Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 19 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 lut 2007, 22:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lis 2006, 17:52
Posty: 161
Lokalizacja: Knyszyn->(Podlasie)<-Poland

Firma TARGOR-TRUCK Sp. z o.o. od wielu lat specjalizuje się w świadczeniu usług transportowo spedycyjnych na terenie kraju i w ruchu międzynarodowym. Posiadamy osiem przedstawicielstw w kraju. Zdobyte doświadczenie i ugruntowana pozycja na rynku gwarantują świadczenie najwyższej jakości, szerokiej gamy, kompleksowych usług.


Dynamiczny rozwój, profesjonalne zarządzanie zasobami oraz doświadczenie i ogromne zaangażowanie pracowników firmy TARGOR-TRUCK sprawia że jest ona profesjonalnym, rzetelnym i sprawdzonym przewoźnikiem, z którym warto współpracować w myśl naszego hasła "Dołącz do nas!"

Zajmujemy się kompleksową obsługą spedycyjną wszelkich towarów będących przedmiotem wymiany handlowej w kraju jak i za granicą. Rynkiem docelowym, na którym z powodzeniem konkurujemy jest spedycja samochodowa, realizowana na terenie Polski, Europy oraz krajów WNP.

Współpracujemy również z wieloma firmami spedycyjnymi na terenie krajów Europy Zachodniej (Niemcy, Włochy, Francja, Hiszpania, Anglia) oraz z firmami z krajów nadbałtyckich (Litwa, Łotwa, Estonia) w związku z czym jesteśmy w stanie zapewnić określoną kulturę i terminowość dostaw podjętych ładunków.
Podstawę działaności TARGOR-TRUCK stanowi transport oraz spedycja: krajowa i międzynarodowa. Cechy wyróżniające naszą firmę w tych dziedzinach to:

*
solidność,
*
terminowość zleconej usługi,
*
pełna odpowiedzialność za powierzony towar,
*
niezawodność,
*
efektywność;

Bogate doświadczenie zawodowe oraz szeroka znajomość rynku i przedmiotu spedycji, pozwoliła nam zdefiniować obszary ścisłej specjalizacji, które stały się zarazem naszymi kluczowymi produktami:

* kompleksowa obsługa w zakresie transportu krajowego jak i międzynarodowego;
* całościowa obsługa magazynowa ( stanwoiąca istotny element łańcucha dostaw)
* kompleksowa obsługa z zakresu gospdarki paletowej , pozwalająca na zupełny outsourcing tejże dzieidzny;

W zakres naszych usług, oprócz usług transportowo - spedycyjnych, wchodzą usługi związane z branżą samochodową: serwis aut ciężarowych i osobowych oraz tachografów, sprzedaż części, diagnostyka, wulkanizacja, myjnia, stacja paliw, parking.
Targor - Truck Sp. z o.o. posiada dobrze rozbudowane zaplecze - infrastrukturę, która w kompleksowy sposób zabezpiecza realizację powierzonych zleceń . Tabor złożony z 60 aut oraz blisko 140 podwykonawców daje gwarancję wywiązania się z każdego zadania. Dodatkowym udogodnieniem dla Klientów jest Agencja Celna Targor Truck - oferująca pełny wachlarz usług z zakresu obsługi celnej:

* Intrastat;
* Wypełnianie dokumentów celnych we wszystkich procedurach;
* Karnety TIR;
* Akcyza.

Do infrastruktury Targor Truck należy nowoczesny kompleks magazynowy o powierzchni 7,500 m2 o wysokim standardzie .

Aktualnie dysponujemy własnym taborem samochodowym w ilości 60 sztuk ciągników siodłowych marki "MAN" rok produkcji 2000-2005 wraz z naczepami.

Zestaw standardowy:

* Ilość palet : 34 palety
* Kubatura: 90-95m3
* Ładowność: 24t
* Rodzaj zabudowy: plandeka
* Wymiary: 13,60m x 2,48m x 2,75m

Zestaw z HDS:

* Ilość palet: 28
* Ładowność: 21,300t
* Wymiary: 13,60m x 2,48m

Współpracujemy również ze 140-oma firmami transportowymi, co łącznie daje nam do dyspozycji 200 samochodów ciężarowych.


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
http://www.targor-truck.pl

_________________
Obiekt mego pożądania -Renault Magnum Vega!!!


"Zamiast szukać winnych jak najdalej od siebie wystarczy spojrzeć w lustro i zacząć poprawę od najtrudniejszej osoby: samego siebie."-Cyryl


Tytuł:
Post Wysłano: 06 lip 2007, 8:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 cze 2007, 21:46
Posty: 38
Lokalizacja: Polska

hmmm, chyba warto sie podzielic taką informacją, że kiedy wrócę z kursu na Hiszpanię (19.07) zaczynam u nich, w sumie ten sam kierunek...jak mnie zapewniał szef transportu, jeśli sie nie boje długich tras to Hiszpania-Litwa, może Łotwa...MANikiem jakim do Hiszpanii teraz z kumplem lecę...TGA XXL 480 kucy, zobaczymy. Oczywiście w miarę wolnego pózniej czasu będę zamieszczał relacje ze swoich trasek, może dane mi będzie tez spotkać znaną tutaj KASIĘ Driverkę tamtych kierunków... :>

_________________
skakać Skakanką to jest to....


Tytuł:
Post Wysłano: 06 lip 2007, 15:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sie 2006, 18:08
Posty: 4
Lokalizacja: Mazury

:lol: Moze ktos z kolegów wie coś na temat pracy warunków itd widziałem ogłoszenie chodzi mi o baze w Białymstoku :?:


Tytuł:
Post Wysłano: 06 lip 2007, 17:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 cze 2007, 21:46
Posty: 38
Lokalizacja: Polska

Witam, być może przyszłego kumpla z Firmy :> otóż mi zaproponowano 16% frachtu + 20 % premii miesięcznej, już widziałem swoje przyszłe auto MAN TGA XXL 480, wszystko jest zalezne od udokumentowanego stażu pracy i firm w których wcześniej pracowałeś.
To wszystko uzgodniłem w Ostrołęce w siedzibie głównej.
Pozdrawiam

_________________
skakać Skakanką to jest to....


Tytuł:
Post Wysłano: 07 lip 2007, 11:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lip 2007, 11:38
Posty: 11
GG: 0
Lokalizacja: Polska,mazowieckie

ja podobnie jak Fotchel już niedługo w tej firmie będe śmigał tak więc widać poszukują i to nie zle...podobne warunki...

_________________
aktywność ACTROSEM to jest to....


Tytuł:
Post Wysłano: 08 lip 2007, 20:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 cze 2007, 21:25
Posty: 5
Lokalizacja: Płoniawy

NO a ja słyszałem zupełnie coś innego o tej firmie chodzi mi oczywiscie o wynagrodzenie dla kierowców bo co do serwisu to jest ok :)

_________________
szerokości


Tytuł:
Post Wysłano: 10 lip 2007, 22:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lip 2007, 11:38
Posty: 11
GG: 0
Lokalizacja: Polska,mazowieckie

Cytuj:
NO a ja słyszałem zupełnie coś innego o tej firmie chodzi mi oczywiscie o wynagrodzenie dla kierowców bo co do serwisu to jest ok :)
BLUBCIO jak tylko dostanę pierwszą kaskę za traski to dowiesz się pierwszy jakie są relację między kierowcami a resztą drużyny w Targorze :>

_________________
aktywność ACTROSEM to jest to....


Post Wysłano: 16 cze 2009, 13:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2009, 13:28
Posty: 2
GG: 0

Post Wysłano: 22 cze 2009, 13:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2009, 13:28
Posty: 2
GG: 0

a jakie sa wasze opinie, zastanawiam się czy nie szukac czegoś lepszego


Post Wysłano: 25 lut 2010, 19:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 mar 2009, 20:52
Posty: 1348
Lokalizacja: BIA

Widziałem ogłoszenie że ta firma szuka kierowców
Jak tam u nich wygląda praca, ktoś się może orientuje ?

_________________
Uśmiech Paryża 420dci, Ferrari Stralis 450, Robur MP2 1841, JelczNL 106 460, Kania R 450, Kania NG R 450, Iveco Stralis MY16 480 ...


Post Wysłano: 17 paź 2010, 15:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 maja 2009, 9:13
Posty: 44
GG: 39524721
Samochód: Volvo FH500 EEV
Lokalizacja: Ostrołęka

Cytuj:
Widziałem ogłoszenie że ta firma szuka kierowców
Jak tam u nich wygląda praca, ktoś się może orientuje ?
Dajcie sobie spokój z Targorem. Obiecują gruszki na wierzbie a jak co do czego to wypłata marna. Kiedyś się starałem tam o przyjęcie ale jak pogadałem z kierowcami to dałem sobie na luz. Mój kolega też kiedyś jeździł. Miał mieć szybką trasę na Niemcy i powrót do domu, a jak co do czego to z Niemiec na Francję potem znów Niemcy, Hiszpania i w końcu dostał ładunek do Rygi...efekt... 2 tygodnie w trasie. Dodam tylko że ta niby firma cały czas szuka kierowców, rotacja niesamowita więc to już o nich świadczy...


Post Wysłano: 19 gru 2010, 21:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2010, 18:50
Posty: 17
GG: 3620807

witajcie mam pytanie czy do tej firmy potrzebują kierowców z dużym stażem czy tez szukają na przyuczenie może ktoś napisać co i jak jest w tej firmie ?


Post Wysłano: 15 lis 2015, 1:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 paź 2015, 19:58
Posty: 3

ktoś wie jakie zarobki realnie? pana na rozmowie chyba emocje poniosły bo twierdził ze nawet 9 tysiecy mozna u nich zarobić... nie wierze w to :)


Post Wysłano: 17 lis 2015, 10:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2006, 16:50
Posty: 1136

Może oni podają zarobki na 2 albo 3 miesiące ;)


Post Wysłano: 17 lis 2015, 16:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 paź 2015, 19:58
Posty: 3

Cytuj:
Może oni podają zarobki na 2 albo 3 miesiące ;)
zdecydowanie twierdził ze za miesiąc :D


Post Wysłano: 18 lis 2015, 20:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 kwie 2008, 14:16
Posty: 362
Lokalizacja: Leszno

Miesiąc w kabinie?


Post Wysłano: 11 lut 2016, 20:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 maja 2009, 9:13
Posty: 44
GG: 39524721
Samochód: Volvo FH500 EEV
Lokalizacja: Ostrołęka

Cytuj:
ktoś wie jakie zarobki realnie? pana na rozmowie chyba emocje poniosły bo twierdził ze nawet 9 tysiecy mozna u nich zarobić... nie wierze w to :)
Pana na rozmowie emocje na pewno nie poniosły tylko Ty tak go słuchałeś bo pewnie podjarałeś się na myśl o nowym MANie E6. Jemu zapewne chodziło o kilometry że tyle zrobisz w m-cu. W Targorze zarobisz góra 4500zł żeby nie mniej... A i jak ktos tam idzie do pracy to podpisuje weksel więc jak ktos kumaty to powinien wiedziec co to znaczy jak coś się narozrabia...


Post Wysłano: 20 lis 2016, 14:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 lis 2016, 12:59
Posty: 2
Samochód: 4x Volvo Fh13 420 EEV

A jak z pracą u nich puszczając swoje ciężarówki jako podwykonawca? Jeśli ma ktoś jakieś informacje n ten temat to prosiłbym o napisanie


Post Wysłano: 08 cze 2017, 8:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2016, 20:47
Posty: 1
Samochód: regina

Targor-truck (oddział tomaszów M) bedziesz prosił sie o trase i o odebranie telefonu. co niby maja tyle roboty.stawka spadnie z 2.8zł/km na 2.32zł/km. przebieg z 10 tys na 6-7tys miesiecznie, czekaja tylko na frajerów by podłapać i jezdzic za darmo


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 19 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: