Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 23 z 28 [ Posty: 551 ] Przejdź na stronę Poprzednia 121 22 23 24 2528 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 19 kwie 2016, 13:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 mar 2016, 14:11
Posty: 22

ale koledze chodziło chyba o to że poprostu dobrze pracują a nie że zajmują miejsce naszym ;)


Post Wysłano: 19 kwie 2016, 13:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 gru 2015, 11:17
Posty: 22

Cytuj:
Cytuj:
dokładnie, zresztą można jeździć na dobrą sprawę nawet w systemie 6:1, mistrzami w tym są Ukraińcy chłopakom to się chce pracować, nic dziwnego dla nich to zupełnie inni pieniądz i zależy na robocie.
Jak zależy na robocie, to i od Wielkanocy na Nowyj god zjedzie. Już niedługo w każdej firmie najbardziej pożądanym pracownikiem będą Sasza i Iwan. Cicho siedzi i zapier**la jak głupi.
słuchaj nie chodzi o to że pożądany, po prostu dobrze pracuje ten kto potrzebuje pracy i ją szanuje. To raczej naszym wiecznie coś nie pasuje jak czytam, że warunki sralalal wieczne wylewanie shitu w necie. Nikomu nikt nie broni pracować na Ukrainie w spedycji ;) Wolny wybór, mnie praca w Linku odpowiada.


Post Wysłano: 19 kwie 2016, 14:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Narzekanie na Amerykanów, Ale jak nasi kibluja u Holendra czy tam Angola to cacy...

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 19 kwie 2016, 22:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 mar 2006, 0:33
Posty: 295
GG: 0
Lokalizacja: z nienacka

Cytuj:
słuchaj nie chodzi o to że pożądany, po prostu dobrze pracuje ten kto potrzebuje pracy i ją szanuje.
Od jutra zaczynam odczuwać nieodpartą potrzebę pracy i straszny szacunek do niej, a przestaję pracować należycie. Szef zesra się ze szczęścia... Teorie z jakiejś książeczki motywacyjnej czy coś?? A zachwyty nad asami naszymi czy hamerykańskimi, tylko dlatego, że lubią sobie w aucie posiedzieć 3 czy 4 tygodnie, bo ktoś kiedyś wymyślił, że pieniądze są jedynie na przerzutach i nie da się na normalnej robocie zarobić, są dla mnie co najmniej smutne.


Post Wysłano: 20 kwie 2016, 13:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 maja 2015, 18:50
Posty: 33
Lokalizacja: ZKO

Oddział w Poznaniu otwarty jest na świeżych kierowców do przyuczenia czy nie ma sensu próbować?

_________________
A2, B, C, CE


Post Wysłano: 22 kwie 2016, 9:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 mar 2016, 14:11
Posty: 22

kolego Ukasz, chyba masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem a koniecznie widzę na siłe wytwarzasz sobie wirtualne problemy ;)
kotlet-1995 próbuj jak najbardziej do Poznania ;)


Post Wysłano: 22 kwie 2016, 11:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 gru 2015, 11:17
Posty: 22

Tak tak, nie mam co robić na bazie i czytam książki motywacyjne rozgryzłeś mnie ;) Zadowolony pracownik to dobry pracownik, tyle w temacie.


Post Wysłano: 22 kwie 2016, 11:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 mar 2016, 14:11
Posty: 22

Cytuj:
Oddział w Poznaniu otwarty jest na świeżych kierowców do przyuczenia czy nie ma sensu próbować?
Nie powinieneś mieć problemu, teraz cały czas szukają z tego co słyszałem, nawet rozmawiałem z kimś ostatnio co do poznania się wybierał


Post Wysłano: 23 maja 2016, 10:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 maja 2016, 12:57
Posty: 4

Cytuj:
Cytuj:
Oddział w Poznaniu otwarty jest na świeżych kierowców do przyuczenia czy nie ma sensu próbować?
Nie powinieneś mieć problemu, teraz cały czas szukają z tego co słyszałem, nawet rozmawiałem z kimś ostatnio co do poznania się wybierał

Z tego co się dowiedziałem, będąc ostatnio z kumplem który startował jak i ja do Linka, ( kolega ma dużo większe doswiadczenie niż ja ) nie dostałem się, wcale tak nie jest łatwo teraz, kolega jest w ogóle na liście rezerwowej? lub czymś takim jakby, także no obecnie przyjmują najlepszych kandydatów starających się.


Post Wysłano: 23 maja 2016, 11:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 mar 2016, 14:11
Posty: 22

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Oddział w Poznaniu otwarty jest na świeżych kierowców do przyuczenia czy nie ma sensu próbować?
Nie powinieneś mieć problemu, teraz cały czas szukają z tego co słyszałem, nawet rozmawiałem z kimś ostatnio co do poznania się wybierał

Z tego co się dowiedziałem, będąc ostatnio z kumplem który startował jak i ja do Linka, ( kolega ma dużo większe doswiadczenie niż ja ) nie dostałem się, wcale tak nie jest łatwo teraz, kolega jest w ogóle na liście rezerwowej? lub czymś takim jakby, także no obecnie przyjmują najlepszych kandydatów starających się.
ooo patrz, może postanowili podnosić sukcesywnie poprzeczkę?


Post Wysłano: 23 maja 2016, 11:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 gru 2015, 11:17
Posty: 22

Co by nie gadać to by nie było takie głupie, moim zdaniem lepiej jak jeżdżą doświadczeni kierowcy ( sama taka kontrola i reakcja panowanie nad truckiem jest inne wyuczone intuicyjne już) chociaż też tak nie można powiedzieć każdy się kiedyś uczył i ma prawo gdzieś zaczynać ;)


Post Wysłano: 23 maja 2016, 11:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 maja 2016, 12:57
Posty: 4

Wiesz, ja jakieś tam doświadczenie mam, chodzi o to że widocznie aktualnie za małe w stosunku do tego jaki preferują. No nic będę próbował jeszcze składać może mi się w końcu uda dopiąć swego :D


Post Wysłano: 23 maja 2016, 17:02

Z tego co wiem Link obecnie oferuje 3000 brutto podstawy i 60 E diety. Podkupuje kierowców z firm robiących podobną robotę jak on.


Post Wysłano: 23 maja 2016, 18:44

Cytuj:
Z tego co wiem Link obecnie oferuje 3000 brutto podstawy i 60 E diety. Podkupuje kierowców z firm robiących podobną robotę jak on.
A jeszcze trzy tygodnie temu dawali 2250 brutto i 45€ w pojedynczej i 55€ w podwójnej.


Post Wysłano: 23 maja 2016, 21:23

Tak usłyszałem od naszych chłopaków bo chcą ich podebrać jak już pisałem. Jak to wygląda w praktyce ciężko mi się określić.


Post Wysłano: 24 maja 2016, 11:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 mar 2016, 14:11
Posty: 22

o niczym takim nie słyszałem, chyba jakaś podpucha.


Post Wysłano: 24 maja 2016, 14:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Cytuj:
Tak usłyszałem od naszych chłopaków bo chcą ich podebrać jak już pisałem. Jak to wygląda w praktyce ciężko mi się określić.
Może zwyczajnie negocjują stawkę, trochę koloryzując ofertę konkurencji :)


Post Wysłano: 25 maja 2016, 9:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 mar 2016, 14:11
Posty: 22

nie wiem , trzeba by było się jednak lepiej upewnić bo to jakieś takie niepewne pogłoski


Post Wysłano: 31 maja 2016, 11:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 maja 2016, 12:57
Posty: 4

Cały czas próbuje się dostać ale nic z tego, chyba teraz serio biorą tylko z dużym doświadczeniem albo co nie wiem, na pewno nie kogo jak leci... szkoda wielka, będę próbował za jakiś czas, obserwuję stronę na bieżąco.


Post Wysłano: 02 cze 2016, 11:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 paź 2011, 22:05
Posty: 17
GG: 0
Samochód: jest

Na oddziale w gliwicach podobno wprowadzili nowy system jazdy 2tygodnie/weekend i szukają ludzi z okolic


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 23 z 28 [ Posty: 551 ] Przejdź na stronę Poprzednia 121 22 23 24 2528 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: