Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 30 cze 2016, 16:01

Cytuj:

Co ty za głupoty gadasz? 2250 podstawy plus 55 na podwójnej to nie wychodzi 4 tysiące z 8 na pół z kolegą śmieszku
Proponuję ci nauczyć się czytania ze zrozumieniem.


Post Wysłano: 30 cze 2016, 16:05

Cytuj:
Cytuj:

Co ty za głupoty gadasz? 2250 podstawy plus 55 na podwójnej to nie wychodzi 4 tysiące z 8 na pół z kolegą śmieszku
Proponuję ci nauczyć się czytania ze zrozumieniem.Lekcji matematyki też nie odmawiaj, bo to za cholerę nie wyjdzie 8000zł /quote]


Post Wysłano: 06 lip 2016, 0:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 mar 2016, 14:11
Posty: 22

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:

Co ty za głupoty gadasz? 2250 podstawy plus 55 na podwójnej to nie wychodzi 4 tysiące z 8 na pół z kolegą śmieszku
Proponuję ci nauczyć się czytania ze zrozumieniem.Lekcji matematyki też nie odmawiaj, bo to za cholerę nie wyjdzie 8000zł /quote]
Po pierwsze to nie ja twierdziłem że to wychodzi 8 tyś tylko skomentowałem że nie 4 po połowie z koleszką.
3:1 to 21 dni jazdy.

Tobie proponuje lekcję matematyki.

"wolfzan pisze:
a inny w podwójnej w systemie 3/1 8000 zł więc chyba nie tak źle.

Tak, tylko zapomniał powiedzieć, że na 2 osoby :lol:
Już tak na poważnie, to bardzo łatwo można obliczyć pensję. Podstawa plus dieta za każdy dzień. Nie wiem jak jest teraz, ale wcześniej dupy nie urywało. Do tego jazda na Anglię. Pewna Firma z Gliwic oferuje robotę w kółkach na Anglię 50 groszy z kilometra plus podstawa i chętnych"

2250 + dieta za każdy dzień - no właśnie

Ja sam w systemie 3:1 nie na podwójnej minimum mniej niz 5 nie zejde, a tak to 6500 więc przestań pitolić głupoty jak nie wiesz chyba wiem ile zarabiam.


Post Wysłano: 06 lip 2016, 7:20

Przyjacielu mniejsza z tym, ale mógłbyś napisać z czego wynikają aż takie róźnice w twojej pensji skoro ćwiczysz 3/1 i masz podstawę plus diety. Bo jakby nie patrzeć to 1500zł to suma diet z całego tygodnia. Drugie pytanie : macie samochód przypisany do kierowcy?


Post Wysłano: 06 lip 2016, 10:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 mar 2016, 14:11
Posty: 22

Cytuj:
Przyjacielu mniejsza z tym, ale mógłbyś napisać z czego wynikają aż takie róźnice w twojej pensji skoro ćwiczysz 3/1 i masz podstawę plus diety. Bo jakby nie patrzeć to 1500zł to suma diet z całego tygodnia. Drugie pytanie : macie samochód przypisany do kierowcy?

Mniejsza z tym? No jak uważasz. Z tymi samochodami to różnie, jak ktoś jest młodszy stażem to różnie bywa starsi doświadczeniem mają przypisane. Co do kasy, mówiłem mniej niż 5 nie ma opcji zejść, dolicz sobie do tego też premie za dostarczenie na czas, za staż, za norme.


Post Wysłano: 08 sie 2016, 10:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sie 2016, 10:48
Posty: 6

słyszałem teraz że szukają ludzi z dużym doświadczeniem, ile lat pracy to "duże doświadczenie"? widziałem na stronie że szukają teraz do bazy we Wrocławiu, ale nie wiem czy w ogóle jest sens próbować


Post Wysłano: 08 sie 2016, 10:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 gru 2015, 11:17
Posty: 22

a ile lat jeździsz kolego?


Post Wysłano: 08 sie 2016, 11:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sie 2016, 10:48
Posty: 6

7. mam 29 lat, więc trudno o więcej doświadczenia (no może z rok by się jeszcze dało)
to prawda że teraz mocna selekcja?


Post Wysłano: 08 sie 2016, 11:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 gru 2015, 11:17
Posty: 22

z tą selekcją to chodzi o to że po prostu nie biorą teraz zupełnych świeżaków.
myślę że zawsze warto spróbować, nawet jeżeli powiedzą Ci że za mało to przynajmniej będziesz mógł sobie powiedzieć że próbowałeś. Zadzwoń do nich i zapytaj


Post Wysłano: 08 sie 2016, 11:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4061
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

7 lat za kółkiem i się czaisz do Linka...?
NoComment

/mobil

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 08 sie 2016, 13:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:58
Posty: 449
Lokalizacja: OB

jestem w trakcie kw, też będę szukał roboty, ale ciekawi mnie w jaki sposób wygląda ta krajówka u nich ;) podejrzewam coś jak kontener, zabrać naczepę z placu/ pociągu, rozładować załadować i tak w kółko.. zadzwonić nie zaszkodzi

też nie mam doświadczenia, nie będę liczył 3 lat jeżdżenia po placu warsztatu :lol:


Post Wysłano: 09 sie 2016, 10:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sie 2016, 10:48
Posty: 6

Cytuj:
7 lat za kółkiem i się czaisz do Linka...?
NoComment

/mobil
co w tym złego? nie czaję się, po prostu pytam bo słyszałem że szukają teraz doświadczonych kierowców. osobiście uważam że 7 lat to sporo, ale z drugiej strony są tacy co mają na przykład po 15, przy nich jestem dosyć świeży


Post Wysłano: 09 sie 2016, 12:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 gru 2015, 11:17
Posty: 22

Cytuj:
7 lat za kółkiem i się czaisz do Linka...?
NoComment

/mobil
chłopak skromny a Ty się czepiasz. lepiej cwaniak co za kółkiem siedział co najwyżej w Euro Truck Simulator a kozaczy jakby był panem świata?


Post Wysłano: 09 sie 2016, 13:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sie 2016, 10:48
Posty: 6

Panowie tylko bez kłótni z mojego powodu, zapytałem tak z ciekawości. Zadzwonię i się dowiem, nie ma co gdybać


Post Wysłano: 09 sie 2016, 13:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 gru 2015, 15:28
Posty: 8
Lokalizacja: Gliwice

ja w styczniu szukałem roboty a doświadczenia brak, do linka mnie przyjęli na luzie. teraz słyszałem że faktycznie bardziej selekcjonują, no ale 7 lat to już dużo


Post Wysłano: 09 sie 2016, 16:17

Cytuj:
7 lat za kółkiem i się czaisz do Linka...?
NoComment

/mobil
Pozamiatane haha.


Post Wysłano: 10 sie 2016, 14:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 cze 2010, 10:24
Posty: 72
GG: 0
Samochód: Hulajnoga

Cytuj:
ja w styczniu szukałem roboty a doświadczenia brak, do linka mnie przyjęli na luzie. teraz słyszałem że faktycznie bardziej selekcjonują, no ale 7 lat to już dużo
Mógłbyś w wolnej chwili napisać swoje wrażenia z pracy? Jakie kierunki robisz, ładunki, system, czy masz czas na załadowanie przysłowiowych taczek, jak z pauzami, kontakt z biurem i ludźmi oraz co tam Ci się jeszcze widzi?


Post Wysłano: 14 wrz 2016, 11:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sie 2016, 10:48
Posty: 6

przyłączam się do prośby


Post Wysłano: 09 lis 2016, 15:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 gru 2015, 15:56
Posty: 4

Hej, szukam sobie pracy i chciałbym wiedzieć, czy Link może szuka teraz? Ktoś tam pracował i wie? Fajnie tam, warto?
Widzę, że kolega miał odpisać, ale skoro tego nie robi, to spytam Was. :)


Post Wysłano: 09 lis 2016, 16:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sie 2016, 10:48
Posty: 6

Cytuj:
Hej, szukam sobie pracy i chciałbym wiedzieć, czy Link może szuka teraz? Ktoś tam pracował i wie? Fajnie tam, warto?
Widzę, że kolega miał odpisać, ale skoro tego nie robi, to spytam Was. :)

Może śmiga po UK albo UE, albo gdzieś :)
Wejdź na stronę, na pewno są tam aktualne ogłoszenia. Może się ktoś jeszcze wypowie na temat tej firmy.

Też się przymierzałem, jak pewnie zauważyłeś w wątku, ale zmieniła mi się sytuacja i szukałem czegoś na miejscu, żeby być bliżej rodziny.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: