Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 22 z 28 [ Posty: 551 ] Przejdź na stronę Poprzednia 120 21 22 23 2428 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 26 lut 2016, 15:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sty 2011, 15:10
Posty: 878
GG: 5839699
Samochód: od wroga
Lokalizacja: Polkowice

W Gądkach rozbudowali plac tzn powiększyli ;)

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

_________________
/IRC
łeb w dół i trzeba zapierd*lać!


Post Wysłano: 24 mar 2016, 13:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 mar 2016, 14:11
Posty: 22

Witam wszystkich, jestem nowym użytkownikiem forum, widzę że tutaj mocno wszyscy znacie się na rzeczy ;) Mam doświadczenie 5 letnie jako kierowca, wcześniej pracowałem w Raben a właściwie jeszcze pracuję z tym że od kwietnia mam zamiar zmienić pracę, niestety z powodu atmosfery panującej w firmie, nie będę się rozpisywać o co dokładnie chodzi bo nie w tym rzecz, jednym słowem NIE DOGADYWAŁEM się z niektórymi osobami kluczowymi z kierownictwa. I tu kieruje pytanie, podobno Link cały czas poszukuje kierowców, jak to jest, opłaca się tam pracować? Wiem na czym polega ta branża, nie mam jakiś super wymagań pod tytułem zjeżdzać do domu co drugi dzień bo nie mam swojej rodziny i czekającej żony z dzieckiem, więc dysponuję czasem, nie ukrywam że zależy mi na przede wszystkim kasie, po to się pracuje w końcu. Opłaca się?


Post Wysłano: 24 mar 2016, 13:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sty 2011, 15:10
Posty: 878
GG: 5839699
Samochód: od wroga
Lokalizacja: Polkowice

Oczywiście,że się opłaca.
Kasa na czas i z tego co wiem nie mała. Tabor nowy,opon nie zmieniasz stajesz na płatnych.


Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

_________________
/IRC
łeb w dół i trzeba zapierd*lać!


Post Wysłano: 25 mar 2016, 13:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 mar 2016, 14:11
Posty: 22

Cytuj:
Oczywiście,że się opłaca.
Kasa na czas i z tego co wiem nie mała. Tabor nowy,opon nie zmieniasz stajesz na płatnych.


Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka
Właśnie czytałem gdzieś że flotę wymieniają co chwile, chwali się bo jeździć 15 letnim z milionowym przebiegiem to trochę kwas. A jak umowa? Pełne socjalne? Nie zdarzają się kombinatorstwa? Bo słyszałem też o takich firmach co to obiecują a potem wychodzi jak wychodzi ;/ Fajnie że na płatnych, zawsze ciut bezpieczniej ;)


Post Wysłano: 25 mar 2016, 13:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Dwóch znajomych właśnie się zatrudniło. Pierwsze dwa tygodnie w podwójnej z kimś na przyuczenie. Teraz jeżdżą razem w podwójnej. Kasa to rzekomo 2200 podstawy plus diety. System 2/1 także w okolicach 6 ma wyjść


Post Wysłano: 29 mar 2016, 12:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 mar 2016, 14:11
Posty: 22

Cytuj:
Dwóch znajomych właśnie się zatrudniło. Pierwsze dwa tygodnie w podwójnej z kimś na przyuczenie. Teraz jeżdżą razem w podwójnej. Kasa to rzekomo 2200 podstawy plus diety. System 2/1 także w okolicach 6 ma wyjść
To całkiem przyzwoicie. A ich ogólne wrażenia póki co?


Post Wysłano: 04 kwie 2016, 12:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 gru 2015, 11:17
Posty: 22

Nie wiem jak ich ale wiem jak moje;) Nie ma żadnych przekrętów na kasę Cię nikt nie wyroluje jeśli o to chodzi ;) Chamstwa i afer też nie przynajmniej ja się nie spotkałem, link jest raczej miłą odmianą po mojej wczęśniejszej pracy w małej firmie, łatwo się domyślić jakie tam były warunki, nie mówiąc o starej flocie i przeciążeniu ;) Premie za punktualność też jest kusząca chociaż z tym bywa różnie zależy od spedytora i załadunku, życie.


Post Wysłano: 04 kwie 2016, 13:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 mar 2016, 14:11
Posty: 22

Cytuj:
Nie wiem jak ich ale wiem jak moje;) Nie ma żadnych przekrętów na kasę Cię nikt nie wyroluje jeśli o to chodzi ;) Chamstwa i afer też nie przynajmniej ja się nie spotkałem, link jest raczej miłą odmianą po mojej wczęśniejszej pracy w małej firmie, łatwo się domyślić jakie tam były warunki, nie mówiąc o starej flocie i przeciążeniu ;) Premie za punktualność też jest kusząca chociaż z tym bywa różnie zależy od spedytora i załadunku, życie.
No tak, dużo się jednak słyszy tak jak gadam z chłopakami z branży ale z innych firm, że ciężko czasami bo auta ledwo zipią, plus ładunek to już robi się nieciekawie na zakrętach. Bardzo Ci dziękuję za opinię, generalnie brzmi całkiem kusząco, chyba pójdę na tą rozmowę bo tyle się już czaje a od tych wpisów w internecie w końcu zwariuję ;d


Post Wysłano: 04 kwie 2016, 13:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 gru 2015, 11:17
Posty: 22

Nie ma za co powodzenia. Obiektywnie rzecz ujmując praca jak praca, grunt że nie mam tak, że nie chcę tego robić, jak robisz to co kochasz a przy okazji w sprzyjających warunkach i okolicznościach i dobrej atmosferze to człowiek jest szczęśliwy i widać to po rezultatach. Link stara się dbać o pracowników, przynajmniej ja mam takie wrażenie.


Post Wysłano: 06 kwie 2016, 13:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 mar 2016, 14:11
Posty: 22

Dobra moi drodzy, oficjalnie od dziś zasiliłem linkowe szeregi;) Oby to była długa i owocna współpraca.


Post Wysłano: 07 kwie 2016, 0:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 lis 2015, 20:17
Posty: 2
Samochód: VW T4

Cytuj:
Dobra moi drodzy, oficjalnie od dziś zasiliłem linkowe szeregi;) Oby to była długa i owocna współpraca.
w miarę możliwości pisz jak wrażenia na początku :)

2/1 to jest u nich wolny weekend czy tydzień?


Post Wysłano: 07 kwie 2016, 22:08

Cytuj:
Dobra moi drodzy, oficjalnie od dziś zasiliłem linkowe szeregi;) Oby to była długa i owocna współpraca.
Obyś nie karawanil jak ich większość.


Post Wysłano: 07 kwie 2016, 22:17

Cytuj:
Cytuj:
Dobra moi drodzy, oficjalnie od dziś zasiliłem linkowe szeregi;) Oby to była długa i owocna współpraca.
Obyś nie karawanil jak ich większość.
Oni np. w Scaniach mają SAP, gdzie pod górę będzie zwalniać a z górki puści się jak nieboskie stworzenie. Tak w tamtym roku "prowadziła" mnie jedna Linkowa Scana po Niemczech.


Post Wysłano: 08 kwie 2016, 6:22

To nie GPS. Też mam ten system w Dafie i wystarczy położyć nogę na gazie i auto normalnie przyspiesza.


Post Wysłano: 11 kwie 2016, 10:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 mar 2016, 14:11
Posty: 22

Cytuj:
Cytuj:
Dobra moi drodzy, oficjalnie od dziś zasiliłem linkowe szeregi;) Oby to była długa i owocna współpraca.
w miarę możliwości pisz jak wrażenia na początku :)

2/1 to jest u nich wolny weekend czy tydzień?
2 tyg jeździsz tydzień zjezdzasz ;) Na razie mogę powiedzieć tyle że podejście mają0 bardzo fajne, jesteś traktowany jak człowiek a nie jak kolejny łoś, no i warunki kasowe mnie przekonały ;)


Post Wysłano: 11 kwie 2016, 12:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lut 2015, 20:50
Posty: 53

Po 2 tygodniach jazdy masz tydzień wolnego? Kiedyś to mnie dzwonili i taki system był,ale kobita mówiła, że to jest 2 tygodnie jazdy i weekend w domu.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 14 kwie 2016, 13:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 mar 2016, 14:11
Posty: 22

powiem tak, z ich punktu widzenia 2 tyg jezdzenia i weekend jest najbardziej pożadany, wiadomo. Ale w praktyce to ty się dogadujesz jak i przeważnie wychodzi 3:1... najlepszy i najbardziej dochodowo moim zdaniem.


Post Wysłano: 18 kwie 2016, 10:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 gru 2015, 11:17
Posty: 22

dokładnie, zresztą można jeździć na dobrą sprawę nawet w systemie 6:1, mistrzami w tym są Ukraińcy chłopakom to się chce pracować, nic dziwnego dla nich to zupełnie inni pieniądz i zależy na robocie.


Post Wysłano: 18 kwie 2016, 21:25

Cytuj:
dokładnie, zresztą można jeździć na dobrą sprawę nawet w systemie 6:1, mistrzami w tym są Ukraińcy chłopakom to się chce pracować, nic dziwnego dla nich to zupełnie inni pieniądz i zależy na robocie.
Ukraińcy wolą taki system, bo im się do domu nie opłaca na parę dni jechać. Natomiast są też krajanie, którzy nie lubią być w domu i 3 miesieczne wojaże nie są im obce.


Post Wysłano: 18 kwie 2016, 21:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 mar 2006, 0:33
Posty: 295
GG: 0
Lokalizacja: z nienacka

Cytuj:
dokładnie, zresztą można jeździć na dobrą sprawę nawet w systemie 6:1, mistrzami w tym są Ukraińcy chłopakom to się chce pracować, nic dziwnego dla nich to zupełnie inni pieniądz i zależy na robocie.
Jak zależy na robocie, to i od Wielkanocy na Nowyj god zjedzie. Już niedługo w każdej firmie najbardziej pożądanym pracownikiem będą Sasza i Iwan. Cicho siedzi i zapier**la jak głupi.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 22 z 28 [ Posty: 551 ] Przejdź na stronę Poprzednia 120 21 22 23 2428 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: