Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 28 lip 2014, 20:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2429
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
A kaganiec mają na 250 ustawione.
250 - czego? :lol:


Post Wysłano: 24 sie 2014, 16:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lis 2011, 17:25
Posty: 44
GG: 0
Lokalizacja: FWS

Z rozmów z kierowcami wynika, że to nic innego jak kołchoz. W Polkowicach jest firma Ritex, troszkę mniejsza, ale coś niby na wzór, normy na paliwo(że dajecie się na tym kroić to normalnie porażka, nie ma prawa), że za pierdoły upierdziela kase, taki typowy złodziej, a Ty w tym wszystkim robisz za białego murzyna. Prawda, że prezes ma kampera i jeździ po parkingach patrzeć co kierowcy robią?

_________________
B - 4.11.2008r.
C - 20.07.2011r.
C+E - 20.12.2011r.


Tytuł:
Post Wysłano: 26 sie 2014, 20:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 gru 2008, 15:02
Posty: 338
GG: 1
Samochód: Scania
Lokalizacja: Wola k/Pszczyny

słyszałem o tym, ale na własne oczy nie widziałem żeby po parkingach jezdził. 3 może 4 lata temu widziałem szeryfa jak wyjezdzał z bazy kamperem wielkości solówki.

_________________
http://Www.MondeoKlubPolska.pl
Dołącz do grona pasjonatów!!!

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... q6A40oIgsM


Post Wysłano: 28 sie 2014, 14:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lis 2013, 10:41
Posty: 75
Samochód: scania

Nie bronie tej firmy, ale bez rygoru nie da się utrzymać porządku z tak dużą liczbą kierowców. Tym bardziej że większość nie grzeszy kulturą i do tego duża część kierowców to po prostu złodzieje, ile by nie zarobili to i tak będą kombinować jak firmę jeszcze naciągnąć na kasę. Rygor jest w każdym kołchozie, Epo nie jest wyjątkiem. Do tego nie dbają o sprzęt. W mniejszych firmach można spotkać perełki z bańką na liczniku a w dużej firmie co chwile widzę prawie nowe auto z już połamanymi plastikami itd


Ostatnio zmieniony 28 sie 2014, 17:20 przez DamLen, łącznie zmieniany 1 raz.
Ortografia!


Post Wysłano: 12 wrz 2014, 9:25
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1724
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Ktoś nie tak dawno pisał o naczepie Zasław we flocie EPO.
Wczoraj widziałem Volvo Fh4 podpięte właśnie pod taką naczepę,więc jednak Zasław pojawił się w ich flocie.


Post Wysłano: 30 lis 2014, 11:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 cze 2008, 7:33
Posty: 112
GG: 1
Samochód: duży
Lokalizacja: Kraków

Żyje ale jest w ciężkim stanie, ponoć mocno połamany.Na zdjęciach tego nie widać ale licznik zatrzymał się na 80km/h.


Post Wysłano: 30 lis 2014, 11:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

To jak na strzal przy 80 to i tak dobrze ta kabina wyglada. Ktos wie jaka byla przyczyna i przebieg wypadku?


Post Wysłano: 30 lis 2014, 11:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 cze 2008, 7:33
Posty: 112
GG: 1
Samochód: duży
Lokalizacja: Kraków

Zaczęło się od tego że w tym miejscu stuknęły się 2 samochody, za nimi zatrzymał się ten DAF z chłodnią a w niego przydzwonił kolega z Epo. Hamowania raczej nie było wcale więc albo się zagapił albo przysnął.
Może ktoś by wyjaśnił z firmy,dlaczego w chwilę po wypadku przejeżdżała tamtędy podwójna obsada z Epo i nawet się nie zatrzymali?? Pojechali 15km dalej i tam pauzowali na tej małej pompie na 19stym kilometrze.. Dopiero następny kolega się zatrzymał i załatwiał wszelkie sprawy.. Maskara..


Post Wysłano: 30 lis 2014, 11:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2012, 16:37
Posty: 250

Cytuj:
Może ktoś by wyjaśnił z firmy,dlaczego w chwilę po wypadku przejeżdżała tamtędy podwójna obsada z Epo i nawet się nie zatrzymali?? Pojechali 15km dalej i tam pauzowali na tej małej pompie na 19stym kilometrze.. Dopiero następny kolega się zatrzymał i załatwiał wszelkie sprawy.. Maskara..

Byłeś na miejscu zdarzenia czy wiesz o tym fakcie z opowiadań ?
Jeśli to prawda co piszesz to zarząd firmy powinien się o tym fakcie jak najszybciej dowiedzieć ...


Post Wysłano: 30 lis 2014, 11:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 lip 2012, 7:40
Posty: 183

Cytuj:
Może ktoś by wyjaśnił z firmy,dlaczego w chwilę po wypadku przejeżdżała tamtędy podwójna obsada z Epo i nawet się nie zatrzymali?? Pojechali 15km dalej i tam pauzowali na tej małej pompie na 19stym kilometrze.. Dopiero następny kolega się zatrzymał i załatwiał wszelkie sprawy.. Maskara..
Typowa polska(specjalnie z małej litery :/ ) solidarność na obczyźnie i nie tylko. Jakbym był właścicielem takiej firmy to wy*ebałbym tych zawodników z roboty. Dla mnie to jest typowe k*restwo. Naprawdę brak mi słów do tych dwóch asów, jeśli faktycznie tak było.


Post Wysłano: 30 lis 2014, 12:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 cze 2008, 7:33
Posty: 112
GG: 1
Samochód: duży
Lokalizacja: Kraków

Stali na tym parkingu koledzy z mojej firmy- jeździmy tamtędy non stop (liniówka) Tak się składa że pauzowali na tym parkingu od 5 tej rano do 16stej ..Więc byli na miejscu cały czas. Info potwierdzone na 100%. Stąd wiem o tej prędkości. Mam też dokładniejsze zdjęcia tego Volva ale nie o tym teraz mowa..


Ostatnio zmieniony 30 lis 2014, 16:56 przez Marcin GTI, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 30 lis 2014, 16:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2009, 13:17
Posty: 587
Samochód: VW Passat b5
Lokalizacja: KMY

Cytuj:
Stali na tym parkingu koledzy z mojej firmy- jeździmy tamtędy non stop (liniówka) Tak się składa że pauzowali na tym parkingu od 5 tej rano do 16stej w południe...
Tak na marginesie - 16 to faktycznie południe :lol:

_________________
Mówią na mnie niepoprawny,za arcyzabawny
Nie mam czasu na bycie sławnym.....


Czemu mamy nierówne szanse, kiedy mamy wspólny cel?

______________


Post Wysłano: 30 lis 2014, 17:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 cze 2008, 7:33
Posty: 112
GG: 1
Samochód: duży
Lokalizacja: Kraków

Przepraszam za błąd- mea culpa. Dziękuję za zwrócenie uwagi Sherlocku Holmsie- Ocaliłeś świat od zagłady. :]


Post Wysłano: 30 lis 2014, 23:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1308
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Cytuj:
Cytuj:
Może ktoś by wyjaśnił z firmy,dlaczego w chwilę po wypadku przejeżdżała tamtędy podwójna obsada z Epo i nawet się nie zatrzymali?? Pojechali 15km dalej i tam pauzowali na tej małej pompie na 19stym kilometrze.. Dopiero następny kolega się zatrzymał i załatwiał wszelkie sprawy.. Maskara..
Typowa polska(specjalnie z małej litery :/ ) solidarność na obczyźnie i nie tylko. Jakbym był właścicielem takiej firmy to wy*ebałbym tych zawodników z roboty. Dla mnie to jest typowe k*restwo. Naprawdę brak mi słów do tych dwóch asów, jeśli faktycznie tak było.
Gdybym potrafił, to oprócz obu rąk podpisał bym się pod ta wypowiedzią także nogami.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 01 gru 2014, 21:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2007, 15:41
Posty: 1066
Samochód: MAN TGX 18.440
Lokalizacja: Kraków

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Może ktoś by wyjaśnił z firmy,dlaczego w chwilę po wypadku przejeżdżała tamtędy podwójna obsada z Epo i nawet się nie zatrzymali?? Pojechali 15km dalej i tam pauzowali na tej małej pompie na 19stym kilometrze.. Dopiero następny kolega się zatrzymał i załatwiał wszelkie sprawy.. Maskara..
Typowa polska(specjalnie z małej litery :/ ) solidarność na obczyźnie i nie tylko. Jakbym był właścicielem takiej firmy to wy*ebałbym tych zawodników z roboty. Dla mnie to jest typowe k*restwo. Naprawdę brak mi słów do tych dwóch asów, jeśli faktycznie tak było.
Gdybym potrafił, to oprócz obu rąk podpisał bym się pod ta wypowiedzią także nogami.
Duża firma, może to jacyś obcokrajowcy byli i mieli to gdzieś?


Post Wysłano: 04 gru 2014, 13:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Kierowca w spiączce zostal zabrany do szpitala, co dalej niewiem, chodza ploty ze to jeden z tych co lubil filmy ogladac w czasie jazdy :>

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 04 gru 2014, 20:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 kwie 2008, 15:14
Posty: 316
Samochód: Volvo FH12 420 Globetrotter
Lokalizacja: Sosnowiec

Cytuj:
Kierowca w spiączce zostal zabrany do szpitala, co dalej niewiem, chodza ploty ze to jeden z tych co lubil filmy ogladac w czasie jazdy :>
Wszystko by się wyjaśniało :roll:


Post Wysłano: 05 gru 2014, 8:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1308
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

To ja słyszałem jeszcze dokładniejszą, że zmieniał płytę w lapku.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 08 gru 2014, 22:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2012, 13:09
Posty: 1015
Samochód: słaby!

W zeszłym tygodniu na A4 wyprzedzałem żółtego Hi Waya, patrzę kto kieruje, a tam starsza babka, siwe włosy, no z 60 lat na me kieprawe oko :mrgreen:

_________________
Pilot szwedzkiego samolotu z uszkodzonym wirnikiem


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: