Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: Tolmar, Poznań
Post Wysłano: 28 sty 2007, 19:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 sty 2007, 14:55
Posty: 22
Lokalizacja: Poznań

Firma Tolmar rozpoczęła swoja działalność w 1985 roku od transportu bagażowego. Rok 1992 to już Drogowy Transport Ciężarowy. Wówczas też wpisały się w historię firmy: nazwa "PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWE" oraz logo. W 1998 roku Tolmar wydzierżawił działkę wraz z biurami co pozwoliło na stworzenie własnej bazy transportowej. w 1999 r. firma rozszerzyła działalność o spedycje. W roku 2004 dzięki dotacjom UE Tolmar zakupił 5 nowych ciągników siodłowych oraz 2 naczepy, Pod koniec 2005 roku po przekształceniu dotychczasowej formy działalności, firma została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, pod nazwą Przedsiębiorstwo Transportowe TOLMAR A. Świrski, M. Świrska Sp. J.
Firma posiada 18 zestawów (ciągniki : Mercedes, Man, Daf, Scania ; naczepy: plandeki, chłodnie marki Krone) przystosowanych do przewozu ładunków niebezpiecznych (ADR) obsługujących kierunki takie jak: Niemcy, Holandia, Belgia, Włochy, Szwajcaria, Francja oraz obszar całej Polski.


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

źródło: http://www.tolmar.pl

Myślę że firma godna uwagi, ostatnimi czasy bardzo często widzę zestawy tej firmy i prezentują się bardzo ładnie, widać że dbają o nie. Czy ktoś mógłby trochę więcej napisać o tej firmie jak traktują kierowców itp.


Tytuł:
Post Wysłano: 28 sty 2007, 23:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sie 2005, 21:26
Posty: 227
Samochód: DAF
Lokalizacja: Bolesławiec

Artykuł z gazety MB Transport
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Znajomego tato jeździ w tej firmie Actrosem :wink:

_________________
Rogo Logistic


Tytuł:
Post Wysłano: 28 sty 2007, 23:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lis 2006, 17:52
Posty: 161
Lokalizacja: Knyszyn->(Podlasie)<-Poland

nie wiem czemu ale ta firma zdaje mi sie bardzo znajoma :) może to temu że w gazetach jest o nich często pisane i na szlaku pewnie nie raz sie spotkałem z ich zestawem :wink: a do taboru to marzenie po obejrzeniu wyżej umieszczonych fot :D ciekawo jak tam warunki dla truckerów :>

_________________
Obiekt mego pożądania -Renault Magnum Vega!!!


"Zamiast szukać winnych jak najdalej od siebie wystarczy spojrzeć w lustro i zacząć poprawę od najtrudniejszej osoby: samego siebie."-Cyryl


Tytuł:
Post Wysłano: 28 sty 2007, 23:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sty 2006, 23:44
Posty: 153
GG: 4622331
Lokalizacja: WPR

No firma posiada dosyć nowoczesny tabor i widać nie idzie na ilość ale na jakość, co sie ceni 8) Pierwszy raz o niej słysze...aż dziwne :? Bardzo spodobało mi sie jedno zdanie z tego wywiadu,aż sie troche z niego uśmiałem, bo to zaprzeczenie tego co dzieje sie na rynku:D przynajmniej w wiekszosci przypadków jakie znam. A oto i to zdanie:
"Pamiętam, jak kiedyś pewien Niemiec powiedział mi, że "tylko bogaty przewoźnik kupuje stare samochody, bo stać go na naprawy, a biedny nabywa nowe, bo nie stać go na marnowanie czasu""
Aczkowliek troche sie z tym stwierdzeniem zgadzam... :wink: pzdr


Tytuł:
Post Wysłano: 17 mar 2007, 15:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 mar 2006, 21:25
Posty: 73
Lokalizacja: Poznań

Więc i ja dodam swoje 5 groszy do tematu :)

Mój Ojciec pracuje w tej firmie już 6 lat ? Chyba nawet więcej.Jeździ aktualnie Actrosem 1844 Low deck z naczepą Krone Mega Liner.

Cóż ja mogę opowiedzieć o firmie.Bardzo dobry personel, świetny tabor choć narazie nie za duży to przynajmniej nowy :) Nigdy nie spóźniają się z zapłatą wynagrodzenia. Jeżdżą w miejsca opisane na ich stronie, ale najczęstsze trasy to Niemcy, Holandia, Belgia i Włochy...

Fotka Actrosa mojego Ojca :wink:

Obrazek


Post Wysłano: 14 sie 2010, 21:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 sie 2010, 21:03
Posty: 3
GG: 15891130

Firma bardzo fajna bardzo mi się podoba 9/10


Ostatnio zmieniony 17 sie 2010, 13:48 przez bara14, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 16 sie 2010, 20:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 gru 2007, 17:41
Posty: 133
Lokalizacja: Swarzędz [PZ]

Jakiś czas temu złapałem Tolmara.
Obrazek

*kliknij aby powiększyć


Post Wysłano: 26 sie 2010, 10:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 cze 2008, 21:45
Posty: 43
GG: 2903354
Samochód: Man, Cinquecento
Lokalizacja: Poznań

Ktoś może coś opowiedzieć o systemie jazdy w tej firmie? Weekendy w domku, 3/1 czy jak to wygląda? Jakie warunki finansowe?
pzdr


Post Wysłano: 29 sie 2010, 11:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 maja 2008, 19:28
Posty: 23
GG: 149078
Samochód: DAF 105 / 410
Lokalizacja: Słupca - Konin

Znajoma mi firma ;) Często widywałem ich w Bielefeldzie w firmie Parker gdzie ładowali się do Włoch . Latają także stałe kółka na Włochy i chyba Szwajcarię .

_________________
To właśnie droga jest moim drugim domem, tam czuje się najlepiej.
Wiem, że w przyszłości będę robił to, co kocham jeździł...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: