol: dobre, dobre, widzisz kolego DjFenixus też to przerabiałem przez pewien czas, tylko że wtedy to jeszcze w Solius-ie mieli podobnie jak u Euro, stare dobre stonkowe czasy. Tych pozostałych to szkoda wspominać, jak chłopaki zapierd@@ali 24 na dobe i dalej było źle :evil: . Ale musze przyznać że znaczna większość chłopaków była w porządku. P.S. Harnaś dalej się buja u Kalinki???

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 27 mar 2009, 11:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 gru 2007, 20:08
Posty: 33
GG: 9380042
Samochód: DAF XF95
Lokalizacja: Brzesko

Tak Harnaś dalej śmiga - za moich czasów też się już zapierdzielało świątek,piątek i niedziela-w grudniu miałem tylko 1 dzień wolny!! ja współczuje chłopakom na solówkach!! oni to z auta nie wysiadają! - fakt Solius też był troche Crazy!!Zazwyczaj długa i ciężka naczepa a do tego hardcore-wa norma tylko po to zeby maxymalizować zyski kosztem KIEROWCY...U Kalinki źle nie było tylko Olej dawał w du....e że na ostatnią chwile zlecenia pisał...


P.S - CZY KTOŚ WIE COŚ O NORMALNEJ PRACY??okolice brzesko tarnów


Post Wysłano: 27 mar 2009, 19:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Oj z tym Olejem to było rożnie, najlepsze motywy jak o .22 przysłał mi es-a że mam Bychawe o 1 rano i wiele wiele innych. Ja jeszcze jeździłem za całkiem starych czasów co czasem w soboty były poranne kursy, najpóźniejszy wyjazd coś koło 12 chyba, a niedziele tylko przed świętami. Chodzi ci o solówki "JA9xx" to pewnie nie musze ci wspominać o latających krążkach :/ .

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 28 mar 2009, 11:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 gru 2007, 20:08
Posty: 33
GG: 9380042
Samochód: DAF XF95
Lokalizacja: Brzesko

Nic nie musisz na prawdę mówić!! Tyle tylko słyszałem - ' zrobie te 3 kursy i będę miał chwile odpoczynku' 3 kursy pod rząd 1 po 2 - BOŻE DAJ MI KROPLI!!


Post Wysłano: 29 mar 2009, 1:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 mar 2009, 21:50
Posty: 2
GG: 0

Hej!! wie ktoś czy w JMD wojnicz potrzebują kierowcy na solówki?? mógłby ktoś dać jakieś namiary na przewoźnika do którego możnaby się zwrócić z pytaniem o prace?/ z góry dz.


Post Wysłano: 29 mar 2009, 10:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Cytuj:
w JMD wojnicz potrzebują kierowcy na solówki??
Odpowiem tak od serca: nie potrzebują kierowców tylko idiotów typu 24/7. A tak osobiście to nie radził bym iść tam na solówki. Założe sie że DjFenixus potwierdzi moje słowa.

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 29 mar 2009, 13:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 mar 2009, 21:50
Posty: 2
GG: 0

Takie czasy , że trzeba tyrać albo bruk , nie ma łatwo gdzieś trzeba iść , mogę tylko na solówkę :wink: . Ma ktoś jakieś namiary tel. do przewoźnika który byłby skłonny przyjąćnowego na solówkę , jeżeli jest w ogóle taki


Post Wysłano: 29 mar 2009, 20:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 wrz 2008, 16:10
Posty: 45
GG: 6324074
Samochód: VOLVO FH

tata bardzo czesto jest w JMD Wyszków. Odbiera z tamtąt uszkodzone palety do naprawy. Zawsze bez kolejki tylko prosto sie leci pod ta hale na końcu palcu. Jak znajdę czas zeby sie tam przejechac to cykne i wstawie pare fotek. Zestawy maja naprawdę bajeczne i cały czas wyjezdzaja i wjerzdzają widocznie interes sie kreci :D


Post Wysłano: 29 mar 2009, 22:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 gru 2007, 20:08
Posty: 33
GG: 9380042
Samochód: DAF XF95
Lokalizacja: Brzesko

Oczywiście że się zgodzę że solówki w biedronce to rzeź niewiniątek!! a jeśli ktoś szuka kontaktu o prace to na ochronie przy bramie są wszyscy przewoźnicy wraz z numerami telefonu - kolega który szuka pracy na C niech sobie uświadomi że będzie pracował za 1500PLN na rękę wraz z normą na paliwo a i gościem w domq będzie...niebawem rodzina też będzie się zastanawiać czy czasem gościem w domq nie jest a nie GOSPODARZEN.. lepiej kolego EMAXYM poszukaj pracy w jakiejś piekarni bo zarobisz troszke mniej a twoja rodzina będzie cię pamiętać!! POZDRAWIAM I WSPÓŁCZUJE WSZYSTKIM OD JACKIEWICZA (czy JACYKIEWICZA-nie pamiętam!!)


Post Wysłano: 03 kwie 2009, 12:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 wrz 2006, 23:43
Posty: 555
GG: 71830
Samochód: saicento z kratką
Lokalizacja: Bjalistoko

Przepraszam, że w tym wątku, ale nie chcę zakładać nowego.
Potrzebuję dokładniejszych namiarów na magazyny Stonki w Białym Borze k. Grudziądza.
Wylatuję wieczorem, a na papierach mam tylko "JMD Biały Bór".
Jechać będę od Brodnicy, Radzynia Chełmińskiego wojewódzką (Chyba, że są tam jakieś ograniczenia i ktoś zna lepszy dojazd od Brodnicy)

Pozdrawiam...

_________________
DAS IS DER UBERFALL!!!!
Jestem w kółku różańcowym WC, dbam o ojczysty język polski.


Post Wysłano: 03 kwie 2009, 12:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Od Brodnicy, Wlatujesz do Grudziądza, kierunek obierasz Toruń DK 55, na wlocie jedno rondo, później szeroka dwa pasy w każdym kierunku przy osiedlu, kończy się osiedle, zaczyna las, droga też po dwa pasy tylko rozdzielona pasem zieleni, kręcisz w lewo jak miniesz wodociągi, będziesz widział Carrefour-a i Praktikera, cały czas prosto, rondo prosto, dolecisz do ORLEN-a, kręcisz w lewo ( objeżdżasz go)... jesteś na 55... lecisz prosto na toruń, stolno, wylatujesz z Grudziądza i setny kilometr drugi słupek przez tory w lewo, Tablica będzie Odział CELNY. Daj znać na PW.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: