Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 lut 2007, 9:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

TRANSPORT
Sped Partner oferuje rozwiązania transportowe na terenie całego kraju. Bardzo korzystna lokalizacja bazy w pobliżu 4 województw tj. świętokrzyskiego, podkarpackiego, małopolskiego oraz śląskiego ułatwia realizację misji firmy, którą jest globalizacja oraz spajanie rynku producentów z sektorem handlowym.

Naszą pracę charakteryzują elastyczność oraz regularność organizowanych przewozów towarowych. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę gwarantującą sprawną i profesjonalną obsługę.

Liczymy na Państwa zlecenia, nawet te niestandardowe, dzięki którym, przy wspólnym zaangażowaniu możliwy będzie dalszy rozwój firmy Sped Partner w kontekście dopasowania się do zmieniających wymagań klienta.

GDZIE JEŹDZIMY
Obszarem bezpośredniego oddziaływania firmy Sped Partner jest obszar całego kraju. Nasza flota nie bacząc na okoliczności pokonuje zlecone odległości i dociera do wszystkich wskazanych miejsc.

FLOTA
Flotę transportową firmy Sped Partner tworzą cieszące się uznaniem zawodowych kierowców nowoczesne ciągniki Renault Truck. Ta popularna na światowym rynku marka gwarantuje niezawodność parku maszynowego, który wykorzystujemy do realizacji Państwa zleceń.
Źródło: http://www.spedpartner.pl

A tu moja fotka:
Obrazek

Od siebie dodam jeszcze ze poza producentami wymienionymi na plandekach, jeżdża jeszcze dla Can-Pack'u (fabryka puszek w Brzesku). Ich tabor sklada sie ze starych Premiumek, nowych Premiumek i MANów TGA XLX

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Tytuł:
Post Wysłano: 10 lut 2007, 13:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 sty 2007, 16:03
Posty: 1

To można przeczytać w internecie - a tak poważnie??


Tytuł:
Post Wysłano: 10 lut 2007, 17:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 kwie 2006, 18:11
Posty: 229
Samochód: 5.2L Magnum V8 oraz 1.8 Twin Spark
Lokalizacja: Poznań

A tu moje zdjęcie. Kolejne Premium II:
Obrazek
:wink:

_________________
Aktualności i ciekawostki ze świata samochodów użytkowych:
40ton.net


Tytuł:
Post Wysłano: 23 maja 2007, 22:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 14:32
Posty: 7
Lokalizacja: Kielce (TK)

Witam!!MOze ktos miał wiekszą stycznosc z tą firmą??Prosze o odpowiedz dzieki z góry!!Pozdrawiam...

_________________
Papierosy ,konserwy i jazda bezprzerwy.....


Tytuł: Re:
Post Wysłano: 17 sty 2008, 18:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 17:20
Posty: 1
GG: 0

Cytuj:
Witam!!MOze ktos miał wiekszą stycznosc z tą firmą??Prosze o odpowiedz dzieki z góry!!Pozdrawiam...
Jeśli coś sie dowiedziałeś ile płacą np to możesz dać znać ja wiem tylko tyle ze od lutego do czerwca przychodzi co miesiąc po 10 samochodów
są przyjęcia a jeśli nie masz doświadczenia to 3 miesiące przyuczenia


Post Wysłano: 21 sty 2008, 21:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2007, 13:09
Posty: 21
Lokalizacja: KRAKOW

Ojciec mojej dziewczyny zaczął tam jeździć, na razie sobie chwali, troszku go z ubezpieczeniem wystawili na początek ale to norma jak siądę z nim przy flasi to napisze coś więcej!

_________________
Komu w drogę, temu czas to pieniądz


Post Wysłano: 12 cze 2008, 15:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 mar 2008, 17:40
Posty: 47
GG: 0

witam. czy moglby ktos napisac cos wiecej o tej firmie ?? Redoo obiecales ze cos napiszesz :PP


Post Wysłano: 15 cze 2008, 21:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 cze 2008, 18:00
Posty: 1
GG: 0

WItam Panowie
Słyszałem kiedyś na CB rozmowe dwóch kierowców z SpedPartnera mówilicoś o zarobkach i pytam sie jak tam z kasą i mówili ze 3 tyś na kraju a z 4 do 5 tyś na miedzynarodowym więc kasa niezła . Flote to można powiedzieć ze mają nową . Ciągle widze ich auta bo częęsto sa na myjni w Szczucinie . Pozdrawiam


Post Wysłano: 22 cze 2008, 21:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 mar 2008, 17:40
Posty: 47
GG: 0

moze cos wiecej ?? :) panowie sprezcie sie :P xD


Post Wysłano: 12 lip 2008, 18:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Kilka faktów od kolegi jeżdżącego tam prawie od początku.
Płacą od kilometra, na początek dużo dalekich tras (na zachęte), a później bliższe czasem dalszy wypad, poniżej 2700 na ręke nie zeszedł, ubezpieczenie od najniższej. Na koniec cytat "to była firma jak było te 30 zestawów, a teraz to już pier@#lony moloch sie zaczyna robić".

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 24 sie 2008, 13:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 sie 2008, 12:48
Posty: 3
GG: 0
Samochód: man

Firma ogólnie do d...y zarobki około 2tys do 2.5tys podstawy nie płacą jedyny plus to nowe auta najgorsze jest to ze polowa spedytorów ma swoje firmy transportowe wiec lepsze frachty idą do nich. nie polecam chyba ze ktoś chce jeździć nowym autem a chleb w sklepie brać na kreskę.


Post Wysłano: 24 sie 2008, 18:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 paź 2006, 0:29
Posty: 212
GG: 12409274
Samochód: Audi 80 2.0E
Lokalizacja: Jasło/Podkarpackie

:P

_________________
Życie jest zbyt krótkie by jeździć innymi samochodami niż Scania...


Ostatnio zmieniony 09 maja 2009, 11:25 przez Łukasz Traker, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 24 sie 2008, 20:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lip 2007, 11:45
Posty: 53
Lokalizacja: Łódź / Stróża

Słyszałem od znajomego kierowcy że opanowali na wyłączność Atlas w Zgierzu i Piotrowie TRYb.Ma ktoś potwierdzone info??


Post Wysłano: 24 sie 2008, 21:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 maja 2008, 21:25
Posty: 388
GG: 4287442
Samochód: Volvo V40
Lokalizacja: Wiązownica

Moje dwa zdjęcia z zeszłego roku :lol:
ObrazekObrazek


Post Wysłano: 28 sie 2008, 14:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 sie 2008, 12:48
Posty: 3
GG: 0
Samochód: man

gdzies ty wyczytal ze tu sie tyle zarabia 4tys zarobisz na miedzynarodowce za 4 tygodnie siedzenia na wygnaniu pracuje tu i zarabiam 2-2.5tys na kraju adamczyk obiecuje 3tys jak przyjdziesz na rozmowe i na obietnicach sie konczy!!! sebastian tez duzo obiecuje tylko nikt nie mowi ze PLACA Z KILOMETRA CALY CZAS SA PO 3-4 MIEJSCA ROZLADUNKU. wiec mozna sobie policzyc 7tys km x 0.30 groszy. taka jest tu srednia pensja. :>


Post Wysłano: 29 sie 2008, 10:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lut 2008, 18:38
Posty: 13
GG: 6825332

Tak kolego masz racjie co do tych miejsc rozładunku. Mój tatantam jezidzi to na początku mieśąca lepszy kurs a potem to juz wiadomo cos gorszego.Oszczędzają na kasie dla kierowców a co mieśąc 10 nowych samochodów przychodzi.

_________________
kukisek144


Ostatnio zmieniony 29 sie 2008, 10:19 przez Toreba, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 02 wrz 2008, 10:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 sie 2008, 12:48
Posty: 3
GG: 0
Samochód: man

W :evil: czoraj wszyscy kierowcy dostali sms z biura o tresci: Witam. Od 1 wrzesnia bedzie przestrzegana scisle norma paliwowa (35l za km ladowne 26 za km puste). Za nie przestrzeganie norm paliwowych beda wyciagniete konsekwencje finansowe. Zapomnieli dodac o montowaniu gps do kotla w nocy zeby kierowca nie wiedzial. Pora uciekac z tej firmy. :shock:


Post Wysłano: 02 wrz 2008, 14:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lut 2008, 18:38
Posty: 13
GG: 6825332

A kolego jeżdzisz tam??

_________________
kukisek144


Post Wysłano: 21 lis 2008, 14:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 cze 2008, 11:52
Posty: 130
GG: 3686521
Lokalizacja: Kielce

A ja ostatnio rozmawiałem z kierowcą na CB. Nie narzekał, wręcz powiedziałbym że był zadowolony. Ja wczoraj do nich dzwoniłem z zapytaniem o pracę, dzisiaj zawiozłem CV. Zobaczymy co z tego będzie.


Post Wysłano: 22 lis 2008, 13:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sie 2008, 22:00
Posty: 69
GG: 8244683
Samochód: Aktualnie Brak
Lokalizacja: Bieruń

DK Rzeszów- Jasło, okolice Strzyżowa.

Obrazek

Foto robione tel. wiec przepraszam za jakość ;)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: