Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 27 gru 2006, 17:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lis 2006, 17:52
Posty: 161
Lokalizacja: Knyszyn->(Podlasie)<-Poland

O firmie

Firma Adampol S.A. prowadzi działalność w zakresie międzynarodowego i krajowego transportu samochodów. Wykorzystujemy do tego celu własne pojazdy, a także współpracujemy z wieloma podwykonawcami, realizując zamówienia spedycyjne.

Posiadamy bogate zaplecze logistyczne, w skład którego wchodzą między innymi warsztaty naprawcze, place przeładunkowe oraz stale rozbudowywany i modernizowany tabor transporterów.

Po kilkunastu latach działalności na rynku usług transportowych możemy pochwalić się profesjonalną i doświadczoną kadrą oraz zapleczem logistycznym i technicznym.

Nasze codzienne doświadczenia i stałe doskonalenie się zaowocowały powstaniem sprawnego systemu realizacji zadań transportowych. Świadczy o tym zaufanie, jakim obdarzają nas Klienci, wśród których można znaleźć wiele renomowanych firm krajowych i zagranicznych.
więcej na stronie :arrow: http://www.adampolsa.com.pl/
może macie jakieś fotki ich zestawów to z góry podziekował :wink:

_________________
Obiekt mego pożądania -Renault Magnum Vega!!!


"Zamiast szukać winnych jak najdalej od siebie wystarczy spojrzeć w lustro i zacząć poprawę od najtrudniejszej osoby: samego siebie."-Cyryl


Tytuł:
Post Wysłano: 27 gru 2006, 17:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Znowu ktoś mi sprzątnał temat sprzed nosa.
Tata mojej bardzo dobrej koleżanki u nich jeździ.Postaram sie z nim pogadac, zrobic foty jego Dafa ;)


Tytuł:
Post Wysłano: 27 gru 2006, 17:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lis 2006, 17:52
Posty: 161
Lokalizacja: Knyszyn->(Podlasie)<-Poland

właśnie fader mojego kumpla też tam smigał :wink: mysle że jest to bardzo ciekawa firma :) wiele o niej słyszałem od tego ziomka :wink:

_________________
Obiekt mego pożądania -Renault Magnum Vega!!!


"Zamiast szukać winnych jak najdalej od siebie wystarczy spojrzeć w lustro i zacząć poprawę od najtrudniejszej osoby: samego siebie."-Cyryl


Tytuł:
Post Wysłano: 27 gru 2006, 17:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Jak ładnie pogadam z Martą to sie wszystko załatwi ;) Może sie nawet przejade z panem Tatą ;) z tego co wiem to jeździ Dafem 95xf, pewnie niskim, jak to w lawetach.Zaraz sie wywiem czegoś wiecej. The power of SmS


Tytuł:
Post Wysłano: 27 gru 2006, 19:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1308
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Widziałe parę razy ich zestawy. Często śmigają w małych konwojach po kilka, kilkanaście sztuk. Z tego co pamiętam to chyba na mercedesach też jeźdżą.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Tytuł:
Post Wysłano: 27 gru 2006, 21:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lis 2006, 17:52
Posty: 161
Lokalizacja: Knyszyn->(Podlasie)<-Poland

tak zgadza się jeżdżą najczęściej w kilka zestawików :wink: kumpel mojego wujaszka jeżdzi w tej firmie to raz se latem siedzieli na piwie a on właśnie wybierał sie w trase to miał ze sobą bagaż jakby wybierał sie na biegun :wink: firma ta mieści sie w Białymstoku :) jeżdżą po całej Europie i Wschodzie :wink: jak wyżej jest napisane maja własne warsztaty i każdy kierowca robi swego Trucka sam :) ojciec mego ziomka jeżdził na Mercu :wink: naprawde fajna firma i ciekawa robota na tych lawetach :wink:

_________________
Obiekt mego pożądania -Renault Magnum Vega!!!


"Zamiast szukać winnych jak najdalej od siebie wystarczy spojrzeć w lustro i zacząć poprawę od najtrudniejszej osoby: samego siebie."-Cyryl


Tytuł:
Post Wysłano: 05 sty 2007, 22:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 lis 2006, 19:53
Posty: 136
GG: 4086911
Lokalizacja: Opoczno

Widziałem tez pare razy ciezarówki z tej firmy. Ładnie sie prezentuja :) Ludzie sie czesto oglądaja za takimi lawetami ktore wioza nowe samochody. Ale kierowca ma ciezko bo mała kabina. :( Napewno kierowca nie moze stanac z takimi sprzetami na jakims parkingu w lasku :?


Tytuł:
Post Wysłano: 19 mar 2007, 14:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lis 2006, 17:52
Posty: 161
Lokalizacja: Knyszyn->(Podlasie)<-Poland

Nie wiem co sie stało ,ale przez rondo ,które mijam codziennie idąc do szkoły ,teraz przejeżdza co 5 minut jeden zestaw z Adampolu. :) Dzisiaj wracałem ze szkoły to mijały mnie 2 zestawiki.No i jednemu udało mi sie zrobić fotki. :) Oby jak najdłużej w takiej ilości śmigały przez te rondo, bo mam na co popatrzeć .Oto moje fotki:
Obrazek

Obrazek

_________________
Obiekt mego pożądania -Renault Magnum Vega!!!


"Zamiast szukać winnych jak najdalej od siebie wystarczy spojrzeć w lustro i zacząć poprawę od najtrudniejszej osoby: samego siebie."-Cyryl


Tytuł:
Post Wysłano: 19 mar 2007, 19:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Swego czasu wiele aut z tej firmy krecilo sie w Brzesku (przejazdem). Raz widziałem tylko Actrosa MP2 a tak to stare SK. Wydaje mi sie ze szanujaca sie firma nie powinna miec az tak starych pojazdow. Dodam jeszcze ze wszystkie byly koloru zielonego.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Tytuł:
Post Wysłano: 08 sty 2008, 20:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2007, 22:25
Posty: 18
GG: 0

...


Ostatnio zmieniony 12 sty 2009, 17:35 przez f-2000, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 08 sty 2008, 21:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 kwie 2006, 22:34
Posty: 246
GG: 9590680
Samochód: Żółty
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Cytuj:
Takie male pytanie jak tam jest z zaladunkiem kto tam laduje auta kierowca?
Oczywiscie, a kto inny :?: :wink: I musze Ci kolego powiedziec ze jest z tym o wiele wiecej roboty niz w przypadku np. plandeki, bo kazde auto musisz spiac pasami, pozakladc kliny, ustawic lawete... Krotko mowiac nie ma lekko :wink:

_________________
Już odlatuję, wszystko mi jedno gdzie...
Niech ktoś spróbuje na chmurze złapać mnie!


Post Wysłano: 13 sty 2008, 16:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2007, 19:05
Posty: 56
GG: 0
Lokalizacja: Pyrlandia

Często można ich spotkać w Swarzędzu jak się na STS-ie ładują. Z tego co pamiętam to zazwyczaj białe premiumki się tam kręciły. Jeśli chodzi o sam załadunek to wcale tak źle nie jest, co prawda ładujesz sam zazwyczaj :) ale jak to już wcześniej powiedziano to nie to samo co praca na plandece czy chłodni gdzie robota polega np. na otwarciu drzwi, wydruku temp. i cofnięciu pod rampę (chłodnia). Trochę lipa jest jak przymrozi ale do przejścia, ja nie narzekam.


Post Wysłano: 11 lut 2008, 19:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2007, 22:25
Posty: 18
GG: 0

...


Ostatnio zmieniony 12 sty 2009, 17:36 przez f-2000, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 14 lut 2008, 12:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2007, 19:05
Posty: 56
GG: 0
Lokalizacja: Pyrlandia

Cytuj:
Skoro tam są same małe kabiny to jest 1-dna leżanka czy 2-wie :?: Najbardziej mnie interesują Man'y.
Może być jedna a mogą być i dwie wszystko zależy od samochodu i tego z czym został zamówiony przynajmniej 2 leżanki były w niektórych starych Mercedesach co do Manów to nie powiem bo w żadnym jeszcze nie byłem.


Post Wysłano: 17 lut 2008, 14:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 paź 2007, 13:26
Posty: 67

Adampol to myślaca firma starsze auta dają w leasing podwykonawca,zapewniaja frachty a dzieki temu mogą brać nowe zestawy,które jak wiadomo w tym przypadku kosztuja ponad 200 000 Euro.U nas są 3 auta w leasingu z Adampola,2 starsze SK oraz Actros.Niestety auta nie cieszą się dobra opinią. Pozdrawiam.

_________________
Najlepsza cięzarówka to taka... która sie nie psuje ;-d


Post Wysłano: 21 mar 2008, 12:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Ich stałą robotą jest Toyota, którą wożą z WOC w Gdańsku.


Post Wysłano: 27 maja 2008, 18:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 mar 2008, 19:26
Posty: 3
GG: 0

Jak się ma ADAMPOL w Łapach?


Post Wysłano: 31 maja 2008, 11:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2007, 22:25
Posty: 18
GG: 0

...


Ostatnio zmieniony 12 sty 2009, 17:36 przez f-2000, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 01 lis 2008, 15:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 lis 2008, 13:52
Posty: 1
GG: 0
Samochód: brak

Chcialbym sie zatrudnic jako kierowca w wyzej wymienionej firmie(nie mam doswiadczenia w trans. miedzyn.)Moze ktos cos wie na temat pracy w tej firmie .Fajnie by bylo pogadac z kims kto tam jezdzi.


Post Wysłano: 22 lis 2008, 22:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 paź 2007, 13:26
Posty: 67

Cytuj:
Chcialbym sie zatrudnic jako kierowca w wyzej wymienionej firmie(nie mam doswiadczenia w trans. miedzyn.)Moze ktos cos wie na temat pracy w tej firmie .Fajnie by bylo pogadac z kims kto tam jezdzi.

kolego firma jak każda inna ,jeżeli piszesz ze nie masz doświadczenia a tymbardziej na lohr`ze to cięzki tam bedziesz miał początek . Adampol posiada teraz dużo nowych premium na eurolohrach oraz starsze premiumki actrosy noi jeśli o tą firme chodzi ,,ciekają,, często na moskwe i prawda taka , ze na tym poszli bardzo do przodu, mają na zasciankach firme oraz warsztat, place przeładunkowe na Cukrowni Łapy oraz w Małaszewiczach koło Terespola

W razie pytań pisz odpowiem na każde
Pozdrawiam .

_________________
Najlepsza cięzarówka to taka... która sie nie psuje ;-d


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: