Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł: Bury, Lublin
Post Wysłano: 10 lut 2007, 19:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

O FIRMIE

Nasza firma jest obecna na rynku od 10 lat. W tym czasie wypracowaliśmy sobie pozycję jednego z największych i najprężniej rozwijających się dystrybutorów świeżych owoców i warzyw. Kierujemy się zasadą, że dobro klienta jest najważniejsze i dlatego nasza marka jest kojarzona z wysoką jakością i rzetelnością, a nasi klienci mają do nas zaufanie.

Dzięki wynikom finansowym osiągniętym przez naszą firmę w 2003 roku znaleźliśmy się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm, a specjalistyczny magazyn Puls Biznesu przyznał nam tytuł Gazeli Biznesu. W rankingu tego magazynu, w województwie lubelskim uplasowaliśmy się na pierwszym miejscu, zaś w ogólnopolskim na trzydziestym pierwszym.

Oferujemy towar bezpośrednio importowany od wiodących producentów z Hiszpanii, Włoch, Grecji, RPA, krajów Ameryki Południowej, republik byłej Jugosławii oraz Węgier. Dzięki temu nasze owoce i warzywa są najwyższej jakości. Nasza firma zajmuje się także eksportem na rynki innych krajów, głównie są to: Ukraina, Białoruś, republiki byłej Jugosławii, Rumunia, Słowacja, Węgry, Bułgaria i Mołdawia. Nadal też poszukujemy i pozyskujemy nowych kontrahentów i poszerzamy listę dostawców i odbiorców w nowych krajach.

Rozwijamy naszą sieć dystrybucyjną i sprawiamy, że nasza marka staje się coraz bardziej dostępna. Obecnie posiadamy punkty sprzedaży w Elizówce koło Lublina - tu też mieści się siedziba firmy, w Rzeszowie oraz w Zamościu gdzie posiadamy dojrzewalnię bananów, magazyny chłodnicze oraz skład celny. W najbliższych planach mamy dalszą rozbudowę.

Dbamy również o kompleksowość, szybkość i profesjonalizm obsługi naszych klientów - którymi są głównie odbiorcy hurtowi, supermarkety i sklepy - zapewniamy więc specjalistyczny transport oferowanych przez nas towarów.

OFERTA

ZAKRES NASZEJ DZIAŁALNOŚCI:
- import owoców i warzyw
- export rodzimych płodów rolnych
- handel hurtowy i detaliczny
- nowoczesna dojrzewalnia bananów
- specjalistyczny transport chłodniczy
- ponad 2,5 tys. m2 powierzchni magazynowych
- skład celny

W związku z intensywnym rozwojem naszej spółki poszukujemy firm z kraju i zagranicy, które pragnęłyby nawiązać z nami korzystną współpracę. Nasza specjalność to świeże owoce i warzywa.

KLIENCI

Naszymi klientami są zarówno odbiorcy hurtowi jak i właściciele sklepów. Firma Bury rozszerzyła swoją działalność o kompleksowe zaopatrzenie sieci sklepów Aldik, Stokrotka, PSS Społem, Groszek i E.Leclerc.

http://www.bury.pl

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 10 lut 2007, 19:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 maja 2006, 14:56
Posty: 34
Lokalizacja: Lublin

Widziałem ze ostatnio ze dokupili pare statkow Scanie Toplin 470 i chyba chłodnie schmitza. Wczesniej widziałem jeszcze Volva FH. Jak ktos wie ile maja duzych składow niech napisze ?Jestem ciekaw jak daleko lataja na wschod?

_________________
MISIEK


Tytuł:
Post Wysłano: 11 lut 2007, 12:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 sty 2007, 18:45
Posty: 49
Lokalizacja: Nałęczów

Cytuj:
Jak ktos wie ile maja duzych składow niech napisze ?
Za bardzo nie wiem ile mają, ale moge powiedzieć co od nich widziałem:
Canter, FL-ka, stary Actros i stary eFHacz obydwie solówki, a z zestawów FH stare i nowe, oraz trzy R-ki.
Kilka fotek gdzieś kiedyś znalezionych:
Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 14 lut 2007, 19:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1310
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Wydaje mi się, że w takich firmach jak tak jest najlepsza robota. Transport na potrzeby własne, dbają o sprzęt i nie ma takiego wyścigu jak w firmach ściśle transportowych, a maszyny śliczne mają.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Tytuł:
Post Wysłano: 14 lut 2007, 20:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Nie wiecie, czy ta firma jako sprzedawca owoców i warzywa posiada transport na potrzeby własne, czy też na licencji?


Tytuł:
Post Wysłano: 14 lut 2007, 22:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lip 2006, 19:32
Posty: 201
GG: 3602137

Cytuj:
OFERTA

ZAKRES NASZEJ DZIAŁALNOŚCI:
- import owoców i warzyw
- export rodzimych płodów rolnych
- handel hurtowy i detaliczny
- nowoczesna dojrzewalnia bananów
- specjalistyczny transport chłodniczy
- ponad 2,5 tys. m2 powierzchni magazynowych
- skład celny

_________________
lepiej mieć brzuch od piwa,niż garb od roboty


Tytuł:
Post Wysłano: 26 kwie 2007, 20:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 kwie 2007, 19:58
Posty: 3
Lokalizacja: Zamośc

a ja dodam pare fotek bo mam.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Dla porownania auto wygladalo poprzednio tak jak ten z lewej

Obrazek


Mam nadzieje ze sie spodobają. Ja moge sie na nie godzinami patrzec:)


Tytuł:
Post Wysłano: 28 kwie 2007, 14:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Z tego co mi wiadomo nowe samochody lataja na zachod po owoce czy warzywa. Pozniej przepinaja naczepy i starsze sprzety czyli Volva FH12 jada na wschod.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 29 kwie 2007, 8:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 maja 2006, 10:10
Posty: 46
Lokalizacja: Wrocław/Tresigallo (FE) Włochy

Bardzo ładne te R-ki 8) Chyba wyspecjalizowali się w transporcie na wschód.
Cytuj:
Z tego co mi wiadomo nowe samochody lataja na zachod po owoce czy warzywa. Pozniej przepinaja naczepy i starsze sprzety czyli Volva FH12 jada na wschod.
To oni jadą gdzieś bardziej na zachód niż Polska??

_________________
Zapraszam was http://www.photoblog.pl/italliandragon
Fratelli Galassini Autotrasporti Fan


Tytuł:
Post Wysłano: 29 kwie 2007, 13:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 cze 2006, 11:21
Posty: 85
Lokalizacja: Zamość/Sitaniec

Ehh najdalej na zachód śmigają bodajże do portugali.


Tytuł:
Post Wysłano: 02 maja 2007, 14:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Ja chcialbym sie dowiedziec czy lataja w podwojnych i jak jest ze zjazdami do domu. Aha i czy tak jak napisalem wczesniej ze nowsze wozy na zachod, pozniej przepinka i starsze na wschod. Ta wiadomosc dotarla do mnie mozna powiedziec z plotek dlatego pytam czy tak jest naprawde.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 03 maja 2007, 11:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 kwie 2007, 19:58
Posty: 3
Lokalizacja: Zamośc

Możliwe że się zdarzało przepinać z nowych na stare i potem na wschód ale to tylko sporadycznie. Zazwyczaj te same auta jadą z ładunkiem od załadunku do rozładunku. A u Burego to tylko w duecie się lata. Hmmm a zjazdy. nie ma reguły, na zachód trzeba nie więcej niż 7 dni ale jak wschód dorzucą to trochę się przedłuża.

A skoro inni się śmieją to widocznie zazdroszczą pasji. Bo to naprawdę miło popatrzeć. A tych światełek nie ma aż tak wiele żeby się w oczy rzucał. I wydaje mi się że nie tylko ja tak uważam.


Tytuł:
Post Wysłano: 18 wrz 2007, 16:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Widzialem ze Bury powieksza swoj tabor o Dafy. Odebral kilka LF no a wczoraj widzialem piekna 105 SSC w zielonym kolorze. Chyba nawet dokladnie w takim samym jak Dafy z Blizniaka wozace Kubusia. Z tego co sie nie myle silnik to 460 KM. A na serwisie Dafa stoi jeszcze kilka nowych 105 w SSC. Ciekawe czy to dla Burego????

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 22 wrz 2007, 10:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2007, 22:48
Posty: 42
Lokalizacja: jestem?

Znalazłem an innym forum zdjęcia tych Dafów.
http://www.ziomkitrucks.fora.pl/bury-t1248-15.html


Tytuł:
Post Wysłano: 22 wrz 2007, 10:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 22:55
Posty: 527

Wydaje mi się, że firma ma siedzibę gdzieś niedaleko ul. Metalurgicznej w Lublinie, to prawda?


Tytuł:
Post Wysłano: 22 wrz 2007, 11:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Dokladnie takiego Dafa widzialem juz na trasie a wczesniej jeszcze jak te kilka stalo przy serwisie Dafa. Co do bazy firmy to niestety kolego nie wiem gdzie dokladnie stacjonuja. Na stronce pisze ze na Melgiewskiej. A Melgiewska i Metarulgiczna to obok siebie.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lis 2007, 14:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Szczerze mówiąc ładnie prezentuje się flota firmy , a wszczegolności ten zielony DAF 105.460 SSC na żywo jeszcze ładniej.

DAF 105.460 SSC :arrow:
Obrazek

SCANIA R TOPLINE[/b] :arrow:
Obrazek

(C) http://www.speditions-lkw.de

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Post Wysłano: 21 sie 2008, 5:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 15:09
Posty: 241
GG: 9740107
Samochód: Volvo V40
Lokalizacja: Glina [WOT]

Obrazek

_________________
Canon PowerShot A530
Skype:eldamiano3


Post Wysłano: 19 wrz 2008, 16:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 mar 2006, 0:33
Posty: 295
GG: 0
Lokalizacja: z nienacka

Obrazek
Slovenskie Nove Mesto, wtorek popołudniu :)


Post Wysłano: 28 paź 2009, 14:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 paź 2009, 13:40
Posty: 32
Samochód: volvo fmX 460
Lokalizacja: Lublin

Na razie nie chcą zatrudniać, swoją drogą bury tydzień temu wziął do testów MAN-a TGX w full opcji zaraz dodam fotke bo mam swoich ludzi ;)

dodane:
Obrazek

Proszę świeża fotka bodajże z tamtego piątku :) robione fonem ale jak byście chcieli to załatwie więcej :)


Ostatnio zmieniony 28 paź 2009, 15:29 przez regan, łącznie zmieniany 2 razy.
"Zabrania się pisania postów jeden po drugim w tym samym temacie; w przypadku, gdy nie ma kolejnego postu napisanego przez innego Użytkownika, jest on zobowiązany dodać nową treść do swojego wcześniej napisanego postu poprzez funkcję "Edytuj


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: