Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 06 mar 2017, 16:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 gru 2015, 11:17
Posty: 22

A co dokładnie rozumiesz przez lojalkę? :D


Post Wysłano: 06 mar 2017, 19:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 mar 2017, 16:07
Posty: 23

Cytuj:
A co dokładnie rozumiesz przez lojalkę? :D
jak to jeden pan dyspozytor z pewnej firmy stwierdził że to że daje mi możliwość prowadzenia zestawu albo siedzenie na fotelu pasażera przez miesiąc wycenił na 5000 zł które musiałbym zwrócić jeśli chciałbym odejść po pół roku :lol:


Post Wysłano: 06 mar 2017, 21:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 gru 2015, 11:17
Posty: 22

No brawo to ładnie chłopak wycenił ;) Nie no u nas nic takiego nie ma ;)


Post Wysłano: 06 mar 2017, 22:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 mar 2017, 16:07
Posty: 23

Cytuj:
No brawo to ładnie chłopak wycenił ;) Nie no u nas nic takiego nie ma ;)
to chociaż tyle więc można się zastanowić nad wysłaniem CV ale ta odpowiedzialność mienia trochę ostudza mój entuzjazm :>


Post Wysłano: 07 mar 2017, 13:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 gru 2015, 11:17
Posty: 22

Zrobisz co będziesz uważał. Powiem tylko że tak źle to malują tylko na forach, żeby zaszkodzić itd. Jakoś ja pracuję, kumpli mam sporo i w innych firmach. Jakoś nie spotkałem się z akcją żeby Link chciał kogoś przekręcić na tym.


Post Wysłano: 08 mar 2017, 15:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 maja 2016, 12:57
Posty: 4

Cytuj:
Cytuj:
No brawo to ładnie chłopak wycenił ;) Nie no u nas nic takiego nie ma ;)
to chociaż tyle więc można się zastanowić nad wysłaniem CV ale ta odpowiedzialność mienia trochę ostudza mój entuzjazm :>
Wysłać nic nie szkodzi, zawsze można zrezygnować albo się rozmyślić a możliwe, że będzie gitarka i podpasuje.


Post Wysłano: 08 mar 2017, 16:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 lis 2014, 18:02
Posty: 62
Lokalizacja: Włodawa (LWL)

w Linku są jakieś sztywne systemy? czy ile dusza zapragnie to można jeździć?
a jak mniej więcej przedstawia się wynagrodzenie? podstawa najniższa i z 50e diety?


Post Wysłano: 08 mar 2017, 17:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Wiesz koleszko, niby są systemy, ale nie sądzę żeby po miesiącu w kabinie ktoś wbrew twojej woli, na siłę ściągał Cię do kraju.

Tak że w sumie, to jeździ się ile dusza zapragnie :).

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Tytuł: Link, Wiązowna
Post Wysłano: 08 mar 2017, 21:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Ja z innej beczki. Jako że ich auta są jedne z najwolniejszych na drodze, to często mijam ich z lewej strony. Ktoś wie do czego służą podłużne tyczki z boku krawędzi Wieltonki zakończone jakby takimi "haczykami"? Są po 2 sztuki na stronę. Zawsze jak wyprzedzam się zastanawiam co to za wynalazek.... . Coś do unoszenia dachu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 08 mar 2017, 21:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3564
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Rozsuwane kłonice na czas załadunku agd.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 08 mar 2017, 21:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1191
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Przytrzymują kłonice przy załadunku AGD. Otwierają dwa boki, zrzucają wszystkie deski i wypinają kłonice. Z tego co mi kiedyś koleś z taką naczepą kiedyś tłumaczył pamiętam. Proszę kogoś bardziej w temacie o doprecyzowanie.

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 09 mar 2017, 12:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 gru 2015, 11:17
Posty: 22

Cytuj:
w Linku są jakieś sztywne systemy? czy ile dusza zapragnie to można jeździć?
a jak mniej więcej przedstawia się wynagrodzenie? podstawa najniższa i z 50e diety?
Sztywne nie sztywne no masz 2:1(na weekend zjazd), 3:1, może być i 4:1 jak dasz radę. Podstawa 2300 i 50 diety plus premie dodatki.


Post Wysłano: 09 mar 2017, 12:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 lis 2014, 18:02
Posty: 62
Lokalizacja: Włodawa (LWL)

Cytuj:
Sztywne nie sztywne no masz 2:1(na weekend zjazd), 3:1, może być i 4:1 jak dasz radę. Podstawa 2300 i 50 diety plus premie dodatki.
przy tym 3/1 to na tydzień? czy też na weekend? dojazd do ciężarówki busem? czy zjazd na bazę?


Post Wysłano: 10 mar 2017, 21:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 wrz 2007, 16:24
Posty: 32
Lokalizacja: DW

Cytuj:
Przytrzymują kłonice przy załadunku AGD. Otwierają dwa boki, zrzucają wszystkie deski i wypinają kłonice. Z tego co mi kiedyś koleś z taką naczepą kiedyś tłumaczył pamiętam. Proszę kogoś bardziej w temacie o doprecyzowanie.
Wszystko się zgadza co napisałeś, do tego jeszcze trzeba unieść dach i rozszerzyć profile z tyłu naczepy na których zamocowane są zawiasy drzwi. Czy jest to Schmitz, Krone czy Wielton zasada jest ta sama różnią się tylko systemem podnoszenia dachu i rozszerzania profili.
Cytuj:
przy tym 3/1 to na tydzień? czy też na weekend? dojazd do ciężarówki busem? czy zjazd na bazę?
Za moich czasów system zależał od ilości exportów, nie było exportów to jeździło się na przerzutach, były to jeździło się w kółkach.
Od tej zasady były wyjątki. Zjazd i wyjazd był zawsze do/z bazy. Ogólnie cała otoczka jak w klasycznym kołchozie, nic nadzwyczajnego, nic dramatycznego.


Post Wysłano: 10 kwie 2017, 9:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 cze 2015, 15:07
Posty: 20

Jak tam, jeździliście już może nowymi Volvo?


Post Wysłano: 10 kwie 2017, 15:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 gru 2015, 11:17
Posty: 22

No cały czas jeszcze nie miałem przyjemności ale czekam wytrwale aż ktoś się wypowie, sam jestem ciekaw.


Post Wysłano: 10 kwie 2017, 16:05

Dzisiaj widziałem na anglii 3 folfo IV ld z linka więc już śmigają


Post Wysłano: 10 kwie 2017, 21:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 cze 2015, 15:07
Posty: 20

Że nowe volvo jeżdżą to wiem, ale sukcesywnie ma ich na bazach przybywać. A tak chciałem zasięgnąć opinii.


Post Wysłano: 11 kwie 2017, 10:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 gru 2015, 11:17
Posty: 22

Z tego co wiem reszta ma jakoś na miesiącach przybywać


Post Wysłano: 25 kwie 2017, 22:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1359
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Mam pytanie akurat odnośnie tych 120 Volvo co ostatnio wzięli.Gdzieś tam pisało,że te auta są przewidziane na kierunki górskie-Hiszpania i Włochy.Stąd moje pytanie:czy może to mieć związek z podwójną obsadą?Znajomy szuka jakiejś godziwej roboty na podwójną i dzwonił do nich,ale kobitka była zajęta i 2 razy g**** się dowiedział.Więc pytam na forum.Jest może ktoś,kto pracuje-ował na podwójnej w Linku?Jak u nich wygląda praca w podwójnej?

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: